Ev ve iş yerlerinde ürün ya da kutu etiketleme işlemleri oldukça büyük önem taşır. Ev içinde özellikle mutfakta günlük olarak kullanılan markasız ürünlerin üzerine yapıştırılan etiketler karışıklıkları önlerken hoş bir görüntü verir. İş yerlerinde ise genel olarak satış ürünleri için marka ve fiyat etiketleri oldukça önemlidir.

Kullanım alanı ve kullanım şekline göre ayrılan etiketleme makineleri, hem ev kullanımı hem de iş yeri kullanımı için farklı şekillerde geliştirilir. Bunun için, dilediğiniz kullanım alanına uygun en iyi etiketleme makinelerini sizler için araştırdık.

Sıra Marka KullanımİyiÖneri Puanı
1BrotherMasa Üstü10/10
2BlitzEl Kullanımı10/9.9
3DymoBluetooth10/9.8
4ToyocutWifi Bağlantısı10/9.9
5Avery DennisonEl Kullanımı10/9.8
6RubenisEl Kullanımı10/9.8
7GpEl Kullanımı10/9.9
8TrixEl Kullanımı10/9.8
9OficaEl Kullanımı10/9.7
10MotexEl Kullanımı10/9.9
Etiketleme Makinesi Öneri Listesi

En İyi 10 Etiketleme Makinesi Tavsiyesi

Eşyalarınızı ayırt edebileceğiniz, iş yeri ve evinizde kullanırken her alanda işinize yarayacak en donanımlı etiket makinesi tavsiyelerini sizler için araştırarak liste haline getirdik.

İşte en iyi Etiketleme Makinesi önerileri:

Brother Pt-2030vp Ptouch

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: Tek başına ve bilgisayar bağlantısı
 • Kullanım: Masa üstü

QWERTY Klavyeye sahip Brother etiket makinesi, tercihinize göre masa üstü kullanıma uygun hale getirilebilen bir üründür. Genel olarak iş yerlerinde tercih edilen bu ürün ile 3,5, 6, 9, 12 ve 18’lik boyutlara sahip etiketleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz. 10mm/sn etiket yazdırma hızı sayesinde işlerinizin tümünü en hızlı şekilde bitirebilirsiniz. Tek başına ya da bilgisayar bağlantısıyla kullanabileceğiniz gibi P-Touch Editör yazılımı sayesinde kendi tasarımlarınızı da etiketleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; İş yerleri için kullanışlı bir cihaz tavsiye ederim.

💬 Ş** U**; Kullanımı kolay ve kaliteli. Memnun kaldık.


Blitz 2234 7 Haneli Meto Etiketleme Makinası

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: Fiyat, beden, renk etiketi
 • Kullanım: El kullanımı

Genelde mağazacılık sektöründe kullanılan Blitz etiket makinesi, el kullanımına sahip oldukça pratik bir cihazdır. Kıyafetler üzerinde bulunan fiyat, beden, renk ve kontrol etiketlerini oluşturmanızı ve en doğru yere yapıştırmanızı sağlar. Hızlı bir performans sergilediği için zaman kaybı yaşamadan tüm etiketleme işlemlerini kısa sürede bitirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 İ** M**; İş yerinde kullanımı kolay ve hızlı. İhtiyacı olanlar düşünmeden alabilir.

💬 M** Ş**; Ürün etiketi yenilemek için oldukça işe yarar bir cihaz. Teşekkürler.


Dymo Letratag Lt-200b

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: Ev tipi
 • Kullanım: Bluetooth

Ev kullanımı için oldukça şık tasarlanan Dymo etiket makinesi, klasik makinelere ek olarak kabartmalı ve şeritli etiket üretimi sağlar. Özellikle mutfakta işinize yarayacak bu ürün, tüm malzemelerin ambalajlarını etiketleyerek karışıklığı önler. Bluetooth bağlantısı ile kolayca aktive olan ürün, Android ve Apple cihazlar ile oldukça hızlı eşleşir. 5 yazı boyutu, 15 kutu stili, 100’den fazla sembol özelliği sayesinde oldukça özelleştirilebilir bir cihazdır. Birden fazla satır ve tarih oluşturma imkanı sunmasıyla yalnızca kısa yazıları değil aynı zamanda size gerekli olan tüm etiketleri oluşturarak hayatınızı kolaylaştırır.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** E**; Çok şık ve kullanışlı bir makine. Beklediğimden daha küçük geldi çantama atıp yanımda taşıyabiliyorum.

💬 A** B**; Etiket renkleri ve yazıları canlı, çok da hızlı bir cihaz. Teşekkürler.


Toyocut Etiket Kesim Makinesi

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: Etiket kesim
 • Kullanım: Wifi Bağlantısı

Toyocut etiket kesim makinesi, 100 yapraklı haznesi sayesinde kesim işlemi bitene kadar kontrol etmenizi gerektirmeyen bir cihazdır. Son teknoloji ile üretilmesi sayesinde işlerinizi zaman kaybetmeden yapabilmenize imkan sağlar. Makine, etiketleri hazneden otomatik olarak çektiği için elle beslenen cihazlara göre çok daha büyük zaman tasarrufu sağlar. Wifi bağlantı özelliği sayesinde tasarımcılar cihazla uzaktan bağlantı kurarak yapılması gereken işleri cihaza uzaktan iletebilirler.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** Y**; Çok pratik ve kullanışlı. Memnunuz.

💬 A** G**; Çalışırken zaman kaybetmek istemiyorsanız kullanabilirsiniz. İşe arar bir cihaz.


Avery Dennison Standart Kılçık Etiketleme Tabancası

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: İğneli
 • Kullanım: El kullanımı

Avery Dennison etiket makinesi, giyim sektöründe gerekebilecek tüm etiketleme işlemlerine yardımcı olarak iş yükünüzü hafifletir. Büyük mağazalar, hizmet katalogları, kumaş etiketleme ve perakende mağazacılık alanlarında ürün fiyat etiketi takmak için oldukça pratiktir. İğnenin elinize zarar vermesini önlemek için beklemeden geri çekme özelliği sunan ilk etiket cihazıdır. Bu sayede işlerinizi en hızlı şekilde yaparken elleriniz de güvende olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** T**; Gerçekten kullanışlı ve güvenilir bir ürün. Tavsiye ederim.

💬 E** S**; Sağlam ve pratik bir ürün. Teşekkürler.


Rubenis Motex Fiyat Etiketleme Makinesi

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: Fiyat, beden, renk etiketi
 • Kullanım: El kullanımı

Özellikle giyim sektöründe kullanılan Rubenis Motex kıyafet etiketleme makinesi, seri işlem özelliği sayesinde zamandan kazanmanıza yardımcı olur. Kıyafet üzerinde bulunan etiketlere renk, beden ya da fiyat eklemek için kullanılan cihaz, el ile tam uyum sağladığı için hızınızı yavaşlatmadan işlerinizi yapmanızı sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 P** E**; Kullanışlı bir makine memnunum.

💬 İ** S**; Hızlı çalışıyor. Kaliteli ürün.


Gp Standart İğneli Kılçık Etiketleme Takma Tabancası

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: Kılçık
 • Kullanım: El kullanımı

Gp etiket takma tabancası, uç kısmında bulunan iğne sayesinde kılçık etiket takmayı kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Giyim sektöründe çokça tercih edilen cihaz, hızlı ve uzun süreli çalışmada tam performans gösterdiği için zaman kaybı yaşamadan etiket işlerini yapmanızı kolaylaştırır.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** A**; Kullanışlı ürün.

💬 Y** Ş**; Fiyatı için gayet iyi bir ürün tavsiye ederim.


Trix Etiketleme Makinası

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: Fiyat, beden renk etiketi
 • Kullanım: El kullanımı

Trix etiketleme makinesi, fiyat beden, renk seçeneklerini düzenlemek ve etiket üzerinde değişim yapabilmek için kullanılır. El kullanımına özel olarak üretilmesi sebebiyle uzun süreli kullanımda dahi yormadan işlerinize devam etmenizi sağlar. Hızlı çalışma özelliği sayesinde etiket işlemlerini kısa süre içinde bitirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Mağazam İçin aldık çok kaliteli şu zaman kadar sorun yaşamadım.

💬 H** T**; Fiyat performans ürünü alalı baya oldu hiç bir sorun yaşamadım güvenle alınacak bi ürün iki gün sürmeden elime geçti çok teşekkür ederim.


Ofica Etiketleme Makinası 

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: Fiyat, beden, renk etiketi
 • Kullanım: El kullanımı

Fiyat performans ürünü olarak kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir model olan Ofica fiyat etiket makinesi, hafif yapısı sayesinde etiket işlemleri yaparken sizleri yormaz. Pratik çalışma sisteminden dolayı etiket işlemlerini en kısa sürede bitirmenize imkan sağlar. Fiyat, beden ve renk etiketleri oluşturmak ve var olan etiket değişimlerini sağlamak için kullanılır.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** K**; Gayet güzel bir ürün sağlam. İçerisindeki etiket az ama olsun.

💬 F** Ö**; 2 günde elime ulaştı. Kaliteli ürün.


Motex 3d Kabartma Yazı Yazma Ve Etiketleme Makinası

Ürün Özellikleri

 • Etiket Biçimi: 3d kabartma
 • Kullanım: El kullanımı

Ev ve iş yerlerinde 3d etiket basmak için kullanabileceğiniz Motex yapışkanlı etiket makinesi, kişisel düzenlemeler için oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. En hızlı şekilde kabartmalı ve yapışkan etiketler üretebilmek için tekerlek kısmını uygun harfe getirerek kola basmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir enerji kaynağı gerektirmeden tamamen manuel olarak çalışan ürün, her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬 M* A** Ö**; Daha önce yıllarca kullandığım ürünün aynısı sanki. Şeritler kaliteliyse hiç yormuyor. Okunması, yazması gayet iyi. Çok da işe yarıyor. Yorumlarda çeyizime aldım gibi bir ifade gördüm çok hoşuma gitti. Demek ki her eve lazım.

💬 D** A**; Çok iyi! Kavanozlarımın üzerine yazdım, çok tatlı durdu. Tavsiye!


En İyi 10 Vakum Makinesi Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi etiket makinesi hangisi?

Kullanıcı deneyimlerine göre en çok tercih edilen etiket makineleri; Motex, Brother, Rubenis, Trix, Dymo ve Ofica markalarına ait ürünler olmaktadır. Pratik işlem yapan bu cihazlar, el ile oldukça uyumlu çalıştığı için uzun süreli kullanımlarda dahi sizleri yormaz.

Etiket makinesi ne işe yarar?

Ev ya da iş yerinde kullanabileceğiniz bu cihazlar, ürünleri birbirinden ayırt etmek, fiyat belirtmek ve buna benzer alanlarda kullanılır. Aynı zamanda, yurt gibi kalabalık alanlarda özel eşyalarınızı belirlemek için de etiketleme işlemi yapabilirsiniz.

Etiket makinesi nasıl çalışır?

Manuel cihazlarda harf ve sayıları seçerek tek tek baskı yapabileceğiniz gibi otomatik cihazlarda wifi ya da bluetoothla bağlanarak etiket tasarımlarını yönlendirebilirsiniz. Klasik fiyat etiket makineleri ise, içerisinde yer alan şerit bant ve mürekkep yardımıyla yazıcı mantığında çalışır.