Derinlemesine temizlikte kullanılan TrinityShape™ modeli ve etkili teknolojileri ile kullanıcıları etkileyen Electrolux Pure i9.2 ile evinizdeki temizlik artık onlardan sorumlu. Birçok modelde karşılaştığımız engellerden geçme özelliği bir tık daha geliştirilen Electrolux Pure i9.2 Robot Vacuum Cleaner’da 22 mm’ye kadar olan engelleri kolaylıkla aşabiliyor.

Bu oldukça dikkat çekiçi Electrolux Pure i9.2’i gelin birlikte inceleyelim.

PilLi ion
Batarya Kapasitesi 4000 mAh
Yükseklik85 mm
Ağırlık3,4 kg
Güç57 watt
UygulamaAndroid & iOS
Emiş TürüKuru
Çalışma Süresi120 dk
DilTürkçe
Renk SeçenekleriBeyaz
Şarj Süresi5 saat
Çalışma Süresi120 dk
Gürültü Seviyesi75 dB
Electrolux Pure i9.2 Özellikleri

Electrolux Pure i9.2 İnceleme

Tasarım

Köşe ve kenarlar için tasarlanmış eşsiz TrinityShape™ modeli ve 8.5 cm’lik ince gövdesi üstün temizlik performansını yakalamasına sağlar. XXL fırçası ile yerde küçük büyük demeden tüm kırıntıları da geniş haznesinin içine hapseder.

3D görüş teknolojisi ile yerdeki nesneler için endişelenmenize gerek kalmayacak. Lazer ve kamera sistemi ile yerdeki nesneleri ve eşyaları tarayarak odayı haritalandırır. AutoPower teknolojisi ile de çalışmasını istediğiniz gücü seçebilirsiniz.

En350 mm
Yükseklik98 mm
Ağırlık3,6 kg
RenkSiyah
Electrolux Pure i9.2 Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

Birçok akıllı robot süpürge içinde en yüksek toz kapasitesine sahip ürünlerden bir tanesi Electrolux Pure i9.2 Robot Vacuum Cleaner oluyor. 0,7 l toz kapasitesi uzun süre kullanıma uygunluk sağlıyor. Hepa filtre ile de sadece yerdeki kirleri toplamakla kalmıyor havaya kalkan tozu da emerek evinizin havasını bile değiştiriyor.

Toz Haznesi700 ml
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Otomatik Kir BoşaltmaYok
Islak MopYok
Hepa FiltreVar
Aşılabilir Yükseklik22 mm
Bölge BloklamaSüpürge
Kenar TemizliğiVar
Electrolux Pure i9.2 Filtre Özellikleri

Performans

3 farklı modu bulunan Electrolux Pure i9.2; eco mod 120 dk, normal mod 100 dk , max mod 60 dk boyunca temizlik hizmeti sunuyor. Aynı zaman da PureFlow sistemi ile zeminler arası geçişlerde farklı ayarlarda güç uygulayarak pil ömrünü de ayarlar.

Wellbeing uygulaması ile robotunuzun temizlemesi gereken yerleri seçebilir, günlük temizleme rutinini oluşturabilirsiniz. Girmesini istemediğiniz alanları da kolayca kısıtlayabilrsiniz. Özel şekli ve fırçaları ile kenar ve köşeler dahil toz bırakmadan evinizi süpürür.

Max Çalışma Süresi120 dk
Gürültü Seviyesi75 dB
Güç 57 watt
Eşya Tesbit EtmeVar
HaritalamaVar
Emiş Gücü 2700 Pa
WifiVar
Düşme EngelleyiciVar
Temizleme Modu4 Adet
Electrolux Pure i9.2 Performans Özellikleri

Batarya

Birçok akıllı robot süpürgede kullanılan Li ion batarya Electrolux Pure i9.2 de de kullanılıyor. 4000 mAh’lık pil kapasitesi eco modunda 120 dk bir çalışma sergiliyor. Şarjı bitmeye yakın 57watt’lık süper hız şarj eden ünitesine giderek yarım kalan işine en kısa zaman da geri döner.

BataryaLi ion
Max Çalışma Süresi120 dk
Max Şarj Süresi200 dk
Pil Kapasitesi4000 mAh
Pil Voltajı14.4 V
Electrolux Pure i9.2 Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Electrolux Pure i9.2 kutu içeriği 1 adet ana gövde, 1 adet şarj istasyonu, 2 adet yedek fırça, yan fırça ve güç adaptöründen oluşmaktadır.


Kullanıcı Yorumları

💬 K** M**; Belirlediğim odaları süpürüyor tavsiye ediyorum artık büyük süpürge açmıyorum 1 saat 5 dk içerisinde evi süpürüyor ve şarj orta olarak istasyona donuyor şarjı çok iyi çok memnunum safiş kızımdan herkese tavsiye ediyorum hayatinizi kolaylaştırın alin aldırın.

💬 R** C**; Robot süpürgelere karşı çok ön yargım ufacık alet çekmez, etmez diye. Electrolux’ün 100 yıllık süpürme deneyimine güvenerek denemeye karar verdim. İnanılmaz şaşırttı beni. Giremeyeceğini düşündüğüm yatak, büfe altlarına bile girerek temizliyor ve çok ciddi bir çekim kuvveti var. Üçgen tasarımı ve geniş emme ağzı sayesinde köşelerde ve duvar kenarlarında oldukça etkili. Uygulama üzerinden plan hazırlanabiliyor. Salı günü X saatte salon, çarşamba y saatte mutfak gibi planlar hazırlanabiliyor. Temizlik bitince şarj istasyonuna geri gidiyor. Yere bir şey döküldüğünde spot (nokta) temizlik özelliği ile temizlenebiliyor. Gerçekten evde süpürge yapma ihtiyacını tamamen çözebilen bir süpürge. Kesinlikle öneririm.

💬 E** V**; 1 yıllık kullanım sonucu çekim gücü ve fırça genişliği diğer robot süpürgelere göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Hareket kabiliyeti ve otomasyonu ise xiaomi gibi akıllı telefon üreten markalara göre daha kötü. Onlar çok daha hızlı hareket ediyor ama süpürmeleri zayıf kalıyor. Hepa filtre dahil kullanılan her parça kaliteli ve sağlam.

💬 F** Ü**; Lazer destekli 3D kamera ile nesnelerin ve evin haritasını çıkarıyor, temizlediği noktada tekrar vakit kaybetmiyor. Wifi bağlantısı ve App özelliği ile planını yaparak ve raporlarını alarak temizliğin takibini yapabiliyorsunuz.

💬 E** H**; Robot süpürge değil normal süpürge makinesi gibi çalışıyor. Sesi çok benzer. Çekiş performansı inanılmaz. 2 saate kadar çalışabiliyor düşük enerjiyle. Haznesi de büyük. Bir kere geçmiyor süpürdüğü yerden diğer robotlar gibi. Detaylı temizliyor.


Electrolux Pure i9.2 robot süpürge modeli nasıl?

Electrolux Pure i9.2 ve silme robotu 4000 mAH pil kapasitesi, 120 dakikaya kadar pil ömrü, 700 ml toz haznesi, sensörleri, uygulama ve sesli asistanlar ile kontrol edilebilir.

Electrolux Pure i9.2 özellikleri nelerdir?

  • Ürün Tipi Robot Süpürge.
  • Kullanım Alanı Sert Zemin+Halı
  • Güç 57 W.
  • Pil Tipi Li-ion.
  • Pil Kapasitesi 4000 mAh.
  • Çalışma Süresi 120 dk.
  • Gürültü Seviyesi 75 dB.

Electrolux Pure i9.2 robot süpürge modeli kaç saat çalışıyor?

3 farklı modu olan bu akıllı robot süpürge 120 dk boyunca temizliğe devam ediyor.