Pek çok kullanıcı hemen her ihtiyacına yönelik alışverişi internet üzerinden yapmayı tercih ediyor. Hem zaman kazandıran hem de seçenekleri derli toplu bir arada görmeyi sağlayan bu tercih sayesinde karar verme süreci de hızlanıyor. Eğitimden tedaviye, tasarımdan organizasyona kadar pek çok alanda ilgi gören teknoloji, emlak sektöründe de uzun süredir aktif şekilde kullanılıyor. Gerek emlak şirketlerinin tanıtım sayfaları gerekse gayrimenkul fırsatlarını bir araya getiren platformlar sayesinde kullanıcılar sokak sokak gezmeden emlak arayışlarına çözüm buluyorlar. Hem alıcılar hem de portföy sahipleri ve temsilcileri için önemli bir rekabet alanı yaratan dijital teknolojilerin en popüleri olan emlak siteleri günden güne gelişiyor ve sayıları da artıyor.

En Çok Tıklanan Emlak Siteleri

Aktif kullanıcı sayısı açısından oldukça yoğun bir trafiğe sahip olan emlak siteleri kullanıcılar için çok sayıda seçeneği bir araya getiriyor. En çok tıklanan emlak siteleri arasında yer alan ve sektörün lokomotifleri sayılan emlak siteleri, filtreleme seçenekleri aracılığıyla size kısa sürede aradığınızı bulabilme avantajı sunuyor. En iyi emlak sitelerini derlediğimiz bu yazımızda sizin için en kısa sürede çözüm üretebilecek kapasitedeki en çok tıklanan emlak sitelerini de öne çıkarmaya özen gösterdik.

Gayrimenkul alanında hizmet veren ve alım, satım, kiralama gibi ihtiyaçlarınız için değerlendirebileceğiniz en iyi emlak sitelerini kullanmak size hem zaman kaybettirmiyor hem de alternatifler arasında dolaşarak masraf yaptırmıyor. Hemen hepsi ücretsiz kullanılabilen bu platformlar aracılığıyla basit birkaç adımda filtreleme yapabilir, dilediğiniz özelliklere sahip ilanlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. İşte sizler için bir araya getirdiğimiz en iyi emlak siteleri listemiz:

Sahibinden

sahibinden

Çok sayıda başlıkla kullanıcısına başarılı bir site hazırlayan ve Türkiye’nin en büyük emlak sitelerinden olan sahibinden.com listemizin ilk sırasında yer alıyor. Kullanıcılar elden çıkarmak istedikleri veya kiraya verecekleri gayrimenkuller için ücretsiz ilan oluşturabilirken arayışı olan kişiler de üye olmaksızın ilanlara göz atabiliyor. Pek çok kategoride hizmet veren sitede otelden devre mülke, villadan apartman dairesine kadar her tür gayrimenkule ulaşabilirsiniz. Kolay kullanılan fonksiyonel filtre sistemiyle kosa süre içinde kriterlerinize uyan ilanlara ulaşabileceğiniz site, sektör profesyonellerinin de yakın takibinde…

Hepsi Emlak

hepsi emlak

2006’da hizmet vermeye başlayan Hürriyet Emlak yenilenen adı ve değişen profiliyle ülkemizde en yoğun trafik alan emlak siteleri arasında yer alıyor. 200’e ulaşan personeli ve başarılı alt yapısıyla çok sayıda seçeneğe ulaşmanızı mümkün hale getiren platform emlak sektörünün temsilcileri, emlak sahipleri ve emlak arayanların sık kullandıkları adreslerden biri oluyor. Arama filtrelerini kullanarak satılık, kiralık, günlük kiralık ve hatta henüz proje halinde olan yapılar hakkında bilgi alabileceğiniz hepsiemlak.com tüm Türkiye için seçenekler sunan iddialı bir emlak sitesi.

Emlak Jet

emlakjet

Emlak Jet; Kariyer.net, sigortam.net gibi başarılı sitelerin arkasındaki isim olan iLab Holding kuruluşları arasında yer alıyor. Ülkemizde popüler siteler arasında kendine yer bulan adres 2006 senesinden beri aktif olarak hizmet veriyor. Kalabalık kadrosuyla en çok tıklanan emlak siteleri arasına yerleşen Emlak jet, yatırımcıların da ilgisini çekmeyi başarıyor. Platformu yaygın kullananlar arasında emlak piyasası çalışanları ve mülk sahipleri bulunuyor. Talep ettiğiniz mülke dair beklentinizi listelemenize de olanak sunan site aracılığıyla hayal ettiğiniz her şeye sahip seçenekler ayağınıza geliyor. Karşınıza çıkan ilanlara dilerseniz hızla göz atabilir veya ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz.

Zingat

zingat

REIDIN ile Doğuş Grubu’nun ortaklaşa hayata geçirdiği projelerden biri olan Zingat 2015’ten beri hizmet veriyor. Bu alanın ilgi gören adresleri arasında bulunan zingat hem emlak konusunda alternatifler bulmanıza hem de çeşitli verilerle yapacağınız yatırımı değerlendirmenize yardımcı oluyor. Yoğun bir trafiğe sahip olduğunu söyleyebileceğimiz zingat.com aracılığıyla Türkiye’nin her yerindeki projeleri görebilir, ilgilendiklerinizi henüz plan aşamasından itibaren takibe alabilirsiniz. Bölgeye dair çeşitli verilerle size yaşam koşullarını da aktaran zingat.com başarılı bir ekibin imzasıyla faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Remax Türkiye

remax

Global olarak faaliyet gösteren emlak şirketlerinden biri olan Remax, dünyanın hemen her ülkesinde tanınan lider bir marka. Gayrimenkul alanında hizmet veren aracı markalar arasında çalışma prensipleri ve disiplinli kadrolarıyla öne çıkmayı başaran Remax ülkemizde de büyük ilgi görüyor. Kalabalık bir ekiple hem alıcı hem satıcılar için temsilcilik yapan şirket zengin portföy havuzuyla çok tıklanan bir internet sitesine sahip. RE/MAX Türkiye internet sitesini ziyaret ettiğiniz zaman 20bin civarında portföyü en ince detayına kadar inceleyebilir ve koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizi temsil etmesi için en yakın ofise ulaşabilir ve emlak alanında eğitim almış bir danışman ile çalışmak için sözleşme yapabilirsiniz.

Turyap

turyap

Türkiye’nin bilinen ve eski markalarından biri olan Turyap, alışılmış emlakçı modelini profesyonel çalışma prensipleriyle birleştiren etkin bir işletme. Gündemi yakalamayı ve gelişmeleri kendi sistemine yedirmeyi başararak her zaman güncel kalan Turyap geniş bir kullanıcı profiline sahip. Mütevazi koşullardaki mülklerden milyonlarca liralık yatırımlara kadar her türlü emlak arayışınıza çözüm üretebilme potansiyeli taşıyan marka 1985’ten beri aktif olarak bu sektörde faaliyet gösteriyor. Mevcut bilgi birikimiyle sektörün temel taşları arasında yer bulan Turyap ülke içindeki yaygın hizmet noktasıyla da aradığınız her yerde karşınıza çıkmayı başarıyor. İnternet sitesinde en yeni portföylerden fırsat ilanlarına kadar pek çok alternatif görebileceğiniz Turyap yerli emlak şirketleri arasında rekabet gücü yüksek bir marka olarak listemizde yer buluyor.

Flatfy

flatfy

Emlak sitesinden ziyade, oldukça çok kullanılan bir motor görevi gören flatfy aracılığıyla en popüler emlak sitelerinin tüm ilanlarını tarayabilirsiniz. Aradığınız özelliklerdeki mülkleri bir arada görüp kıyas yapabilme imkanı sunan site, kullanıcısına zaman kazandıran başarılı bir platform. Hem müstakil hem apartman dairesi gibi seçeneklere kolaylıkla ulaşabileceğiniz Flatfy aynı zamanda başka şehir ve ülkelerdeki fırsatlara göz atmanıza da olanak sunuyor.

Emlak Konut

emlak konut

Türkiye’nin inşaat ve emlak alanında aktif olarak faaliyet gösteren en eski isimlerinden biri olan en Emlak Konut mevcut projeleriyle öne çıkıyor. Plandan inşaata kadar her türlü çalışmayı üslenerek satışı da kendi yaptığı ev ve iş yeri projeleriyle ilgi gören şirket hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve tüm projeleri ayrıntılarıyla internet sitesinde bulabilirsiniz.

İlan Jet

ilanjet

Eski dönemin seri ilan sayfalarını anımsatan bir alt yapıya sahip olan ilanjet, her türlü ürünün bulunabildiği ilgi çekici bir site. Emlak alanında son derece aktif kullanılan platform 2019’dan beri faaliyette. Rakip sitelere oranla henüz yakın bir geçmişi bulunan ilan sayfası son dönemlerin popüler e-ticaret siteleri arasında göze çarpmayı başaran bir potansiyel ile öne çıkıyor. Akyol Grup tarafından desteklenen ve farklı 10 kategorisi bulunan sitenin aktif olarak yenilenen ilanlarına göz atmak ve emlak ilanlarını incelemek için internet sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Emlaksitem

emlaksitem

Listemizin son adresi olan emlaksitem.com, İzmir’den yönetilen bir güncel ilan sitesi. İzmir merkezli olmasına rağmen, ülke genelinde ilan almayı başaran platform sürekli yenilenen ve güncellenen ilanlarıyla size zaman kazandırıyor. Güncel ilanlar sunan bir adres arıyorsanız bu siteyi mutlaka listenize almalısınız. Dilerseniz sahip olduğunuz gayrimenkuller için ilan açabilir, alıcı veya kiracı da arayabilirsiniz.