Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro akıllı süpürge ihtiyacınızı karşılayarak çabasız temizliği profesyonel bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Sınıfının en yenisi olan bu akıllı robot, diğer robot süpürgelerle karşılaştırıldığında sadece toz toplamakla kalmaz, aynı zaman da paspas özelliği sayesinde en zorlu sert lekelerin dahi kolayca üstesinden gelir.

Hem kuru hem de sulu temizleme özelliğine sahip bu Çinli akıllı robot süpürge devi, yüksek teknoloji ile donatılmış çok fonksiyonlu teknik özellikleri sayesinde temizlik işlerinizde hem kolaylık sağlarken tepeden tırnağa kusursuz bir hijyen sunar.

Emiş Gücü3000 Pa
PilLi-on
Batarya Kapasitesi 5200 mAh
En350 mm
Yükseklik82 mm
Derinlik350 mm
Ağırlık3,6 kg
UygulamaAndroid & iOS
Emiş TürüIslak, Kuru
Çalışma Süresi180 dk
DilTürkçe
Renk SeçenekleriSiyah-Beyaz
Şarj Süresi3 saat
Temizlenebilir Alan 250 m2
Gürültü Seviyesi80 dB
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 2 Özellikleri

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 2 İnceleme

Tasarım

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro, Mi Vacuum ve Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 modellerine nazaran tasarımsal olarak çok büyük farklara sahip olmasa da geliştirilmiş yeni teknolojisi ile diğer modellerden ayırmak oldukça kolay.

Her temizlikte optimum temizlik sunan bu akıllı robot, en zorlu kirlerin dahi üstünden gelirken, merdiven gibi yüksek engellerde akıllı sensörler sayesinde hiç sorun olmayacak. Aynı zamanda 2 santimetreye kadar olan yükseklikleri geçerek minimum çabayla kapsamlı bir temizlik sunar.

En350 mm
Yükseklik82 mm
Derinlik350 mm
Ağırlık3,6 kg
RenkSiyah-Beyaz
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 2 Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

Görünmeyen toz ve kırıntıları 3000 Pa’lık yüksek emiş gücü ile kolayca temizleyen Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 2,3 süpürme paspas modu ve 4 emiş gücü ayarı sayesinde, en zorlu lekeleri dahi kolayca yok eder. Ayrıca evinizin ihtiyacına göre ayarlayabilir temizlik modu sayesinde pil ömrünü otomatik olarak uzatabilir.

Yenilenen Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro, 0.45 lt’lik toz kapasitesi ile diğer modellere oranla oldukça geniş ve bu sayede birkaç günlük kiri depolayabilir. Her zaman boşaltmak zorunda kalmayacağınız bu akıllı robot, kusursuz bir temizlik için çok fazla çaba gerektirmez.

FırçaYan Fırça
Toz Haznesi550 ml
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Su Haznesi250 ml
Otomatik Kir BoşaltmaYok
Islak MopVar
Hepa FiltreVar
Sensör Sayısı16
Aşılabilir Yükseklik20 mm
Bölge BloklamaSüpürge+Mop
Kenar TemizliğiVar
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 2 Filtre Özellikleri

Performans

Dakikada 10.000 titreşim ile temizlik ayarını üst seviyelere çıkartan Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro sınıfının en iyilerinden. Yüksek frekanslı sonik titreşimleri sert lekeleri kolayca çıkartmak için ünitenin tamamını titretir. Dengeli su penetrasyonu sistemi ile paspasta bulunan mikrofiberler, lekelerin daha kısa sürede çıkmasına yardımcı olurken temizlenen alanlarda su izleri paspasta yer alan mikrofiberler ile hızlıca kuruyarak zeminin su ile etkileşiminden ortaya çıkabilecek sorunların da önüne geçer.

3000 Pa’lık yüksek emiş gücünün yanı sıra Mi Robot Vacuum Mop Pro 2, bütün evinizi yeni nesil LDS lazer navigasyon sistemi ile doğru bir şekilde haritalandırır. Birden fazla katı haritalandıran MOP 2 Pro, gece karanlığında bile evinizde temizliğe devam edebilir.

Emiş Gücü3000 Pa
Max Çalışma Süresi180 dk
Güç40 W
Gürültü Seviyesi80 dB
Kir Saptama TeknolojisiVar
HaritalamaToF, vSlam
Bölge Bloklama Mobil
WifiVar
Düşme EngelleyiciVar
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 2 Performans Özellikleri

Batarya

5200 mAh’lık yükseltilmiş en büyük hacimli pil ile donatılan Mi Robot Vacuum Mop 2 pro, 150 m2’ den daha fazla temizleme alanı ile karşımıza çıkıyor. 3 modu bulunun bu akıllı süpürge sessiz modda 278 dk temizleme süresi ile 196 m2 temizleme alanı, standart modda 213 dk temizleme süresi ile 159 m2 temizleme alanı, orta güç modunda 165 dk temizleme süresi ile 129 m2 temizleme alanı ve en son olarak yüksek güç modunda 126 dk temizleme süresi ile 93 m2’lik bir temizleme alanı bizlere vaadediyor.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi180 dk
Max Şarj Süresi180 dk
Pil Kapasitesi5200 mAh
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 2 Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 paket içeriği 1 adet ana ünite, 1 adet çöp kutusu, 1 adet ana fırça, 1 adet yan fırça, 1 adet su haznesi (paspas bezi takılı), 1 adet yedek paspas bezi, 1 adet şarj standı, 1adet güç kablosu, 1 adet yan fırça ve temizleme aracından oluşuyor.


Kullanıcı Yorumları

💬 İ** Y**; Hızlı haritalandırma özelliği harika 4 dk da evin haritasını çıkarttı. En yüksek modda bile çok fazla gürültü çıkartmadan süpürüyor. Süpürme işlemi çok verimli. Her yere girip çıkıyor. Süpürme işlemi devam ettikçe haritalandırmasını da iyileştiriyor. Yani ilk çalışmada çarptığı yere ikincide çarpmıyor. Mop işlemi çok başarılı, titreşimi sayesinde yerde leke bırakmadan mop yapıyor. Yalnız mop yaparken halıyı tanıyıp mopu bırakma işlemi yok, onun yerine uygulama üzerinden sanal duvarlar ve mop için yasaklı alanlar oluşturabiliyorsunuz. Örneğin halının bulunduğu bölge gibi bir yeri mopa yasaklı bölge olarak ayarladıktan sonra bir dahaki seferde de o bölgeyi moplamadan geçiyor. Yani sadece mopa yasaklı alan ayarlayabiliyorsunuz. O bölgeye mop yapmıyor ama süpürme işleminde orayı süpürüyor. Her odaya ayrı ayrı görevler tanımlayabiliyorsunuz. Örneğin oda 1’i iki kez süpür, oda 2’yi bir kez süpür ve mopla vb. gibi. Türkçe dil desteği mevcut. Ürünü tavsiye ederim.

💬 Y** S**; Yedek fırça ve su haznesinin altına takılan yedek ped mevcut ayrıca temizleme aparatı vs. Evimiz 3+1 , net 125 m2, 3 bölüm hol ve 2 banyodan oluşuyor, çok başarılı bir şekilde haritalamayı yaptı. 60 desibel ile en sessizlerinden. Standart ve özel temizlik seçenekleri ile birçok detaylandırma yapılabilen Mi home uygulaması ile de harika bir deneyim sunuyor. Cihazla telefonu eşleştirirken, cihazın etrafının açık wifi ye rahat bağlanabileceği bir yerde olmasına dikkat edin. Eşleştikten sonra istediğiniz yere alabiliyorsunuz.


Mi Vacuum Mop Pro 2 ile Mi Vacuum Mop Pro arasındaki fark nedir?

Yenilenen 2 Pro birden fazla katı haritalandırabilir, yüksek frekanslı sonik titreşimle paspaslama, yüksek pil gücü ve geliştirilmiş emiş gücüne sahip.

Mi Pro 2 her yüzeye uygun mu?

Hem kuru hem de ıslak temizlik yapan bu akıllı robot halılarınızda kuru temizleme yaparken diğer yüzeylerde ıslak temizlik yapmaktadır.

Mi Vacuum Mop Pro 2’de Wifi özelliği var mı?

Var. Akıllı uygulaması ile istediğin alanda istediğiniz ayarda ayarlayabilir, odalara göre temizleme rutini oluşturabilirsiniz.