Anker Eufy RoboVac G10, ince gövde yapısı ile birçok akıllı süpürge modelinden ayrılıyor. Temizlik işini oldukça pratik hale getiren Anker Eufy RoboVac G10 hem siliyor hem de süpürüyor. Evinizin düzenine göre belirleyebileceğiniz 2 farklı modu temizlik düzeninizi tamamlar nitelikte bir özellik taşıyan bu akıllı robot süpürge aynı zamanda Gyro navigasyon sistemi ile, standartlara göre 2 kat daha hızlı bir şekilde temizliği sonlandırıyor.

Birçok akıllı süpürgede de bulunan wifi özelliği Anker Eufy RoboVac G10’ da da mevcut. Bu sayede özel uygulamasından haftalık programlama, zamanlayıcı ve ıslak moplama özelliğini devreye sokabiliyorsunuz.

Emiş Gücü2000 Pa
PilLi-on
Batarya Kapasitesi 2600 mAh
Uzunluk325 mm
Genişlik325 mm
Derinlik73 mm
Ağırlık2,6 kg
Güç 14,4 watt
Navigasyon Gyro
UygulamaAndroid & iOS
DilTürkçe
Renk Seçenekleri Siyah
Anker Eufy RoboVac G10 Özellikleri

Anker Eufy RoboVac G10 İncelemesi

Tasarım

7,3 cm’lik süper ince gövde tasarımı, ulaşılması zor alanlardan ve mobilya altlarından kolaylıkla geçerek hijyenik bir ortamı kullanıcılarına sunuyor. İnce tasarımlı bu güçlü motor 20 mm’lik yüksekliklerden de rahatça geçebiliyor. Tasarımında 2 modu ile karşımıza çıkan Anker Eufy RoboVac G10, özellikle sert zeminlerde oldukça etkili.

Özelleştirdiğiniz akıllı robot süpürgenize Google asistan ve Amazon Alexa ile istediğiniz şekilde seslenerek ne yapmasını istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Sadece süpürmekle yetinmeyen Eufy RoboVac G10 akıllı süpürgenize dilediğiniz zaman evinizi sildirtebilirsiniz. Düşme engelleyici sensörü de akıllı süpürgenizi güvence altına alarak oluşabilecek sorunların önüne geçiyor.

En325 mm
Yükseklik73 mm
Derinlik325 mm
Ağırlık2,6 kg
Düğme3 adet
Renk Siyah
Anker Eufy RoboVac G10 Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

450 ml yüksek toz haznesi, tüm evinizi süpürdüğünde dahi tam dolu seviyesine ulaşmıyor. Islak mop özelliği de oldukça kullanışlı. EufyHome uygulaması ile manuel olarak da bu akıllı robot süpürgeyi kolayca istediğiniz odaya yönlendirebiliyorsunuz.

Su Haznesi200 ml
Toz Haznesi450 lt
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Toz BoşaltmaVar
Temizlik Aşaması2
Yıkanabilir HazneVar
Kenar TemizliğiVar
Anker Eufy RoboVac G10 Filtre Özellikleri

Performans

2 farklı moda sahip Anker Eufy RoboVac G10 modeli, parke üzerinde 80 dakikaya kadar standart emiş modu ve orta tüylü halılarda 40 dakikaya kadar maksimum emiş modun da yüksek kalitede bir temizlik sunuyor. 2000 Pa’lık emiş gücü evinizi toz, kir ve küçük çaplı kırıntılarından dahi rahatlıkla arındırılmasını sağlıyor. 14.4’lük wattlık bu akıllı robot süpürge aynı zaman da içten dışa doğru rafine edilerek en sessiz vakumlamayı hedefliyor.

Bu zamana kadar hiçbir akıllı süpürge de görmediğimiz Unibody akıllı filtreleme özelliği, evinde astım, nefes darlığı yaşayan bireyler için en iyi kurtarıcı çözüm niteliği taşıyor. Süpürme ile beraberinde silme işlemi de yapan bu tasarım ürünü Eufy RoboVac G10 fiyat olarak da kullanıcıların yüzlerini güldürüyor.

Emiş Gücü2000 Pa
Max Çalışma Süresi110 dk
Halıda Güç ArtışıYok
Güç 14 watt
Anker Eufy RoboVac G10 Performans Özellikleri

Batarya

Tam dolu pil kapasitesi ile 120 m2lik bir alanı 100 dk’da temizleyebilen Eufy RoboVac G10 serisi şarj oranı bitmeye yakın en kısa yoldan ünitesine giderek kendini şarj eder. 6 saatlik bir tam dolum süresinden sonra tekrar kullanılabiliyor. 2600 mAh’ lık Li-ion tipli pil kapasitesi test edilen birçok robottan daha iyi bir performans sergiliyor.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi100 dk
Max Şarj Süresi360 dk
Pil Kapasitesi2600 mAh
Anker Eufy RoboVac G10 Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Anker Eufy RoboVac G10 kutu içeriği 1 adet ana ünite, 1 adet şarj standı, 4 tane su filtresi, 2 adet yedek fırçası ve 1 adet güç kablosundan oluşmaktadır.


Kullanıcı Yorumları

💬 M** B**; 30 yaşında bekar bir erkek iseniz ve annenizle yaşıyorsanız bir süre “evlen artık” diyen bir anneniz varsa tam size göre. Adını “GelinKız” koydum, Google asistana da tanıttım. Annem evi temizlemek istediği zaman “gelinkız evi temizle” demesi yetiyor. Annem temizliğini baya beğendi önce bir süpürüyor sonra halıyı kaldırıp su haznesine deterjanlı su koyarak ikinci bir süpürme ve moplama yaptırıyor. Şarjı baya bir gidiyor yaklaşık 120m2 olan evi 2 şarjda tamamlıyor. Haritalaması gayet iyi masanın ayağının etrafında dönmesi duvar diplerini dipten kendini vura vura temizliyor ben bu kadar beklemiyordum. Emiş gücü 2 kademe, halıda maksimum parkede standartta kullanıyoruz, içerisinden yedek filtresi 2 tane yedek fırçası ve 4 tane su filtresi çıktı bu gayet iyi bir durum.

💬 H** C**; Ürünü biraz acaba diyerek aldım ama muhteşem ötesi isteklerimi fazlasıyla karşılıyor hem süpürüyor hem siliyor Düşünenlere tavsiye ediyorum düşünmeyin alın Çok teşekkürler

💬 D** O**; Çok çok memnunum sıfır sorun çok iyi temizliyor ve siliyor, kesinlikle tavsiye ederim.

💬 H** U**; Bu fiyat+performans aralığındaki en iyi cihaz bu diyebilirim. Standart ve max olmak üzere 2 kademe hızda çalışıyor. Haritalama özelliği yok İstediğiniz odadan temizliğe başlayabiliyorsunuz fakat bunun için uygulamadan kendiniz manuel ilerleterek seçtiğiniz odaya götürüyorsunuz. Kalın ve ince halılarımda memnun kaldım performansından fakat parkelerde, sert zeminde çok çok iyi diğer modellerden tek eksiği haritalama olmaması benim için çok şart bir özellik olmadığından bunu tercih ettim iki katı ücret ödemek istemedim.

💬 B** D**; Ürün çok başarılı, ilk araştırdığımda çekincelerim bar ancak 3 gündür kullanıyorum gerçekten yüzeysel süpürge yapmaya gerek kalmadı. Bununla birlikte köşe ve dar alanlara gidemediği için o bölgeler haftada bir temizlenmeli. Evde dip köşe temizlik yapıldığı gün cihaz elime ulaştı hemen denemek için çalıştırdım inanılmaz toz topladı görsele hazne resmini ekledim.


Anker Eufy RoboVac G10 Nasıl?

Kullanım Alanı Sert Zemin+Halı

Emiş Gücü 2000 Pa.

Pil Tipi Li-ion.

Pil Kapasitesi 2600 mAh.

Şarj Süresi 6 saat.

Çalışma Süresi 100 dk.

Temizlenebilir Alan 120 m².

Pil Voltajı 14.4 V

Gürültü Seviyesi 55 dB

Anker Eufy RoboVac G10 kaç saat boyunca çalışır?

2 modu olduğundan max güç için 40 dk, manuel ayarda ise 80 ile 100 dk arasında değişiklik göstermektedir.

Anker Eufy RoboVac G10 özellikleri nelerdir?

Anker Eufy RoboVac G10; 2000 Pa emiş gücü, 100 dk kullanım süresi, Li ion batarya, 360 dk şarj, 2600 mAh pil, sert zemin ve halıda güçlü performans sağlayan süper ince gövde tasarımına sahip en iyi robot süperge modellerinden biridir.