Bir kadına doğum günü hediyesi almak için kadınların en sevdiği şeyleri bilmeniz gerek. Kadınlar giyinmek ve süslenmekten fazlasıyla hoşlanır. Işıltı ve gösteriş en çok onlara yakışır. Bunun bilincinde olarak değer verdiğiniz kişiye şık ve güzel hediyeler alabilir, onu mutlu edebilirsiniz. Örneğin kolye ve bileklik hediye etmek sizi unutulmaz kılabilir. Parfüm ve makyaj malzemeleri süslenmeyi seven kadınları sevindirebilir. Bir kadın için en özel şeylerden biri olan çanta ve ayakkabı çok güzel bir hediye seçimi olabilir. Tüm bu hediyeler kendine bakmayı seven tüm kadınları sevinçten havalara uçurmaya yeter.

Sıra Marka/ModelMaliyetİyiÖneri Puanı
1AyıcıkDüşük10/9.7
2KolyeOrta10/9.8
3BileklikDüşük10/9.8
4ÇantaYüksek10/9.8
5CüzdanOrta10/9.7
6AyakkabıYüksek10/9.8
7BluzOrta10/9.8
8SaatYüksek10/9.9
9ElbiseYüksek10/9.9
10ParfümYüksek10/9.9
11Termos Orta10/9.8
12KulaklıkOrta10/9.7
13KupaDüşük10/9.7
14Akıllı BileklikYüksek10/9.8
15Makyaj MalzemeleriDüşük10/9.7
Kadına Doğum Günü Hediyesi Öneri Listesi

Kadına Alınabilecek En İyi 15 Doğum Günü Hediye Önerisi

Sizi unutulmaz kılacak, değer verdiğiniz kadını sevinçten havalara uçuracak en iyi 15 doğum günü hediye önerilerini sıraladık. Öneri listemize göz atarak özel bir hediye seçebilirsiniz.

Tatlı Mı Tatlı Bir Ayıcık

  • Maliyet: Düşük

Bir kadın her zaman sevimli şeyleri sever. Bu sebeple doğum günü hediyesi olarak ayıcık almak hiçbir zaman eskimeyen bir klasik. Kocaman tatlı ayıcıklarla değer verdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. Kimse birbirinden güzel rengarenk ayıcıkların yumuşacık tüyleri ve sevimli bakışlarına karşı koyamaz.


Özel ve Zarif: Kolye

Her kadın aksesuar takmayı sever ama kolyenin yeri başka. Doğum gününü kutlayacağınız kişiye zarif bir kolye hediye edebilirsiniz. Eğer değer verdiğiniz kişinin zevklerini biliyorsanız aldığınız kolye o kişinin favorisi olabilir ve sürekli boynunda taşıyacağı bir hediye olarak kalabilir. Kolye seçmek konusunda şanslısınız çünkü yüzlerce seçenek var.


Anı Kalacak Bir Bileklik

Bileklikler çoğu zaman değerli kişiden kalan bir anı olarak kullanılıyor. Bilekliğin bu anlamlı gücünü kullanarak sevdiklerinize hoş bir anı bırakabilirsiniz. Zarif ve göz alıcı bir bileklik, daima sizi hatırlatabilir. Bilekliklerde taşlı ve ışıltılı seçeneklerin yanında ipli ve boncuklu daha gündelik seçenekler de bulunuyor. Siz yeter ki değer verdiğiniz kişinin zevkini ve ne seveceğini bilin.


Her Kadını Sevindirecek Çanta

Eğer hediye konusunda risk almak istemiyorsanız çanta alabilirsiniz. Çanta herkesin sevebileceği en risksiz hediyelerden biri. Bir kadın ne kadar çantası olursa olsun daha fazla çantaya asla “Hayır.” demez. Herkesin tarzına uyabilecek, her kombine yakışabilecek bir çanta alırsanız sevdiğiniz kişiye daha kullanışlı bir hediye almış olursunuz.


Kullanışlı Bir Hediye Cüzdan

Doğum günü olan şanslı kişiye kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız cüzdan doğru tercih olabilir. Her gün sıkça kullanılan bir cüzdan hem sevdiğinizi memnun eder hem de her zaman sizi hatırlatır. Kendine has bir tarzı bulunan, şık ve zarif bir cüzdan her kadını memnun edebilir. Şanslısınız ki her tarza uygun birçok cüzdan seçeneği var.


Topuklu Ya Da Spor Ayakkabı

Bir kadına alınabilecek en güzel hediyelerden biri de ayakkabı. Eğer doğum günü hediyesi alacağınız kişi şık giyinmeyi seviyorsa topuklu, rahat ve gündelik giyinmeyi seviyorsa spor bir ayakkabı alabilirsiniz. Bu fikir aklınıza yattıysa şimdiden doğum günü kızının ayak numarasını öğrenmeye çalışsanız iyi olur.


Şık Bir Bluz

Maliyet: Orta

Herkes bilir ki bir kadın ne kadar kıyafet alırsa alsın giyecek hiçbir şeyi olmadığını düşünür. Bu düşünce sizin fırsatınız olabilir. Alacağınız şık bir bluz doğum günü olan sevdiğinizi mutluluktan havalara uçurur, tam da ihtiyacı olan şeyi aldığınızı düşündürür. O zaman şık bir bluz seçmenin tam zamanı!


En Özel Hediye: Saat

Maliyet: Yüksek

Birine saat hediye etmek her zaman o kişiyi özel hissettirir. Çünkü zamandan daha önemli hiçbir şey yok. Sevdiğiniz kişiye değer verdiğinizi göstermek istiyorsanız ona şık bir saat hediye edebilirsiniz. Her an sizi hatırlatacak bir saat sevdiğiniz kişiyi mutlu eder, her saate baktığında değerini hisseder.


Her Kadının Aklını Başından Alabilecek Bir Elbise

Maliyet: Yüksek

Doğum günü hediyesi alacağınız kişi sevgiliniz veya eşiniz ise ona harika bir elbise alabilirsiniz. Bu özel elbise romantik etkinliklerinizin yıldızı olabilir. Şık ve göz alıcı bir elbise seçerseniz değer verdiğiniz kadını hem şaşırtabilir, hem de mutlu hissettirebilirsiniz.


Büyüleyici Bir Kokuyla Onu Etkileyin: Parfüm

Maliyet: Yüksek

Koku ile anılar arasında çok güçlü bir bağ olduğunu biliyor muydunuz? Öğrendiğinize göre hediye seçiminizi parfümden yana kullanın. Çünkü değer verdiğiniz bir kişiye parfüm alarak unutulmaz olabilirsiniz. Bu hediye sevdiğinizin favori parfümü ya da beğeneceğini düşündüğünüz bir parfüm olmalı. Bu sayede sevgiliniz parfümü her sıktığında sizi hatırlayabilir.


Termos Her Gününü Güzelleştirin

Maliyet: Orta

Hediye alacağınız şanslı kişi içecekleri çok seviyorsa neden ona bir termos almıyorsunuz? Sevimli ve güzel bir termos sıcak içeceksiz yapamayan kadınları memnun edebilir. İşte, okulda ve dışarıda her yerde yanında taşıyabileceği bir termos, onun için çok kullanışlı olabilir.


Müzik Tutkunları İçin Kulaklık

Maliyet: Orta

Bu hediye müzik tutkunlarına özel. Eğer müzik dinlemeyi çok seven bir arkadaş ya da sevgiliniz varsa ona kulaklık almak harika olabilir. Kulaklıklar arasında hediye alacağınız kişinin tercihini düşünerek; kablosuz, kablolu ve kulak üstü gibi seçenekler arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Güzel bir kulaklıkla sevdiğinizin daha kaliteli müzik dinleyebilmesini sağlayabilirsiniz.


Kahve Tutkunlarına Özel Kupa

Maliyet: Düşük

Özellikle yoğun bir işte çalışanları tek mutlu eden şey bir kahve. Bu kişiler için kahve kupası oldukça önemli. Doğum günü olan sevdiğiniz de böyle biriyle ona özel bir kupa hediye edebilirsiniz. Eğlenceli figürler ve yazıların bulunduğu kupalardan, şık ve asil tasarımlı kupalara kadar yüzlerce seçenek var.


Teknoloji Sevenler İçin Akıllı Bileklik

Maliyet: Yüksek

Sağlıkla ilgili her şeyimizi adım adım takip eden akıllı bileklikler giderek yaygınlaştı. Eğer teknolojiye merak duyan ve sağlığına dikkat etmeyi seven bir kadına hediye alıyorsanız akıllı bileklikleri tercih edebilirsiniz. Böylece onu düşündüğünüzü ve ona değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Akıllı bileklikler adım sayısı, günlük kalori yakımı ve nabız gibi sağlığı ilgilendiren birçok bilgiyi gösteriyor. Bunun yanında telefona gelen mesaj ve çağrılar için de uyarıda bulunuyor.


Süslenmeyi Seven Kadınlar İçin Makyaj Malzemeleri

Maliyet: Düşük

Hemen hemen her kadın makyaj yapmayı sever. Eğer bir kadını mutlu etmek istiyorsanız ona makyaj malzemeleri alabilirsiniz. Bu alanda ruj, allık, rimel, eyeliner ve far gibi birçok seçeneğiniz var. Rengarenk makyaj malzemelerinden oluşan bir kutu hazırlayabilirsiniz. Böyle bir hediye her kadını mutlu eder.


Kadına En İyi Doğum Günü Hediye Önerisi Hangisi?

En çok tercih edilen ve kadınları en çok mutlu eden hediyeleri sıralayalım: Ayıcık, kolye, bileklik, çanta, cüzdan, ayakkabı, bluz, saat, elbise, parfüm, termos, kulaklık, kupa, akıllı bileklik ve makyaj malzemeleri kadınları en çok mutlu eden ve onları özel hissettiren hediyeler arasında yer alıyor.

Kadınlar Ne Tür Hediyelerden Hoşlanır?

Kadınlar özel hissetmeyi sever. Bir kadına hediye almak için onu iyi tanımak gerekir. Onun zevklerine hitap eden ve onu tanıdığınızı gösteren bir hediye her zaman en mutlu eden hediye olur. Kadınların süslenmeyi ve güzel görünmeyi sevdiklerini unutmayın. Buna yönelik hediyeler her zaman kadınları mutlu eder. Giyimine önem veren kadınlara bluz, ayakkabı ve çanta gibi hediyeler alabilirsiniz. Bakımlı olmayı seven kadınlara parfüm ve makyaj malzemesi gibi hediyeler seçebilirsiniz.