Bir robottan beklentinizi tamamen karşılayacak olan iRobot akıllı süpürge markası devinin yeni ürünü Roomba S9 Plus, geliştirdiği özel teknolojileri ile eşsiz bir temizlik hizmeti sunar. Test edilen en gelişmiş robot süpürge sınıfında yerini almayı başaran iRobot Roomba S9+ bir önceki Roomba serisi modellerine göre hem daha güçlü hem de daha profesyonel.

Yüksek emiş gücüne sahip güçlü motoru ve zıt yönlü özel fırça sistemi ile iç mekanlardaki en derin köşelerde dahi kusursuz bir temizlik sağlayan S9 Plus, hem sulu hem de kuru özelliği sayesinde kirleri toplama konusunda diğer robot süpürgelere oranla %30 daha güçlü performans gösteriyor.

Emiş Gücü2200 Pa
PilLi-on
Batarya Kapasitesi 3300 mAh
Uzunluk311 mm
Genişlik311 mm
Derinlik86 mm
Ağırlık3,7 kg
UygulamaAndroid & iOS
Temizleme SistemiAeroForce
NavigasyoniAdapt 3.0
DilTürkçe
Renk SeçenekleriGold
iRobot Roomba S9 Plus Özellikleri

iRobot Roomba S9 Plus İnceleme

Tasarım

iRobot Roomba S9 Plus, önceki Roomba modellerinden tasarımsal olarak farklı görünmese de çöp kutusunu gizleyen pembe altın kapağı onu diğer modellerden ayıran belirgin farklılıklardan biridir.

Öte yandan Roomba 600 serisine kıyasla S9 Plus modelinde köşe ve duvarlara kolayca girebilen 5 açılı fırça sistemi gözlerden kaçmıyor. Modelin üst kısmına gelecek olursak 3 farklı kontrol düğmesi bulunduğunu görüyoruz. Bunlar sırasıyla temizliği başlatmak, durdurmak ve cihazı istasyona geri göndermeye yarıyor.

En311 mm
Yükseklik86 mm
Derinlik311 mm
Ağırlık3,7 kg
Düğme3 adet
RenkGold
iRobot Roomba S9 Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

iRobot Roomba S9 Plus modeline ait filtre özelliklerine geldiğimizde, bu cihazda kullanılan süper güçlü AeroForce filtre sistemi alerjen ve partiküllerini yüksek oranda yakalama özelliğine sahip.

3 aşamalı temizleme sistemi sayesinde evinizde ki evcil hayvanınız tüy dökme dönemini dahi kodlayarak temizleme programını ona göre düzenleyen eşsiz bir beyne ve filtreleme sistemine sahip. Ayrıca Roomba s9 PerfectEdge teknolojisi ile ulaşılması zor köşelerde bile kusursuz bir temizliği etkin kılan S9+ akıllı robot süpürge, Clean Base Otomatik Kir Boşaltma İstasyonuna sayesinde kendi çöpünü kendi boşaltıyor.

FırçaAeroForce
Toz Haznesi0.55 lt
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Toz BoşaltmaVar
Otomatik Kir BoşaltmaClean Base
Emiş GücüPower Boost
Fırça SistemiÇift Kauçuk
Ekran Alanı89.81 cm²
Temizlik Aşaması3
Yıkanabilir HazneVar
Kenar TemizliğiVar
iRobot Roomba S9 Plus Filtre Özellikleri

Performans

Emiş gücünü 40 kat daha artıran Power Boost işlevi sayesinde kusursuz bir temizlik sunan S9 Plus’ın yüksek çekim güçlü motoru ve her türlü zemin de hareket eden zıt yönlü fırçası ile temizlik artık daha kısa ve daha kolay. Zemin ve halı da farklı emiş gücü kullanarak sarj süresini ayarlarken aynı zaman da Dirt Detect kir saptama teknolojisi kullanarak tespit ettiği farklı noktaları derinlemesine temizler.

Sınırsız boyutta alanı temizlemeyi mümkün kılan iAdapt 3.0 Navigasyon sistemine sahip model, tam 10 farklı katın haritasını hafızasına kaydedebilen vSLAM navigasyon teknolojisi ve Imprint Akıllı Haritalama özelliğini kullanıyor. Yani evinizi haritalandırmada vSlam navigasyon teknolojisini devreye sokarak odaları bölgelere bölüyor ve adlandırarak temizlik planlaması yapıyor. Ayrıca sizin belirleyeceğiniz yasaklı bölgelerden de uzak duruyor.

Emiş Gücü2200 Pa
Max Çalışma Süresi120 dk
Halıda Güç ArtışıVar
Emiş Teknolojisi Power Boost
Kir Saptama Teknolojisi Dirt Detect
Navigasyon iAdapt 3.0
Harita Hafızası vSLAM
Akıllı Haritalama Imprint
Haritalama Sayısı10
iRobot Roomba S9 Plus Performans Özellikleri

Batarya

En gelişmiş pil kapasitesi ile karşımıza çıkan iRobot Roomba S9 Plus robot süpürge, 3300 mAh Li-ion batarya kapasitesi sayesinde 180 dakikalık tam şarj ile yaklaşık 120 dk boyunca evinizde sistematik bir temizlik sağlar. Eviniz büyükse ya da kirliyse temizlik süresi uzayacağından sarjı azaldığında istasyonuna dönerek sarjını doldurur ve temizliğe kaldığı yerden devam eder. Bu akıllı robotun görevini tam anlamıyla üstlendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi120 dk
Max Şarj Süresi180 dk
Pil Kapasitesi3300 mAh
iRobot Roomba S9 Plus Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

İrobot s9 + kutu içeriğinde 1 adet Roomba s9, 1 adet s serisi celan base otomatik sarj ve kir boşaltma istasyonu, 1 adet güçlü s serisi AeroForce filtre, 1 adet her yere uzanan Roomba s serisi yan fırça ve 2 adet clean base toz torbası mevcut.


Kullanıcı Yorumları

💬 İ***Ç***: Almışken bir kere alın tam alın, her özelliği tam olarak doğru çalışıyor. Engelleri aşıyor veya dolanıyor, sandalye ayakları arasında ve koltuk altlarına girip çıkıyor. Halıya takılmıyor hatta cam baskülün üzerinden geçiyor. Haritalandırma çok iyi, uygulama GÜZEL ama Türkçe değil olsa iyi olurdu. Gürültü biraz var ama normal süpürgeden az. Hazne dolunca boşalmaya gitmesi çok hoş. Uygulama üzerinden görev verip veya iptal edebiliyorsunuz, istasyona geri dönüyor. Paketleme ve kargoda hiç sıkıntı yaşamadım, çok hızlı geldi, kendi kolisi zaten çok mukavemetli ama yine de koliye konmuştu. Gayet memnunum, tavsiye ederim.

💬 Ü**G***: Ürün beklediğimden daha iyi performans sergiliyor, almadan önce çok araştırdım. Halıyı derinlemesine temizliyor, kuvvetli el süpürgesinden farkı yok. Tam yuvarlak olmaması köşeleri iyi almasını sağlıyor.

💬 B***Ö***: Aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Daha önce xiaomi’de kullandım elbette o da kötü bir ürün değildi ancak iRobot’un bu yeni cihazı S9 Plus bambaşka bir tasarım ve teknolojiye sahip. Köşede sıkışan tozları dahi yutuyor resmen. Özellikle evcil hayvan sahibi olanlara şiddetle öneriyorum.


iRobot Roomba S9 Plus özellikleri nelerdir?

Ürün Tipi: Akıllı Robot Süpürge
Kullanım Alanı: Zemin+Halı
Emiş Gücü: 2200 Pa
Pil Tipi: Li-ion
Pil Kapasitesi: 3300 mAh
Çalışma Süresi: 2 saat
Temizlenebilir Alan: 200 m²
Uygulama: Türkçe iRobot HOME Uygulaması
Temizleme Alanı: 200 m2
Çalışma Süresi: 120 dk
Filtre: AeroForce®

iRobot Roomba s9 plusın diğer akıllı robotlarla arasındaki en büyük fark nedir?

Roomba s9 plus diğer akıllı robotlara oranla birçok teknolojik yenilikle sahalara çıkıyor. Haritalama sistemi çok geniş, yüksek emiş gücü, kendini temizleyebilme ve sarj edebilme gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

iRobot Roomba s9+ tüm engelleri aşabiliyor mu?

Belirli yüksekliklerinden geçebilen iRobot Roomba daha yüksek ve ya alçalan merdiven gibi alanlarda yükseklik sensörüyle sizi bilgilendirmektedir.