Gelişen teknoloji devlerinden olan Ilife bu V8S modelinde de kullanıcılarına birçok yeni özelliği ile mükemmel bir akıllı robot süpürge sunuyor. Geniş toz haznesi ve su kapasitesi ile evinizi hem siliyor hem de süpürüyor.

Kızılötesi kumanda sistemi ile çalışan bu cihazı yönlendirmek bir hayli basit. Gelin bu akıllı süpürgeyi beraber inceleyelim.

PilLi-on
Batarya Kapasitesi 2600 mAh
Emiş Gücü1000 Pa
En320 mm
Yükseklik81 mm
Derinlik330 mm
Ağırlık2,7 kg
UygulamaKumanda
Emiş TürüKuru, Mop
Çalışma Süresi120 dk
Dilİngilizce
Renk SeçenekleriGri
Şarj Süresi5 saat
Gürültü Seviyesi68 dB
Ilife V8S Özellikleri

Ilife V8 S İnceleme

Tasarım

Farklı yükseklikteki zeminler için tasarlanan RoadRover tekerlekleri, engeller karşısında oldukça iyi bir performans sergiliyor. Kapı eşikleri ve halılar için endişelenmenize gerek kalmayacak.  Belirleyeceğiniz gün veya saatlerde temizliği otomatik olarak başlatan Ilife V8S ile hayatınız artık daha kolay.

Teknolojiyi takip eden V8S, çarpışmaları yumuşatmak için amartisörlü gövde tasarımı ile de oldukça yenilikçi.

En320 mm
Yükseklik 81 mm
Derinlik330 mm
Ağırlık2,7 kg
Renk Gri
Ilife V8S Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

Hibrit model özelliği taşıyan Ilife V8S şu zamana kadar gördüğümüz en yüksek toz kapasitesi ile karşımıza çıkıyor. 750 ml toz haznesi tüm evinizi temizlese dahi tam dolu oranına ulaşmaz. Kuru temizleme bittikten sonra toz haznesi çıkartılarak Ilife V8S’inizi moplama işlemine başlatabilirsiniz. Akıllı moplama teknolojisinde kullanılan 300 ml su haznesi de tüm evinizi silerek hijyenik bir temizliği sizlere sunar.

Toz Haznesi750 ml
Su Haznesi300 ml
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Otomatik Kir BoşaltmaYok
Islak MopVar
Hepa FiltreVar
Aşılabilir Yükseklik20 mm
Bölge BloklamaSüpürge
Kenar TemizliğiVar
Ilife V8S Filtre Özellikleri

Performans

V8s, 2 si 1 arada akıllı temizlik sistemi ile hem kuru hem de ıslak temizlik yapıyor. 1000 Pa’lık emiş gücü en zor kirlerin dahi üstesinden gelmeyi başarıyor. Kızılötesi kumanda ile Ilife V8S’in emiş gücü kontrolünü istediğiniz zaman bir tuşla değiştirebilirsiniz. Bu akıllı robot süpürgede 4 farklı mod bulunuyor bunlar; kenar temizliği, spot dönerek temizleme, maksimum güç ve programlı temizleme.

İ- Dropping teknolojisi ile çalışan ıslak temizleme ayarı, temizlikte suyu dengeli bir şekilde kullanır. Ödüllü bu teknoloji kablo ve halınıza zarar vermekten kaçınır.

Max Çalışma Süresi120 dk
Gürültü Seviyesi68 dB
Eşya Tesbit EtmeVar
HaritalamaYok
Emiş Gücü 1000 Pa
WifiYok
Düşme EngelleyiciVar
Temizleme Modu4 Adet
Ilife V8S Performans Özellikleri

Batarya

Li-ion pil teknolojisine sahip olan Ilife V8S aynı zaman da 2600 mAh’lık pil kapasitesiyle de karşımıza çıkıyor. 5 saatte tam dolumu gerçekleştiren yüksek pil kapasitesi, 120 dk boyunca kesintisiz bir temizlik sunuyor. 14.4’lük pil voltajına sahip olması da hem elektrik tüketimini az yaparken hem de cihazınızı korur.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi120 dk
Max Şarj Süresi360 dk
Pil Kapasitesi2600 mAh
Ilife V8S Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Ilife V8S kutu içeriği 1 adet ana gövde, kızılötesi kumanda, 2 adet mop bezi, temizleme fırçası, 4 adet yan fırça, güç adaptörü, toz haznesi ve bağlantı istasyonundan oluşmaktadır.


Kullanıcı Yorumları

💬 P** D**; Ürünü çok çok beğendim. Şimdiye kadar geç bile kalmışım. İki çocuğum var ve ev sürekli süpürülmek istiyor. Acayip kullanışlı, her yeri dip köşe çok iyi süpürdüğü için ev hep yeni silinmiş gibi duruyor. Mop özelliği de bence günlük kullanım için yeterli. Her odada değiştirirseniz daha memnun kalırsınız. Hafta bir kendim dip köşe sil süpür yapsam geri kalanını robot yapsa evde asla pislik kalmaz.Şiddetle tavsiye ederim. Öyle çok büyük paralar vermenize gerek yok. Ayrıca haritalandırma yapmadan kendi sensörü ile hareket etmesi ayrı bir rahatlık. Çünkü bu robotu satın almadan önce diğer marka robot satın alan alıcı yorumlarında hep haritalandırmada genelde problem yaşadıklarını ve zorlandıklarını okudum bu durum beni biraz daha bu robotu almama yaklaştırdı. İyi ki ama iyi ki bunu seçmişim. Gönderen firmaya da ayrıca teşekkür ederim gerek paketleme gerek gönderim hızı olsun gayet başarılı.

💬 F** B**; Kargo süreci gayet iyiydi Cuma akşamı istedim Pandemi koşullarında Çarşamba elimizdeydi, güzel paketlenmiş, temiz ürün, dış paketi açtığımızda robotun kutusu üzerinde daha önce açılmadığını gösteren emniyet bantı vardı, Ayrıca hediye inceliğiniz için teşekkürler gizasmart.Almadan önce 1-2 aydır bir dünya robot süpürge yorumu okuyup ,youtube videoları izledikten sonra buna karar verdik. Wifi olmayan hem silme hem süpürme işlevi olan çekim gücü yüksek sesi çok çıkmayan, süpürme işlemi sırasında hiç eşyalara çarpmayan, kullanım kılavuzu türkçe olan, istediğiniz gün ve zamana programlanabilen, kumandası olan ama robot üzerindeki tek tuşla da kolayca çalıştırılabilen kullanımı kolay bir süpürge. Sandalye üzerini bile düşmeden süpürüyor. Ancak evi süpürürken evine dön komutu alınca şarj yuvasını arıyor şaşkın şaşkın dolaşıyor kısa sürede evini buluyor, işte sadece o zaman hafif çarpmalar oluyor yanlardaki koruma yaylanarak koruyucu oluyor. Annemiz evi süpürmede zorlanıyordu şimdi evi Rosie temizliyor. (Jetgillerdeki gibi) Tek eksisi toz haznesinin yıkanamaması ama boşaltması çok kolay. Keşke daha önce alsaymışız dedik. Kendi evimize de almaya karar verdik.

💬 B** K**; Çok beğendim mükemmel kalitesi harika elim ayağım oldu resmen daha önce neden almadım diye sorguluyorum kendimi rahatlıkla tercih edebilirsiniz özenli kargo için satıcıya teşekkürler.