Piyasanın en iyi mısır patlatma makinelerini sizler için listeledik. Tencerede veya tavada mısırların istediğimiz kıvamda patlamadığını hepimiz biliyoruz. Altlarda kalan patlamamış olan mısır tanelerinden rahatsız oluyoruz. En kaliteli mısır patlatma makinesi tavsiyelerini aşağıda ki kısımda bulabilirsiniz.

Sıra ModelGüçİyiÖneri Puanı
1Arnica Mısırmatik Plus1000W10/9.7
2Cvs Dn 8001 Pop Star1200W10/9.4
3King K 313 Pop Corn900W10/9.7
4Cookplus1200W10/9.5
5Arzum Corny900W10/9.8
6Ariete Party Time1100 W10/9.9
7GoldMaster GM-423700W10/9.7
8Russell Hobbs 24630-561200W10/9.9
9Premier PPM 2021900W10/9.8
10Ariete Party Time Rosso Xl1100 W10/9.8
11Sinbo SPM-54021100 W10/9.6
12SW Future500 W10/9.3
13Cvs 3ü1 Arada800 W10/9.4
14Huca RH-907850 W10/9.7
15Yui M-99 Popcorn1200 W10/9.6
En İyi Mısır Patlatma Makinesi Öneri Listesi

Patlamış Mısır Makinesi Tavsiyeleri

Özenle hazırladığımız mısır patlatma makinesi tavsiyelerine mutlaka göz atmalısınız. Önemli markaların gözde ürünlerini ayrıntılı bir şekilde inceledik. Artık rahat ve hızlı bir şekilde mısır patlatabileceksiniz. İşte en iyi mısır patlatma makinesi önerileri.

Arnica Mısırmatik Plus Mısır Patlatma Makinesi

Güç: 1000W
Renk: Kırmızı
Yağlı Kullanım: Var

Arnica Mısırmatik, şeffaf mısır kasesi ve kapağıyla bizleri karşılıyor. 1000 W gücüyle dikkat çeken ürün, hızlı bir şekilde mısırları patlatabiliyor. Çıkarılıp takılan mısır patlatma plakası bulunmaktadır. Böylelikle kolay bir şekilde yıkanıp temizlenebilir. Mısırların tamamını patlatır ve asla yakmaz. 2 kademeli açma kapama düğmesi yer almaktadır.


Cvs Dn 8001 Pop Star Mısır Patlatma Makinesi


Güç: 1200W
Kaymaz Ayak: Yok
Mısır Kapasitesi: 16 Bardak
Yağlı Kullanım: Yok

Yağsız kullanım için oldukça uygun olan Cvs Dn 8001, kompakt gövdesi sayesinde kolayca saklanır. Mutfağınızda minimum yer kaplar. Tam olarak 16 bardak patlamış mısır üretebilmektedir. Mısırları patlatırken hareket etmez. Bunun en büyük nedeni kaymaz ayaklıklara sahiptir. 1200 W güç kullanmaktadır. Kesinlikle yağ koymadan kullanmanız gerekmektedir.


King K 313 Pop Corn Mısır Patlatma Makinesi

Güç: 900W
Yağsız Kullanım: Yok
Isıya Dayanıklı Gövde: Var
Özel Ölçüm Kabı: Var

3 dakikadan kısa bir süre içerisinde patlamış mısırlarınız hazır olacaktır. Yağsız kullanılmaktadır. Isıya karşı dayanıklı gövdesi sayesinde tüketiciye büyük oranda güven veriyor. Çıkarılabilen şeffaf kapağı ve doldurma oluğu, kullanışlı bir ürün olduğunu destekliyor. Aynı zamanda ürünle birlikte özel ölçüm kabı yanında satılmaktadır.


Cookplus Pembe Mısır Patlatma Makinesi

Güç: 1200W
Yağsız Kullanım: Yok
Dış Görünüm: Nostaljik
Isıya Dayanıklı Gövde: Var
Özel Ölçüm Kabı: Var

Tek seferde 20 kaba kadar patlamış mısır hazırlayabilmektedir. Mısırların yapışmaması için özel bir zemine sahiptir. Son derece hızlı ve lezzetli mısırları sizler için patlatabiliyor. Nostaljik dış tasarımıyla mutfağınıza dekoratif bir hava katabiliyor. Aynı zamanda yağsız kullanılmaktadır.


Arzum Corny Mısır Patlatma Makinesi

Güç: 900W
Paslanmaz Çelik: Var
Isıya Dayanıklı Gövde: Var
Özel Ölçüm Kabı: Var

En iyi mısır patlatma cihazları arasında yer alan Arzum Corny, kesintisiz 5 dakika boyunca çalışabilmektedir. Özel ölçüm kabı içerisinde mısırlarınız patlarken tereyağ veya margarin eritebilirsiniz. Üst kapağını kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Tüketicilerden tam not alan Arzum Corny aynı zamanda 900W’lık güç kullanımına sahiptir. Bu durum diğer cihazlara oranla daha tasarrufludur.


Ariete Party Time Patlamış Mısır Makinesi

Motor Gücü: 1100 W
Ağırlığı: 0,95 kg
Yağsız Kullanım: Var
Ölçüleri: 14×18,5×30,5 cm

Şık ve Retro dış tasarımına sahip Ariete Party Time, hiç yağ kullanmadan mısır patlatabilme imkanını sizlere sunuyor. 1100 W’luk güçle çalışan üründe dikkat çeken bir diğer özellik, kısa süre içerisinde patlamış mısır hazırlayabilmesidir. Mutfağınıza güzel bir dekoratif görüntü katmasının yanı sıra yer kaplamayacaktır.


GoldMaster GM-423 Pat Pat Mısır Patlatma Makinesi

Güç: 700W
Yağlı ve Tuzlu Kullanım: Var
Özel Ölçüm Kabı: Var
Servis Tabağı: Var

Yapışmaz kaplamadan oluşan yüzeyi bulunmaktadır. Üst kapağını ölçüm kabı olarak kullanabilirsiniz. 3-5 dakika içerisinde patlamış mısırlarınız hazır hale gelecektir. İsteğe bağlı olarak çok az yağ ve tuz ekleyebilirsiniz. Ancak aşırı kaçmamanızı tavsiye ederiz.


Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Patlamış Mısır Makinesi

Güç: 1200W
Yağsız Kullanım: Var
Özel Ölçüm Kabı: Var

12 bardağa kadar dolum kapasitesi mevcuttur. 35-50 gram kadar mısır patlatabilirsiniz. Çıkarılıp takılabilen kapağı sayesinde kolay bir şekilde temizliğini yapabilirsiniz. Herhangi bir yağ kullanmanıza gerek yoktur. Yağ kullanımı olursa cihazın bozulma ihtimali yüksektir.


Premier PPM 2021 Mısır Patlatma Makinesi

Çalışma Voltajı: 230V
Güç: 900W
Yağsız Kullanım: Var
Açma – Kapatma Anahtarı: Var

Sıcak hava akımı ile lezzetli patlamış mısırlar hazırlayan Premier PPM 2021, yağsız kullanılmaktadır. Kaymayan lastik ayaklıkları sayesinde çalışırken yerinden oynamaz. Şeffaf üst kapağı aracılığıyla mısırlarınızı kontrol edebilirsiniz. Alüminyumdan yapılan bu ürün, 3 dakikadan kısa bir süre içerisinde mısırları patlatabilmektedir.


Ariete Party Time Patlamış Mısır Makinesi Rosso Xl Kırmızı

Motor Gücü: 1100 W
Ölçüleri: 21x21x32 cm
Ağırlığı: 1,22 kg
Kapasite: 60 g

Özellikle dış görünümüyle dikkat çeken Ariete Party Time Rosso Xl, kişide adeta patlamış mısır yeme isteği uyandırıyor. 60 gram mısır patlatabilme kapasitesine sahiptir. 2 dakika içerisinde lezzetli ve hafif mısırların tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle dış görünümüyle dikkat çeken Ariete Party Time Rosso Xl, kişide adeta patlamış mısır yeme isteği uyandırıyor. 60 gram mısır patlatabilme kapasitesine sahiptir. 2 dakika içerisinde lezzetli ve hafif mısırların tadını çıkarabilirsiniz.


Sinbo SPM-5402 Mısır Patlatma Makinesi

Sinbo SPM-5402 Mısır Patlatma Makinesi

Motor Gücü: 1100 W
Kapasite: 4 Kişilik

4 kişilik patlamış mısırı 2.5 dakika da yapabilen Sinbo SPM-5402 sıcak hava kullanarak ürün hazırlıyor. mısırları daha düşük kalorili patlatan bu ürün kompakt tasarımıyla mutfaklarda fazla yer kaplamıyor. Ölçüm kepçesi aynı zamanda yağ erittiği için donan yağı mısırın üzerine döker. Aynı zamanda kaymaz altlıkları sayesinde rahat kullanım imkanı sunan ürün şeffaf kapağı sayesinde izlemeye olanak tanıyor.


SW Future Otomatik Patlamış Mısır Makinesi

SW Future Otomatik Patlamış Mısır Makinesi

Motor Gücü: 500 W

500 W güçle çalışan SW Future Otomatik Patlamış Mısır Makinesi şeffaf kapağı sayesinde izlemeye imkan tanıyor. Otomatik olarak kolayca mısır patlatmayı sağlayan bu ürün tek seferde daha fazla ürün yapmaya yardım ediyor.


Cvs 3ü1 Arada Mısır Patlatma-Krep-Omlet Makinesi

Cvs 3ü1 Arada Mısır Patlatma-Krep-Omlet Makinesi

Motor Gücü: 800 W

Tava formunda olan Cvs 3ü1 Arada mısır patlatmanın yanı sıra hem gözleme hem de krep yapılabiliyor. Şeffaf kapağı sayesinde patlayan mısırı veya ürünü kolayca izleyebilmenizi sağlıyor. çıkabilen kapağı kolayca temizlenebildiği için daha hijyenik olan bu ürün 800 watt gücünde çalışıyor.


Huca RH-907 Mısır Patlatma Makinesi

Huca RH-907 Mısır Patlatma Makinesi

Motor Gücü: 850 W

Pratik kullanıma sahip olan Huca RH-907 Mısır Patlatma Makinesi ısıya dayanıklı gövdesi ile kolayca kullanılabiliyor. 3 ile 5 dakika arasında patlamış mısırı hazırlayan ürün şeffaf kapağı sayesinde izlenebiliyor. 850 W gücünde olan bu ürün karıştırıcı ve yapışmaz yüzeyi sayesinde leke bırakmıyor.


Yui M-99 Popcorn Mısır Patlatma Makinesi

Yui M-99 Popcorn Mısır Patlatma Makinesi

Motor Gücü: 1200 W
Ağırlığı: 1,27 kg
Kapasite: 40 g

Üst kapağı ölçü olarak kullanılan Yui M-99 Popcorn Makinesi tek seferde 40 gram mısır konuluyor. Görünüş açısından da oldukça şık şirin olan bu ürün mutfaklara farklı hava katıyor. Ayrıca yağsız pişirme sağladığı için daha sağlıklı mısır tüketmeye olanak tanıyan bu ürün delikli kapağı sayesinde aşırı ısınmaya karşı koruma sağlıyor.


Lezzetli ve sağlıklı patlamış mısır hazırlayabilen ürünleri sizler için bir araya getirdik. Kullanıcıların mısır patlatma makineleri hakkında merak ettiği sorulara yanıt buluyoruz. İşte patlamış mısır makineleri hakkında sıkça sorulan sorular.

Mısır patlatma makinesine yağ konulur mu?

Alacağınız makineye göre bu durum değişkenlik gösterebilmektedir. Almadan önce yağsız mı yoksa yağlı mı çalıştığını bilmeniz gerekir. Eğer yağlı bir makine kullanıyorsanız. Çok az miktarda ekleyebilirsiniz. 3 Kişinin yiyeceği kadar mısır patlatmak istiyorsanız 1 çay kaşığı yağ kullanmanız uygundur. Yani 1 kahve fincanı kadar mısıra, 1 çay kaşığı yağ yeterlidir.

Mısır patlatma makinası nasıl temizlenir?

Öncelikle cihazın tamamen soğuduğundan ve prize takılı olmadığından emin olun. Sonrasında üst kapağını dikkatlice çıkartın. Genellikle üst kapakları ölçüm kabı olarak kullanılır. Ölçüm kabını rahatlıkla deterjan ve suyla yıkayabilirsiniz. Cihazın üstünü nemli bir bezle temizlemeniz yeterli olacaktır. Deterjan kullanımı sonrasında iyice duruladığınızdan emin olun.

Mısır patlatma makinasına tuz konur mu?

Bu durum tamamen kişinin isteğine bağlıdır. Aşırıya kaçmayacak şekilde tuz eklenebilir. Dikkat etmeniz gereken tek şey fazla koymamanız. Aldığınız ürün bu konu hakkında bir uyarıda bulunmuyorsa rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Listenin ilk sırasında yer alan Arnica Mısırmatik Plus Mısır Patlatma Makinesi satın aldım. İlk denememi sizinle paylaşmak istedim. Çok güzel. Tıpkı sinemada verilenler gibi. Düşünmeden alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here