Koltuk seçimleri, hem salonunuzun şıklığı hem de sizlerin dinlenebilmesi açısından önem taşımaktadır. En dinlendirici koltuk türleri olarak bilinen sallanan sandalyeler ve baba koltukları, şık bir görüntü sunarken sizlerin rahatı için de oldukça doğru bir tercih olmaktadır.

Babam koltuğu, diğer sallanan sandalye modellerine göre daha geniş ve daha konforludur. Genel olarak televizyon izlemek, kitap okumak ya da dinlenmek için tercih edilen en iyi baba koltuğu modellerini sizler için araştırdık.

Sıra Model ÖlçüİyiÖneri Puanı
1Bellona Brenda 88x100x106 Cm10/10
2Enza Home Arizona Lift100x98x109 Cm10/9.9
3Cellini Happy Daddy80x94x135 Cm10/10
4Retodesign 109360x45x50 Cm10/9.9
5YASÜ Sallanan Koltuk84x98x71 Cm10/9.9
6Niron Yatak Multi110x80x80 Cm10/10
7Asedia Miskin Ceviz Antrasit66x94x107 Cm10/10
8Sandalie Essen94x110x103 Cm10/9.9
9Pafu Kono57x52x99 Cm10/9.6
10Ninnimo Sallanan Sandalye110x58x55 Cm10/9.7
Baba Koltuğu Öneri Listesi

En İyi 10 Baba Koltuğu Tavsiyesi

Evinizde dilediğiniz gibi dinlenebileceğiniz ve günün yorgunluğunu atabileceğiniz koltuk çeşitleri arasında yer alan baba koltukları, fonksiyonel yapısı sayesinde bir çok kullanıcı tarafından tavsiye edilmektedir. Bu nedenle, en iyi baba koltuğu tavsiyelerini sizler için listeledik.

İşte en iyi Baba Koltuğu önerileri:

Bellona Brenda 

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Suni deri
 • Ölçü: 88x100x106 Cm

Bellona Brenda baba koltuğu, geniş oturma alanı sayesinde dinlenebilmeniz için daha fazla yer ayırırken büyüyebilir boyu sayesinde ayaklarınızı uzatmanız için de alan tanır. Günün yorgunluğunu atmak, film keyfi yapmak ve kitap okumak için farklı şekillerde ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 Z** S**; Çok beğendim aynen göründüğü gibi aşırı rahat ve konforlu.

💬 C** N**; Kaliteli ve f/p ürünü tavsiye ederim.


Enza Home Arizona Lift

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Ahşap
 • Ölçü: 100x98x109 Cm

Ahşap iç iskeletten oluşan Enza Home baba koltuğu, dayanıklı yapısı sayesinde yüksek ağırlıklara dahi dayanıklıdır. Kaplamasında tay tüyü desenli kumaş kullanılması ile salonunuza farklı bir hava kadar. Farklı fonksiyonlara sahip mekanizması sayesinde koltuğu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 Z** Ş**; Deseni de kendisi de çok güzel. Çok rahat bir koltuk tavsiye ediyorum.

💬 Ö** D**; Koltuğun açılabilir olmasına bayıldım. Çok dayanıklı ve şık bir ürün memnun kaldım.


Cellini Happy Daddy

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Tekstil
 • Ölçü: 80x94x135 Cm

Dayanıklılık ve konforu aynı anda sunan Cellini baba koltuğu, masaj özelliği sayesinde tüm günün yorgunluğunu kısa sürede atabilmeniz için tasarlanmıştır. Masaj sistemi, bölgelere özel şekilde 5 farklı alandan masaj yapması üzerine geliştirilmiştir. 145 derecelik yatış açısı sayesinde yükün bele binmesini engelleyerek tam konfor sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Açıkçası masaj özelliğinden çok bir beklentim yoktu ama beni şaşırttı. Çok memnun kaldık kesinlikle tereddüt etmeden alabilirsiniz.

💬 O** D**; Görsellerde kaba gözükebilir ama gerçekten çok güzel duruyor. Rahatlığına zaten bir şey diyemiyorum mükemmel bir koltuk.


Retodesign 1093

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Metal
 • Ölçü: 60x45x50 Cm

50 santim oturma genişliğine sahip olan Retodesign baba koltuğu, tamamen metalden üretilmesinden dolayı son derece dayanıklıdır. Diğer koltuklara göre daha kolay taşınabilir. Yalnızca ev içinde değil aynı zamanda balkon ve bahçede kullanıma da oldukça uygundur. Oturma ve yaslanma kısmında elyaf dolgulu minder bulunur. Bu sayede, metal kısımların zarar vermesini engeller.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** O**; Çok güzel fiyat performans urunu kullanışlı ve rahat kesinlikle tavsiye ederim.

💬 A** A**; Hem komşuma hem de kendime aldım. Kesinlikle alın.


YASÜ Sallanan Koltuk

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Ahşap
 • Ölçü: 84x98x71 Cm

Tamamen ahşap iç iskelet ile üretilen Yasü baba koltuğu, geniş oturma alanı ve dengeli sallanma sistemi sayesinde tüm günün yorgunluğunu alır. Koltuğun minder kumaşı, %100 pamuk liflerinden elde edilen keten kumaştan yapılmıştır. Özel şekilde elde edilen keten kumaş, nem ve sıcaklık dengesini koruma özelliğine sahiptir. Bu sayede, sıcak günlerde terletmez, soğuk günlerde de sıcak kalmanızı sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** T**; Şu an koltuğuma kurulmuş dinleniyorum. Dinlenmek böyle bir şeymiş, demek diyorum. Muhteşem.

💬 B** Y**; Babaanneme hediye olarak aldım çok beğendik kurulumu da çok kolay kesinlikle tavsiye ediyorum fiyatını hak ediyor.


Niron Yatak Multi

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Ahşap
 • Ölçü: 110x80x80 Cm

Birinci kalite jaguar döşeme kumaşı ile kaplanan Niron Yatak baba koltuğu, çok fonksiyonlu tasarımı ile kullanıcıların beğenisini toplamıştır. Sallanma özelliğinin yanında 360 derece dönme özelliği ile yerinizden bile kalkmadan tüm çevreyi gözlemleyebilirsiniz. Açılıp kapanabilen ayak uzatma kısımları, dilediğiniz zaman ayaklarınızı uzatarak keyif yapmanızı sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** G**; Çok güzel bi urun çok rahat ve kullanışlı bir koltuk kurulumu da çok basit çok memnun kaldık.

💬 A** D**; 10 numara bir koltuk. Göründüğünden çok daha kaliteli konforlu. Kurulumu da çok kolay. Teşekkürler


Asedia Miskin Ceviz Antrasit

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Ahşap
 • Ölçü: 66x94x107 Cm

Dolgu olarak sünger kullanılmasının yanında silinebilir ve kolay temizlenebilir kumaş kaplama kullanılan Asedia baba koltuğu, yatay konumu sayesinde vücudunuzun her zaman daha rahat etmesi için tasarlanmıştır. Orantılı sallanma özelliği sayesinde vücudu yormaz. Sünger dolgu ve kaplaması sayesinde ağrı yaşamazsınız.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** T**; Alsam mı almasam mı diye ikilemdeyseniz muhakkak alın. Çok memnun kaldım.

💬 L** T**; Hem ahşap hem de kumaş malzemesi kaliteli, dikişi çok düzgün, oldukça rahat ve keyifli bir koltuk.


Sandalie Essen

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Mdf
 • Ölçü: 94x110x103 Cm

Özel mekanizması aktif hale getirildiği andan itibaren koltuğu kullanırken vücut şeklinizi alarak en iyi dinlenme alanını oluşturur. Vücut kıvrımlarını desteklediği için omurga duruşunu da olumlu yönde etkileyen Sandalie baba koltuğu, vücuda kusursuz şekilde adapte olur. Geniş ölçüleri sayesinde dilediğiniz şekilde dinlenebilirsiniz. Üst seviye konfor sağlaması için özel kumaş ve dolgu malzemeleri ile üretilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 O** U**; Çok rahat çok konforlu harika bir ürün.

💬 M** T**; Çok rahat bir koltuk tavsiye ederim.


Pafu Kono

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Soho kumaş
 • Ölçü: 57x52x99 Cm

Geniş alan kaplayan baba koltuklarının aksine Pafu baba sandalyesi, ideal boyutlarda üretilmesi sebebiyle evinizin her köşesinde kullanıma uygundur. Yalınıza ev içinde değil aynı zamanda balkon be bahçede de kullanılabilir. Sağlam metalden oluşturulan iskelet yapısı, darbelere, çizilme ve ağırlıklara karşı dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Konfor sağlamak için yüksek kaliteli kaplama ve süngerler kullanılmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** N**; Çok şık ve çok kibar duruyor biz çok memnun kaldık.

💬 E** Ç**; Alırken tereddüt etmiştim ama çok memnun kaldım tavsiye ediyorum.


Ninnimo Sallanan Sandalye

Ürün Özellikleri

 • Materyal: Mdf
 • Ölçü: 110x58x55 Cm

Güçlü mdf materyalden elde edilen Ninnimo baba koltuğu, oturma ve yaslanma kısımlarına kendi uygun gördüğünüz minderleri koyabilmenize imkan tanır. Boşluklu tasarımı sayesinde minderleri rahatlıkla sabitleyebilirsiniz. Dengeli sallanma sistemi sayesinde dinlenirken ya da kitap okurken daha sakin bir ortam yakalamanıza yardımcı olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ç** D**; Çok dekoratif duruyor fiyatına göre harika bir koltuk.

💬 A** Y**; İstediğiniz minderleri koyabiliyorsunuz bu özelliğini çok sevdim kesinlikle tavsiye ederim.


En İyi 10 Sallanan Sandalye ve Koltuk ÖnerisiEn İyi 10 Tekli Koltuk Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi baba koltuğu hangisi?

Kullanıcıların deneyimlerine göre en çok tavsiye ettiği baba koltuğu modelleri; Bellona, Enza Home, Cellini, Retodesign, Yasü, Niron ve Asedia markalarına ait baba koltuk modelleridir. Bu markalar, konforu ve şıklığı ilk planda tutar. Bu sayede, koltukları dilediğiniz şekilde kendi rahatlığınıza göre ayarlamanıza imkan sağlar.

Baba koltuğu nedir?

Koltuk modelleri arasında en çok tavsiye edilen ürünlerden olan baba koltuğu, sallanabilmesinin yanında üstün konfor sağlayarak evde geçirilen vakitleri daha keyifli hale getiren koltuk modelidir. Genel olarak geniş oturma alanına sahip olan bu koltuklar, yatabilen, uzayabilen ve masaj yapabilen özelliklere de sahip olabilir.

Dinlenme koltuğu nedir?

Günün tüm yorgunluğunu atabilmeniz için üst seviye konfor ile geliştirilerek evde geçireceğiniz vakitlerde vücudunuzun dinlenmesini sağlayan koltuk modelleridir. Baba koltuğu modelleri genel olarak dinlenme koltuğu olarak da adlandırılmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here