Son yıllarda popülerliği artan bilardo sporunu artık bilmeyen yok. Bilardo artık oynarken keyif veren, arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmemizi sağlayan bir aktivite oldu. Bu keyifli eğlenceyi evinize taşımak ister misiniz? Bilardoya gönül verenlerin tercihi olan her ev ve her alana uygun bilardo masaları var. Bu masalar arasında en popüler bilardo oyun tarzlarından amerikan bilardoya uygun masalar dikkat çekiyor. Çoğu masa isteka ve toplarıyla birlikte gönderiliyor.

Sıra ModelTipİyiÖneri Puanı
1Brunswick TremontAmerikan10/9.9
2BilardohanemAmerikan10/9.8
3Yerli KareAmerikan10/9.7
4Bilardo AvmAmerikan10/9.8
Bilardo Masası Öneri Listesi

En İyi Bilardo Masası Önerileri

Sizi bilardo sporunda profesyonel yapacak en iyi bilardo masalarını bir araya getirdik. “Evde yerim yok.” diye düşünmeyin, önerilerimiz arasında ev yaşantısına uygun kullanışlı seçenekler de var.

Brunswick Tremont Bilardo Masası

Brunswick Tremont Bilardo Masası
 • Tip: Amerikan bilardo
 • Renk: Kestane

Brunswick Tremont Bilardo Masası görüp görebileceğiniz en kaliteli ve lüks bilardo masası. 8 ft ölçülerindeki masa, amerikan bilardo oyunu için uygun. Şık gövdesi, gösterişli ayakları ve rengiyle stil sahibi olan masada kestane ağacı kullanılıyor. Kurulumu markaya ait olan masanın yanında 2 adet isteka ve amerikan bilardo top takımı da gönderiliyor.


Bilardohanem Amerikan Bilardo Masası

Bilardohanem Amerikan Bilardo Masası
 • Tip: Amerikan bilardo
 • Renk: Yeşil

Bilardohanem Amerikan Bilardo Masası çok kullanışlı bir ürün. Bu masa bilardo ve tenis masasına dönüşebiliyor, aynı zamanda yemek ve çalışma masası olarak da kullanılabiliyor. MDF malzemeden üretilen bilardo masasının üzeri kapanabiliyor. İsteka ve toplar masanın kapalı bölmesine yerleştirilebiliyor. Kullanışlı masanın diğer bilardo masalarına göre fiyatı uygun.


Yerli Kare Bilardo Masası

Yerli Kare Bilardo Masası
 • Tip: Amerikan bilardo
 • Renk: Kırmızı

Eğer bilardo masası için fazla yeriniz yoksa kare bilardo masası sizin için uygun olabilir. Yerli Kare Bilardo Masası ölçüleriyle birçok alana uyum sağlıyor. Amerikan bilardo tarzındaki masanın yanında 2 isteka, 2 tebeşir ve amerikan bilardo topu seti gönderiliyor. Üst tablası olan masanın ayakları demonte geliyor ve size kurulum için zorluk yaşatmıyor.


Bilardo Avm Amerikan Bilardo Masası

Bilardo Avm Amerikan Bilardo Masası
 • Tip: Amerikan bilardo
 • Renk: Yeşil

Bilardo Avm Amerikan Bilardo Masası listemizdeki kullanışlı ürünlerden biri. Keskin kenarlı bu şık bilardo masası yemek masasına dönüşebilir. Bilardo oynamadığınız zamanlarda masanın üst tablasını kapatabilir, masayı sofra kurmak ve çalışmak için kullanabilirsiniz.


Bilardo masalarının fiyatları ne kadar?

Dünyada birçok lüks bilardo masası üretiliyor. Fiyatlar milyon dolarların üzerine çıkıyor. Profesyonel bir bilardo masası 25-30 bin lira edebilir, daha lüks seçeneklerin fiyatı 100 bin liraya kadar çıkıyor. Ev tipi küçük bilardo masalarında ise fiyatlar 2 bin 200 ile 5 bin türk lirası arasında değişiyor.

Bilardo masası ölçüleri nedir?

Amatörler için kullanılan bilardo masasının ölçüsü genelde 81,5 cm ene ve 163 cm boya sahip oluyor. Daha standart ve profesyonel bilardo masalarında ölçü 281 boy ve 154 ene kadar çıkabiliyor. Snooker bilardo oynamak için ise 172 cm en ve 344 cm boya sahip bilardo masası gerekiyor.

Bilardo masası alırken nelere dikkat edilmeli?

 • Bilardo masası alırken masanın çuha kalitesine dikkat etmelisiniz. İyi bir çuhada daha kaliteli oyun oynanabilir, masa yüzeyi uzun yıllar dayanabilir.
 • Oynayacağınız oyun tarzı bilardom asasının ölçülerini belirleyebilir. Profesyonelseniz Uluslararası Bilardo Federasyonunun onayladığı ölçülerde bir masa alabilirsiniz. Snooker oynamak için ise normal masalardan daha büyük masaları tercih edebilirsiniz.
 • Bilardo masasını uzun yıllar kullanabilmek istiyorsanız malzeme kalitesine önem vermelisiniz. Kalın gövdeli ve sağlam ayaklı masalarda yıllarca bilardo oynayabilirsiniz.

Önerilen En İyi Bilardo Masası Hangisi?

En iyi bilardo masası markaları şöyle: Bruswick Tremont, Bilardohanem, Yerli Kare ve Bilardo Avm kaliteli çuhaları, sağlam ahşap gövdeleri ve ideal ölçüleri sayesinde Amerikan bilardo tarzı masalar arasında öne çıkıyor ve ev, ofis ve oyun alanlarında sıkça tercih ediliyor.