Güvenli ve eğlenceli yapıları sayesinde çocukların keyifli bir şekilde vakit geçirmesini sağlayan şişme oyun evleri, yaz aylarının vazgeçilmez aktivitelerinden biri. Piyasa da birçok şişme oyun evi modeli görmek mümkün. Bu modellerin arasından kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen şişme oyun evlerini sizler için bir araya getirdik.

Sıra ModelBoyutİyiÖneri Puanı
1Happy Hop Palyaço2,25 x 2,25 x 1,75 cm10/10
2Tuğmet Kaydıraklı3,8 x 3,2 x 2,4 m10/10
3Intex 48259175 x 175 x 135 cm10/9.8
4Happy Hop Fıskiyeli4,1 x 3,85 x 2,2 m10/9.9
5Bestway 53061285 x 224 x 119 cm10/9.8
6Bestway Disney157 x 147 x 163 cm10/9.7
7Happy Hop Orman3,85 x 3,5 x 2,75 m10/9.9
8Pars Avm 48260174 x 174 x 112 cm10/9.8
Şişme Oyun Evi Öneri Listesi

En İyi Şişme Oyun Evi Modelleri

Kolay kullanıma ve güvenli yapıya sahip olan şişme oyun evlerini burada bulabilirsiniz…

İşte en iyi şişme oyun evi tavsiyesi

Happy Hop Palyaço Şişme Oyun Parkı

Ürün Özellikleri

 • Ebat: 2,25 x 2,25 x 1,75cm
 • Yaş Aralığı: 2 – 4 Yaş, 5 – 7 Yaş
 • Taşıma Kapasitesi: Çocuk başına 45 kg – Şişirilmiş alanda 90 kg

Happy Hop Palyaço markalı şişme park, çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için harika bir seçenek. Güçlü hava üfleme motoru sayesinde sadece 1 dakika içinde kurulabilen bu park, çocukların hem egzersiz yapmasını hem de eğlenmesini sağlıyor. Dayanıklı PVC, çift lamine ve çift dikişli naylon malzemelerden üretilen şişme park, çocuklarınızın güvenliği için tasarlanmıştır.

En enerjik çocukların bile doyasıya eğlenebileceği şekilde üretilen park, sürekli hava üfleyen motor sayesinde şişirilerek eğlence hiç kesilmez. Ayrıca, taşıma çantası sayesinde parkı istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Happy Hop Palyaço temalı şişme park, sirk atmosferini bahçenize getirerek çocukların hayal güçlerini geliştirir. Kutu içeriğindeki kazıklar, büyük taşıma çantası, hava üfleyici motor ve tamir setiyle parkı zemine sabitlemek ve bakımını yapmak çok kolay.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** A**; Çocuklarım çok mutlu oldu teşekkür ederim.

💬 I** Y**; Elime sorunsuz bir şekilde ulaştı teşekkür ederim.


Tuğmet Kaydıraklı Şişme Market Oyun Evi

Ürün Özellikleri

 • Ebat: 3,8 x 3,2 x 2,4 m
 • Taşıma Kapasitesi: Çocuk başına 45 kg – Şişirilmiş alanda 136 kg

Tuğmet Kaydıraklı Şişme Oyun Evi, çocukların hem eğlendiği hem de enerjilerini atabildiği harika bir oyun alanı. Bu şişme parkta atlama alanı, tente, top çukuru, kaydırak ve top hedefi gibi birçok özellik mevcut.1 dakikadan kısa bir sürede kurulabilen şişme park, güçlü hava üfleme motoru ile donatılmıştır. Dayanıklı PVC, çift lamine ve çift dikişli naylon malzemelerden yapılan park, en enerjik çocukların bile doyasıya eğlenebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Taşıma çantası, parkı istediğiniz yere götürmenize yardımcı olurken, kutu içeriğindeki kazıklar, büyük taşıma çantası, hava üfleyici motor, 30 plastik top, 2 dart topu ve tamir seti gibi ekstra malzemeler parkın zemine sabitlenmesini ve bakımını kolaylaştırır. Tuğmet Kaydıraklı Şişme Oyun Evi, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine ve güvenli bir şekilde eğlenmelerine olanak tanır. Eğer siz de çocuklarınızın güvenliği ve eğlencesi için en iyi seçeneği arıyorsanız, Tuğmet Kaydıraklı Şişme Oyun Evi’ni tercih edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** E**; Bahçeye kurduk çok eğlenceli gözüküyor.

💬 I** U**; Şişirmesi çok basit tavsiye ederim.


Intex 48259 Şişme Zıplama Oyun Havuzu

Ürün Özellikleri

 • Ebat: 175 x 175 x 135 cm
 • Yaş Aralığı: 3 – 6 Yaş
 • Taşıma Kapasitesi: 54 kg

Çocukların enerjisini atabilecekleri eğlenceli bir seçenek: INTEX Şişme Oyun Evi! Boyutu 175 × 175 × 135 cm olan bu dört kuleli şişme kale, 3-6 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır ve maksimum yük kapasitesi 54 kg’dır. Yumuşak şişme zemini ve yüksek yan duvarlarıyla güvenli bir oyun ortamı sunar. INTEX, ürünlerinde kullanılan malzemeler ve işleme konusunda en sıkı güvenlik standartlarını karşılayarak çocukların güvenliği konusunda hassasiyet gösterir. Bu şişme kalede, hayal gücü sınırlarınızı zorlayarak kaledeki Kral olabilirsiniz! Ayrıca, açılıp kapanabilen bir kapı sayesinde çocuklar sonsuz zıplama keyfini çıkarabilirler.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** S**; Küçük bahçeler için ideal bir ürün alınabilir.

💬 I** R**; Çocuklarım çok beğendi hızlı kargo için teşekkürler.


Happy Hop Fıskiyeli Şişme Oyun Parkı

Ürün Özellikleri

 • Ebat: 4,1 x 3,85 x 2,2 m
 • Yaş Aralığı: 2 – 4 Yaş, 5 – 7 Yaş
 • Taşıma Kapasitesi: 45 kg Şişirilmiş alanda 136 kg

Sıcak yaz günlerinde çocuklarınızın serinlemesi ve eğlenceli vakit geçirmesi için Happy Hop Fıskiyeli Şişme Su Parkı ideal bir seçim olacaktır. Bu güçlü hava üfleme motoruyla sadece 1 dakikada hazır olan park, çocukların egzersiz yaparken eğlenmesini sağlayacak. Taşıma çantası sayesinde dilediğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz su parkı, dayanıklı PVC, çift lamine ve çift dikişli naylondan yapılmıştır, bu sayede en enerjik çocuklar bile güvenle oynayabilirler.

Park, sürekli hava üfleyen motor sayesinde şişirilerek eğlence hiç kesilmez. Ayrıca, su fıskiyesi, kaydırak ve diğer oyuncaklar, çocuklarınızın su parkında doyasıya eğlenmelerini sağlayacak. Zemine sabitlemek için kazıklar, büyük taşıma çantası, hava üfleyici motor ve tamir seti kutu içeriğine dahil edilmiştir. Bu harika şişme su parkı, çocuklarınızın unutamayacakları anılar biriktirmelerini sağlayacak!

Kullanıcı Yorumları

💬 S** E**; Yaz aylarında çocukları serinletmenin en eğlenceli yolu.

💬 Ü** O**; Fiyatı yüksek ama çocuklarım için değer.


Bestway 53061

Ürün Özellikleri

 • Ebat: 285 x 224 x 119 cm

Bestway 53061 Şişme Oyun Evi, sağlam ve önceden test edilmiş bir su fıskiyesi ile birlikte sunulmaktadır. Bahçe hortumu ile bağlanabilen park, tren hareketiyle 10 top ile oynanabilir. Emniyet supapları sayesinde güvenli bir oyun alanı sunan şişme havuzun su kapasitesi 367 L’dir ve kolay su tahliyesi için bir tahliye vanası bulunmaktadır. Park, onarım yaması da dahil olmak üzere tüm gereken malzemelerle birlikte gelir ve çocuklarınızın keyifli zaman geçirmelerini sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** K**; Ürün yaklaşık 6 metrekarelik büyük halı boyutunda. Orta kısmı bile bir çocuk için yeterli büyüklükte. Alt kısmı ince şişmiyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş.

💬 E** B**; Diğerlerine göre daha uygun ve eğlenceli.


Bestway Disney Şişme Oyun Havuzu

Ürün Özellikleri

 • Ebat: 157 x 147 x 163 cm
 • Yaş Aralığı: 3 – 6 Yaş

Bestway Disney Şişme Oyun Evi, çocukların hayal güçlerini kullanarak masal dünyasına girmelerine olanak sağlayan eğlenceli bir üründür. Özel olarak tasarlanmış prenses kalesi modeli, minyatür bir kale olarak güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Ürün, sağlam ve önceden test edilmiş vinilden yapılmıştır ve çocukların güvenliği için emniyet vanalarıyla donatılmıştır. Çıkarılabilir sağlam duvarlar, çocukların ürünü kolayca kullanmalarını ve hayal dünyalarını genişletmelerini sağlar. Ürünün boyutları 157cm x 147 cm x 163 cm’dir. Ayrıca, kutu içinde bir adet onarım kiti mevcuttur.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** Ş**; Biraz pahali ama güzel ürün eder.

💬 A** B**; Çocuklarım keyifli bir şekilde zaman geçiriyor teşekkürler.


Happy Hop Kaydıraklı Şişme Orman Oyun Evi

Ürün Özellikleri

 • Ebat: 3,85 x 3,5 x 2,75 m
 • Yaş Aralığı: 2 – 4 Yaş, 5 – 7 Yaş
 • Taşıma Kapasitesi: 45 kg Şişirilmiş alanda 226 kg

Happy Hop Kaydıraklı Orman Şişme Oyun Evi, çocukların harika zaman geçireceği bir parktır. Sadece 1 dakikada güçlü hava üfleme motoru sayesinde hazır hale gelebilir. Hem egzersiz yapmak hem de eğlenmek isteyen çocuklar bu parkta doyasıya eğlenebilirler. Taşıma çantası sayesinde parkı istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Şişme park, dayanıklı PVC, çift lamine ve çift dikişli naylon malzemelerden yapılmıştır ve çocuklarınızın güvenliği için tasarlanmıştır.

Hava üfleyen motor sayesinde park sürekli şişirilir ve eğlence hiç kesilmez. Kutu içeriğinde kazıklar, büyük taşıma çantası, hava üfleyici motor ve tamir seti gibi birçok ekipman bulunmaktadır. Boyutu 3,85m (U) x 3,5m (G) x 2,75m (Y) olan park, çocuk başına 45kg ve şişirilmiş alanda maksimum ağırlık 226kg olan bir ağırlık sınırına sahiptir. Happy Hop Kaydıraklı Orman Şişme Oyun Evi, çocukların güvenli ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilecekleri harika bir seçenektir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** F**; Kaliteli bir şişme ev isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir.

💬 O** I**; Fiyatı yüksek ama kesinlikle çocuklar için değer.


Pars Avm 48260 Şişme Oyun Evi

Ürün Özellikleri

 • Ebat: 174 x 174 x 112 cm

Ufak bahçelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir şişme oyun evi arıyorsanız Pars Avm 48260, tam da size göre. 174 x 174 x 112 cm boyuta sahip olan bu model, 19 kg ağırlığa sahiptir. Etrafı çevreli kare tasarımıyla çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenmesini sağlayan ürün, 2 kişilik oyun alanı sunmaktadır. Kolayca bu şişme evi şişirip kısa sürede hazır hale getirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** U**; Çocuklarım çok beğendi kargo sorunsuzdu teşekkürler.

💬 L** O**; Kısa sürede elime ulaştı hemen kurduk başarılı.


En İyi Şişme Çocuk HavuzuŞişme Yatak Modelleri
İlginizi Çekebilir

En iyi şişme oyun evi hangisi?

Çocuklarınızın keyifli bir şekilde vakit geçirmesini sağlayacak en iyi şişme oyun evi markaları:

 • Happy Hop
 • Tuğmet
 • Intex
 • Bestway
 • Pars Avm

Şişme oyun evleri güvenli midir?

Evet, şişme oyun evleri güvenlidir. Ancak, çocukların oyun sırasında güvenliği için bazı önlemler almak önemlidir. Bu nedenle, şişme oyun evlerinin doğru şekilde monte edildiğinden ve zemine sabitlendiğinden emin olunması gerekir. Ayrıca, çocukların yalnız bırakılmaması ve şişme oyun evi kurallarına uyulması önemlidir.

Şişme oyun evlerinin kurulumu ne kadar sürer?

Şişme oyun evlerinin kurulum süresi ürüne göre değişebilir. Ancak, çoğu şişme oyun evinin kurulumu 10-30 dakika arasında sürer. Bu süre, şişirme motorunun gücüne ve kullanıcıların yardımına bağlıdır.