Cilt bakım sedyeleri güzellik merkezleri ve kuaförler için vazgeçilmez bir ürün. Genelde ayak ve sırt kısmı katlanabilen bu sedyeler düz bir yatak ve koltuk halini alabiliyor. Fonksiyonel sedyeler, müşteriye konfor sağlarken güzellik uzmanlarına rahat çalışma alanı sunuyor. Bazı sedyelerde çekmece, raf ve malzeme koymak için bölmeler de yer alıyor.

Sıra ModelKatlanma ÖzelliğiİyiÖneri Puanı
1BetuluzmanVar10/9.9
2Koçak Hastane Malzemeleri Var10/9.8
3Biosiwa Var10/9.7
4Kuaför Koltuğum Var10/9.8
5Medikalcim Var10/9.7
6MedicalTec Var10/9.9
7Medikosan Var10/9.5
Cilt Bakım Sedyesi Öneri Listesi

En İyi Cilt Bakım Sedyesi Önerileri

Güzellik merkezinize şıklık katmak ve yaptığınız işi profesyonelleştirmek istiyorsanız işe cilt bakım sedyesinden başlamalısınız. Siz birçok seçenek arasında kaybolmadan biz sizin için en iyi cilt bakım sedyelerini bulduk ve inceledik. İhtiyacınız olan sedye öneri listemizde sizi bekliyor.

Betuluzman Cilt Bakım Sedyesi Seti

Betuluzman Cilt Bakım Sedyesi Seti
 • Katlanma Özelliği: Var
 • Yükseklik Ayarlama: Var

Betuluzman Cilt Bakım Sedyesi Seti, güzellik merkezleri, kuaförler ve dövmeciler için harika bir ürün. Set içerisinde sedye, tabure ve etajer bulunuyor. Yoğun dolgulu sedye, yumuşak baş yastığı sayesinde müşterileriniz için maksimum konfor sağlıyor. Katlanabilir sedyenin yüksekliği de ayarlanabiliyor. Fonksiyonel ürün yapılacak işleme daha hakim olmanıza imkan tanıyor.


Koçak Hastane Malzemeleri Cilt Bakım Sedyesi

Koçak Hastane Malzemeleri Cilt Bakım Sedyesi
 • Katlanma Özelliği: Var
 • Ölçü: 178x60x70 cm

Koçak Hastane Malzemeleri Cilt Bakım Sedyesi kullanışlı yapısıyla öne çıkıyor. Sedyenin arkasında rulo kağıt koymak için bölme bulunuyor. Kalın ayaklarıyla sağlam duran sedye, sallanma ve titremeye neden olmuyor. Sedyenin yanında dönebilen tabure de gönderiliyor.


Biosiwa Manuel Cilt Bakım Sedyesi

Biosiwa Manuel Cilt Bakım Sedyesi
 • Katlanma Özelliği: Var
 • Ölçü: 180x60x70 cm

Katlanarak tamamen koltuk şeklini alabilen Biosiwa Manuel Cilt Bakım Sedyesi fonksiyonel kullanıma sahip. Sırt kısmı 4 kademeli olarak ayarlanabilen sedyede katlanabilir ayaklar bulunuyor. Sedye, müşterinizin rahatlığı için her açıda ayarlanabiliyor. Suni beyaz derisiyle temiz bir görünüm oluşturuyor. 150 kiloya kadar ağırlığı taşıyabiliyor.


Kuaför Koltuğum Cilt Bakım Sedyesi

Kuaför Koltuğum Cilt Bakım Sedyesi
 • Katlanma Özelliği: Var
 • Ölçü: 175x60x66 cm

Kuaför Koltuğum Cilt Bakım Sedyesi konforlu tasarımıyla dikkat çekiyor. Kolçakları ve sırtı hareket ettirilebilen sedye müşteriye konfor, size rahat çalışma alanı sağlıyor. Yüksek sırtlı koltukta baş bölgesi için yastık yer alıyor. Fonksiyonel sedye güzellik merkezi, kuaför ve masaj salonu gibi pek çok işletmede kullanılabiliyor.


Medikalcim Cilt Bakım Sedyesi

Medikalcim Cilt Bakım Sedyesi
 • Katlanma Özelliği: Var
 • Ölçü: 180x57x67 cm

Medikalcim Cilt Bakım Sedyesi sağlam metal profillere sahip. Bu profiller elektrostatik toz boya ile dayanıklı hale getiriliyor, çizilmeye ve darbeye karşı dayanabiliyor. Ayak ve sırt kısmı katlanabilen sedyede yüksek kolçaklar bulunuyor. Suni deriyle kaplanan koltuk konforlu bir oturum deneyimi sunuyor.


MedicalTec Ahşap Cilt Bakım Sedyesi

MedicalTec Ahşap Cilt Bakım Sedyesi
 • Katlanma Özelliği: Var
 • Ölçü: 180x57x67 cm

Öneri listemizin en kullanışlı ürünü olan MedicalTec Ahşap Cilt Bakım Sedyesinde 3 teleskopik çekmece ve bir raf bölmesi yer alıyor. Bakım ürünlerini koyabileceğiniz bu alanlar işlem sırasında size kolaylık sağlıyor. Baş kısmı 6 kademe yukarı ve aşağı ayarlanabilen sedye, birinci kalite deriyle kaplı. Sedyenin gövdesinde ise ahşap kullanılıyor.


Medikosan Klasik Cilt Bakımı Sedyesi

Medikosan Klasik Cilt Bakımı Sedyesi
 • Katlanma Özelliği: Var
 • Ölçü: 180x60x70 cm

Medikosan Klasik Cilt Bakımı Sedyesi uygun fiyatlı klasik sedyelerden biri. Sırt kısmı 4 kademeli olarak ayarlanabilen sedye, metal profillerle ayakta duruyor. 120 kiloya kadar ağırlık taşıyabiliyor. İç dolgusunda 5 cm kalınlığında sünger kullanılan sedye, suni deri ile kaplı.


Cilt Bakım Sedyesi Nasıl Olmalı?

 • Cilt bakım sedyesinde öncelik müşterinin rahatını sağlamaktır. Uzun süren bakım işlemlerinde müşteri rahat etmezse işletmenizden memnun ayrılmayabilir. Bu sebeple cilt bakım sedyenizin dolgun süngerli ve baş destekli olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Müşteriden sonra bakım işlemini uygulayacak uzmanların da rahatlığı önemli. Rahat bir çalışma alanında daha profesyonel bir iş çıkarabilirsiniz. Cilt bakım sedyelerindeki katlanma özelliği rahatlığınız için işe yarar. Farklı işlemler için koltuğu farklı pozisyonlara getirebilir, bakım yaparken daha kontrollü olabilirsiniz.
 • Herkesin boy uzunluğu aynı değil. Sedye size göre gereğinden fazla kısaysa bakım işlemi için eğilmek zorunda kalabilirsiniz. Tam tersi, sedye fazla yüksekse bu kez rahat hareket edemeyebilirsiniz. Bunun için cilt bakım sedyenizin yükseklik ayarlama özelliğine sahip olmasına önem vermelisiniz.

Cilt Bakım Sedyesi Nerelerde Kullanılır?

Cilt bakım sedyeleri başta güzellik merkezleri olmak üzere, estetisyen, kuaför ve dövmecilerde kullanılabilir. Bu işletmelerde müşterinin sabit durması ve rahatlığı önemli olduğundan cilt bakım sedyeleri çok işe yarar.

Cilt Bakım Sedyesi Ölçüleri Nedir?

180 cm boy ve 60 cm en cilt bakım sedyeleri için standart ölçülerdir. Bunun yanı sıra 180 boy ve 57 cm ene sahip cilt bakım sedyeleri de bulunur. Bu ölçüler müşterinizi konforlu hissettirmeye ve uzmanların rahat çalışmasına olanak tanır.

Önerilen en iyi cilt bakım sedyesi hangisi?

En iyi ve en çok tercih edilen cilt bakım sedye markaları arasında Betüluzman, Koçak, Biosiwa, Kuaför, Medikalcim, Madicaltec ve Medikosan ayarlanabilir ve katlanabilir özellikleri, dolgun süngerleriyle rahatlık sunmaları, kaliteli deri ve kumaş kaplamaları ve kolay temizlenebilmeleri sayesinde öne çıkıyor.