Günün yorgunluğunu atarak güne taze başlamak, her birimizin hakkı. Ancak, huzurlu bir uyku çekmek için sadece uyku süresi değil, aynı zamanda uyku kalitesi de büyük önem taşıyor. İşte burada devreye ortopedik yastıklar giriyor. Bu özel tasarımlı yastıklar, sadece uyku deneyiminizi değil, aynı zamanda genel sağlığınızı da desteklemeyi amaçlıyor. Bu sebeple hazırladığımız bu içeriğimiz, en iyi ortopedik yastıkları barındırıyor.

SıraModelBoyutİyiÖneri Puanı
1Wellmatt Lateks80×150 cm10/9.9
2Yataş Bedding Visco Therapy60×40 cm10/9.9
3İşbir Viscolife Air35x63x12 cm10/9.9
4Doqu Home Visco Life60×40 cm10/9.9
5İdaş Visco Air59x39x15,5 cm10/9.9
6Yatsan One By Tempur Support50x31x11,5 cm10/9.8
7Taç Visco Trend60x40x12 cm10/9.8
8Viscofoam Aloevera60×40 cm10/9.8
9Viscotex High55x40x11 cm10/9.7
10Rahatsan Mavi Dolphin60x40x16,5 cm10/9.7
Ortopedik Yastık Listesi

En İyi Ortopedik Yastık Modelleri

Eğer sabahları yorgun uyanıp boyun veya sırt ağrılarıyla uğraşıyorsanız, uyku düzeninizi gözden geçirmenin vakti gelmiş olabilir. Tabi uyku düzeninizin yanında yatış pozisyonunuz ve yastığınızda konforlu bir uyku için dikkat edilmesi gereken durumlar arasındadır. Bu sebeple özellikle boynunda sorun olanlar için uzmanlar ortopedik yastık önermektedir.

İşte en ortopedik yastık tavsiyesi

Wellmatt Lateks Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 80×150 cm

Doğallığın ve konforun mükemmel bir uyumunu sunan Wellmatt Lateks Yastık, sizin için özel bir uyku deneyimi sağlıyor. Bu yastık, esnek yapısı sayesinde baş ve boynunuzun şeklini mükemmel bir şekilde alarak basıncın homojen bir şekilde dağılmasını sağlar. Ayrıca, özel dokusu sayesinde hava dolaşımını kolaylaştırarak terlemeden rahat bir uyku çekmenize yardımcı olur. Uyum sağlayabilme özelliği, yatış pozisyonunuza göre size ideal destek sunar. Ayrıca fermuarlı kılıfı kolayca çıkarılıp 30 dereceye kadar yıkanabilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** A**; Yüksek yastığa alışkınsanız sıkıntı yok, terletmeme konusunda başarılı.. kaliteli..

💬 A** M**; tamamı tek parça lateks çok kalın değil, ziyadesiyle rahat, alışmak birkaç gün alıyor, tavsiye ederim


Yataş Bedding Visco Therapy SPA Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 60×40 cm

Yataş Bedding Visco Therapy SPA Yastık, mükemmel uyku deneyimi için özenle tasarlanmış bir üründür. Üst yüzeyindeki özel kanallı doku, gece boyunca baş ve boyun bölgesine hoş bir masaj etkisi sunarak uyku konforunuzu artırır. Ayrıca, yastığın ısıya duyarlı yapısı, baş ve boyun bölgesinin şeklini hassas bir şekilde alarak vücudunuza mükemmel uyum sağlar. Ürünün üstünde kullanılan Poly-Cotton örme kumaş, yumuşaklık ve dayanıklılığı bir araya getirir. Hava akışını kolaylaştırdığı için gece boyunca terlemeye engel olur. Ayrıca kılıfı 40 dereceye kadar yıkanabildiğinden temizlenmesi kolaydır.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** Ü**; Başta çok sert gibi geliyor ama dünyanın en rahat yastığı olabilir.

💬 V** D**; Çok çok memnun kaldım , hemen alın derim 🙂 özellikle benim gibi boyun fıtığı olanlar .


İşbir Viscolife Air Boyun Destek Yastığı

Ürün Özellikleri

Ölçü: 35 x 63 x 12 cm

İşbir Viscolife Air Boyun Destek Yastığı, rahatlık ve teknolojinin harmanlandığı yeni nesil bir uyku deneyimi sunuyor. Yenilikçi viskoelastik jel süngerden üretilen bu ortopedik yastık, bu sayede özellikle yaz aylarında artan hava sıcaklıklarına karşı ideal bir çözüm sunuyor. Yastığın hava geçirgenliği, terlemeyi minimum seviyeye indirerek serin ve konforlu bir uyku deneyimi sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** M**; Yüksek ve biraz sert yastık sevenler için iyi.

💬 E** A**; Çok güzel. Sert yastık sevenlere ideal.


Doqu Home Visco Life Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 60×40 cm

En iyi ortopedik yastık modellerinden biri olan Doqu Home Visco Life Yastık, rahatlık ve destek arayanların tercihi olarak öne çıkıyor. Bu yastığın özel visco malzemesi, vücut sıcaklığına ve basınca duyarlı bir şekilde tepki verir. Bu sayede boyun ve omuz bölgelerine tam anlamıyla destek sağlar ve vücudunuzun şeklini alır. Ayrıca yastığı 30 dereceye kadar elde veya makinede narin bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 Z** Ç**; Evde 2 adet vardı, çok memnun olduğumuz için misafirler için 2 adet daha aldık. Önceden aldıklarımı 5-6 yıldır kullanıyoruz kendi alezinde topaklanma dışında yastıkta hiçbir problem oluşmadı.

💬 A** Ş**; Ürün çok güzel ve rahat. 13 yaşındaki çocuklarım için aldım. Herkese tavsiye ederim. Yetişkinde kullanabilir.


İdaş Visco Air Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 59 x 39 x 15,5 cm

İdaş Visco Air Yastık, benzersiz tasarımıyla sağlıklı bir uyku deneyimi sunuyor. Bu yastığın hava kanallı yapısı ve lateks benzeri dokusu, boynunuzu tam olarak desteklerken aynı zamanda mükemmel bir konfor sağlar. Sırt ve boyun ağrısı yaşayanlar için ideal olan bu ortopedik yastık, orta sertlik derecesi sayesinde konforlu bir uyku deneyimi sunmaktadır. Ayrıca hava alan yapısı sayesinde en sıcak yaz günlerinde bile terletme yapmıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** O**; Çok rahat bir yastık uyku kalitesini olumlu manada etkiliyor.

💬 O** K**; Ürün mükemmel, “yat ağabey, ben seni uyuturum” diyor. Üstüne, evdeki bir yastık kılıfını geçirdik. Yüksekliği ve sertliği çok uygun. Parasını hakediyor.


Yatsan One By Tempur Support Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 50 x 31 x 11,5

En kaliteli ortopedik yastıklar arasında yer alan Yatsan One By Tempur Support Yastık, mükemmel tasarımı ve özellikleriyle unutulmaz bir uyku deneyimi sunuyor. Farklı uyku pozisyonlarına uyum sağlayarak herkesin ihtiyaçlarına cevap verirken, özellikle baş, boyun ve omuz bölgesini destekleyerek sağlık problemlerine karşı etkili bir çözüm sunar. One by Tempur Support Yastık, özel eğimli tasarımıyla baş ve boyun bölgesine ideal destek sunarken, yumuşaklık hissiyle de rahat bir uyku deneyimi yaşatır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Yaklaşık 10 yıldır boyun ağrısı şikayetim ile ilgili sayısız yastık kullanmış biri olarak bir türlü rahat olanını bulamamıştım bugüne kadar. Bu yastığı temin ettiğim daha 2. günümde çok çok rahat ettiğimi söyleyebilirim. Sabah uyandığımda boynumdaki yumuşamayı hissedebiliyorum ve kolayca esnetebiliyorum. Uzun dönemde daha faydalı olacağını kesinlikle hissediyorum.

💬 A** G**; Boynumda düzleşme ve fıtik vardı her sabah baş ağrısı ile uyanıyordum bu yastığı da öneri üzerine aldım ama iyi ki almışım çok şükür sabahları dinç uyanıyorum


Taç Visco Trend Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 60 x 40 x 12 cm

Taç Visco Trend Yastık, özellikle sırt ve boyun sağlığını önemseyenler için ideal bir seçenektir. Visco kumaşın özel desteği ve rahatlığı ile gece boyunca dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Her uyku pozisyonuna uyum sağlama yeteneği, yastığın kullanıcı dostu olduğunu ortaya koymaktadır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** C**; Alalı aylar oldu ve kullandığım günden beri boynumdaki ağrı geçti çok iyi geldi bana. Tavsiye ederim.

💬 H** K**; Benim gibi boyun ağrısı ve boyun fıtığınız varsa mutlaka kullanmanız gereken bir yastık. İlk başta tuaf geliyor ama zamanla alışıyorsunuz.


Visco Foam Aloevera Boyun Destekli Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 60 x 40 cm

Viscofoam Aloevera Boyun Destekli Yastık, boyun bölgesini destekleyerek omurga kıvrımlarına uyum sağlar. Bu özellik, boyun problemleri, omuz tutulması ve horlama gibi sorunların önüne geçmeye yardımcı olur. Aloe vera ile işlenmiş kumaş sayesinde uykuda nefes almak kolaylaşır, böylece daha rahat bir uyku deneyimi yaşarsınız. Takıp çıkarılabilen bambu kumaş kılıf, çamaşır makinesinde yıkanabilir özellikte olduğundan temizlik konusunda da kullanıcı dostudur.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** Y**; Ürün çok başarılı. Sabah uyandığımda boynum ve kafam çok rahat kalktım. Aldığıma değdi. Yapı olarak kafanızın şeklini alıyor ve kafanızın yerini kolay kolay değiştirmiyorsunuz. Ürün sanırım orta sertlikte. En sert olan modelden de alacağım.

💬 A** Ö**; Beklentimiz üzerindeydi gerçekten annemin boynu ağrıdığı için aldım ve boynu çok rahat etmiş 👍 annem titiz olduğundan hemencik kılıf geçirip dikti🤣


Viscotex High Yüksek Boyun Destekli Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 55 x 40 x 11 cm

Viscotex High Yüksek Boyun Destekli Yastık, uyku konforunuzu önemseyenler için tasarlanmış özel bir üründür. Yastığın özel geliştirilmiş boyun yükseltisi ve ergonomik şekli, boynu destekleyerek omuz ve boyun ağrılarını azaltmaya yardımcı olur. Yan yatarken de rahatlıkla kullanılabilir ve uyku esnasında nefes almanızı kolaylaştırır. Özellikle sırtüstü ve yan yatanlar için tasarlanmış olan bu yastık, uyku pozisyonunuzun gereksinimlerini karşılamayı amaçlar. Ergonomik visko köpüklü yapısı sayesinde omurga için mükemmel bir destek sağlar ve omurganın doğal şeklini korumasına yardımcı olur. Isı ve nem yönetimi ise özel termal kılıf içindeki mikro kapsüller ve havalandırma kanalları sayesinde sağlanır. Bu özellik, daha az terleme ve üşümeyle daha rahat bir uyku deneyimi sunar. Alerjik reaksiyonlara hassasiyet gösterenler için de uygun olan bu yastık, viskoelastik süngerin toz akarlarına karşı direnç sağlamasıyla alerji riskini azaltır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** K**; Çok güzel bir ürün boyun fıtığım için almıştım. kullanmaya başladıktan sonra ağrılarım hafifledi rahatladım.

💬 S** E**; Eşimin boyun sorunu vardı. Onun için aldık. Şuan eskisinden daha rahat uyuyor. Öneririm.


Rahatsan Mavi Dolphin Boyun Destekli Visco Yastık

Ürün Özellikleri

Ölçü: 60 x 40 x 16,5 cm

En iyi ortopedik yastık tavsiye listemizin son sırasında yer alan Rahatsan Mavi Dolphin Boyun Destekli Visco Yastık, boyun ağrılarına iyi gelme özelliği ile öne çıkar. Ergonomik tasarımı sayesinde boyun bölgesine ideal destek sağlayarak ağrıların azalmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, yan yatma veya yarı yüzüstü yatma pozisyonlarında uyuyanlar için mükemmel bir tercihtir. Ergonomik visco köpüklü yapısı, omurga ve boyun için mükemmel bir destek sunar, böylece omuz ve boyun ağrılarını azaltmaya yardımcı olur. Üstelik, ısı düzenleyici mikro kapsüller ve havalandırma kanalları içeren termal kılıfı sayesinde ısı ve nem yönetimi sağlar, böylece daha rahat bir uyku deneyimi sunar. Antibakteriyel özelliği ve kokusuz yapısı, hijyenik ve konforlu bir uyku sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** Y**; Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ailece aldık. Çok memnunum, huzurlu bir uykuya aracı oldukları için teşekkürler

💬 S** D**; Yüksek yastıkla yatanlar için çok güzel visko ve kılıf kalitesi çok iyi kafanızın şeklini alıyor ve kalkınca hemen eski haline geri dönüyor tam da istediğim gibi rahatsanla rahat bir uykuya kavuştum diyebilirim


Yastık ÖnerisiYatak Markası
İlginizi Çekebilir

En iyi ortopedik yastık hangisi?

En iyi ortopedik yastık modelleri arasında; Wellmatt Lateks Yastık, Yataş Bedding VISCO THERAPY SPA Yastık, İşbir Viscolife Air Boyun Destek Yastığı, Doqu Home Visco Life Yastık, İdaş Visco Air Yastık, Yatsan Tempur One By Tempur Support L Yastık, Taç Visco Trend Yastık, Visco Foam Aloevera Boyun Destekli Yastık, Viscotex High Yüksek Boyun Destekli Yastık ve Rahatsan Mavi Dolphin Boyun Destekli Visco Yastık yer almaktadır.

Laminasyon filmi kaç mikron olmalı?

Kitap ve cilt kaplamak için ince laminasyon filmleri kullanılmaktadır. Bu sebeple 125 mikron film laminasyon makineleri için idealdir.

Laminasyon makinesi nedir?

Laminasyon makinesi, belgeleri dış etkenlere karşı koruma sağlamak, uzun ömürlülüğünü artırmak ve daha profesyonel bir görünüm elde etmek amacıyla kullanılır. Laminasyon makinesi, belgeleri su, kir, solma, yıpranma gibi olumsuz etkenlerden korur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here