Pick-up tarzı açık kasalı araç kullananların ortak derdi eşyalarını taşıyabilecekleri güvenli bir bagajlarının olmaması. Aslında bunu yapmak imkansız değil. Artık pick-up tarzı araçlar için üretilen sürgülü bagaj kapakları piyasada yerini yavaş yavaş almaya başladı. Son yıllarda giderek yaygınlaşan bu ürün, birçok kasalı araç kullanıcısının favorisi haline geldi. Araca zarar vermeden ve delik açmadan montajlanabilen kasa kapakları sürgülü sistemle açılır ve kilit sistemleriyle eşyalarınızı güvende tutar. Araca bir bütünlük ve şıklık da katan bu kapaklar genelde alüminyum malzemeden üretilir. Hafiflikleriyle araca fazladan herhangi bir yük oluşturmaz. Üstelik kasaya rüzgar yükü binmesini de önleyen sürgülü bagaj kapakları aracın zorlanmasını önler ve yakıt tasarrufu da sağlar.

Sıra Model UygunlukİyiÖneri Puanı
1RollboxToyota Hilux10/10
2Drs TuningVolkswagen Amarok10/9.9
3Ucuz GarajFord Ranger10/10
4OmsaToyota Hilux10/10
5Peçe OtomotivNissan Navara10/9.9
6VipkromSsangyong Musso10/10
Sürgülü Bagaj Kapağı Öneri Listesi

En İyi 6 Sürgülü Bagaj Kapağı Önerileri

Pick-up ve arazi araçlarında kapalı bir bagaj alanı yaratan ve araca şıklık katan sürgülü bagaj kapaklarını araştırdık, kaliteli ve sağlam en iyi modelleri sıraladık. Aracınızın modeline göre olan sürgülü bagaj kapağını burada bulabilirsiniz.

Rollbox Toyota Hilux Sürgülü Kapak

Rollbox Toyota Hilux Sürgülü Kapak
 • Malzeme: Alüminyum
 • Kilit Sistemi: Var
 • Uygunluk: Toyota Hilux

Rollbox Sürgülü Kapak, Toyota hilux kullanıcılarının bir numaralı tercihi. Tamamen alüminyum malzemeden üretilen kapak, araca fazladan ağırlık yapmıyor. Kaliteli sürgüleri sayesinde kolayca açılıp kapanarak kullanıcısını memnun etmeyi başarıyor. Gizli kilit sistemi bulunan kapak, kasanızdaki eşyaların güvenliğini en üst seviyeye çıkartıyor.


Drs Tuning Volkswagen Amarok Sürgülü Kapak

Drs Tuning Volkswagen Amarok Sürgülü Kapak
 • Malzeme: Alüminyum
 • Uygunluk: Volkswagen Amarok

Drs Tuning Sürgülü Kapak, Volkswagen’in Amarok modellerine tam uyum sağlar. Alüminyum kapak, şeritleri ve sağlam görünüşüyle aracınıza şıklık katar. Kasayı delmeden montajı yapılabilen kapak, araca zarar vermez, dışarıdan müdahalelere karşı dayanır ve eşyalarınızı korur. Kayışlarıyla basitçe açılıp kapanabilen bagaj kapağı, düz tasarımı sayesinde arka görüşünüzü engellemez.


Ucuz Garaj Gri Maximustop Sürgülü Kapak

Ucuz Garaj Gri Maximustop Sürgülü Kapak
 • Malzeme: Alüminyum
 • Kilit Sistemi: Var
 • Uygunluk: Ford Ranger

Ucuz Garaj Gri Maximustop Sürgülü Kapak, herhangi bir delme işlemi yapılmadan araca kolayca takılabilir. Ford Ranger araca uyum sağlayan kapak, yağmur sularını kasaya geçirmez, eşyalarınızı kuru tutar. Kilit sistemli kapağın açılıp kapanma hızını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. 2 yıl garantili modelin 5 yıl parça destek garantisi var.


Omsa Toyota Hilux Omback Sürgülü Bagaj Kapağı

Omsa Toyota Hilux Omback Sürgülü Bagaj Kapağı
 • Malzeme: Alüminyum
 • Kilit Sistemi: Var
 • Uygunluk: Toyota Hilux

Omsa Omback Sürgülü Bagaj Kapağı, artı 45 ile eksi 45 derece kadar ısıya dayanabiliyor, kapak yüzeyi kesinlikle deforme olmuyor. Kapalı durumdayken kilit sistemiyle kasanızı güvende tutan model, Toyota Hilux için üretiliyor. Açıldığında tamamen katlanarak bagajınızın tamamını kullanabilmenize olanak tanıyor.


Peçe Otomotiv Nissan Np300 Navara Sürgülü Bagaj Kapağı

Peçe Otomotiv Nissan Np300 Navara Sürgülü Bagaj Kapağı
 • Malzeme: Alüminyum
 • Uygunluk: Nissan Navara

Peçe Otomotiv Sürgülü Bagaj Kapağı, açılma hızı ayarlanabilen kullanışlı modellerden biri. Delme işlemi gerektirmeyen kapak, basit montaj sistemi sayesinde dilediğiniz zaman takılıp çıkarılabiliyor. 2 yıl garantisi, 5 yıl yedek parça garantisiyle kullanıcısına güven veriyor.


Vipkrom Ssangyong Musso Sürgülü Bagaj Kapağı

Vipkrom Ssangyong Musso Sürgülü Bagaj Kapağı
 • Malzeme: Alüminyum
 • Kilit Sistemi: Var
 • Uygunluk: Ssangyong Musso

Vipkrom Sürgülü Bagaj Kapağı, Ssangyong Musso model araca uygun şekilde tasarlanıyor. Modelin en güzel özelliği su geçirmez branda ile kaplı olması. Kasayı her daim kuru tutan kapakla yağmurlu ve karlı havalarda dahi eşya taşıyabilirsiniz. Kilit sistemli kapak, eşyalarınız için üst düzey güvenlik de sağlar. Delme işlemi yaparak aracınıza takabileceğiniz bu ürün için TÜV onayı almanız gerekmez.


Sürgülü Bagaj Kapağı Nasıl Takılır?

Sürgülü bagaj kapaklarının çoğu araç kasasını delmeden takılır. Bagaj kapaklarının yanında montaj çıtaları bulunur. Sürgülü kapak bu çıtalardaki bölmeye geçirilir. Çıtalar aracın kasa kenarlarına yerleştirilir. Araca herhangi bir delik açılmadan yapılan bu işlem araca zarar vermez.

Önerilen En İyi Sürgülü Bagaj Kapağı Hangisi?

En iyi ve en çok tercih edilen sürgülü bagaj kapağı modellerini sıralayalım: Rollbox, Drs Tuning, Ucuz Garaj, Omsa, Peçe Otomotiv ve Vipkrom su geçirmeyen, delme yapmadan ve araca zarar vermeden takılan, birçok araca uygun model üreten en iyi sürgülü bagaj kapağı markaları arasında yer alıyor.