Doğada güneşin batmasıyla birlikte keyifli bir kamp yaşamak ve yabani hayvanlardan korunmak için yanınızda mutlaka iyi aydınlatmalı bir lamba olmalıdır. Karanlıkta güvenli bir ortam sunarken aynı zamanda işlerinizi daha konforlu bir şekilde yapmanıza imkan sunan kamp lambaları, farklı enerji kaynaklarıyla birçok marka tarafından üretiliyor. Bu sebeple hazırladığımız bu içeriğimiz; hem şarjlı, hem pilli, hem de solar sisteme sahip en iyi kamp lambalarından oluşuyor. Sizde daha konforlu bir kamp deneyimi yaşamak için içeriğimizde yer alan kamp lambalarını inceleyebilirsiniz.

Sıra ModelLümenİyiÖneri Puanı
1Jiangmeng100 lm10/10
2Nurgaz470 lm10/10
3Fenix CL30R650 lm10/9.9
4Ledlenser Ml6 Connect750 lm10/9.8
5Freecamp Portatif100 lm10/9.9
6Yopigo Turbo-XL100 lm10/9.8
7Varta Indestructible450 lm10/9.9
8Fujika 2606L1900 lm10/9.8
9Dailytech8000 lm10/9.7
10Nurgaz Campout Ng1521 lm10/9.8
Kamp Lambası Öneri Listesi

En İyi Kamp Lambası Modelleri

Kamp yapmayı seviyorsanız eğer ekipmanlarınızın tam olduğundan emin olmanız gerekir. Kamp malzemeleri arasında ise olmazsa olmaz ürünlerden biri olan kamp lambaları, daha konforlu bir ortam sunuyor. Bu sebeple hazırladığımız içeriğimiz, kamp alanlarınızı en iyi şekilde aydınlatacak lambalardan oluşuyor.

İşte en iyi kamp lambası tavsiyesi

Jiangmeng Kamp Lambası

Ürün Özellikleri

Lümen: 100 lm

Şarj Süresi: 4-5 saat

En iyi kamp lambaları arasında yer alan Jiangmeng, elde kolayca taşınabilir tasarımı sayesinde de konforlu bir kullanım sunuyor. 360 derece aydınlatma özelliği sayesinde zifiri karanlıkta bile kamp alanını aydınlatan bu lamba aynı zamanda 5000 mAh büyüklüğünde bir güç kaynağı olarak kullanılabiliyor. Kablosuz hoparlör özelliğine de sahip olan bu lamba, kamp alanını aydınlatırken eğlenmenizi sağlıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** K**; Kampta çok kullanışlı oluyor. Tek bir ürünle hem müzik dinliyorum hem telefon şarj ediyorum hem de aydınlanıyorum

💬 E** İ**; Ürün çok kaliteli sadece şarj süresi çok uzun ama oda yaptığı işlevlere göre göze batmıyor.


Nurgaz Led Kamp Lambası

Ürün Özellikleri

Lümen: 470 lm

Ağırlık: 300 gr

Boyut: 85 x 125 mm

Kamp lambası alacak olanlara önerebileceğimiz Nurgaz Led Kamp Lambası, kompakt yapısı sayesinde sırt çantasına kolayca sığabiliyor. 360 derece aydınlatma sunan bu lamba, paslanmaz çelikten üretilen kulplarıyla uzun yıllar kullanılabiliyor. Açılma seviyesine göre aydınlık sunan bu ürün, yarım açıldığında az tam açıldığında ise daha çok ışık sunuyor. 300 gram ağırlığında olduğundan dolayı elde taşınırken yormayan bu ürün, 3 adet pille çalışıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** E**; Malzemesi kaliteli. Doğada kampda işimi görücek bir lamba. Siparişi verdiğim ertesi güne elime ulaştı teşekkürler.

💬 E** Ö**; Ben büyük bişey bekliyordum boyut olarak tam istediğim gibi geldi 3 Adet kalın pille çalışıyor aydınlatması mükemmelll kesinlikle alın 🥰❤️


Fenix CL30R Kamp Lambası

Ürün Özellikleri

Lümen: 650 lm

Boyut: 93 x 136 mm

Şarj edilebilir kamp lambaları arasında öne çıkan Fenix CL30R, 35 metrelik alanı aydınlatabiliyor. 5 farklı parlaklık seviyesi sunan bu ürün, hem masaüstü kullanım için hem de elde taşımak için oldukça uygun. Su geçirmez özelliği sayesinde her türlü hava koşulunda kullanılabilen bu ürün, 650 lümene sahip.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** B**; Çok kullanışlı bir fener evde kampta her yerde kullanabilirsiniz aydınlatması 25 metre² için gayet yeterli Fenix kalitesi çok farklı. satıcı da ilgili hızlı kargo yapıyor

💬 F** G**; İlk defa aldım gerektiği zaman kullanacağım kalitesi güzel güven veriyor


Ledlenser Ml6 Connect Wl Warm Kamp Lambası

Ürün Özellikleri

Lümen: 750 lm

Şarj Süresi: 4 Saat

En iyi kamp lambası olarak anılan Ledlenser Ml6 Connect Wl Warm, Micro Prism teknolojisi sayesinde parlamayan bir görünüm sunuyor. Ledlenser Connect uygulaması sayesinde uzaktan kumanda edilebilerek kişiselleştirilebilen bu kamp lambası, 8 farklı yanma seçeneği sunuyor. Ayrıca acil durumlarda yerinizi belli edebilmeniz için SOS ışığına da sahip olan bu ürün, su ve toz geçirmez özelliği sayesinde her hava koşulunda kullanılabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** B**; Ürün gerçekten çok iyi

💬 L** M**; Ürün çok kaliteli ve kamp alanını çok iyi aydınlattı memnun kaldım.


Freecamp W851 Portatif Kamp Lambası

Ürün Özellikleri

Boyutu: 13 x 8 cm

Ağırlık: 245 gr

Lümen: 100 lm

En iyi kamp lambaları listemizin 5. sırasında yer alan Freecamp W851, 5 farklı çalışma moduna sahip. Sadece lamba olarak değil yaz aylarında kamp alanlarında sıkça rastlanan sineklere karşı da kovucu özelliğe sahip olan bu kamp lambası, kullanıcılarından tam not alıyor. Hem iç hem de dış kullanım için uygun olan bu ürün, solar paneli sayesinde güneş enerjisiyle de çalışabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** T**; Ürünü henüz solar şarjlı test etmedim hava yağışlı olduğu için uğraşmadım doğrudan prizden şarj ettim ve denedim alt lambası güçlü ve parlak ışık veriyor simit lambasının da ışığı güzel. Sinek izgarasini çalıştırdım yalnız sivri sinek vs olmadığı için işe yarayıp yaramayacağını bilmiyorum ben memnun kaldım ama beğenisi diğer alıcılara değişkenlik gösterir.

💬 F** K**; Beklediğimden daha iyi bir ürün teşekkürler.


Yopigo Turbo-XL Kamp Feneri

Ürün Özellikleri

Boyutu: 13 x 8 cm

Çalışma Süresi: 8 Saat

Lümen: 100 lm

Şarj edilebilir USB’li kamp lambası olan Yopigo Turbo-XL, yan kısımlarında yer alan asma çubukları sayesinde ağaca veya çadıra asılabiliyor. Solar paneli sayesinde güneş enerjisinden güç alan bu lamba, ayrıca 3 adet kalem pil ile çalışıyor. Kızaklı yapısı sayesinde kolayca açılıp kapanabilen bu lamba, göz yormayan ışığı sayesinde kullanıcıları tarafından beğeniliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** E**; Beklediğimden kat ve kat güzel bir ürün. Boyut ve tasarımının yanı sıra powerbank özelliği ve güneş enerjisiyle dolma özelliği gerçekten çok güzel bu fiyata alınabilecek en iyi ürün ilk izlenimlerim çok güzel şarjıda uzun gidiyorsa 10 numara ürün

💬 N** D**; Beğendim iyi ki almışım hem kamp da hem evde kullanıyorum, kitap okumak için bile kullanıyorum. Işık gücü çok iyi


Varta Indestructible L30 Pro Kamp Feneri

Ürün Özellikleri

Başlık Çapı: 98,30 gr

Lümen: 450 lm

Alınabilecek en iyi kamp lambaları arasında bulunan Varta Indestructible L30 Pro Kamp Feneri, darbelere karşı dayanıklı olduğundan uzun yıllar sorunsuz kullanım sunuyor. 4 ışık seviyesine sahip olan bu lamba 360 derece ışık yayma özelliğiyle her yeri eşit aydınlatıyor. Su ve toz geçirmez olduğundan dolayı her türlü ortam ve hava durumunda kullanılabilen bu kamp lambası, 450 lümene kadar ışık çıkışına sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** E**; Tavsiye ederim kaliteli ışığı iyi.

💬 H** İ**; Güzel bir ürün sağlam gözüküyor. İnsallah uzun ömürlü olur.


Fujika 2606L

Ürün Özellikleri

LED sayısı: 24

Lümen: 1900 lm

USB şarj çıkışına sahip olan Fujika 2606L, 80 saat kesintisiz kullanılabiliyor. Hem elde tutulabilen hem de sabit bir yere konumlandırılabilen bu kamp lambası, 24 adet LED birleşiminden meydana geldiği için yüksek aydınlatma sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 Z** Y**; Aydınlatması çok iyi kaliteli bir ürün.

💬 R** T**; 80 saat hiç kapanmadan kullanılabiliyor olması beni çok mutlu etti bu sayede tek bir şarjla tüm kamp boyunca yararlandık.


Dailytech Şarjlı LED Lamba

Ürün Özellikleri

Su Geçirmez Derecesi: IP6

Lümen: 8000 lm

Hem el feneri hem de kamp lambası olabilmesi özelliğine sahip olan Dailytech Şarjlı LED Lamba, 8000 lümen aydınlık sunuyor. Suya dayanıklı formülü sayesinde hem yağmurlu hem de karlı havada sorunsuz çalışan bu ürün, acil durum ışığına da sahip.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Ürün fiyatına göre çok iyi ve kullanışlı. Ufak boyutlu olmasına rağmen aydınlatması çok çok güzel. Hem elde, hem masa üzerinde, hede askıda kullanabilir. Asmak içinde aparatı içinden çıkıyor. Özelikle kampta kullanmak için ideal bir ürün.

💬 İ** E**; Zerre düşünmeden alın, yaklaşık bir sene önce aldım, gece domuz geliyor şaaak gözüne tutuyorum, köyde ormanda takılan tayfa vardı, onların da gözüne tuttum. Geçen sene yangında çantama taktım ışıldak diye kullandım.


Nurgaz Campout Ng Ssl Sinek Savar Kamp Lambası

Ürün Özellikleri

Batarya: 1800 mAh

Lümen: 1521 lm

Hem kamp lambası hem de sinek kovucu olan Nurgaz Campout Ng Ssl, USB girişi sayesinde powerbank ile şarj edilebiliyor. LED ampulü sayesinde hem çok iyi aydınlatan hem de uzun süre kullanım sunan bu ürün, 230 gram ağırlığa sahip.

Kullanıcı Yorumları

💬 İ** Ş**; Müthiş bir ürün, kesinlikle alacak kişilere tavsiye ediyorum.

💬 V** K**; Markasına ve kaliteli olacağına inanarak aldım ve şimdilik bir sorun yok. İnanıyorum ki işimi görecektir. Tavsiye ederim. Malzeme kalitesi yeterli. Şarj olurken kırmızı ışık yanıyor. Şarj dolduktan sonra yeşil ışık yanıyor çok iyi.


Kamp OcağıKamp Masası
İlginizi Çekebilir

En iyi kamp lambası hangileri?

Açık hava etkinliklerinde aydınlık sunan en iyi kamp lambaları arasında; Jiangmeng Kamp Lambası, Nurgaz Led Kamp Lambası, Fenix CL30R Kamp Lambası, Ledlenser Ml6 Connect Wl Warm Kamp Lambası, Freecamp Portatif Kamp Lambası, Yopigo Turbo-XL Kamp Feneri, Varta Indestructible L30 Pro Kamp Feneri, Fujika 2606L, Dailytech Şarjlı LED Lamba ve Nurgaz Campout Ng Ssl Sinek Savar Kamp Lambası yer almaktadır.

Güneş enerjili kamp lambası nedir?

Güneş enerjili kamp lambaları, enerjisini güneşten alarak şarj olmaktadır. Solar sistemi sayesinde güneş ışınlarından aldığı enerjiyle çalışan bu ürünler çevre dostu olmasıyla dikkat çekiyor.