Alışık olduğumuz damacana pompaları artık yerlerini daha modern olan şarjlı pompalara bırakıyor. Şarjlı damacana pompaları kullanıcının hiçbir kuvvet uygulamadan kolayca su içmesine yardımcı oluyor. Kullanışlı yapılarıyla büyük ilgi gören bu cihazlar, gün geçtikçe popüler olmaya devam ediyor. Bizde bu içeriğimizde en iyi şarjlı damacana pompalarını inceledik.

Sıra MarkaUyumlulukİyiÖneri Puanı
1Narpump7,6 ve 19lt arası10/10
2Kiwi5, 12 ve 19lt arası10/9.9
3Xiaomi5, 7.5, 11 ve 18.9lt10/9.9
4Pompa Gallon5, 10 ve 19lt10/9.8
5Tudor5lt üstü10/9.8
6Livx5, 10, 15 ve 19Lt10/9.8
7Fly5,5 cm çaplı şişelere uygun10/9.7
8Hitfoni5,5 cm çaplı şişelere uygun10/9.7
9Havana5,5 cm çaplı şişelere uygun10/9.7
10Starmax5lt üstü10/9.8
Şarjlı Damacana Pompası Öneri Listesi

En İyi Şarjlı Damacana Pompası Modelleri

Hızlı dolum yapabilen ve şarjı uzun süre giden en iyi elektrikli damacana modelleri burada…

İşte en iyi elektrikli damacana pompası tavsiyesi

Narpump Şarjlı Tek Motorlu Otomatik Damacana Su Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 7,6 ve 19lt arası
 • Renk: Siyah ve Beyaz

Narpump, dakikada 1.7lt dolum hızına sahip olmasının yanı sıra sessiz bir performans sunar. Tek motorlu ve siyah renkte tasarlanan Narpump, cam dahil tüm damacanalarla uyumludur. Geleneksel manuel pompalara kıyasla, Narpump’un otomatik motoru dışarıdan hava girişini engeller. Bu sayede, damacananızda bakteri birikmez ve suyunuz her zaman sağlıklı ve temiz kalır. Ayrıca, anne-bebek kullanımına uygun malzemeden üretilen ürünümüzün silikon hortumları Food Grade sınıfındadır, yani sağlığınıza zararlı değildir.

Kokusuz, toksik değil, abs ve bpa içermez, fda/sgs/ce/tse onaylı ve çevre dostudur. Narpump’un özel tasarımı, paslanmaz borulu yapısı sayesinde su sızdırmaz ve kolay temizlenebilir. Kolay açma/kapama özelliğiyle, çocuklar, yaşlılar ve yetişkinler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Minimal tasarımı sayesinde, çantanıza sığar ve her yere götürebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** Ö**; Kendinden emil yapabiliyor. Muhtemelen diyaframlı pompası var. Rahatlıkla balon şişirebilecek basıncı var. 18650 li-ion bataryası var. Tek tuşla elektronik aç kapa yapıyor. Gayet güzel, beğendim..

💬 M** B**; Bidonun kapağını pompanın iç kısmındaki yuvarlağın boyutuna göre keserseniz tam oturacaktır. Akıtma yapmaz düşmez sağlam durur kolay çıkar.


Kiwi Otomatik Damacana Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5, 12 ve 19lt arası
 • Renk: Siyah ve Beyaz

Kiwi markalı şarjlı damacana pompası, kullanıcılara çift fonksiyonlu bir deneyim sunar. Birinci çalıştırma tuşu tek basımda devamlı su akışı sağlarken, ikinci çalıştırma tuşu 2 saniye boyunca basılı tutulduğunda 0.8 litre su akışını keser. Şarj seviyesi göstergesi sayesinde kullanıcılar pompalarının ne zaman şarj edilmesi gerektiğini takip edebilirler. Ayrıca, dijital çalıştırma tuşu hızlı dolum yaparak zaman kazandırır.

Ürün, FDA/SGS/CE sertifikalarına sahip olup, ABS ve BPA içermez. Ürünün silikon boruları da sağlığa zararlı malzemeler içermez. 270 derece döndürme özelliği, kullanıcıların damacana pompasını kolayca yönlendirmelerine olanak tanır. Ürünün ilk kullanımdan önce yaklaşık 4 saat süreyle şarj edilmesi önerilir ve 6-8 damacanaya kadar şarj gerektirmez. Siyah renkteki ABS malzeme, ürüne şık bir görünüm kazandırır ve dayanıklılığı artırır.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** K**; Harika hiç şarj etmedik Haftası geliyor. Hemen elimize ulaştı . Kolay gelsin.

💬 C** Y**; Beklediğimden iyi. 3. Farklı marka en iyisi bu çıktı.


Xiaomi Xiaolang

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5, 7.5, 11 ve 18.9lt
 • Renk: Beyaz

Xiaomi markalı şarjlı damacana pompası, TDS gerçek zamanlı su testi yapabilme özelliğiyle öne çıkmaktadır. Su verilerini anında göstererek kullanıcılara suyun kalitesi hakkında bilgi verir. 5L, 7.5L, 11L ve 18.9L gibi damacana boyutlarına uygun olan ürün, akıllı bir dokunmatik düğme algılama özelliğine sahiptir. 0.2 saniyede hızlı bir yanıt veren pompa, suyun hızlı bir şekilde dışarı akmasını sağlar. Kullanımı kolay olan USB şarjı sayesinde pratik bir kullanım sunar. Gürültü seviyesi 50dB olan cihaz, çevreye zarar vermeden sadece tatlı su akışı sesi çıkartır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** G**; Ben gayet memnun kaldım , üzerindeki rakamlar suyun kalitesini ölçüyor gayet başarılı.

💬 B** O**; kullanışlı ve pratik bir ürün damlatma yapmıyor. satıcıya minik jestinden dolayı teşekkürler.


Pompa Gallon Elektrikli Damacana Su Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5, 10 ve 19lt
 • Renk: Siyah

Pompa Gallon, damacanalar için oldukça kullanışlı bir üründür. Ayarlanabilir dijital gösterge ekranı, sehpası ve tepsi gibi özellikleri sayesinde damacanalarınızın üzerine oturarak kullanım kolaylığı sağlar. Bu ürün, otomatik başlatma özelliğiyle istediğiniz miktarda su alıp otomatik olarak durdurabilir. Ayrıca, litre ayar tuşu ile 0.3L, 0.6L, 1L, 1.5L veya 1.8L gibi farklı miktarlarda su alabilirsiniz. Pompa Gallon, kokusuz ve toksik içerik barındırmayan malzemelerden üretilmiştir ve anne-bebek kullanımına uygun özelliktedir.

Ayrıca, kolay kullanımı ve temizliği sayesinde çocuklarınızın bile rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Bu pompa, 6-8 damacanaya kadar şarj gerektirmez ve dijital dokunmatik çalıştırma tuşu sayesinde hızlı dolum yapabilirsiniz. Ayrıca, FDA/SGS/CE sertifikalıdır ve ABS/BPA içermez. Pompa Gallon, açık alanlar ve kamp gibi farklı kullanım alanlarına da uygundur. Kablosuz kullanım özelliği sayesinde, damacananızı evinizin istediğiniz yerinde ya da dış mekanlarda kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** E**; ürün çok kullanışlı ve tam istediğimiz gibi geldi kesinlikle taksiye ediyorum.

💬 A** Y**; Biraz yavaş ama miktarın ayarlanabilmesi güzel. Baş düğmeye kendi dolsun. Şarjı iyi gidiyor..


Tudor Şarjlı Damacana Su Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5lt üstü
 • Renk: Siyah-Beyaz

Tudor damacana pompası, 5,5cm çapındaki tüm damacana ve şişelerle uyumlu olarak çalışır. Anne-bebek kullanımına uygun malzemeden üretilen bu pompa, kokusuz ve toksit içermez, kolayca temizlenebilir ve açık alanlar ya da kamp gibi yerlerde de kullanıma uygundur. Pompanın özellikleri arasında, 6-8 damacanaya kadar şarj gerektirmemesi, şarj seviyesi göstergesi, dijital çalıştırma tuşu, silicon boru (ABS, BPA içermez) ve FDA/SGS/CE sertifikası bulunur.

Pompa, 5V geriliminde çalışır, ABS malzemeden üretilmiştir ve 4W güce sahiptir. Ayrıca 270 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Pompanın ilk kullanımından önce yaklaşık 4 saat boyunca şarj edilmesi tavsiye edilir. Tudor markalı şarjlı damacana pompası, kullanımı kolay ve pratik olmasıyla çocuklarınız dahil herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** B**; Ses rahatsız edici değil. Klasik pompaları çöpe attırır. Kullanımı basit. 2 yaşındaki kızım dökmeden suyunu alıp içebiliyor.

💬 M** K**; Kolaylık oldu bizim için kullanışlı kaliteli pikniğe götürebilirsiniz muhteşem çok yönlü.


Livx Sp-0g Şarjlı Damacana Su Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5, 10, 15 ve 19Lt
 • Renk: Beyaz

Livx markalı şarjlı damacana pompası, yüksek kaliteli ABS malzeme kullanılarak insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen bir yapıya sahiptir. 5.5CM ağız ölçülerine sahip olan ve 5Lt, 10Lt, 15Lt, 19Lt boyutlarına sahip tüm cam veya plastik damacanalarla uyumlu olarak çalışır. Tek tuşlu yapısı ile kullanımı son derece kolaydır. Tam dolu şarj ile dakikada 1.5 litre su dolum hızına sahiptir.

Ürün, uzun süreli kullanımlarda silikon su borusunun sararma, yıpranma ve kötü koku yapmamasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 1200 mAh batarya kapasitesi sayesinde, yaklaşık 5-6 damacanaya kadar (19Lt) su pompalayabilirsiniz ve tekrar şarj ihtiyacı duymazsınız. Ürünü kolaylıkla şarj edebilmeniz için micro USB çıkışı mevcuttur. İlk kullanımdan önce 3-4 saat süreyle şarj edilmesi önerilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** K**; Ürün başarılı alınabilir şu akışı hızlı biraz ses var ama o kadar da olsun.

💬 B** S**; Şık duran bir ürün ve kullanımı basit.


Fly K7 Şarjlı Damacana Su Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5,5 cm çaplı şişelere uygun
 • Renk: Beyaz

FLY K7 Şarjlı Su Pompası, 5,5 cm çapındaki damacana ve şişeler ile uyumludur. Kutu içerisinde bulunan USB şarj kablosu sayesinde kolayca şarj edilebilir. 5-6 damacana su kullanımına kadar tam dolu şarjı yeterlidir. BPA içermeyen malzemesi sayesinde anne ve bebeklerin kullanımına da uygun olan bu ürün, kaliteli paslanmaz çelik su çıkış borusuna sahiptir. Şarj durumunu gösteren kırmızı ışık, tamamen şarj olduğunda yeşil renge dönüşmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ö** T**; başka bi tane daha var bende ekşisi çalışırken ışık yanmıyor artısı diğerlerine göre sessiz.

💬 E** T**; f/p ürünü. Az akıyor ama iş görüyor. Serum gibi hortumu var. Damacananın kapağı takılıyken ortasından delik açıp o şekilde kullanmalısınız. Kullanmaya başladım..


Hitfoni Otomatik Şarjlı Damacana Su Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5,5 cm çaplı şişelere uygun
 • Renk: Siyah

Hitfoni markalı şarjlı su pompası, BPA içermeyen malzemelerle üretilmiştir. Gıda sınıfı silikon hortum, 304 paslanmaz çelik ve yüksek yoğunluklu ABS plastik kullanılmıştır. Toksik ve kötü koku içermez. Dahili 1200mAh pil, tamamen şarj edildikten sonra 30-40 gün veya yaklaşık 4-6 şişe 5 damacana su için kullanıma uygun olacaktır. Böylece her gün şarj etme derdinden kurtulabilirsiniz.

Bu elektrikli şarjlı damacana şişe su pompası, ev veya ofis kullanımı için mükemmel bir seçenektir. Ancak taşıması kolay ve kompakt boyutu sayesinde piknik, çocuk spor etkinlikleri, plaj günleri ve barbeküler için de idealdir. Küçük pompayı şişe ağzına sabitlemeniz yeterlidir. Tek bir tuşla çalıştırabilirsiniz, bu sayede çocuklar ve yaşlılar bile rahatlıkla kullanabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** Y**; Beğendim gayet güzel. Şarjı uzun gidiyor.

💬 A** S**; Güzel bir ürün herkese tavsiye ederim.


Havana Otomatik Şarjlı Damacana Su Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5,5 cm çaplı şişelere uygun
 • Renk: Siyah

Havana akıllı elektrikli su şişesi pompası, sağladığı kolaylık ve verimlilik ile hayatınızı daha iyi hale getiriyor. Bu pompa, BPA içermeyen içme suyu dağıtıcısı, gıda sınıfı silikon hortum, 304 paslanmaz çelik ve yüksek yoğunluklu ABS plastik gibi kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve toksik ve koku içermez. Pil ömrü konusunda da endişe etmenize gerek yok, çünkü dahili 1200mAh şarj edilebilir pil tam şarj edildikten sonra 30-40 gün veya yaklaşık 4-6 şişe 5 damacana su için kullanılabilir. Bu nedenle, her gün şarj etme ihtiyacı hissetmezsiniz.

Havana su pompası, ev veya ofis kullanımı için idealdir ve ayrıca kompakt boyutu sayesinde piknik, çocuk spor etkinlikleri, plaj günleri ve barbeküler gibi etkinlikler için de taşınabilir ve harika bir seçenektir. Kullanımı da oldukça kolaydır, sadece küçük pompayı şişe ağzına sabitleyin ve bir anahtar operasyonuyla, çocuklar ve yaşlılar dahil herkes için sorunsuz bir şekilde suyu dışarı pompalayabilirsiniz. Ancak, lütfen unutmayın ki bu içme suyu pompası, 5,5 cm boyunlu damacana varilleri için uygundur. Satın almadan önce boynunuzun boyutunu doğrulamanız önemlidir.

Kullanıcı Yorumları

💬 Z** Ö**; Mükemmel ötesi Kargo paketi. Ürün ise çok çok hoş. Anında suyu kesebiliyorum taşma derdi yok.

💬 L** B**; Kullanımı çok güzel zevkine su içiyorum.


Starmax 8018 Elektrikli Otomatik Damacana Su Pompası

Ürün Özellikleri

 • Uyumluluk: 5lt üstü uygun
 • Renk: Siyah

Starmax şarjlı otomatik su pompası, sağlığınız için en iyisini sunmak üzere dbpa, bps, bpf ve ftalat içermeyen malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Bu şarjlı damacana su pompası, kullanımı ve taşıması son derece kolaydır. Küçük pompayı şişe ağzına bağlamak ve basitçe pompalamak yeterlidir.

Bu su pompası, sıcak su ve alkollü içecekler için uygun değildir. İlk kullanımdan önce silikon tüpü 50 derecenin altındaki ılık suyla temizlemeniz tavsiye edilir. Ürün özellikleri arasında her gün şarj edilmesi gerekmeyen bir dahili pil ve 1 dakika sonra otomatik olarak durma özelliği yer alır. Modu durdurmak için sadece düğmeye 3 saniye basmanız yeterlidir.

Kullanıcı Yorumları

💬 U** Y**; Neredeyse 1 sene olacak alalı canavar gibi çalışıyor hala fazlasıyla memnun kaldık.

💬 H** A**; İşini görüyor. Şarjı 2-3 damacana kullanımına yetiyor.


En İyi Su SebiliTezgah Üstü Su Sebili Modelleri
İlginizi Çekebilir

En iyi şarjlı damacana pompası markaları hangisi?

Kısa sürede dolum yapabilen, uzun ömürlü en iyi şarjlı damacana markaları şunlardır:

 • Narpump
 • Kiwi
 • Xiaomi
 • Pompa Gallon
 • Tudor
 • Livx
 • Fly
 • Hitfoni
 • Havana
 • Starmax

Şarjlı damacana pompası hangi boyutlardaki damacanalara uyumludur?

Şarjlı damacana pompaları genellikle 5,5 cm boyunlu damacanalara uygundur. Ancak, önceden kullanılan damacana boyutunu doğrulamak için ürün açıklamasını dikkatlice okumak önemlidir.

Şarjlı damacana pompasını kaç kez şarj etmem gerekiyor?

Şarjlı damacana pompaları, tamamen şarj edildiğinde 30-40 gün veya yaklaşık 4-6 damacana su için kullanılabilir. Günlük kullanım durumunda, her gün şarj etmek zorunda değilsiniz.