Teknoloji ilerledikçe, kullanılan elektronik cihazların tümü geri dönüştürülebilir seviyede üretilmeye başlanmıştır. Üretilen ürünlerin yanı sıra, bu cihazların çalışması için gerekli ekipmanlar da yine geri dönüştürülebilir özelliklerle donatılmaya özen gösterilmektedir.

Şarjlı piller, uzun süredir hayatımızda yer alan ürünler olsalar da yakın dönemde oldukça kullanılan parçalar haline gelmiştir. Geri dönüştürülebilir özelliğiyle doğayı korumaya yardımcı olan şarjlı piller, bütçe dostu olmaları sebebiyle de tercih haline gelmektedir. Bundan dolayı, sizler için en iyi şarjlı pil tavsiyelerini araştırdık.

Sıra MarkaKapasiteİyiÖneri Puanı
1Duracell2500 mAh10/10
2Sony3000 mAh10/9.9
3LG3000 mAh10/9.8
4GP Batteries2700 mAh10/9.9
5Philips800 mAh10/9.8
6Peak Power800 mAh10/10
7Varta2100 mAh10/9.9
8Ultrafire6800 mAh10/9.9
9Yopigo4800 mAh10/9.7
10Watton5200 mAh10/9.6
Şarjlı Pil Öneri Listesi

En İyi 10 Şarjlı Pil Tavsiyesi

Ev içinde ya da dış mekanda kullanacağınız cihazlar için kolaylıkla şarj ederek tekrar kullanabileceğiniz en iyi şarj edilebilir pilleri sizler için listeledik.

İşte en iyi Şarjlı Pil önerileri:

Duracell Şarjlı Pil 2xAAA

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: Kablosuz Cihazlar
 • Enerji Kapasitesi: 2500 mAh

Kablosuz mouse, bebek telsizleri ya da kamp alanında kullanmak için üretilen çeşitli ışık kaynakları için kullanıma uygun şekilde üretilen Duracell şarj edilebilir piller, uzun süre enerji sağlamasından dolayı oldukça tercih edilir. Kullanılan cihazlarda en yüksek performansı almanız için üretilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; İkinci defa sipariş ettim beğendim güzel tavsiye ederim.

💬 Z** B** Ö**; Kızımın oyuncakları için şarj cihazını aldım ve sürekli şarj edilebilir pil alıyorum. Çok daha kullanışlı.


Sony Vtc6 18650

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: Uygun üniteye sahip tüm cihazlar
 • Enerji Kapasitesi: 3000 mAh

6.5×1.8 cm ölçülere sahip olan Sony şarj edilebilir piller, boyut olarak uyumlu olan tüm şarj edilebilir üniteye sahip cihazlarda kullanılabilir. 48.6 gram ağırlığa sahip olmasıyla enerji tasarrufunu en üst noktada tutar. Bu sayede, tek sefer şarjda dahi uzun süreli bir performans alınır.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** F**; Kaliteli bir ürün. İndirimden piyasadaki en uygun fiyata aldım.

💬 T** M**; Kaliteli ürün. Tavsiye olunur.


LG Hg2

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: Uygun boyutlardaki tüm cihazlar
 • Enerji Kapasitesi: 3000 mAh

Üst seviye enerji tasarrufu sağlaması için üretilen Lg şarj edilebilir pil, kullanılan cihazlarda uzun süreli performans sağlarken enerji tasarrufunu da ihmal etmez. Teknoloji konusunda oldukça tecrübeli olan Lg markası, şarj edilebilir pil ürününde de dayanıklılığı ve kaliteyi buluşturmuştur.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** P**; 23 saat içinde elimde oldu gayet hızlı ve başarılı tavsiye ederim

💬 T** B**; Çok iyi ve gerçek urun teşekkür ederim.


GP Batteries 270aahcemtr

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: AA kalem pil uyumlu tüm cihazlar
 • Enerji Kapasitesi: 2700 mAh

Yüksek seviyede enerji tasarrufu sağlayan Gp Batteries şarj edilebilir pil, tek şarjda uzun süre kullanılmasının yanında 6 yıl kullanım ömrüne sahiptir. Kullanılan cihazların performansını artırırken uzun ömürlü özelliği sayesinde kullanım açısından da avantaj sağlar. Kullanılmaya başladıktan 1 yıl sonra dahi kapasitesinin %70ini korur.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** İ** A**; Çok uygun fiyata aldım. Kalitesini zaten biliyordum. Beklediğimden hızlı geldi. Hediye için teşekkürler.

💬 T** Y**; Daha öncede almıştım çok memnunum teşekkürler.


Philips Multilife Rechargeable

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: Telsiz telefon
 • Enerji Kapasitesi: 800 mAh

Philips şarj edilebilir pil, AAA boyut kalem pil olarak adlandırılır. Teknoloji konusunda oldukça tecrübeli bir marka olan Philips, şarjlı pil ürünlerinde de kalite ve güvenilirliği bir arada sunmuştur. Uzun ömürlü olan bu piller, enerji tasarrufu sağladığı için tek şarjda dahi uzun süre kullanım imkanı tanır.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** A**; Uzun zamandır almak istediğim bir ürünü uygun fiyatla bulunca hemen aldım. Ev telefonunda kullanıyorum. Philips kalitesi zaten tartışılmaz. Tavsiye ederim.

💬 S** A**; İş yerindeki telefon için almıştım sorunsuz güzel.


Peak Power PP80AAA-C4

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: AAA kalem pil uyumlu tüm cihazlar
 • Enerji Kapasitesi: 800 mAh

800 mAh güç kullanan Peak Power şarjlı piller, dayanıklı ve güçlü yapısıyla uzun yıllar boyunca cihazlarınızın performansını en üst seviyede tutar. AAA boyutlarda olmasından dolayı bu boyutlara tüm cihazlarda kullanıma uygundur. Kolay ve hızlı şarj edilebilir. Uzun süre güçlü kullanım sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 İ** B**; Daha öncede kullanmış olduğum kalite seviyesi yukarıda bir ürün,bu ürünü kullanmaya başlayınca diğer markaları bir kenera bıraktım. Performans ve fiyat bakımından lider.

💬 M** Y**; Parasına göre gayet güzel urun evde özellikle kumandalarda kullanmak çok avantajlı.


Varta ETNA00205

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: AA pil uyumlu tüm cihazlar
 • Enerji Kapasitesi: 2100 mAh

Şarj edilebilir pil ürünleri arasında en uzun ömürlü kullanıma sahip olan pillerden biri de Varda markasına ait şarj edilebilir pillerdir. Kullanıma hazır şekilde gelen piller, uygun şarj yatakları yardımıyla hızlı şekilde şarj edilebilir. Kullanılan cihazlarda performans oranını ciddi oranda yükseltir.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** K**; Ürün çok güzel ikişer paket halinde sağlam bir şekilde geldi memnun kaldım teşekkürler.

💬 B** E**; Oyuncak araba için aldık gayet güzel. teşekkürler.


Ultrafire 6800

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: El feneri ve power bank
 • Enerji Kapasitesi: 6800 mAh

Ulttrafire şarjlı pil, el feneri ve power bank gibi güçlü enerji kaynağına ihtiyaç duyan cihazların çalışabilmesi için kullanılmaktadır. 6800 mAh güce sahip olan pil, cihaz performansını artırmasının yanında oldukça büyük enerji tasarrufu sağlayarak tek şarjda dahi cihazı uzun süre kullanmanız için üretilmiştir. Güvenlik koruma sistemi ve güçlü dış kaplaması sayesinde pilde patlama sorunu yaşanmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** A**; Güzel beğendim herkese tavsiye ederim.

💬 M** Ç**; Fenerde kullanıyorum gayet güzel uzun gidiyor.


Yopigo YP4800PLMAH

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: Uygun boyutta tüm cihazlar
 • Enerji Kapasitesi: 4800 mAh

Yopigo şarjlı pil genel olarak, el feneri ve lazer benzeri cihazlarda kullanılmak için özel olarak üretilmiştir. Kullanılmadan önce uzun süre şarj edilmesi gerekir. Sonraki kullanımlarda ise normal şarj olma süresi yeterli olacaktır. Yüksek enerji seviyesine sahip bu ürün, cihazların performansını artırmasının yanında aynı zamanda fazla enerji tüketimini önler. Enerji tasarrufu sağlayarak uzun süre kullanım imkanı tanır.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** A** Ç**; Radyom için aldım. Çok iyi.

💬 G** S** S**; lazeri olanlara öneriyorum çok güzel ürün.


Watton 3254655

Ürün Özellikleri

 • Kullanım Alanı: El feneri
 • Enerji Kapasitesi: 5200 mAh

5200 mAh enerji gücüne sahip olan Watton şarjlı pil, el feneri ve buna benzer ürünlerin kullanılabilmesi için üretilmiştir. Üst seviye enerji tasarrufu sağlayarak uzun kullanım imkanı tanır. Bunun yanında, kullanılan cihazların performansını artırdığı gözlemlenmiştir. Yıllar boyunca kullanabileceğiniz kalitede bir üründür.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** Ç**; ürünü çok beğendim tavsiye ederim.

💬 H** O**; gayet kullanışlı harika ürün mükemmel kaliteli.


En İyi El Feneri TavsiyeleriEn İyi 10 Kafa Lambası Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi şarjlı pil hangisi?

Kullanıcıların deneyimlerine ve pil güçleri hesaba katıldığında tavsiye edilen en iyi şarjlı pil; Duracell, Sony, Lg, Varta, Ultrafire, Gp markalarına ait şarjlı pillerdir. Oldukça uzun ömürlü olan bu piller, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamaları nedeniyle de tercih haline gelmiştir. Kullanılan tüm cihazların performansını en üst seviyeye çıkarırlar.

Şarj edilebilir pillerin ömrü ne kadar?

Marka ve ürünün donanımına göre değişiklik gösteren pil ömürleri, şarj edilebilir pillerde genel olarak 1 yıl ile 10 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Uzun ömürlü ve enerji tasarrufu sağlayan şarjlı pil arayışındaysanız yazımızın tamamına göz gezdirebilirsiniz.

Şarjlı pilin ömrünün bittiği nasıl anlaşılır?

Şarj edilebilir piller genel olarak yüksek performans sergileyen ürünlerdir. Ömür bitmeye başlayan piller zamanla düşük performans gösterir. Şarj edilme sürelerinde uzama ve kullanım esnasında şarjının kısa gitmesi gibi sorunlarla karşılaşıldığı takdirde pilin ömrünün bitmek üzere olduğu anlaşılır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here