Fanlı ısıtıcılar, diğer ısıtıcı tiplerine göre sıcağı daha hızlı yaydıkları için bulundukları ortamı çok kısa bir süre içerisinde ısıtır. Diğer ısıtıcılardan farklı olan fanlı ısıtıcılar, hava üfleyerek ortamı ısıtır. Bu sayede sıcak hava, ileri noktalara giderek ortamın daha hızlı ısınmasını sağlar.

Fanlı ısıtıcıların bir diğer iyi yanı da, kullanılan ortamda havayı kurutmamasıdır. Diğer ısıtıcı tiplerinde, bulunulan ortamda hava nemsiz kaldığı için çeşitli sorunlar yaşanabilir. Fakat fanlı ısıtıcılarda bu durum gözlemlenmemiştir. Bundan dolayı, sizler için en iyi fanlı ısıtıcıları araştırdık.

Sıra Model GüçİyiÖneri Puanı
1Alf2000 W10/10
2GoldMaster1000-2000 W10/9.9
3Kiwi200-500 W10/9.8
4Simtech750-1500 W10/9.9
5Hometta1000-2000 W10/9.8
6 Ufo 1000-2000 W10/10
7Raks2000 W10/9.9
8Gaman500 W10/9.9
9Ariete1000 W10/9.7
10Fakir2000 W10/9.6
Fanlı Isıtıcı Öneri Listesi

En İyi 10 Fanlı Isıtıcı Önerisi

Soğuk havalarda ısınmanızı hızlandıracak, bulunduğunuz ortamı sıcacık hale getirecek çözümler aramanız oldukça normal. Sizlere yardımcı olmak için, soğuk havalarda, bulunduğunuz ortamı en hızlı ve güvenli şekilde ısıtacak fanlı ısıtıcıları listeledik.

İşte en iyi Fanlı Isıtıcı önerileri:

Alf

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 yıl
 • Renk: Beyaz
 • Sıcaklık Ayarı: 3 kademeli

Üzerinin örtülmesi sonucu yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmak amacıyla güvenlik termostatı ile birlikte tasarlanmıştır. Üzeri örtüldüğünde, düşme ve devrilme gibi durumlarda cihaz kendini otomatik olarak kapatır. Yaz kış kullanılabilme özelliğine sahiptir. 3 kademeden oluşan fanlı ısıtıcı, ilk kademesinde soğuk hava verdiği için yazın serinletme amacıyla da kullanılır. İkinci ve üçüncü seviyeler ise soğuk günlerde dilediğiniz ısı ayarını yapabilmeniz için oluşturulmuştur.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** A**; bebeğim için aldık banyodan sonra kullanıyoruz odayı hemen ısıtıyor çok memnunuz

💬 Ş** K**; iş yerimde kullanmak için aldım. Güvenli olması açısından fanlı seçtim çok memnun kaldım koca odayı kısa sürede sıcacık yapıyor. Soğutma fonksiyonuyla alakalı yorum yapamayacağım kullanmadım. Ayrıca muadillerine göre de çok estetik görünümü


GoldMaster

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 yıl
 • Renk: Siyah
 • Sıcaklık Ayarı: 3 kademeli

Küçük çocuklarla birlikte yaşanan evler için de oldukça ideal bir ısıtıcıdır. Düşme, devrilme, aşırı ısınma emniyetleri sayesinde görünmez kazalardan korunmaya yardımcı olur. En düşük 1000 W en yüksek de 2000 W güç ile çalışır. 3 kademeden oluşan ısı ayarı, soğuk, ılık ve sıcak hava sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** D**; Aşırı iyi bir ürün , büyük salonu bile ılıtıyor 🙂

💬 K** A**; Gayet basarılı bir ürün teşekürler memnun kaldık


Kiwi

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 yıl
 • Renk: Beyaz
 • Sıcaklık Ayarı: Kumandalı

Kiwi priz tipi fanlı ısıtıcı, çocuk odaları, ofisler, karavanlar gibi hızlı ısınması gereken fakat alanın dar olduğu mekanlarda kullanıma uygundur. Şarj aleti benzeri bataryalı ucu birleşiktir. Prize takılır ve orada kalarak çalışır. Yüksek ısıtma gücü sayesinde dilediğiniz alanda güvenle kullanabilirsiniz. Sıcaklık kontrolü sağlanabilmesi için dijital ekranında göstergesi yer alır. Uzaktan kumanda ile kullanılabilir. Gece lambası görevinde de kullanılabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** G**; Hem görüntüsü hoş hem de güzel ısıtıyor tavsiy ederim

💬 S** K**; Memnun kaldık odayı hemen ısıtıyor


Simtech

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 yıl
 • Renk: Siyah
 • Sıcaklık Ayarı: 3 kademeli

Yüksek verimliliği ve sağladığı yüksek enerji tasarrufu ile kullanıcıların gözde ısıtıcılarından biri haline gelmiştir. Devrilme ve fazla ısınma emniyeti sayesinde güvenle kullanılabilir. En düşük 750 W, en yüksek 1500 W enerji gücü ile çalışmaktadır. Ev, iş yeri, ofis gibi alanlarda kullanıma uygundur. 3 kademeli ısı ayarı sayesinde her mevsim kullanılabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** A**; Bir türlü ısıtamadığımız küçük oturma odamızda kullanmak için aldık. Oturduğumuz yerde yakınımıza koyarak ısındık. Kablosu çok kısa ama uzatmalı kablo ile kullanılıyoruz. Isıtıcıyı kullandığımız odaya girince içeriyi ısıttığı gayet net anlaşılıyor. Bizim işimizi gördü memnunuz.

💬 M** A**; ürün muadillerine göre çok çok başarılı. 1.kademe sogutma 2 3 sıcak hava üflüyor. ofiste masa altinda kullaniyorum 2.kademe bana yeterli geldi. tereddüt etmeden alın.


Hometta

Ürün Özellikleri

 • Garanti: Resmi Distribütör
 • Renk: Beyaz
 • Sıcaklık Ayarı: 3 kademeli

Ayarlanabilir ısıtma gücü sayesinde dilediğiniz alanda dilediğiniz sıcaklık derecesinde kullanabilirsiniz. Bunun yanında, devrilme emniyeti ve ısı kontrolü sağladığı için görülmez kazaları da önlemek için geliştirilmiştir. En düşük 1000 W en yüksek ise 2000 W güç ile çalışır.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** Ö** D**; Çok hızlı geldi ürün. Ayrıca sorunsuz çalışıyor, yer kaplamıyor. Tavsiye ederim

💬 M** A**; Isıtması gayet güzel yeterli düzeyde memnun kaldık


Ufo

Ürün Özellikleri

 • Garanti: Resmi Distribütör
 • Renk: Beyaz
 • Sıcaklık Ayarı: 3 kademeli

Estetik görüntüsü sayesinde iş yerlerinizde, ofislerde ve evlerde kullanıma oldukça uygundur. 3 kademeli ısı ayarı ve kolay taşınabilir olması nedeniyle dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Bunun yanında, aşırı ısınmaya karşı motor emniyeti sağlandığı için cihaz uzun ömürlü ve güvenli şekilde kullanılabilir. İlk kademesi soğuk hava üfleme sistemi içerir. Diğer 2 kademesi ise ılık ve sıcak hava üflemesi için tasarlanmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** O**; çalışırken kullanıyorum. Masamın altında ayağımın önüne koydum çok memnun kaldım. Odam da ısınıyor ayaklarım da. Tavsiye ederim. sesi rahatsız etmedi.

💬 B** T**; Yeni doğan bebeğimiz için aldık banyo ve oda ısıtmada çok ideal


Raks

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 yıl
 • Renk: Beyaz
 • Sıcaklık Ayarı: 2 kademeli

Maksimum 2000 W güç ile çalışır. 2 ayrı güçte ısınma seçeneği sunan fanlı ısıtıcı, yatay ve dikey kullanım için uygundur. Soğuk hava üfleme özelliği sayesinde yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilir. Ergonomik ve şık tasarımı sayesinde iş yerlerinde ve ofislerde de kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** A**; Ürün çok iyi ve çok iyi ısıtıyor tavsiye ediyorum

💬 D** Ö**; ürünü yeni teslim aldım ve hemen denedim çok güzel ısıtıyor kaliteli sessiz ve kokusuz tavsiye ederim


Gaman

Ürün Özellikleri

 • Garanti: İthalatçı Garantili
 • Renk: Siyah
 • Sıcaklık Ayarı: Kumandalı

Ev, dış mekan, araba, otel, karavan, banyo gibi pek çok alanda kullanıma uygundur. Ayarlanabilir termostat ve aşırı ısı kontrolüne sahiptir. Bu sayede dilediğiniz alanda güvenle kullanabilirsiniz. Toplam 10 ısı ampulüne sahip olmasının yanında uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliği ile tüm alanlarda kullanıma uygun priz tipi ısıtıcıdır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** K**; Güzel ısıtıyor kaliteli ürün tavsiye ederim

💬 N** D**; Çok beğendik gelir gelmez denedim güzel ısıtıyor


Ariete

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 yıl
 • Renk: Yeşil
 • Sıcaklık Ayarı: 2 kademeli

Kış aylarında ısınmak için hızlı ve etkili şekilde ısıtıcı görevi görürken daha sıcak havalarda soğutma özelliği sayesinde fan görevi de görmektedir. 1950’lerin modasından ilham alınarak tasarlanan Ariete fanlı ısıtıcı, güçlü ısıtmasının yanında şık görüntüsüyle de evinize renk getirir.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** K**; Gayet kaliteli bir ürün çok beğendik ısıtması da güzel tavsiye ediyorum

💬 M** H**; Sessiz çalışıyor koku filan da almadık güzel de ısıtıyor düşünmeden alabilirsiniz


Fakir

Ürün Özellikleri

 • Garanti: Bilinmiyor
 • Renk: Beyaz
 • Sıcaklık Ayarı: 3 kademeli

Ayarlanabilir termostat ve aşırı ısınma güvenlik sistemi sayesinde ev de dahil her alanda güvenle kullanılabilir. Duvara monte etmek için ve düz zeminde çalıştırmak için ayrı aparatları mevcuttur. En düşük 1000 W, en yüksek 2000 W enerji gücü ile çalışır. Kontrol lambası sayesinde cihazın çalışma durumu kontrol edilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** E**; Hem görüntüsü hem hacmi hem de ısıtması super, ayni zamanda oldukça sessiz, rahatsiz etmiyor. Herkese tavsiye ediyorum.

💬 N** U**; Kesinlikle tavsiye ediyorum. Cok çabuk ısıtıyor ve otomatik olarak dereceyi bulduğunda açılıp kapanıyor sesi de rahatsiz etmiyor


En İyi 10 Ayaklı Isıtıcı ÖnerisiEn İyi 15 Elektrikli Isıtıcı Modelleri
İlginizi Çekebilir

En iyi fanlı ısıtıcı hangisi?

Kullanıcılar tarafından en çok önerilen fanlı ısıtıcılar, Ufo, Fakir, Rosse, Simtech, Kiwi, Goldmaster markalarına ait fanlı ısıtıcılardır. Bu ısıtıcılarda bulunan fazla ısınma emniyeti ve devrilme emniyetine sahip olmaları nedeniyle tercih edilir. Bunun yanında, güçlü ısıtma özelliği ve kademeli sıcaklıkları arasında soğuk hava üfleme özellikleri bulunması açısından kullananların öncelikli tercihi haline gelmiştir.

Fanlı ısıtıcılar çok elektrik yakar mı?

Bu ısıtıcılar ortalama 2000 W enerji gücüyle çalıştığı düşünülürse 1 saat kadar çalışan fanlı ısıtıcı ortalama 2 kw enerji yakacaktır. Bunu da watt başına ücretlendirme üzerinden hesaplayabilirsiniz.

Fanlı ısıtıcıda termostat ne işe yarar?

Isıtıcılarda yer alan termostat özelliği, mekan ısısının kontrol edilmesini ve ısının sabit tutulmasını sağlar.