Çeşitli dış etmenlerden ve sağlık problemlerinden dolayı güçsüz düşen tırnaklar için pek çok ürün geliştirilmektedir. En doğru ürünü seçebilmek için öncelikle tırnak sorununun kaynağını öğrenmeniz gerekir. Yapısal olarak ya da çok işlem gördüğü için güçsüz düşen tırnaklar, temiz içerikli güçlendirici ürünler sayesinde iyileştirilebilir.

Tırnaklarınızı sağlıklı şekilde uzatabilmek için de faydalanabileceğiniz bu ürünler, tırnakları dipten uca güçlendirerek en iyi formuna kavuşturur. Bundan dolayı, zayıf ve ince tırnakları besleyerek daha dayanıklı hale getiren en iyi tırnak güçlendirici tavsiyelerini sizler için araştırdık.

Sıra MarkaFormİyiÖneri Puanı
1MavalaJel10/10
2MisbahçeSerum10/9.9
3InglotJel10/9.8
4FlormarJel10/9.8
5Bade NaturalYağ10/10
6EssenceOje10/9.7
7Yves RocherBaz10/9.9
8Golden RoseJel10/9.8
9PastelJel10/9.7
10KalyonJel10/10
Tırnak Güçlendirici Öneri Listesi

En İyi 10 Tırnak Güçlendirici Tavsiyesi

Cansız ve kırılgan tırnaklarınızı besleyerek sağlıklı uza masını sağlayacak en iyi tırnak güçlendirici önerilerini sizler için listeledik.

İşte en iyi Tırnak Güçlendirici önerileri:

Mavala Mava Strong Güçlendirici Alt Taban

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 10 Ml
 • Form: Jel

Tırnaklarınızın kırılmasını ve kat kat soyulmasını engelleyerek oje ömrünü uzatan Mavala tırnak güçlendirici jel, tırnakları sertleştirerek darbelere dayanıklı hale getirir. İnce yapılı ve dayanıksız tırnakları normal formuna dönüştürerek sağlıklı şekilde uzamalarını sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** K**; Çok kaliteli, tırnaklarımı sertleştirdi tavsiye ederim.

💬 E** T**; İlk günler çok faydasını anlamadım. Ama düzenli kullanıyorum. Tırnaklarım kırılmıyor.


Misbahçe Güçlendirici Besleyici Tırnak ve Kütikül Serumu

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 15 Ml
 • İçerik: Damla sakızı
 • Form: Serum

Tırnak bakımı yaparken tırnak diplerinde bulunan etleri de besleyen Misbahçe tırnak güçlendirici serum, içeriğinde bulunan damla sakızı özü sayesinde tırnakları sertleştirirken ihtiyacı olan nemi sağlar. 15 ml ürün miktarı sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur. Tırnaklarınızın daha sağlıklı uzaması ve beslenmesi için destek sağlamasının yanında her kullanımda manikür etkisi yaratır.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** D**; Tek kelime ile mükemmel, her gün yatarken sürüyorum her gün yeni yapılmış manikürü etkisi veriyor. Çok memnunum.

💬 M** N** L**; Ben bunun gibi bir şey görmedim kullanmadım cidden harika çok memnun kaldım hiç uzamayan tırnaklarım uzadı 2 hafta gibi bir süre içinde haftada 2 uyguluyorum duştan sonra. İndirimde net alınır.


Inglot Nail Rich

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 15 Ml
 • İçerik: Keratin, A ve E vitamini, deniz yosunu özü ve argan yağı
 • Form: Jel

Pek çok doğal bileşen kullanılarak geliştirilen Inglot tırnak güçlendirici jel, tırnaklarınızda yapay bir etki oluşturmadan besleyerek güçlendirir. İçeriğinde yer alan deniz yosunu özü ve argan yağı sayesinde tırnakları nemlendirirken aynı zamanda en sağlıklı formuna kavuşturur. Keratin desteği ile birlikte güçlenen tırnaklar kırılmalara karşı daha dayanıklı hale gelir.

Kullanıcı Yorumları

💬 I** A**; Uzun süredir kullanıyorum tırnaklarım artık kırılmıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

💬 B** Ş**; Tırnaklarım için çok fazla ürün kullandım. En iyi sonuç aldığım ürün İnglot oldu. Çok memnunum.


Flormar 4 in 1 Tırnak Güçlendirici

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 11 Ml
 • İçerik: Isırgan otu, deniz yosunu, argan yağı, gül ağacı yağı ve panthenol
 • Form: Jel

4 güçlü etkiyi bir arada sunan Flormar 4 in 1 tırnak güçlendirici jel, içeriğinde bulunan doğal özler ile tırnakları dipten itibaren besleyerek sağlıklı uzamasını sağlar. Nemlendirme, güçlendirme, uzatma ve tırnak yüzeyini iyileştirme etkileri ile oldukça tercih edilen bir üründür. Temiz ve kuru tırnağa uyguladıktan sonra dilerseniz üzerine oje sürebilirsiniz. Bu sayede, base coat görevi görerek ojenin kalıcılığını artırır. Oje üzerine kullanıldığı takdirde ise top coat görevi görerek ojenin formunu uzun süre korumasını sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** S**; İndirimde sürekli stokluyorum. Kesinlikle başarılı bir ürün çok memnunum.

💬 H** G**; Çok ince ve kırılgan tırnaklarım olmasına rağmen ojenin hem üstüne hem altına uyguladığımda tırnaklarım çok güçlü oluyor. Ben faydasını gördüm. Sürekli stokluyorum.


Bade Natural Besleyici ve Güçlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 10 Ml
 • İçerik: Kayısı çekirdeği yağı, zeytinyağı, jojoba yağı, üzüm çekirdeği yağı, defne yağı ve çay ağacı yağı
 • Form: Yağ

Hem tırnaklara hem de tırnak etlerine bakım yapan bir ürün arıyorsanız Bade Natural tırnak ve tırnak eti güçlendirici yağ sizler için oldukça ideal bir ürün olacaktır. Tamamen doğal bileşenlerden oluşan içeriği sayesinde kısa süre içinde tırnaklarınızı güçlendirerek daha hızlı uzamalarına yardımcı olur. İnce ve cansız tırnakları sertleştirmesinin yanında sağlıklı forma ulaştırması sayesinde uzun süreli tedavi sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** Ö**; Kardeşime hediye almıştım, çok memnun olduğu için tekrar sipariş verdik. Bariz farkı görmemek mümkün değil.

💬 H** Y** C**; Kısa bi süredir düzenli olarak kullanıyorum aşırı sertleştirdi kısa surede. Güzel de bir kokusu var hoşuma gitti.


Essence Ultra Strong Hardener Tırnak Güçlendirici Oje

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 8 Ml
 • Form: Oje

Essence tırnak güçlendirici, ince tırnakları sertleştirerek daha dayanıklı hale getirmesi için geliştirilen bir üründür. İnce tırnakların sürekli kırılma problemini ortadan kaldırarak daha sert ve dayanıklı hale getiren ürün, düzenli kullanımda oldukça etkilidir. Oje sürmeden önce base coat olarak kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** T**; Çok iyi tavsiye üzerine aldım gerçekten etkili tırnak sertleştirmede.

💬 A** K**; Fiyat performans ürünü tırnaklarımı sertleştirdi.


Yves Rocher Güçlendirici Oje Bazı

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 4 Ml
 • İçerik: Bambu lifleri ve E vitamini
 • Form: Baz

Yves Rocher tırnak güçlendirici oje bazı, cansız tırnaklarda oje öncesinde kullanılarak tırnakların sertleşmesini ve daha dayanıklı hale gelmesini sağlar. Tırnakları güçlendirmesinin yanında ojenin kalıcılığını da artıran ürün, doğal bileşenlerden elde edildiği için sürekli kullanıma uygundur. Jel formda üretilmesi sayesinde tırnaklarınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** Y**; Tırnaklarıma çok iyi geldi, kuvvetlenerek uzadılar. Çok iyi bir ürün.

💬 B** A**; Annem için aldım. Baş parmaklarındaki tırnakları yemekten hiç uzamıyordu. Her yolu denemiştik protez , jel vs denedik hiçbir şey uzatmadı ama bu urun çok ciddi kısa surede uzatmayı başardı. Çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum.


Golden Rose Nail Expert Black Diamond Hardener

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 11 Ml
 • İçerik: Mikro siyah elmas tozu
 • Form: Jel

Kolay kırılan tırnaklar için özel olarak geliştirilen Golden Rose tırnak güçlendirici, içeriğinde bulunan mikro siyah elmas tozları ile tırnak üzerinde sert ve koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu sayede dış etmenlerden korunan tırnaklar kırılmadan sağlıklı şekilde uzayabilir. Uv filtresi içermesi sayesinde hassas tırnakları güneşin zararlı ışınlarından korur.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Küçüklükten beri tırnaklarımı yediğim için çok ince, kırılgan tırnaklarım var. Bu ürünü kullanmaya başladığım andan itibaren tırnaklarım inanılmaz sertleşti. Ayrıca bunu baz olarak kullanıp üstüne başka oje sürünce kalıcı oje gibi oluyor. Uzun süreli kalıyor. çok memnunum, kesinlikle öneririm.

💬 H** D**; İlk sürüşte bile tırnaklarım sert ve güçlü oldu,etkisi de kalıcı oldu.Base coat olarak da denedim,ojeyi gayet iyi tuttu ve parlak gösterdi.Gayet memnun kaldım, teşekkürler Golden Rose.


Pastel Keratinli Tırnak Güçlendirici

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 13 Ml
 • İçerik: Keratin
 • Form: Jel

Tırnakların oluşumunda baş rol oynayan keratin ile zenginleştirilen içeriği sayesinde tırnakları kısa süre içinde güçlendirerek sağlıklı formuna kavuşturan Pastel tırnak güçlendirici, fiyat performans ürünü olarak çokça tercih edilir. Zayıf ve ince tırnaklarda ilk kullanımda dahi etki gösterir. Yoğun keratin içeriği, tırnakları uzun süreli koruma ve besleme görevi için kullanılmıştır. Oje öncesinde ya da tek başına kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 P** Ö**; Mükemmel bir ürün gerçekten tırnağı sertleştiriyor…Kırılgan tırnaklarınız varsa birebir.

💬 A** S**; Protez tırnakları çıkarttıralı 2 yıl geçti ne yaptıysak düzelmedi tırnaklarım. Asla uzamadı ve güçlenmedi. Ne zaman ki birde bunu deniyim dedim protez tırnak yaptırmışım gibi uzun şuan. Alın stok yapın o derece.


Kalyon Tırnak Sertleştirici Ve Güçlendirici

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 11 Ml
 • İçerik: E vitamini jojoba, badem, limon, gliserin ve nilüfer çiçeği ekstreleri
 • Form: Jel

İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde tırnakları sağlıklı formuna kavuşturan Kalyon tırnak güçlendirici, tırnakları sertleştirerek kırılmaların önüne geçer. Oje altına kullanıldığı takdirde ojenizin kalıcılık süresini artıran ürün, tek başına kullanıldığında ise manikürlü bir görüntü sağlar. Düzenli kullanımda tırnakların güçlenmesine ve sağlıklı şekilde uzamasına yardımcı olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 L** Ö** E**; Severek kullandığım ürün sayesinde uzamayan tırnaklarım uzadı. Soyulmada yapmıyor. Severek kullanıyorum bitmeden stok yapıyorum. Tavsiye ederim.

💬 E** D**; Kaçıncı şişem bilmiyorum bittikçe aldığım hatta stokladığım bir ürün.


En İyi 10 Kalıcı Oje Kurutucu Uv ÖnerisiEn İyi 10 El Kremi Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi tırnak güçlendirici hangisi?

Zayıf ve ince tırnakların sağlıklı uzamasını sağlayan en iyi tırnak güçlendiriciler; Mavala, Misbahçe, İnglot, Bade Natural, Yves Rocher, Golden Rose, Kalyon ve Pastel markalarına ait ürünlerdir. Tırnakları kökten uca besleyerek sertleştiren bu ürünler, düzenli kullanımda kısa süre içinde tırnaklarınızı güçlendirir.

Tırnak sertleştirmek için ne yapmalı?

Tırnaklarınızın çok yumuşak olmasının sorun oluşturması gibi çok sert olması da büyük bir sorun olacaktır. Bu nedenle tırnak sertleştirmek için bilinçsiz işlemler uygulanmaması gerekir. Piyasada yer alan tırnak güçlendirici ve sertleştirici ürünleri düzenli kullanarak bu sorunu giderebilirsiniz. Aynı zamanda, keratin ve kalsiyum içerikli ürünleri tercih etmeniz, hızlı sonuç almanız açısından oldukça faydalıdır.

Tırnak güçlendirici tırnağa zarar verir mi?

Temiz içerikli ürünler tercih ettiğiniz takdirde tırnak güçlendirici tırnağa zarar vermez. Ancak yoğun kimyasal içerikli ürünler tercih ettiğinizde tırnaklarınızı güçlendirmeye çalışırken daha büyük bir çıkmaza girebilirsiniz. Bu nedenle doğal ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir.