Evinizdeki işleri sizin için yapan bu akıllı robot süpürge, Roidmi devinin hibrit tasarımlarından bir tanesidir.Birçok yenilikçi özelliği sayesinde kısa zamanda en iyi temizliği sunanRoidmi Eve Plus Vacuum MOP Akıllı Robot Süpürge akıllı sensörleri, yüksek emiş gücü ve otomatik geniş toz kapasitesi ile rakiplerini geride bırakıyor.

Hibrit olarak temizlik yapabilen Roidmi Eve Plus’ı gelin birlikte inceleyelim.

PilLi ion
Batarya Kapasitesi 5200 mAh
En350 mm
Yükseklik98 mm
Derinlik350 mm
Ağırlık3,6 kg
UygulamaAndroid & iOS
Emiş TürüKuru, Islak
Çalışma Süresi250 dk
DilTürkçe
Renk SeçenekleriBeyaz
Şarj Süresi5 saat
Gürültü Seviyesi68 dB
Roidmi Eve Plus Özellikleri

Roidmi Eve Plus İnceleme

Tasarım

Roidmi Eve Plus Vacuum MOP Akıllı Robot Süpürge, 4. Nesil lazer tarama, süper algılama, hassas tarama ve haritalama sistemlerine sahiptir. Otomatik toz haznesi ve yüksek pil kapasitesi sayesinde 250 m2’lik geniş bir alanı dahi zorlanmadan temizliyor. Aynı zamanda 9.8 cm gövde tasarımıyla engel tanımayan Eve Plus 2 cm’lik engelleri kolaylıkla aşıyor.

Oldukça teknolojik olarak tasarlanan bu akıllı robot süpürge ile hiç yorulmadan temizliğin tadını çıkartacaksınız.

En350 mm
Yükseklik98 mm
Derinlik350 mm
Ağırlık3,6 kg
RenkBeyaz
Roidmi Eve Plus Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

Hibrit tasarımı ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan Roidmi Eve Plus Vacuum MOP Akıllı Robot Süpürge, 250 ml biyonik su tankı ve 300 ml toz haznesine sahip. Birçok akıllı süpürgede ne yazık ki bulunmayan otomatik toz haznesi sahip. Harici hazne kapasitesi 3000 ml olduğundan sürekli boşaltmak zorunda kalmayacaksınız.

Sadece süpürme ve silme yapmayan bu akıllı robot süpürge ozon sterilizasyonu koku ve mikropları da yok eder.

Toz Haznesi300 ml
Su Haznesi250 ml
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Otomatik Kir BoşaltmaVar
Islak MopVar
Hepa FiltreVar
Aşılabilir Yükseklik20 mm
Bölge BloklamaSüpürge
Kenar TemizliğiVar
Roidmi Eve Plus Filtre Özellikleri

Performans

Hibrit olarak tasarlanan Roidmi Eve Plus aynı zaman da akıllı toz boşaltma sistemine de sahip. Elleriniz toza temas etmeden temizlenebilen haznesini ayda 1 kez boşaltmanız yeterli olacaktır. 2700 Pa vakum gücü ile derinlemesine temizlik yaparak evinizi toz, kir ve alerjenlerden uzak tutar.

Roidmi Eve Plus’ da en sevdiğimiz özelliklerden biri de akıllı yüzey algılama sensörü oluyor. Zeminler arası farklılığı tespit ederek bulunduğu zemine göre vakum gücünü otomatik olarak ayarlıyor. Böylelikle pil ömrünü maksimum seviyeye çıkartarak ortalama 250 dk’lık bir çalışma süresi sergiliyor. Merdiven, masa ve yüksek yerler için endişelenmeyin derinlik algılama sensörü ile kendini koruyor.

Max Çalışma Süresi250 dk
Gürültü Seviyesi68 dB
Eşya Tesbit EtmeVar
HaritalamaVar
Emiş Gücü 2700 Pa
WifiVar
Düşme EngelleyiciVar
Temizleme Modu4 Adet
Roidmi Eve Plus Performans Özellikleri

Batarya

5200 mAh’lık pil kapasitesi ile karşımıza çıkan Roidmi Eve Plus aynı zaman da 50 watt’lık bir güçle çalışıyor. Yüksek pil kapasitesi ve yenilenen teknolojisi ile tam dolu sarj ile 250 m2’lik bir alanı rahatlıkla temizleyebilir. Emiş gücü kontrolünü stabil moda ayarlarsanız 250 dk boyunca da çalışarak eşsiz bir temizliği siz kullanıcılarına sunuyor.

Otomatik park sensörü ile şarjı tamamen bitmeden, istasyonuna giderek şarj olup kaldığı yerden devam eder.

BataryaLi ion
Max Çalışma Süresi250 dk
Max Şarj Süresi300 dk
Pil Kapasitesi5200 mAh
Roidmi Eve Plus Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Roidmi Eve Plus; Vacuum MOP Akıllı Robot Süpürge, 1 adet ıslak mop, 2 adet yan fırça, 5 adet toz torbası, 10 adet tek kullanımlık mop bezi, şarj istasyonu, 1 adet hepa filtre ve şarj adaptöründen oluşan bir paket içeriğine sahip.


Kullanıcı Yorumları

💬 A** F**; Ürün çok güzel, çoklu haritalama, bölgesel secim, noktasal secim var. Evin herhangi bir yerini seçip seçip sadece orayı süpürebiliyorsunuz. Mopla birlikte süpürme yada sadece süpürme yada sadece mop özelliğini kullanabiliyorsunuz. Güçlerini ayrı ayrı secip ayarlayabiliyorsunuz. Örneğin mop un suyunu fazla ver süpürme gücünü az yap gibi. Dolunca gidip kendi kendini boşaltma özelliği paha biçilemez. Bu özellikte cihazlar minimum 2katı fiyata satılıyor. Çift fırçalı ve şarjı uzun gidiyor. 3oda ve mutfağı orta ayarda süpürdüm, yuzde17 sarj harcadı. Sensörleri çok iyi 11cm koltuklarımın altına girip süpürüyor. Evim dublex,düsme sensörü mevcut merdiven eşiğinden geri dönüyor.

💬 S** M**; Uzun zamandır düşünüyorduk. Ürün çok hızlı geldi. Kurulum için uygulamayı indirdik. (roidmi center) Şifre isterken telefon klavyesinin İngilizce ayarlanması gerekiyor mail adresinizi bu şekilde kabul ediyor aksi halde şifre vermiyor kurulumu yapamazsınız. Kurulum gerçekleştiğinde ilk çalıştırma da evi komple süpürüp harita çıkartıyor. Evimiz 120 m2 süpürme sonrası kalan şarjımız %55 idi. Moplama bile yapabilirsiniz kalan şarj ile. Batarya kesinlikle uzun gidiyor. Halıya geldiğinde ayarı yaptıysanız çekiş gücü yükseliyor. Kesinlikle emiş gücü mükemmel. Haznesi dolduğunda otomatik istasyona gidip boşaltıyor ve kaldığı yerden devam ediyor. İstasyona gelmeden durdurup toz haznesini diğer normal robotlar gibi manuel kendinizde boşaltabilirsiniz. Zamanlama ayarı ile istediğiniz gün ve saatlere ayarlayıp otomatik olarak kendisi o gün ve saatte çalışıyor. Ben bu kadar iyi temizleme beklemiyordum beni çok şaşırttı. Hiç düşünmeden alın derim.

💬 E** C**; Beni en çok geren kurulumuydu çünkü teknolojiyle aram çok iyi değildir ama son derece kolaymış, uygulamayı telefona indirdikten sonra kendisi yönlendirdi. Seçeneklerde Türkçe konuşma var, robot sizin istediğiniz dilde konuşuyor, İngilizce bilmeniz gerekmiyor. İlk çalıştırdığınızda müdahale etmeyin o kafasına göre rastgele dolaşıp evi tanıyor ve haritasını çıkartıyor sonraki çalıştırmanızda kenarlardan başlayıp ortaya doğru temizliyor. Süpürmesi de silmesi de çok iyi. Zaten o kadar iyi süpürüyor ki çok sık silmeniz gerekmeyecek. Sensörleri çok iyi , yüksekliği algılıyor ve bu da yüksekten düşmesini önlüyor; ben koltuk yatak ne varsa süpürtüyorum 🙂 ufak tefek yükseltilerde zorlanmıyor, banyo eşiğini çıkabiliyor yan yan 😉 ( değerlendirmeniz için fotoğraf ekledim ) sesi kesinlikle rahatsız etmiyor, hiç tereddüt etmeden alın, dua edersiniz ;biz çok iyi anlaştık, darısı başınıza 😉


Roidmi Eve Plus robot süpürge modeli nasıl?

360 S10 ve silme robotu 2700 Pa emiş gücü, 250 dakikaya kadar pil ömrü, 300 ml toz haznesi, 250 ml su tankı, LDS sensörleri,kendi kendini temizleyebilen otomatik haznesi, uygulama ve sesli asistanlar ile kontrol edilebilir.

Roidmi Eve Plus Vacuum Mop özellikleri nelerdir?

  • Ağırlık: 3.6 + 2.7 kg.
  • Önerilen temizlik alanı: 250 m2.
  • Lityum pil kapasitesi: 5200 mAh.
  • Toz haznesi türü: 2’si 1 arada toz haznesi + istasyon haznesi.
  • Toz haznesi kapasitesi: 0.3 + 3 L.

Roidmi Eve Plus robot süpürge modeli kaç saat çalışıyor?

Otomatik güç modunu ayarlayabilen bu akıllı robot süpürge eco modunda 250 dk boyunca çalışabiliyor.