Herhangi bir indirme işlemi ve zaman kaybı gerektirmeden üyelik koşullarını tamamlayarak film izleyebileceğiniz çok sayıda site bulunuyor. İnternet sayesinde erişerek dilediğiniz film ve dizileri izleyebileceğiniz bu site ve platformlara internet erişimi olan tüm akıllı cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Bu avantaj sitelerin gördüğü ilgiyi arttıran önemli bir sebep olarak öne çıkıyor. Hem kullanım koşullarının pratikliği hem de içerik zenginliğiyle rakiplerini geride bırakan en iyi film izleme siteleri arasından liste başı olan 10 siteyi sizler için derleyerek ilginizi çekecek bir liste oluşturduk.

Film İzleme Siteleri Listesi

Her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilen film izleme siteleri arasından en iyileri seçerek sizler için bir araya getirdik. Eğer siz de boş vakitlerinizde film ve dizi izleyerek zaman geçirmeyi seviyorsanız bu siteler tam size göre.

Gain TV

gain tv

Türkiye’nin yeni nesil dijital platformlarından biri olan Gain TV hem internet sitesi hem de uygulamaları sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde seyir keyfi sunuyor. Haber, dizi, film, belgesel, müzik ve spor ile ilgili pek çok içerik barındıran site Gain Medya A.Ş ticari unvanıyla hizmet sağlayan yasal bir platform. İçeriklere ulaşmak için üyelik koşullarını tamamlamış olmak gerekiyor.

BluTv

blutv film izleme

“Türkiye’nin İnternet Televizyonu” olarak tanınan ve 2015’den beri aktif olarak faaliyet gösteren BluTV başarılı yapımlarıyla da çok ilgi görüyor. Zengin içerikleri, uygun fiyatı, tüm akıllı cihazlardan erişilebilir olması gibi avantajlarla öne çıkan BluTV film izleme sitesi oldukça ilgi gören bir platform. Dünyanın en başarılı yapımlarının da içinde bulunduğu arşiviyle kullanıcısına ne izlesem, nereden izlesem arayışı yaşatmayan Blu TV’yi dilerseniz akıllı televizyonunuz aracılığıyla da altyazılı & dublaj seçenekleri ve HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Netflix

netflix

Dünyanın en popüler film izleme sitelerinden biri olan Netflix ülkemizde de oldukça yüksek bir kullanıcı sayısına sahip. Her yaştan kullanıcı için oldukça geniş bir arşiv sunan Netflix farklı üyelik paketleri ile kullanıcılarına avantajlı paket seçenekleri sunuyor. Sürekli güncellenen içerikler, eklenen yeni film, sizi ve bölümlerle kendisini geliştirmeye devam eden Netflix’i dilerseniz internet sitesinden dilerseniz akıllı cihazlarınızdan izleyebilirsiniz. İnternet olmadığı zaman izlemek üzere istediğinizi içerikleri akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Netflix kullanabilmek için üye olmanız ve koşulları tamamlayarak oturum açmış olmanız yeterli.

Amazon Prime Video

amazon prime video film izleme

Amazon tarafından kurulmuş olan bir video izleme sitesi olan Prime Video tüm dünyada ilgi gören platformlar arasında üst sıralarda yer alıyor. Hem oldukça beğenilen hem de kaliteli yapımlarla gördüğü ilgiyi yüksek tutmayı başaran platformu kullanmak için üyelik koşullarını yerine getirmeniz gerekiyor. Ücretli ve yasal platformlardan biri olan Amazon Prime Video içeriklerine akıllı cihazlarınızdan da ulaşabilir ve aynı anda 3 farklı cihazda oturum açabilirsiniz. İçerik indirerek internet olmayan ortamlarda da seyir keyfinizi sürdürebileceğiniz Prime Video hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için 30 günlük ücretsiz deneme üyeliğini kullanabilirsiniz.

Hulu

2007’den beri aktif bir film izleme sitesi olan Hulu ağırlıklı olarak Amerikan yapımları ve 65’den fazla kanalı da canlı izleme olanağı sunan popüler bir platform. Bu site üzerinde aynı anda 2 farklı cihazda aynı içeriği izleme ve farklı 6 profil oluşturabilme imkanı da bulunuyor. Ayrıca üyeliğinizi reklamlı veya reklamsız olarak seçebiliyorsunuz. Öğrenci indirimi gibi çeşitli avantajlar da sunan platform ödüllü film ve dizilerin de izlenebildiği başarılı bir internet sitesi.

PuhuTv

puhu tv

Türkiye’nin ilgi gören en iyi film izleme siteleri arasına adını yazdırmış olan bir diğer site de PuhuTv. Üyelik sistemi bulunan platformun içerikleri yerli ve yabancı film ve dizilerden oluşuyor. İnternet sitesi üzerinden ve akıllı cihazlarınızdan içerikleri izleme olanağı sunan PuhuTV ücretsiz olması sayesinde de diğer rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. En sevilen Türk dizilerini arşivinde bulunduran PuhuTv bazı televizyon kanallarının canlı yayınlarını da izleyebilme olanağı sunuyor.

TV +

tv plus

TV + çok sayıda kullanıcısı ve zengin içerikleriyle başarılı film izleme siteleri içinde öne çıkıyor. Smart TV, Web, Mobil, Tablet gibi alternatifler sunan TV + LİFECELL TV Yayın ve İçerik Hizmetleri Anonim Şirketi unvanıyla hizmet veriyor. Film, dizi, TV kanalları, canlı yayınları ve belgesel gibi çok sayıda içeriğe sahip.

Exxen

exxen

Acun Medya’nın yeni projelerinden Exxen, yayın hayatına oldukça iddialı bir giriş yaptı. Kısa sürede iyi bir kitleye sahip olan Exxen’de çeşitli film ve dizileri internet üzerinden izlemek mümkün. Birçok Exxen’e özel olan dizi ve filmi buraya üye olarak seyredebilir, ayrıca çeşitli özel programlardan da yararlanabilirsiniz.

YouTube

youtube

En başarılı video yükleme sitelerinden biri olan Youtube aynı zamanda en iyi film izleme siteleri arasında da yer alıyor. Çok sayıda dizi ve film yapım şirketi, izleyiciyle buluşturdukları yapımları YouTube aracılığıyla da ulaşılabilir konuma taşıyorlar. Prodüksiyon firmalarının bu seçimi sayesinde bedava bir platform olan YouTube gördüğü yüksek ilgiyi daha da arttırırken en çok aranan film izleme sitesi olarak da adını listelere yazdırmayı başarıyor. Özellikle yeşil çam filmleri üreticileri tüm filmleri Youtube kanallarına yüklemeyi ihmal etmiyor. Birçok diğer yabancı filmi de Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Vimeo

vimeo film izleme

Bir diğer video paylaşım sitesi olan Vimeo’da tıpkı rakibi YouTube gibi zengin bir film ve dizi içeriğiyle kullanıcısına alternatifler sunmayı başarıyor. Kısa filmler, ödüllü festival filmleri ve belgeseller açısından takipçisine bolca alternatif yaratan platform kolay ve pratik mönüsüyle de ilgi görüyor. Temel üyeliği ücretsiz olan platformda daha çok içeriğe ulaşmak için ödeme yapmayı seçebilirsiniz.

DMAX

dmax film izleme

2018’den beri aktif olarak izlenen DMAX yaygın olarak belgesel ve dizi kanalı gibi gözükse de internet sitesinde filmlere de yer verdiğini söyleyebiliriz. Kanalı canlı izleyebilir, arşiv videolar üzerinden geçmiş yayınları tekrar edebilir veya ilginizi çeken içerikleri dilediğiniz bölümleriyle seyredebilirsiniz.