Tüy sarartıcı kremler, kadınların ve erkeklerin istenmeyen tüylerle başa çıkmasına yardımcı olan popüler güzellik ürünleridir. Bu kremler, özellikle yüz, kol, bacak ve bikini bölgesi gibi alanlarda tüylerin renk tonunu açmaya yardımcı olmaktadır. Bu sayede, tüyler daha az fark edilir hale gelirken daha pürüzsüz bir cilt görünümü sunmaktadır. Tüy sarartıcı kremler, kısa sürede etkili sonuçlar sunarken aynı zamanda cilde zarar vermeden kullanıcıya rahatlık sağlamayı amaçlamaktadır.

Birçok markada tüy sarartıcı krem bulunmaktadır. Bu sebeple hazırladığımız içeriğimiz, en iyi tüy sarartıcı kremlerden bir liste içermektedir. Hem içerikleriyle hem de etkileriyle kullanıcılarından tam not alan bu ürünler, özellikle yazları çok büyük kolaylık sunmaktadır.

Sıra ÜrünSarartma SüresiİyiÖneri Puanı
1Sally Hansen Ekstra Güçlü3-10 dk.10/9.9
2Sesu Tüy Sarartıcı Krem4-10 dk.10/9.9
3Vi-vet Tüy Sarartıcı Krem3-10 dk.10/9.9
4Agiss Papatya Özlü5-10 dk.10/9.8
5Sally Hansen Yüz Bölgesi3-10 dk.10/9.8
6Jolen Creme Bleach5-10 dk.10/9.8
7Remove Papatya Özlü4-10 dk.10/9.7
Tüy Sarartıcı Krem Öneri Listesi

En İyi Tüy Sarartıcı Krem Markaları

İstenmeyen tüylerde etkili ve pratik sonuçlar sunan tüy sarartıcı kremler, dakikalar içinde acısız bir şekilde pürüzsüz görünmek isteyenlerin tercihi oluyor. Bu sebeple hazırladığımız bu yazımız, kullanıcılarından tam not almış en iyi tüy sarartıcı kremlerden oluşuyor.

İşte en iyi tüy sarartıcı krem tavsiyesi

Sally Hansen Ekstra Güçlü Tüy Sarartıcı Krem

Ürün Özellikleri

Hacmi: 42,5 Gr

Sarartma Süresi: 3-10 dk.

İstenmeyen tüylerin hızlı ve etkili bir şekilde görünümünü azaltmak isteyenler için önereceğimiz Sally Hansen Ekstra Güçlü Tüy Sarartıcı Krem, kullanan herkes tarafından övgüyle anılıyor. Özel formülü sayesinde kısa sürede en koyu tüylerde bile güçlü sarartma sağlayan bu ürün, en hassas noktalarda bile rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** Y**; Tüylerimi sarartabilen tek ürün. Bütün sarartıcıları denedim ama asla işe yaramadılar. İlk başta pahalı diye almak istememiştim ama şimdi bittikçe ikişer üçer sipariş veriyorum.

💬 D** C**; Ürünü çok beğeniyorum ikinci siparişim fakat çok pahalı arada keşke kampanya yapılsa.


Sesu Tüy Sarartıcı Krem

Ürün Özellikleri

Hacmi: 35 + 18 Gr

Sarartma Süresi: 4-10 dk.

Tüylerinizi sarartırken cildinizi de korumak istiyorsanız, Sesu Tüy Sarartıcı Krem tam sizlik. Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş olan bu krem, hassas cildi olanlar için bile güvenli kullanım sunduğundan cildi yatıştırarak kısa sürede tüylerin ten rengine uygun şekilde açılmasına yardımcı oluyor. Birçok kişinin acil durumlarda veya yaz tatillerinde tercih ettiği Sesu Tüy Sarartıcı Krem, tüyleri belli etmediği için kullanıcılarından tam not alıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** S**; Kolumdaki kıllar çok fazla ve kalın değil benim bu yüzden sarartıyor tamamen fakat kalın tüyde kızıla çalıyor. Birde kıl sürekli uzayan bir şey olduğundan bir müddet sonra altından siyah dip görünüyor aynı saç gibi. Ne kadar süre gideceğine bakmak için aldım .. Aradaki farkı da fotodan görebilirsiniz benim gibi kıl tipi lazere uygun olmayanlar varsa tercih edilebilir.

💬 A** E**; Kaşlarımın rengini kırmak için aldım rengi baya koyu kahve…2,5 3dk kadar beklettim sonuç tam istediğim gibi..


Vi-vet Tüy Sarartıcı Krem

Ürün Özellikleri

Hacmi: 35 + 70 Gr

Sarartma Süresi: 3-10 dk.

En iyi tüy sarartıcı kremler listemizin üçüncü sırasında yer alan Vi-vet Tüy Sarartıcı Krem, yüz, kol ve bacaklar için kullanılabiliyor. Bu sayede kısa sürede neredeyse tüm vücudun daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olan Vi-vet Tüy Sarartıcı Krem, yaz aylarında kadınların kurtarıcısı oluyor. Güzel kokusuyla da kolay kullanım sunan bu ürün, özel formülü sayesinde kıl köklerini kalınlaştırmıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 İ** Y**; Ben yüzüm için aldım diğer markaları da kullandım ama onlarda çok yanma oldu cildimi mahvetti bu diğerlerine göre iyi yüz için kullanılabilir zaten yüz için kullanabileceğiniz en iyi marka Vivet. Ü**** Y****

💬 D** A**; Sürekli yüzüm için kullandığım ürün memnunum


Agiss Papatya Özlü Tüy Sarartıcı Krem

Ürün Özellikleri

Hacmi: 35 + 70 Gr

Sarartma Süresi: 5-10 dk.

Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş olan Agiss Papatya Özlü Tüy Sarartıcı Krem, tüylerinizi güvenli ve etkili bir şekilde sarartırken cildinizi yatıştırır. Hassas cilde sahip olanların bile gönül rahatlığıyla kullanabildiği Agiss, en iyi tüy sarartıcı kremler arasında bulunuyor. Özel formülü sayesinde kıl köklerini beslemeyen bu ürün, ten rengine uygun sarartma yaptığı için doğal görünüm sunmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** Y**; Kaşlarımı açmak için kullandım hafif yakıyor evet ama abartılacak bir şey değil yine de alerji testi mutlaka yapın derim. Kullanım alanı olarak 5-10dk demiş fakat kaş için kullanacaklar 2 dk bekletip açılma durumuna göre tekrarlayın hızlı açılıyor tamamen sapsarı olabilir kaşlarınız aniden o yüzden adım adım gidin

💬 N** E**; Ben çok beğendim kaşlarım için aldım turunculaştırmadan açtı rengini


Sally Hansen Yüz Bölgesi Tüy Sarartıcı Krem

Ürün Özellikleri

Hacmi: 28,3 Gr

Sarartma Süresi: 3-10 dk.

Yüz bölgenizdeki tüylerin kısa süre içerisinde pürüzsüz görünmesini istiyorsanız kullanabileceğiniz Sally Hansen Yüz Bölgesine Özel Tüy Sarartıcı Krem, hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilmektedir. Özel formülü sayesinde kıl köklerinde kalınlaşma yapmayan bu tüy sarartıcı krem, ten rengine uygun açılma yarattığından doğal bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca tamamen yüz bölgesine özel olarak geliştirildiği için aloe vera özleriyle de cildin nemlenmesine katkı sağlamaktadır.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** D**; Favorim ama fiyat çok pahalı turuncu yapmadan yok gibi duruyor

💬 R** A**; Bence çok güzel herkese tavsiye ederim aylarca kalıcı etkisi var ve uzatmıyor bir çok denediğim ürünlerden en iyisi.


Jolen Creme Bleach

Ürün Özellikleri

Hacmi: 30 ml

Sarartma Süresi: 5-10 dk.

En iyi tüy sarartıcı kremler arasında yer alan Jolen Creme Bleach, hem yüz hem de vücut için kullanılabilmektedir. Tüyleri hızlı ve etkili bir şekilde sarartan Jolen Creme Bleach, turunculaştırma yapmadığı için kullanıcıları tarafından beğeniliyor. Ayrıca ciltte yanma veya tahrişe neden olmadığı için hassas ciltler tarafından da gönül rahatlığıyla kullanılabilen bu ürün, 10 dakika da en koyu tüyleri bile cilt tonuna uygun sarartıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 AN** C**; Yüzdeki tüyleri gerçekten sarartıyor, bi tık pahalı ama başka bir markanın yüz için olanını kullanmıştım hiç memnun kalmamıştım ondan.

💬 Ş** K**; Severek kullandığım bir ürün. Türkiye’ye gelmesi mucize. Stok bitecek ve daha gelmeyecek gibide kaygılarım var. Asla asla alerji yapmıyor ve o kadar etkili ki anlatamam. Lütfen stok bittikçe yenileyin🥹


Remove Papatya Özlü Tüy Sarartıcı Krem

Ürün Özellikleri

Hacmi: 70 + 35 ml

Sarartma Süresi: 4-10 dakika

En iyi tüy dökücü kremler listemizin son sırasında yer alan Remove Papatya Özlü Tüy Sarartıcı Krem, içeriğindeki papatya sayesinde tüyleri doğal şekilde sarartıyor. Doğal formülü sayesinde hassas ciltler içinde kullanılabilen bu ürün, kıl köklerini beslemediği içinde uzun süre kalıcılık sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** K**; Sürekli kullandığım bı ürün. 4 dakika sonra yanma yapıyor ama mükemmel sonuç veriyor. Tavsiye ederim.

💬 D** A**; Çok iyi, kaş açmak için aldım. Gerçekten işe yarıyor.


Tüy Dökücü KremAğda Markası
İlginizi Çekebilir

En iyi tüy sarartıcı kremler hangileri?

Acısız ve ağrısız bir şekilde kolayca tüylerinizi sarartmaya yardımcı olan en iyi tüy sarartıcı kremler arasında; Sally Hansen Ekstra Güçlü Tüy Sarartıcı Krem, Sesu Tüy Sarartıcı Krem, Vi-vet Tüy Sarartıcı Krem, Agiss Papatya Özlü, Sally Hansen Yüz Bölgesi, Jolen Creme Bleach ve Remove Papatya Özlü Tüy Sarartıcı Krem bulunmaktadır.

Tüy sarartıcı krem kaç dakika durmalı?

Tüy sarartıcı kremler genellikle 5-10 dakika bekletilerek kullanılmaktadır. Tüylerin koyuluğuna ve bölgesine göre değişiklik gösterebildiği gibi markadan markaya da değişmektedir.

Tüy sarartıcı krem işe yarıyor mu?

Tüy sarartıcı kremler, kolayca tüylerin koyu görünümünü yok etmektedir. Özel formülleri sayesinde kısa sürede tüyleri sarartan bu ürünler, tüylerin uzamasına bağlı olarak geçici bir etki sunmaktadır.

Tüy sarartıcı krem tüyleri azaltır mı?

Tüyleri ten rengine uygun şekilde sarartan tüy sarartıcı kremler, tüylerin azalmasına etki etmemektedir. Sadece tüylerin görünümünü hafifleten bu ürünler, bazen tüylerde kalınlaşma da yapabilmektedir.