Şebekeden gelen elektrikteki voltaj değişimleri elektronik cihazlara zarar veriyor ve bozulmalarına neden oluyor. Bu sorunu yaşıyorsanız voltaj regülatörleriyle elektronik cihazlarınızı koruyabilirsiniz. Yüksek ve düşük voltajı düzene sokan ve standart seviyeye getiren voltaj regülatörleri, voltajı stabil seviyede tutar, elektronik cihazlarınızı korur. Farklı güçleri bulunan voltaj regülatörleri birden fazla cihazda kullanılabileceği gibi tek bir cihaz için de özel olarak üretilebiliyor. Ev ve iş yerleri dışında karavan ve teknelerde de kullanılabiliyor.

Sıra Model GüçİyiÖneri Puanı
1Baysallar0.5 kWa10/9.6
2Powerful1 kWa10/9.7
3APC1.5 kWa10/9.8
42k5 kWa10/9.9
5Smartgift300 W10/9.7
6Delta10 kWa10/10
7Powermaster1 kWa10/9.7
8Delta 5 5 kWa10/9.8
9Edi 1 kWa10/9.8
10Polat 3.5 kWa10/9.9
Voltaj Regülatörü Öneri Listesi

En İyi 10 Voltaj Regülatörü Önerisi

Öneri listemiz ev, iş yeri, karavan ve teknede kullanılabilecek voltaj regülatörlerinden oluşuyor. Elektronik cihazlarınızı ani voltaj değişimlerinden koruyacak, bozulmalarını önleyecek en iyi voltaj regülatörlerini öneri listemizde bulabilirsiniz.

Baysallar Kombi Voltaj Regülatörü

Baysallar Kombi Voltaj Regülatörü
 • Soğutma fanı: Var
 • Regülasyon Aralığı: 130 – 220 v
 • Güç: 0.5 kWa

Baysallar Kombi Voltaj Regülatörü’nde yüksek sıcaklıklarda çalışabilmesi için soğutma fanı bulunuyor. 130 ile 220 voltluk geniş bir regülasyon aralığına sahip model, düzensiz gelen voltajı standart seviyelere indirerek elektronik cihazlarınızı koruyor. Bu ürün kombi, televizyon, medikal cihazlar ve bilgisayar gibi aletlerin yüksek voltajdan korunması için tercih ediliyor.


Powerful AVR-1000 Voltaj Regülatörü

Powerful AVR-1000 Voltaj Regülatörü
 • Çalışma Voltaj Aralığı: 184 – 276 v
 • Güç: 1 kWa
 • Watt: 600
 • Fiş Sayısı: 4

Powerful AVR-1000 Voltaj Regülatörü, takıldığı tüm elektronik cihazları yüksek voltajdan korur, bozulmalarını önler. Şebekedeki yüksek frekans parazitlerini minimuma indirerek daha verimli performans sunan model, tüm elektronik cihazlar için kullanılabilir. 184 ile 276 voltaj aralığında çalışan regülatörde 4 adet fiş bulunmaktadır. Anahtarlı regülatör, basitçe açılıp kapanabilir.


APC Schneider Apc LS1500-RS Voltaj Regülatörü

APC Schneider Apc LS1500-RS Voltaj Regülatörü
 • Çalışma Voltaj Aralığı: 184 – 284 v
 • Güç: 1.5 kWa
 • Watt: 750 W
 • Fiş Sayısı: 3

APC Schneider Apc LS1500-RS Voltaj Regülatör, aynı anda 3 cihazı koruyabilmektedir. 3 fişli regülatörde açma kapama tuşu da yer alıyor. 750 watt gücündeki regülatör, 184 – 284 volt elektrikte çalışabilmektedir. Evlerde bulunan tüm elektronik cihazlar için uygun olan model, kullanıcı memnuniyeti yüksek olup fiyatı da oldukça uygun.


2k Karavan Tekne Voltaj Regülatörü

2k Karavan Tekne Voltaj Regülatörü
 • Giriş Voltaj Aralığı: 130 – 260 v
 • Güç: 5 kwa

Regülatörler sadece evlerde değil karavan, tekne gibi akü ve güneş enerjisinden elektrik kullanan araçlarda da kullanılabilir. Bunun için özel regülatörler bulunmaktadır. 2k Karavan Tekne Voltaj Regülatörü onlardan biri. 5 Kw güçteki regülatör, sessiz çalışmasıyla ön plana çıkıyor. Yüksek ve düşük voltajı düzenler, akıllı fanıyla kendisini soğutur. Regülatörün voltaj bilgilerini dijital ekrandan kolayca takip edebilirsiniz.


Smartgift Voltaj Regülatörü

Smartgift Voltaj Regülatörü
 • Çalışma Voltaj Aralığı: 110 – 220 V
 • Güç: 300 W

Smartgift Voltaj Regülatörü, dijital ekrana sahip bir model. İstediğiniz volt ve amper ayarını cihaza girerek elektronik eşyalarınız için gelen akımı sabitleyebilirsiniz. Regülatörün çıkış amperi 0 ile 5 arasında ayarlanabilir. 300 Watt güçteki cihaz, 110 ile 220 volt arasındaki elektrik değeriyle çalışmaktadır.


Delta Servo Monofaze Soho Voltaj Regülatörü

Delta Servo Monofaze Soho Voltaj Regülatörü
 • Çalışma Voltaj Aralığı: 155 – 260 v
 • Güç: 10 kWa

Delta Servo Monofaze Soho Voltaj Regülatörü, çok sayıda elektronik cihazın bulunduğu ortamlar için uygun bir cihaz. 10 kWa ile listemizdeki en güçlü regülatörlerden biri olan model, birçok cihaz için voltajı düzenleyebilir. 155 ile 260 volt aralığında çalışan ürün, otomatik bir şekilde çalışarak dışarıdan müdahaleye gerek duymaz.


Powermaster Slım-1000 Voltaj Regülatörü

Powermaster Slım-1000 Voltaj Regülatörü
 • Güç: 1 kWa
 • Watt: 1000 W

Voltaj değişimlerinden en çok etkilenen elektronik aletlerden biri kombi. Kombiniz için özel regülatör arıyorsanız size bir önerimiz var. Powermaster Slım-1000 Voltaj Regülatörü ile kombinizi koruyabilirsiniz. 1 kwa gücündeki regülatör, bulunduğu ortamda fazla yer kaplamaz, kombiye bağlanarak onu yüksek voltaj değişimlerinden korur. Kombinizin ömrünü uzatacak regülatörün fiyatı da çok uygun.


Delta 5 Kva Röleli Otomatik Voltaj Regülatörü

Delta 5 Kva Röleli Otomatik Voltaj Regülatörü
 • Çalışma Voltaj Aralığı: 130 – 260 v
 • Güç: 5 kWa

Delta Röleli Otomatik Voltaj Regülatörü, kombi ve televizyon gibi 16000 BTU altındaki güçte çalışan elektronik cihazlar için uygundur. 130 ve 260 volt çalışma voltajı bulunan ragülatör, 5 kWa güce sahiptir. Voltaj regülatörünün en iyi özelliği de 2 yıl tam, 10 yıl yedek parça garantisinin bulunması.


Edi Buzdolabı Voltaj Regülatörü

Edi Buzdolabı Voltaj Regülatörü
 • Güç: 1 kWa

Buzdolapları için özel regülatöre ihtiyacınız varsa Edi Voltaj Regülatörü’nü deneyebilirsiniz. Gerilim korumalı regülatör, tüm buzdolaplarına uyum sağlayabilir, buzdolabını yüksek ve düşük voltajın verebileceği zararlardan korur. 1 kWa gücünde çalışan model, topraklı prizlerde çalışmaktadır.


Polat Röleli Otomatik Voltaj Regülatörü

Polat Röleli Otomatik Voltaj Regülatörü
 • Çalışma Voltaj Aralığı: 135 – 265 v
 • Güç: 3.5 kWa
 • Watt: 2800 W

Polat Röleli Otomatik Voltaj Regülatörü, sahip olduğu 3.5 kWa güç ile fark yaratan bir ürün. 135 ve 265 volt aralığında çalışabilen regülatör, 220 volt çıkış sağlayabiliyor. Yüzde 96 verimlilikle çalışan model, birçok elektronik cihaza uyum sağlıyor. Ayrıca regülatörün 2 yıl garantisi de bulunuyor.


Voltaj regülatörü ne işe yarar?

Voltaj regülatörü şebekeden gelen ani voltaj akımlarını düzenler ve standart seviyeye getirir, voltajı normal değerlerde tutarak elektronik cihazlara ulaştırır. Bu sayede elektronik cihazlar ani voltaj değişimlerinden korunur ve bozulma, yanma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.

Bir ev için kaç kw regülatör gerekir?

Evdeki tüm aletlere yetecek bir voltaj regülatörü arıyorsanız 10 kWa gücündeki bir regülatör işinizi görebilir. Evinizdeki elektronik alet sayısı azsa 7.5 kWa gücündeki regülatörler de yeterli olacaktır. Bir, iki ya da üç cihazı sağlıklı çalıştırabilmek için daha az kWa gücündeki regülatörleri alabilirsiniz.

Önerilen en iyi voltaj regülatörü hangisi?

En iyi voltaj regülatörlerini üreten markaları sıralayalım: Baysallar, Powerful, APC, 2k, Smartgift, Delta, Powermaster, Edi ve Polat tüm eve yetecek, kombi, televizyon, bilgisayar ve buzdolabına uygun, 1 kwa ile 10 kwa arasında güçleri bulunan en iyi voltaj regülatörlerini üreten markalar arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here