Banyo evin diğer odaları gibi kolay dekore edilemiyor. Fayans, lavabo ve musluk gibi parçalar dekorasyon için kolay kolay değiştirilemiyor. Banyo dekorasyonuna yapılabilecek en kolay dokunuş banyo setleriyle oluyor. Bu setlerde çöp kovası, tuvalet fırçası, fırçalık ve sabunluk gibi parçalar yer alıyor. Banyoyla uyumlu bir set kullanıldığında dekorasyon daha bütünleşik ve şık duruyor. Banyo setlerinin sadece şık olması yetmiyor, aynı zamanda hijyenik ve kullanışlı olması da gerekiyor. Tüm bunları bildiğimiz için size en iyi banyo setlerini seçtik. Önerilerimizi takip ederek banyo dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

SıraModelParça SayısıİyiÖneri Puanı
1KMS Seramik Mermer510/10
2Cooker Woody510/9.8
3Okyanus Home Taş510/9.9
4Foreca Vintage210/9.8
5Primanova Lenox510/10
6Arow Lüx510/10
7Bazaragel Cone510/10
8Elif plastik Geo410/9.8
9Azra Banyo Gümüş410/9.9
10Okyanus Home Mermer510/10
Banyo Seti Öneri Listesi

En İyi 10 Banyo Seti Önerisi

Şık, kullanışlı ve hijyenik en iyi banyo setlerini bulduk; özellikleriyle birlikte anlatarak öneri listemizi oluşturduk. Birçok model arasında kaybolmadan öneri listemize bakarak aradığınız modeli bulabilirsiniz.

İşte en iyi banyo seti önerileri:

KMS Seramik Mermer Desen 5’li Seramik Banyo Seti

KMS Seramik Mermer Desen 5’li Seramik Banyo Seti
 • Parça sayısı: 5
 • Malzeme: Seramik

En iyi banyo seti önerilerimize mermer desenli şık bir model ile giriş yapıyoruz. KMS Seramik Mermer Desen 5’li Seramik Banyo Seti mermerin doğal dokusunu üzerinde taşıyor. Seramikten üretilen 5 parçalı sette sabunluk, çöp kovası, tuvalet fırçası, diş fırçalık ve pompalı sabunluk yer alıyor. Son derece şık görünen set, krem rengiyle her banyoya uyum sağlıyor.


Cooker 5 Parça Woody Banyo Seti Krem

Cooker 5 Parça Woody Banyo Seti Krem
 • Parça sayısı: 5
 • Malzeme: Akrilik

Cooker 5 Parça Woody Banyo Seti banyolara doğal bir dokunuş yapıyor. Bu şık setin üst kısımlarında ahşap renk detaylar yer alıyor. Ahşabın sıcaklığıyla buluşan krem renk daha albenili ve şık gözüküyor. 5 parçalı geniş sette tuvalet fırçası, sabunluk, fırçalık ve çöp kovası bulunuyor. Kova kapağı bastırılarak açılıyor.


Okyanus Home Taş Rengi Sultan Serisi 5’li Banyo Seti

Okyanus Home Taş Rengi Sultan Serisi 5’li Banyo Seti
 • Parça sayısı: 5
 • Malzeme: Sert plastik

Sıradaki banyo seti önerimiz estetik tasarımıyla dikkatleri üzerine topluyor. 5’li setin her bir parçasında zarif çiçek işlemeleri ve simetrik çizgi detayları yer alıyor. Banyolara farklı bir hava getiren set, sert plastikten üretiliyor. Setteki büyük çöp kovasının kapağı itilerek açılıyor. Kulp gibi tasarımı etkileyen detaylar yer almıyor. Taş rengindeki set, fayansların görünümüyle tam uyum sağlıyor.


Foreca Vintage 2 Li Çöp Kovası Banyo Seti

Foreca Vintage 2 Li Çöp Kovası Banyo Seti
 • Parça sayısı: 2
 • Malzeme: Sert plastik

Foreca Vintage 2 Li Çöp Kovası Banyo Seti dayanıklı tasarımıyla öne çıkıyor. Metal galvaniz malzemeden üretilen modelde basmalı çöp kovası bulunuyor. Güçlü pedal mekanizması 150 bin kere basılabilecek şekilde üretiliyor. Bu sayede uzun yıllar dayanabiliyor. Kullanıcısını çöp kutusuna dokunmak zorunda bırakmıyor. 2’li sette büyük ve kullanışlı bir çöp kovası ve tuvalet fırçası yer alıyor. Siyah renkli set, sade ve şık bir görünüm sunuyor.


Primanova Lenox 5’li Banyo Aksesuar Seti

Primanova Lenox 5’li Banyo Aksesuar Seti
 • Parça sayısı: 5

Dekorasyonda altın rengi sevenler bu rengi banyoya da taşımak ister. Siz de o kişilerdenseniz sıradaki banyo seti önerimize kulak vermelisiniz. Primanova Lenox 5’li Banyo Aksesuar Seti altın renk detaylarıyla son derece şık görünüyor. 5’li setin her bir parçasında metal altın renk kaplamalar bulunuyor. Kapaklı çöp kutusuna sahip sette, sıvı sabunluk, fırçalık ve tuvalet fırçası yer alıyor.


Arow Lüx Akrilik 5 Parça Banyo Seti

Arow Lüx Akrilik 5 Parça Banyo Seti
 • Parça sayısı: 5
 • Malzeme: Akrilik

Arow Lüx 5 Siyah Banyo Seti akrilikten üretilir, son derece dayanıklı ve kullanışlıdır. 5 litrelik büyük çöp kovası daha çok çöp alır ve sürekli çöp dökmenize gerek bırakmaz. İttirmeli kapağa sahip kovanın kenarlarında, setteki her parçada olduğu gibi rose gold parlak detaylar yer alır. Farklı ve şık tasarım banyolara kaliteli ve özenli bir hava katar.


Bazaragel Cone Porselen Banyo Seti

Bazaragel Cone Porselen Banyo Seti
 • Parça sayısı: 5
 • Malzeme: Porselen

Bazaragel Cone Porselen Banyo Seti kapitone deseninin şıklığını üzerinde taşıyor. 5 litrelik kapaklı çöp kovası, yuvarlak kulpuyla son derece düzenli ve temiz görünüyor. Porselenden üretilen seti, kalitesini ilk bakışta belli ediyor. Sette yer alan sıvı sabunluk ve tuvalet fırçasında gümüş renk detaylar bulunuyor. Ürünün siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut.


Elifplastik 4’lü Geo Banyo Seti

Elifplastik 4’lü Geo Banyo Seti
 • Parça sayısı: 4  
 • Malzeme: Plastik

Sadeliği sevenler sıradaki banyo seti önerimizi beğenebilir. Elifplastik 4’lü Geo Banyo Seti abartısız şıklığıyla dikkat çekiyor. Geometrik tasarımsa sahip setteki her parça sert plastikten üretiliyor. 4’lü sette yer alan çöp kovası basmalı tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı ve hijyen sağlıyor. Uygun fiyatlı set birçok kişinin tercihi oluyor.


Azra Banyo Seti Beyaz Gümüş Banyo Seti

Azra Banyo Seti Beyaz Gümüş Banyo Seti
 • Parça sayısı: 4  
 • Malzeme: Akrilik

Akrilikten üretilen Azra Banyo Seti gümüş renk kıvrımlı detaylarıyla şık ve temiz duruyor. Sette yer alan çöp kovasının 5.5 litre kapasitesi bulunuyor. 4’lü sette tuvalet fırçası, sıvı sabunluk, diş fırçalık ve çöp kovası yer alıyor. Beyaz rengi sayesinde her renk dekorasyona sahip banyoya uyum sağlıyor. Kaliteli ürün, kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor.


Okyanus Home Yuvarlak Mermer Desenli 5’li Banyo Seti

Okyanus Home Yuvarlak Mermer Desenli 5’li Banyo Seti
 • Parça sayısı: 5  
 • Malzeme: Sert plastik

Mermer görünümü dekorasyona her zaman zenginlik katıyor. Okyanus Home Yuvarlak 5’li Banyo Seti’nde de mermerin bu büyüleyici görünümü kullanılıyor. Gri rengiyle doğal mermeri çağrıştıran set, 5 parçadan oluşuyor. Parçaların yuvarlak tasarımı daha yumuşak bir görünüm oluşturuyor. Sette yer alan çöp kovasında itmeli kapak sistemi bulunuyor.


Banyo seti içerisinde neler var?

Banyo setleri içerisinde çöp kovası, sıvı ve katı sabunluk, tuvalet fırçası ve diş fırçalık gibi banyo aksesuarları bulunur. Birçok set 4 veya 5 parçadan oluşur. Bazı setlerde ise sadece tuvalet fırçası ve çöp kovası yer alır.

Akrilik banyo seti ne demek?

Banyo setlerinde sıklıkla kullanılan akrilik, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasıyla bilinir. Parlak görünümü sayesinde banyo aksesuarlarına şıklık katar. Esnek yapısı sayesinde kolayca şekillendirilebilir. Bu sebeple akrilikten yapılan banyo setlerinde sıklıkla motif ve desen detayları kullanılır.

Önerilen en iyi banyo seti hangisi?

En iyi banyo seti markalarını sıralayalım: Kms, Cooker, Okyanus Home, Forece, Primanova, Arow, Elif Plastik ve Azra 4, 5 ve 2 parçadan oluşan, kaliteli ve şık, basmalı ve ittirmeli kapağa sahip çöp kovası bulunan, sıvı sabunluklu, diş fırçalıklı, en iyi banyo setlerini üreten markalar arasında yer alıyor.