Mutfakta geçireceğiniz zamanların daha eğlenceli hale gelmesi için yapacağınız yiyecekleri renkli hale getiren araçlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için, krep makineleri tam da sizin isteklerinizi karşılayacak şekilde üretilmiştir. Yalnızca yemek yapmayı eğlenceli hale getirmekle kalmayıp, mutfakta geçirdiğiniz süreyi de kısalttıkları için oldukça tercih edilen ürünlerdir.

Ancak krep makinesi alırken de birçok araştırma yaparak doğru cihazı bulmanız gerekir. En güzel krepleri en pratik şekilde hazırlayabilmeniz için her yönden kullanışlı krep makinelerini sizler için araştırdık.

Sıra ModelÖlçüİyiÖneri Puanı
1Sinbo Sp-520820 Cm10/10
2Wmf Lono33 Cm10/9.9
3Karaca Funday26 Cm10/9.8
4Cvs 800225 Cm10/9.9
5Rossmann SI2012007433 Cm10/9.8
6Caso 259.07.001830 Cm10/10
7Ariete Party33 Cm10/9.9
8Beper Bt.710y20 Cm10/9.9
9Steba CR3232 Cm10/9.7
10Remta KR540 Cm10/9.6
Krep Makinası Öneri Listesi

En İyi 10 Krep Makinesi Tavsiyesi

Özellikle çalışan kişiler için pratik yemekler büyük kolaylık sağlar. Bu pratik yemeklerin yanında bir de krep makinesi zamandan tasarruf etmelerini sağlayan bir cihaz olduğunda daha kullanışlı olur. Hem zamandan tasarruf etmeniz hem de kusursuz krepler hazırlamanız için en iyi krep makinesi tavsiyelerini sizler için listeledik.

İşte en iyi Krep Makinası önerileri:

Sinbo Sp-5208

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 Yıl
 • Renk: Gümüş

Tutma kısmı sayesinde tabaka üstünde bulunan kreplere elinizi sürmeden direkt olarak tabağa almanızı kolaylaştırır. Çabuk ısınmasından dolayı enerji tasarrufu sağlar. Yanmaz yapışmaz pişirme kısmı sayesinde her seferinde aynı seviyede krepler pişirilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 İ** D**; Kahvaltıdan önce gelince hemen kahvaltıya krep yaptık. İlk birkaç tanede kullanmayı öğrenene kadar zorluk çektik ama öğrenince çok güzel oldu. İncecik oluyor. Güzel pişiyor. Çabuk ısındı. Biz beğendik tavsiye ederim

💬 G** B**; ürün gayet başarılı indirimdeyken aldım çok memnunuz teşekkürler


Wmf Lono

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 24 ay
 • Renk: Metalik

1600 Watt elektrik gücü ile çalışır. 33 cm genişliğe sahip taşmaz kenarlı pişirme alanı, çıkarılabilir olmasının yanında bulaşık makinesinde yıkamaya da uygundur. Yanında yer alan krep çevirici ve hamur dağıtıcı aparatlar da bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** B**; Ben ürünü 2 senedir kullanıyordum ve çok memnunum ablamada hediye aldım oda çok beğendi. 

💬 G** B**; Ben bu makinayı sevdim. Keşke daha önce alsaydım


Karaca Funday

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 24 ay
 • Renk: Beyaz

Yalnızca krep değil aynı zamanda waffle ve künefe yapmak için de farklı parçalara sahip cihazdır. Ayarlanabilir ısı seviyesi sayesinde dilediğiniz kadar krep yapabilirsiniz. Bulunan 3 farklı kalıp, çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yapışmaz yüzeyi sayesinde krep ve waffle yapmak artık daha kolay hale gelir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** K**; Ürün çok güzel iki plakalı olması çok iyi ister waffle ve krep yapabiliyorum elime çabuk ulaştı sağlamdı teşekkürler

💬 F** C**; Çok begendim ilk denememde harika oldu tavsiye ederim


Cvs 8002

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 Yıl
 • Renk: Siyah

Kusursuz krepler yapmasının yanında omlet de yapabilen Cvs krep makinesi, mısır patlatmak konusunda da oldukça başarılıdır. 3’ü 1 arada bu cihaz, kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Isıyı eşit şekilde dağıtmasından dolayı krepleri ve yapılacak diğer yiyecekleri tam kıvamında pişirir.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** A**; Ürün gayet başarılı vede hızlı pişiriyor biz pan kek krep yaptık şimdilik temizligide kolaydi çok beğendik yorumlar hep kötü yönlendirme ben ona rağmen aldim ve mükemmel calisiyo alanlar bence kullanımını yanlış uyguluyor mısırda patlatiyo ölçülere uymak gerekli

💬 A** D**; ürün çok güzel ve kullanışlı öneririm


Rossmann SI20120074

Ürün Özellikleri

 • Garanti: Var
 • Renk: Siyah

1000 Watt elektrik gücü ile çalışmaktadır. Kaymaz ayakları sayesinde zemine tam tutunur. Böylelikle, krepleri çevirirken ya da hamurunu eklerken cihazı tutmanız gerekmez. Ayarlanabilir termostatı sayesinde hızlı ısınmasının yanında soğuması zaman alır. Isıyı tamamen makine içinde tutarak yiyeceklere yansıttığı için elektrik tasarrufu sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** K**; Çok güzel bir ürün, Almanyadan biliyordum asla krep tava ile kıyaslanamaz yöntemi süper ve içindeki tarif ile yapıldığında enfes bir krep elde ediyorsunuz

💬 D** T**; Bu ürünü almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.. Ev için ideal büyüklükte…


Caso 259.07.0018

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 Yıl
 • Renk: Metalik

Yüksek kalitede yapışmaz kaplama kullanılarak tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde uzun ömürlü bir makine olacaktır. Ulaşılabilir 8 ısı seviyesi olması ile birlikte, ulaşılan ısı seviyesini belirtmesi için farklı renklerde led ışıklar yer alır. 2 kilogram ağırlığa sahip olan cihazı her yere taşıyabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** B**; oldukça sevdik beklediğimden çok büyük geldi. kesinlikle alınması gerekir mi bilemem ancak böyle seylere hevesiniz varsa alabilirsiniz

💬 O** Y**; fransa’da krep yer gibi olabildik sonunda. çok başarılı. kızım gayet memnun 🙂


Ariete Party

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 24 ay
 • Renk: Kırmızı

50’lerden ilham alınan tasarımı ile kusursuz krepler yapabileceğiniz bir makine geliştirilmiştir. Kalabalık partileriniz için en hızlı şekilde krep yapmanız için tasarlandı. Yapışmaz pişirme yüzeyi ve yüksek ısı verme özelliği sayesinde, krepleri birkaç saniye içinde yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** T**; çok beğendim krepler kağıt gibi ince ve düzgün oluyor.

💬 Y** K**; Teflonu çok kaliteli, görünümü ağır gibi duruyor ama çok hafif hızlı ısınıyor çok memnun kaldım


Beper Bt.710y

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 Yıl
 • Renk: Kırmızı

800 Watt elektrik gücü ile çalışmaktadır. Yapışmaz kaplamalı pişirme alanı, alüminyum plakadan oluşturulmuştur. Küçük aileler için lezzetli ve ince krepler pişirmek için ideal boyutlarda üretilmiştir. Kir tutmayan ve yanmaz yapışmaz pişirme alanı sayesinde temizliği de oldukça kolaydır.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** Y**; Kesinlikle tavsiye ediyorum hemen sınıyor çok düzgün krepler ortaya çıkıyor

💬 A** A**; Sorunsuz geldi ve beklediğimden daha kaliteli biz memnun kaldık


Steba CR32

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 2 Yıl
 • Renk: Siyah

Krepleri, Fransız usulü büyük yapmayı seviyorsanız ya da gözleme ve katmer de pişirmek istiyorsanız doğru bir tercih olacaktır. 32 cm büyüklüğünde Steba krep makinesi, geniş krepler yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Bunun yanında, katmer ve gözleme yapmak istediğinizde de kusursuz şekilde pişirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** D**; Kusursuz çalışıyor kalabalık aileler için çok ideal

💬 A** S**; Biraz büyük ama çok kaliteli düşünmeden alabilirsiniz


Remta Kr5

Ürün Özellikleri

 • Garanti: 24 ay
 • Renk: Beyaz

40 cm pişirme alanına sahip Rempa krep makinesi, kalabalık aileler için oldukça idealdir. Otomatik termostat sayesinde ısıyı makine içinde tutar ve pişirme alanının her yerine eşit şekilde dağıtır. Böylece elektrik tasarrufu da sağlar. 2500 Watt elektrik gücü ile çalışır. Ev tipi kullanım içi büyüktür.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** K**; her 20 saniyede 1 krep pişiriyorum güzel ürün. birde pişirdiğinde krepin her tarafı aynı renk oluyor her tarafı pişmiş oluyor güzel ürün. Almak isteyen düşünmesin.

💬 S** T**; Çok kullanışlı bir ürün tavsiye ederim


Bebek Bakım Kremi ÖnerisiBebek Şampuanı Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi krep makinesi hangisi?

Kullanıcılar tarafından en çok tavsiye edilen krep makineleri; Wmf, Simbo, Rossmann, Caso, Remta, Karaca krep makineleri olmaktadır. Bu makinelerde bulunan yanmaz yapışmaz pişirme alanı özelliği sayesinde her seferinde aynı ayarda krepler pişirmek mümkündür. Bunun yanında, gözleme ve katmer pişirmek için de kullanılabilir.

Krep makinesi hangi boy olmalı?

Kullanım alanına göre boylarında da değişim görülebilir. Farklı markalara ait farklı ürünlerde boy değişikliği görülebileceği gibi ihtiyaç alanlarına göre de boy seçimi yapılabilir. Küçük aileler için 20 cm krep makinesi yeterli olurken daha kalabalık aileler için 30 cm krep makinesi daha pratik olacaktır.

Krep makinesiyle başka ne yapılır?

Kaliteli bir krep makinesi ile kusursuz krepler yaparken değişik şeyler denemek isterseniz gözleme yapmayı düşünebilirsiniz. Bunun yanında sabit ve dengeli ısıya sahip olan ürünler oldukları için, katmer ve yufka ekmek yapmak için de kullanılabilir.