Titreşim göndererek kasların gelişmesini sağlayan kas stimülatörleri vücudun birçok farklı bölgesinde kullanılabiliyor. Sadece kas geliştirmek için değil aynı zamanda selülit ve fizik tedavi içinde kullanılmaktadır. Bu yazımızda piyasanın en iyi ve en çok satan kas stimülatörlerini sizler için bir araya getirdik.

Sıra MarkaBölgeİyiÖneri Puanı
1Three BeansTüm Vücut10/10
2CompexTüm Vücut10/9.9
3MASTEKTüm Vücut10/9.8
4YuwellTüm Vücut10/9.7
5AprillaTüm Vücut10/9.8
6ValmedTüm Vücut10/9.8
7EMSAyak10/9.7
8KKmoonTüm Vücut10/9.8
9Shenzhen Xin XinBoyun, Omuz, Sırt ve Kol10/9.7
10SLDBel, kalça, bacak ve omuz10/9.8
Kas Stimülatörü Öneri Listesi

En İyi Kas Stimülatörü Modelleri

Gösterdiği etkiyle ön plana çıkan en iyi kas stimilatörleri burada…

İşte en iyi kas stimülatörü tavsiyesi

Three Beans Stimülatörü Karın Kas

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 6 mod
 • Malzeme: Poliüretan
 • Kullanım Alanı: Tüm Vücut

Gahome Kas Stimülatörü markalı ürün, vücudunuzun üzerine yapışarak 20Hz akım stimülasyon frekansı kullanarak kasların bağımsız olarak egzersiz yapmasına izin verir. Ayrıca kalça kaslarının hareketini uyarmak için EMS biyolojik mikro dürtü dalgalarını benimser. Bu, sağlam ve iyi yapılmış kalçalar elde etmenize yardımcı olur. Ürün ayrıca kalçaları kaldırarak dolgun ve elastik hale getirirken, ince ve şekilli bir görünüm sağlamak için de kullanılabilir. Ayrıca, gevşek cildi sıkılaştırmak ve selülitleri azaltmak için de faydalı olabilir. Gahome Kas Stimülatörü, kasları uyarır ve güçlendirirken aynı zamanda zayıflama ve şekillendirme etkileri de sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** T**; Etkisi çok büyük tavsiye ederim.

💬 I** U**; Kullanımı kolay kısa sürede elime ulaştı.


Compex Sp4.0

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 30 mod
 • Kullanım Alanı: Tüm Vücut

Listemizin en pahalı ürünü olan Compex Sp4.0, kullanıcıya sunduğu özelliklerle ön plana çıkıyor. İçerisinde bulunan 30 adet program sayesinde vücudunuzun tüm bölgesinde kullanabileceğiniz bir ürün olan Compex, ortalama 4 saatte şarj olmaktadır. Tam kapasiteli şarj ile 6-8 seans yapabilen bu model, güçlendirme ve tedavi için kullanılabilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** E**; merhaba ürünün paketlemesi kargo gerçekten muhteşem iki günde elime ulaştı çok teşekkür ederim.

💬 R** T**; Kaliteli ürün, personelde çok ilgili hızlı korgo için ayrıca teşekkür ederim.


MASTEK Elektrikli Kas Stimülatörü

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: Tüm Vücut

Uygun fiyatıyla birçok kişinin ilgisini çeken mastek elektrikli kas stimülatörü, boyun, omuz ve kol gibi bölgelerde yaşadığınız ağrıları azaltmaya yardımcı oluyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu ürün, ufak yapısı sayesinde de kolayca taşınabiliyor. Ürünü şarj ederek dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** H**; Ürün elektrik veriyor, harika. Hızlı geldi. Modları da var. Ben kaslarımın güçsüzlüğü için FTR amaçlı aldım.

💬 O** I**; ürün harika tavsiye ederim.


Yuwell Kas Ve Sinir Stimülatörü

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 9 mod
 • Kullanım Alanı: Tüm Vücut

9 farklı çalışma moduna ve 10 kademeli güç ayarına sahip olan Yuwell kas stimülatörü, tüm vücudunuzda kullanabileceğiniz bir üründür. Vücudunuzdaki kas ağrılarını büyük ölçüde azaltan bu model, taşıma çantasıyla birlikte istenilen her yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Ürünün ekranı üzerinden dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ö** Y**; İş yerinde yoğun çalıştığımdan dolayı sırt ve kol ağrıların oluyor. Daha önce başka marka bir cihaz kullanmıştım fakat ondan hiç memnun kalmadım. Bu ürünü alırken çok tereddüt ettim fakat satıcı çok ilgiliydi. İki kere kullandım. Ağrılarımı hafiflettik 10-15 dakika kullanıyorum. Çok memnunum..

💬 L** A**; Çok beğendim hızlı kargo için teşekkürler.


Aprilla Afm 2828

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 12 mod
 • Kullanım Alanı: Tüm Vücut

Aprilla Kas Stimülatörü, vücudunuzun farklı bölgelerindeki kas gerilimini ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Isıtma ve kızılötesi ışık terapisi ile birleştirilen bu cihaz, kan dolaşımını hızlandırarak kaslarınızın daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Aprilla Kas Stimülatörü, 6 farklı vakum basınç seviyesi ve 6 ısı ayarı ile birlikte gelir, böylece herhangi bir kullanıcıya uygun seviyeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, masaj fonksiyonu da vardır, böylece kaslarınıza daha fazla rahatlama sağlayabilirsiniz.

Tek bir düğmeye basarak basınç tahliye işlemi yapabilen Aprilla Kas Stimülatörü, kolay kullanım sağlar. Ayrıca, cihaz 20 dakika kullanımdan sonra otomatik olarak kapanır, bu da güvenli ve kullanıcı dostu bir özelliktir. Kablosuz tasarımı ile Aprilla Kas Stimülatörü, her yerde kullanabileceğiniz rahatlık ve esneklik sağlar. Bu cihaz, vücudunuzun şekillendirilmesi, sıkılaştırılması ve daha iyi bir sağlık ve zindelik seviyesi elde etmeniz için harika bir seçenektir.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** O**; Harika kaliteli kullanışı çok pratik kronikleşen sırt ve boyun kas serteşme ve tutulmalarımı açtı akşam tv seyrederken uygulayabiliyorum siyatik noktasına da yaptım bacak kasılmamı giderdi kesinlikle tavsiye ederim..

💬 B** E**; Çok beğendim. Aprilla markası iyi..


Valmed Swissstim

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 16 mod
 • Kullanım Alanı: Tüm Vücut

Valmed Kas Stimülatörü, birçok farklı amaç için kullanılan bir cihazdır. Disuse atrofiyi önlemek veya geciktirmek, kas spazmlarını gevşetmek, yerel kan dolaşımını arttırmak, kasları yeniden eğitmek ve venöz trombozu önlemek için kullanılabilir. Ayrıca, ekstremitelerin hareket aralıklarını korumak veya iyileştirmek için de kullanılabilir. Ancak, EMS fiziksel aktivite, spor ve egzersiz yerine geçmek için değil, bunların tamamlayıcısı olarak kullanılmalıdır.

Valmed Kas Stimülatörü aynı zamanda semptomatik iyileşme ve kronik, direnemeyen ağrı yönetiminde de kullanılabilir. Cerrahi sonrası ve travma sonrası akut ağrı için de yardımcı bir tedavi olarak kullanılabilir. Cihaz, farklı amaçlar için çeşitli ayarlamalara sahiptir ve kullanımı kolaydır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** B**; Çok başarılı herkese tavsiye ederim.

💬 R** T**; Kalitesi çok iyi benden geçer not aldı.


Ems Masaj Elektrikli Bacak Kas Stimülatörü

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 6 mod
 • Kullanım Alanı: Ayak

Taban, ayak bileği ve baldır kaslarını uyararak kan dolaşımını hızlandıran düşük frekanslı darbe teknolojisi (EMS) kullanan bir masaj cihazı olan Ems Kas Stimülatörü, kas ağrısını hafifletmeye ve uyku kalitesini artırmaya yardımcı olur. 6 veya 4 mod seçeneği sunan üründe, 9 farklı masaj gücü seviyesi ile size uygun olanı seçebilirsiniz.

Düşük gürültülü çalışması sayesinde TV izleme, okuma, çalışma gibi farklı durumlarda kullanılabilen ürün, PU deri ve EVA köpük pamuklu tahta malzemeden üretilmiştir ve ıslak havlu ile kolayca temizlenebilir. Her tür ayak ölçüsü için uygundur ve vücudunuzu rahatlatmak için harika bir seçimdir. Ancak, EMS sadece fiziksel aktivite, spor ve egzersizin yerini almak için değil, aynı zamanda kas koşullandırma amaçlarıyla da kullanılmalıdır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** S**; İş sonrası yorgunluğuma çok iyi geliyor.

💬 I** U**; Ayak ağrılarına birebir.


KKmoon Tens Ems Kas Stimülatörü

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 15 mod
 • Kullanım Alanı: Tüm Vücut

20 farklı yoğunluk seviyesine sahip olan KKmoon Kas Stimülatörü, 15 farklı mod ile birçok duyum deneyimi sunar. Yoğurma, dokunma, basma gibi modlar, duyusal sinirleri ve kasları uyararak vücudunuzu rahatlatmanıza ve ağrıyı yönetmenize yardımcı olur. Dört kanallı bir ünite olan bu cihaz, aynı anda birden fazla bölgeye uygulanabilen 8 adet pad seti destekler. Cep boyutunda olan bu cihaz, seyahat ederken veya ofiste kullanmak için idealdir. Parlak LCD ekranı, mevcut mod ve yoğunluk seviyenizi kolayca görebilmenizi sağlar. Ayrıca, cihazın temizliği kolaydır ve her türden kullanıcı için uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** G**; Çok kullanışlı ağrısı olan arkadaşlara tavsiye ederim.

💬 Z** B**; Severek kullanıyorum arkadaşlarıma da denettim çok beğendiler.


Shenzhen Xin Xin Kas Stimülatörü

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 8 mod
 • Kullanım Alanı: Boyun, Omuz, Sırt ve Kol

Shenzhen Kas Stimülatörü, modern bilim ve teknolojinin akupunktur teknolojisine adapte edilmesiyle tasarlanmıştır. Kolay kullanımı sayesinde farklı nabız sinyallerinin harika bir kombinasyonunu sunar ve gerçek akupunktur, okşama, manipülasyon, çukurlaşma, masaj ve kazıma hissini yaşamanızı sağlar. Elektronik nabızlar, akupunktur basınç noktalarını uyarır ve kan akışını iyileştirir. Bu kas stimülatörü, sırt ağrıları, omuz ağrıları, kas ağrıları ve stresten kaynaklanan diğer ağrıları hafifletmenize yardımcı olur. Ayrıca kas gerginliğinizi ve yorgunluğunuzu gidererek rahatlamanızı sağlar. Shenzhen Kas Stimülatörü, çok hafif ve ev, seyahat ve ofis kullanımı için uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** I**; Ağrılarımı büyük ölçüde azalttı teşekkür ediyorum.

💬 K** B**; Çok faydasını gördüm keşke daha önce alsaydım.


SLD Kas Stimülatörü

Ürün Özellikleri

 • Program Sayısı: 8 mod
 • Kullanım Alanı: Bel, kalça, bacak ve omuz

SLD Kas Stimülatörü, elektrikli titreşimli kemer masajı ile kilo kaybı, titreşimli sarsıntı kemer ve bel egzersizi gibi birçok avantaj sunar. Çoklu mıknatıslar ile 360 derece manyetik alan sayesinde vücudun tüm parçalarını eşit bir şekilde masaj yapar. Ayrıca, ısıtma kablosuna gömülü iki ısıtma kablosu sayesinde, yüksek hızda ısıtma yaparak dengeli diyetle kilo kaybına etkili hızlı bir şekilde şişman yakmanıza yardımcı olur. SLD Kas Stimülatörü, kullanımı kolaydır ve aşırı kullanılan kasları serbest bırakmak için derinden çalışır. Bu kemer ayrıca, tüm arka ucunuzu hedef alan bölgedeki sinirleri esneterek, kasların rahatlamasına yardımcı olur ve kan dolaşımını arttırarak metabolizmanın hızlanmasına, detoksifikasyona ve kilo kaybına yardımcı olur. SLD Kas Stimülatörü, sağlığınız için daha iyi bir seçenek olabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** V**; Boş vaktim oldukça kullanıyorum teşekkür ederim.

💬 I** U**; Kısa sürede etkisi yok ama uzun vadede başarılı.


En İyi Foam RollerKarın Kası Aleti Modelleri
İlginizi Çekebilir

En iyi kas sitimülatörü hangisi?

Kullanışlı ve dayanıklı yapıya sahip olan en iyi el valizi markaları:

 • Three Beans
 • Compex
 • MASTEK
 • Yuwell
 • Aprilla
 • Valmed
 • EMS
 • KKmoon
 • Shenzhen Xin Xin
 • SLD

Kas stimülatörleri nasıl çalışır?

Kas stimülatörleri, elektriksel uyarım yoluyla kasların kasılmasını sağlar. Bu cihazlar, kaslara bağlanan elektrotlar vasıtasıyla kaslara düşük seviyede elektrik akımı gönderir. Bu, kaslarda kasılma hareketleri oluşturur ve kasların güçlenmesine, şekillenmesine ve zayıflama etkisi yaratmasına yardımcı olur.

Kas stimülatörleri neden kullanılır?

Kas stimülatörleri, kas geliştirme, şekillendirme ve zayıflama gibi fitness hedeflerine ulaşmak için kullanılır. Ayrıca, kas rehabilitasyonu için de kullanılabilirler. Özellikle, sakatlanmalar sonrası kas gücünün yeniden kazanılması için fizyoterapistler tarafından sıkça kullanılır