Gelişen bir teknoloji devi olan Xiaomi bu akıllı robot süpürgesinde de birçok yeniliği kullanıcılarına sunuyor. Tek bir cihazla silme ve süpürme işlemini aynı anda halledebiliyorsunuz. 3 modu ile de dilerseniz aynı anda silme süpürme işlemi yaptırabilir dilerseniz yalnızca birini yaptırarak depo alanını bu işlemlerden biri için konumlandırabilirsiniz.

Birçok akıllı robot süpürge modelinde de yer alan Lazer Lidar haritalama sistemi Mi Robot Vacuum Mop Pro’ dada yer alıyor. Bununla yetinmeyen Xiaomi 12 çeşit sensörü ve Slam teknolojisi ile rakiplerinden ayrılıyor.

Emiş Gücü2100 Pa
PilLi-on
Batarya Kapasitesi 3200 mAh
Uzunluk350 mm
Genişlik350 mm
Derinlik95 mm
Ağırlık3,6 kg
Gürültü65-72 dB
UygulamaAndroid & iOS
Sensör Sayısı12
DilTürkçe
Renk SeçenekleriBeyaz, Siyah
Mi Robot Vacuum Mop Pro Özellikleri

Mi Robot Vacuum Mop Pro İncelemesi

Tasarım

Oldukça klasik bir tasarıma sahip olan bu akıllı robot süpürge birçok farklı teknolojisi ile diğer robot süpürgelere fark atacak nitelikler sunuyor. 3 adet süpürme + silme, yalnızca süpürme, yalnızca silme modu ile hem zamandan kazanabilir hem de sadece süpürme ve silme modunda tüm depoyu bir işlem için kullanabileceğinden evinizde uzun soluklu bir temizlik gerçekleştirebilecektir.

Tasarımında oldukça dikkatle çalışılmış bu Mi Robot Vacuum Mop Pro süpürgede akıllı kontrollü su deposu, 3 vitesli su çıkışı ve su çıkış sensörleri sayesinde silme modunda eşit su dağılımını yaparken uzun süreli kullanılmama durumunda da su sızdırmayarak zemininize zarar vermekten de kaçınır.

En350 mm
Yükseklik95 mm
Derinlik350 mm
Ağırlık3,6 kg
Düğme3 adet
RenkBeyaz, Siyah
Mi Robot Vacuum Mop Pro Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

İkisi bir arada bulunan 300 ml toz kutusu ve 200 ml su deposuna sahip. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro’da toz parçacıklarını çekerken aynı zamanda yerleri silebilmesi için toz kutusu ve su deposu yan yana yapılandırılmıştır.

Su Haznesi300 ml
Toz Haznesi200 lt
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Toz BoşaltmaVar
Temizlik Aşaması3
Yıkanabilir HazneVar
Kenar TemizliğiVar
Mi Robot Vacuum Mop Pro Filtre Özellikleri

Performans

Engeller karşısında adeta küçük bir arazi aracına dönüşen Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro LDS lazer navigasyon sistemi ile 2 cm’lik engellerden kolayca kurtulabilir. 12 çeşit çok yönlü sensörü etrafı doğru bir şekilde tarayarak yoluna çıkan engellerle çarpışmasını önler. Mi home uygulaması ile de robotunuzu uzaktan kontrol ederek, ön ayarlı temizlik, temizlenecek yeri gösterme ve temizlenecek alanların sınırlarını çizme gibi komutları istediğiniz zaman bir tıkla verebilirsiniz. Geliştirilen SLAM algoritması elde edilen sensör verilerini hızlıca işleyerek gerçek zamanlı haritalandırmayı gerçekleştirir.

Ayrıca 2100 Pa’lık emiş gücü en zor kırıntıları dahi hiç uğraşmadan temizleyerek evinizin her daim temiz kalmasını sağlıyor. Sadece süpürmekle kalmayan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro silme özelliğine de sahip.

Emiş Gücü2100 Pa
Max Çalışma Süresi110 dk
Halıda Güç ArtışıYok
Sensör Sayısı 12
Akıllı HaritalamaLDS Lidar
Haritalama Sayısı5
Mi Robot Vacuum Mop Pro Performans Özellikleri

Batarya

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro’nun 3200 mAh pili, tek seferde 180 m2’ lik bir alanla başa çıkabiliyor. 33 watt ile çalışan bu cihazın ise ortalama 110 dakikalık bir pil ömrü bulunuyor. Mi Home uygulaması üzerinden de pil ömrünü kontrol edebilirsiniz. Kızılötesi sensör bağlantılı istasyonu şarj için en kısa mesafeyi ayarlayarak cihazı kendine doğru yönlendirir.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi110 dk
Max Şarj Süresi240 dk
Pil Kapasitesi3200 mAh
Mi Robot Vacuum Mop Pro Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Mi Robot Vacuum Mop içeriği 1 adet ana gövde, ana gövdeye takılmış; toz kutusu, temizleme fırçası, silindir fırça ve devamında aksesuar kitindeki 2’ si bir arada deposu (süpürme ve silme modunda kullanılabilir), 2 adet yan fırça, bağlantı istasyonu, adaptör, paspas rafı, tamamen ıslak paspas ile yarı ıslak paspas dan oluşmaktadır.


Kullanıcı Yorumları

💬 I** A**; Ailecek memnunuz. Oğlum sürekli kırıntılı şeyler yediği için her gün ev süpürüyordum. Hızı ve temizliği beklentimin çok üzerinde. Islak temizliğini çoğu zaman açmama gerek kalmıyor. Kilim püsküllerim kısa olduğu için takılmıyor. Evde toz kalmadı. İnşallah anneme de istiyoruz.

💬 E** A**; Eşime hediye almıştım İyi ki almışsın be kocam diye her gün dua ediyor adını da kakılmış koymuş😄 bütün gün yan gelip yatıyor. Her evde olması gereken bir şeymiş öyle dedi valla. 😉🥰

💬 F** K**; Aldığım ikinci robot, birini bir senedir kullanıyorum o kadar memnun kaldık ki ikinciyi kızıma aldım, çok hızlı teslim edildi iyi ki aldık, niyetiniz varsa fazla düşünmeyin pişman olmazsınız

💬 S** P**; Bana hediye gelmişti 3 aydır kullanıyorum çok memnunum. Özellikle kedili evlere şart. Ben de kardeşime aldım. Ürün elime sorunsuz geçti. Kesinlikle tavsiye ederim.

💬 R** S**; Süpürgeyi annem için aldım, çok güzel çok kullanışlı. Önce evinizin krokisini çıkarıyor ondan sonra dip köşe her yeri gezip süpürüyor herkese tavsiye ederim. Annemin eli ayağı oldu büyük süpürgeyi açmaya hiç gerek kalmıyor, siz işlerinizi yaparken oda kendi kendine evinizi süpürüyor, çok büyük rahatlık. Almak isteyenler hiç düşünmeden alabilirler, bayanların kendine alabileceği en büyük hediye🙂

💬 D** G**; Eşime doğum günü için hediye ettim. Mükemmel bir şey çok memnun kaldı. Haritalama işini çok iyi yapıyor istediğin zaman istediğin bölümü temizleyebiliyorsun gerçekten fiyat performans ürünü, tavsiye edilir.


Xiaomi Vacuum Mop Pro Nasıl?

Xiaomi Vacuum Mop Pro; 2200 Pa emiş gücü, 110 dk kullanım süresi, Li-on batarya, 240 dk şarj, 3200 mAh pil, 33 W güç, 12 sensörlü, lazer navigasyon sistemine sahip, ser zemin ve halıda kusursuz performans sağlayan düşme önleyicili ıslak ve kuru kullanım tipine sahip en iyi robot süpürge modelleri arasında yer alıyor.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro çalışma gücü nedir?

33 watt ile çalışır.

Xiaomi Vacuum Mop Pro özellikleri nelerdir?

Ürün Tipi: Robot Süpürge + Mop
Ebat: 35 x 35x 9,45 cm
Emiş Gücü: 2200 Pa
Pil: 3200 mAh
Kullanım Alanı: Zemin + Halı
Haritalama: Lazer Navigasyon Sistemi
Düşme Önleyici Sensör: Var
Pil Tipi: Li-on
Kullanım Süresi: 110 dk
Güç: 33 W
Şarj Süresi: 240 dk
Sensör Sayısı: 12

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro kaç saat çalışmaktadır?

110 dakikalık pil ömrü bulunuyor.