Süpürme işini oldukça zahmetsiz hale getirecek olan Anker’in en popüler akıllı robot süpürge modellerinden Eufy RoboVac 11S, sunduğu teknolojik ayrıcalıkların beraberinde sınıfının en hesaplı akıllı robotu olarak biliniyor. Diğer süpürgelere bakıldığında tasarım şekli ile oldukça benzeyen 11S, ince gövdesi ile rakiplerine bu konuda oldukça büyük bir fark atıyor.

Kullanıcılarına derinlemesine bir temizlik vadeden Anker Eufy RoboVac 11S robot süpürge modeli, 600 ml’lik geniş toz hacmi ve 1300 Pa’lık yüksek emiş gücü ile sözünü tutmayı başarıyor. Birçok özelliği ve hesaplı fiyatı ile dikkat çeken Anker Eufy RoboVac 11S’ i gelin bir de beraber inceleyelim.

PilLi-on
Batarya Kapasitesi 2600 mAh
En325 mm
Yükseklik72,5 mm
Derinlik325 mm
Ağırlık2,6 kg
UygulamaAndroid & iOS
Emiş TürüKuru
Çalışma Süresi100 dk
DilTürkçe
Renk SeçenekleriSiyah-Beyaz
Şarj Süresi3 saat
Gürültü Seviyesi55 dB
Anker Eufy RoboVac 11S Özellikleri

Anker Eufy RoboVac 11S İnceleme

Tasarım

Diğer RoboVac ürünlerine kıyasla 1,27 cm daha küçük tasarlanan Anker Eufy RoboVac 11S daha geniş bir temizlik alanı sunuyor. Düşük profilli ev mobilyalarının dahi altına girebilen 11S, kullanan kişileri daha sonrasında temizlik ve mobilya kaldırma zahmetinden de büyük ölçüde kurtarıyor. Ortamdaki kiri toplamakla yetinmeyen Anker Eufy RoboVac 11S modeli HEPA filtresi ile temizliği bir üst seviyeye taşıyor. Toz, küf, alerjen ve evinizdeki evcil hayvan tüylerinizi hapsederek sadece zemini değil aynı zaman da evinizdeki havanın bile temizlendiğini hissedebileceksiniz.

Tasarımında kullanılan büyük tekerlekleri kapı eşiklerinden bile adım atar gibi geçmesini sağladığından hiçbir zorluk yaşamadan tüm evi dolaşır. Yüksek kalitedeki sensörleri de merdiven gibi yüksek alanlardan düşmemesini engelleyerek akıllı süpürgenin gövdesini korur.

En325 mm
Yükseklik 72,5 mm
Derinlik325 mm
Ağırlık2,6 kg
RenkSiyah- Beyaz
Anker Eufy RoboVac 11S Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

0,6 litrelik yüksek toz kapasitesi sayesinde uzun temizlik zamanlarında dahi daha fazla kir saklayabileceğinden, kir boşaltma sıklığınız bir hayli azalacak. Üçlü filtre sistemine sahip olan RoboVac ile artık her alan daha temiz.

Toz Haznesi600 ml
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Otomatik Kir BoşaltmaYok
Islak MopYok
Hepa FiltreVar
Aşılabilir Yükseklik15 mm
Bölge BloklamaSüpürge
Kenar TemizliğiVar
Anker Eufy RoboVac 11S Filtre Özellikleri

Performans

Temizliğin etkili bir şekilde gerçekleşmesi için geliştirilen 3 farklı modu; Edge (kenar), Spot (soft) ve Max (maksimum) etkin temizliği sizler için kolay kılıyor. Kenar modu sadece süpürgelikleri yani duvar kenarlarınını, spot modu belirli bir bölgede gezerek ve son olarak max modunda en yüksek emiş gücü ile evinizi temizlemeyi amaçlıyor.

1300 Pa’lık emiş gücüne sahip olan Anker Eufy RoboVac 11S toz, kıl ve görünmeyen partikülleri kolayca temizler. Saat ayarı ile de otomatik başlatma zamanını seçerek siz yokken dahi evinizde temizlik yaptırtabilirsiniz.

Max Çalışma Süresi100 dk
Gürültü Seviyesi55 dB
Eşya Tesbit EtmeVar
HaritalamaYok
Emiş Gücü 1300 Pa
WifiVar
Düşme EngelleyiciVar
Temizleme Modu3 Adet
Anker Eufy RoboVac 11S Performans Özellikleri

Batarya

Tam dolum süresi 6 saati bulan Anker Eufy RoboVac 11S’ de Li-ion pil tip kullanılıyor. 2600 mAh’ lık pil kapasitesi ile 120 m2’lik bir alanı rahatlıkla temizlemeyi başarıyor. Pil bitme sensörü devreye girdikten kısa bir süre sonra şarj ünitesine dönerek kendini şarj eden 11S daha sonra kaldığı yerden devam edebiliyor. Aynı zamanda 3 farklı güç modu bulunan bu akıllı robot süpürgeyi standart güçte 100 dk boyunca çalışır vaziyette görebilirsiniz.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi100 dk
Max Şarj Süresi360 dk
Pil Kapasitesi2600 mAh
Anker Eufy RoboVac 11S Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Performansını arttıracak dokümanlara sahip Anker Eufy RoboVac 11S’iniz paket içeriği; 1 adet RoboVac 11 süpürge, ana ünite, güç adaptörü, 4 adet kenar fırçası, uzaktan kumanda, yedek HEPA filtre ve yedek sünger filtreden oluşuyor.


Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Verdiğim her kuruş helali hoş olsun:) seramik atölyemde kullanıyorum, çok toz ve kedilerim var. Birkaç saatte tertemiz yapıyor. Toz haznesine bakarsanız zaten temizliğinden siz de emin olursunuz. Sadece ilk çalıştırmada evin hangi bölgelerinde sıkıntı yaşıyor onu takip edin. Sıkıştığı yerleri düzenlemekte fayda var ya da paspas püsküllerini falan katlamak lazım. Çünkü altında dönen bir rulo fırça var püskül vs oraya sıkışabilir. Bunları düzenlediğinizde köşe bucak on numara temizliyor.

💬 K** V**; Öncelikle henüz ilk kullanımım diye belirtmek isterim. İlk izlenimim süper süper😍şu an yeni korkum ne kadar gidecek ya bu çocuğa bir şey olursa. İki yıldan az sürede bir şey olursa üzer🙄 Valla ilk çamaşır makinası görenlerin oturup İzlediği gibi izledim bir saat…

💬 S** S**; Eğer oturduğum yerden evim temizlensin diyorsanız 1 dk bile düşünmeyin hemen alın. Yorumların birçoğuna katılıyorum. Bugün elime ulaştı. 2 gün önce evimize temizlikçi gelmesine rağmen 3dk’da bir avuç kir topladı. Toz haznesini açınca inanamadık. Yanında yedek hepa filtresi ve 2 fırçası var. Kumandası çok fonksiyonlu. 10 farklı temizlene modu var. Valla hipnoz olmuş gibi oturup izliyor insan resmen çocuklara döndük ailecek. Alacağınız ürün ne olursa olsun fiyat/performans olarak düşünün.

💬 M** S**; Alalı 3 gün oldu kurması ve öğrenmesi kolay. İki kedili bir evim var yaklaşık 100 metrekare 3+1 salonumun eşiği biraz yüksek idi inebiliyordu ama çıkamıyordu ilk gün sorun olmaz odaya kaparım temizler demiştim. İkinci gün eşiği çıkabilmeye başladı. Çarptığı yerlere artık yaklaşınca yavaşlayıp yön değiştiriyor her sabah 6,30 da çalışmaya ayarladım deneme amaçlı sabah çıkıyor dolaşıyor oda oda. Şarj istasyonunu evin ortasında kalan bir konuma ve çevresi 50 cm yarıçapta boş kalacak şekilde yerleştirmek lazım. Uzak olunca geri dönüp bulamıyor. Kediler ilk önce aleti takip ettiler şimdilerde o bir odayı temizlerken eşiğe uzanıp izliyorlar. Şarj istasyonunda iken yanına gidip kokluyorlar. Eve eğlence çıktı. Normal süpürgem de hayvanlara uygun sessiz bir modeldi. O 58desibel iken bu 55 desibel daha sessiz.


Anker Eufy RoboVac 11S robot süpürge modeli nasıl?

Fiyat performans açısından birçok akıllı robot süpürgeden çok daha iyi bir cihaz. İnce gövde yapısına rağmen çok iyi bir emiş gücüne sahip. Zemin ve halılarda kir bırakmıyor. Şarj süresi de 6 saat sürmüyor ortalama 3-4 saatte şarj oluyor.

Anker Eufy RoboVac 11S özellikleri nelerdir?

 • Aşılabilir engel:15 mm.
 • Emiş türü: Kuru.
 • Toz kapasitesi: 0.6 lt.
 • Şarj süresi: 6 saat .
 • Pil tipi:Li-Ion.
 • Güç 25 W.
 • Pil Kapasitesi 2600 mAh.
 • Teknoloji:Boşluk sensörü, otomatik şarj, uzaktan kumanda, zamanlayıcı.
 • Kullanım alanı: halı, sert zemin.
 • Çalışma süresi: 100 dk.
 • ürün %100 orijinaldir.

Anker Eufy RoboVac 11S robot süpürge modeli kaç saat çalışıyor?

3 farklı modu bulunan 11S modelinde standart mod da 100 dk çalışan bu akıllı robot, max modun da 60 dk çalışabilmektedir.