Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

iyioneri.com, öneri sunulabilecek her konuyu ele almak için oluşturulmuş bir platformdur. Kararsızlar veya tavsiyeye ihtiyacı olan kişiler için tüm özellikleri sıralayan ekibimiz, ihtiyaçlara göre ziyaretçilerini yönlendirmektedir. Sitede yazılan her içerik kapsamlı bir araştırma sonucu oluşmuştur.

Önerilen her şey tamamen editör ekibimizin araştırmaları sonucu ortaya çıkmıştır. Herhangi bir markayla bağımız bulunmamaktadır. Ürünlerin veya diğer önerilerin özelliklerini görerek kendiniz karar verebilirsiniz. Sıralamalarda önceliğe değil, en çok tercih edilmeye bakmaya çalışıyoruz.

Biz kimiz?

Biz interneti çok iyi tanıyan, kullanıcıların davranışlarını anlayan ve tavsiye konusunda bilgi ihtiyacının olduğunu hisseden bir ekibiz. Kullanıcıların bir konuda karar verirken birçok uzman gözünden tavsiye görmesi, karar vermesini hızlandıracaktır. Biz de bu konuda hizmet veren bir site açmaya karar verdik.

Yazılarımızın bazılarında film editörü yazar görürken bazılarında teknoloji yazarı göreceksiniz. Her konuda uzman bir ekip arkadaşı aramıza dahil etmeye çalışıyoruz.

Nasıl İçerikler Üretiyoruz?

Teknoloji konusunu seviyoruz. Teknolojik ürünleri veya ev eşyalarını kapsamlı bir şekilde inceliyoruz. Program, yazılım veya tema önerisi bile görebilirsiniz. Ayrıca film ve dizi önermeyi de severiz. Bunlar ana konularımız olsa da önerebileceğimiz her konuda içerik üretebiliriz.

Genellikle deneyimine sahip olduğumuz konular hakkında yazıyoruz. Denediğimiz ürünleri yazmaya gayret gösteriyoruz. Eğer bir ürünü denemediysek bile kapsamlı bir şekilde araştırmışızdır.

“İyi Öneri” diyebileceğiniz tüm içerikleri sizin için sağlıyoruz.