Birçok akıl almaz yeniliği bu akıllı süpürgede bulabilmek mümkün. Temizlik işini sizler için daha pratik hale getiren Viomi V5 Pro, tıpkı Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 2 modelinde olduğu gibi hem süpürüyor hem de mop özelliği sayesinde detaylıca siliyor.

V5 Pro tasarım açısında çoğu akıllı robot süpürge modeline benzese de geliştirilmiş Lidar sistemi ile evinizdeki kablo, terlik, halı vb. gibi ürünleri algılayarak temizliğin seyrini her daim düzenler.

Yeni neslin en trend modellerinden biri olarak kabul gören Viomi’nin bu akıllı robotu, kilometrelerce uzaktan dahi internet bağlantısı üzerinden kontrol edebileceğiniz wi-fi ve bluetooth özellikleri sayesinde siz ne zaman isterseniz o zaman temizliğe başlıyor!

Emiş Gücü4000 Pa
PilLi-on
Batarya Kapasitesi 5200 mAh
Uzunluk350 mm
Genişlik350 mm
Derinlik97,5 mm
Ağırlık4,42 kg
Gürültü65-72 dB
UygulamaAndroid & iOS
Haritalandırma5
DilTürkçe
Renk SeçenekleriBeyaz
Viomi V5 Pro Özellikleri

Viomi V5 Pro Robot Süpürge İncelemesi

Tasarım

V5 Pro tek dokunuşla artık çok daha profesyonel. Viomi V5 modeli ile neredeyse aynı ölçülere sahip olsa da geliştirilen algoritması Viomi V5 Pro’nun teknik özellikler bakımından öne çıkmasını sağlıyor. V5 modeline nazaran emiş gücünü 1300 Pa kadar yükseltildiği bu model 4000 Pa ya kadar yüksek emişe ulaşıyor. Haritalamada LDS Lidar, engellerden kaçınma da Active – Linear Laser ve Passive- çarpışma sensörü de bu yenilikler arasında yer alıyor.

1 adet 181 mm ultra uzun ana fırça ve 1 adet yan fırçaya sahip Viomi V5 Pro geliştirilmiş tasarımı ile %82,2 ‘ye varan temizlik kapsama alanı oluşturuyor. Xiaomi Smart Home APP ile temizlik bölgelerini belirleyebilir ses desteği ile komutları belirleyebilirsiniz. Bir de merak etmeyin 2 santimetreye kadar yükseklikteki engelleri de kolayca aşıyor.

En350 mm
Yükseklik97,5 mm
Derinlik350 mm
Ağırlık4,42 kg
Düğme2 adet
RenkBeyaz
Viomi V5 Pro Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

Çift temizlik yapabilen Viomi V5 Pro 200 ml’lik toz haznesine ve 320 ml’lik su haznesine sahip. Sizin belirleyeceğiniz bölgeler de temizlik yapan bu akıllı robot aynı zaman da halı tanıma özelliğine sahip. Bu özellikte halı da mop ayarını durdurarak çekim gücünü yükseltir bu sayede en dipteki kırıntıları dahi çekerek akıllı temizliği kullanıcılarına sunar.

Su Haznesi320 ml
Toz Haznesi200 lt
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Toz BoşaltmaVar
Temizlik Aşaması4
Yıkanabilir HazneVar
Kenar TemizliğiVar
Viomi V5 Pro Filtre Özellikleri

Performans

Birçok rakip akıllı süpürge modeli arasından kendini ön sıralarda göstermeyi başaran Viomi V5 Pro, geliştirilmiş güçlü ve yeni teknolojik değişikliklerle en gözde akıllı süpürgeler arasında yerini alıyor. Viomi V5 Pro çarpışmaların önüne geçen dörtlü Laser Lidar sensörü evini daha hızlı bir şekilde tanır. Geliştirilmiş algoritması ile 6 metrelik bir yarıçapı tarayarak evinizi haritalandırır. Aynı zamanda 1,5 santimetreye kadar eşyalarınıza yaklaşarak zarar vermeden profesyonel bir temizlik gerçekleştirir.

Diğer Viomi akıllı süpürgelerine oranla oldukça güçlendirilen emiş gücü ile her zamankinden daha üstün bir temizlik hizmeti sunar. 4000 Pa üstün emiş gücü en zorlu toz, kir ve kılı süpürerek içine hapseder. Bunun yanı sıra sadece süpürmekle kalmayan Viomi V5 Pro, paspaslama da yapıyor. Farklı temizlik modları bulunan bu akıllı robotta 4 adet vakumlama modu bulunurken 3 adette paspaslama modu bulunuyor. Bu sayede eviniz için yapmanız gereken tek şey oturup bu modlardan birini seçmek olacak.

Emiş Gücü4000 Pa
Max Çalışma Süresi220 dk
Halıda Güç ArtışıVar
Kir Saptama TeknolojisiVar
Akıllı HaritalamaLDS Lidar
Haritalama Sayısı5
Viomi V5 Pro Performans Özellikleri

Batarya

Test edilen en iyi akıllı robotlar arasında yer alan Viomi V5 Pro, 5200 mAh Li-ion batarya kapasitesi özelliği sayesinde 220 dk boyunca kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam eder. Akıllı sensörleri de batarya süresini hesaplayarak otomatik olarak haznesine geri dönerek kendi kendini sarj eder niteliktedir. Sizin ayarlayacağınız modlara göre kullanacağı güçte değişkenlik gösteren bu akıllı robotta, pil süresini uzatmak istiyorsanız eco modunu tercih etmeniz gerekmektedir.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi220dk
Max Şarj Süresi300 dk
Pil Kapasitesi5200 mAh
Viomi V5 Pro Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Viomi V5 Pro kutu içeriği 1 adet ana ünite, 1 adet şarj standı, 1 adet ana fırça, 1 adet yan fırça, 1 adet yedek yan fırça, 1 adet güç kablosu, 1 adet paspas bezi, 1 adet çöp kutusu ve 1 adet su ünitesinden oluşmaktadır.


Kullanıcı Yorumları

💬 E** U**; Ürünü eşime hediye olarak almıştım. Bir süre araştırdım piyasada ciddi anlamda bir çeşitlilik var ve birçok yorum da okudum bu üründe hiç yorum olmamasına rağmen bu işlerle ilgilenen bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu ürünü almaya karar verdim. Ürün pişman etmedi haritalandırması çok güzel 1 ana fırça bir de yan fırça var bu sayede en dip köşe ye kadar ulaşıyor telefondan diğer cihazlardaki okuduğum çoğu yorumda harita sürekli siliniyor şarj yerini bulamıyorum gibi birçok yorum okumuştum fakat bu ürünü bir aydır kullanıyoruz ve denemek amacıyla çok sık çalıştırdık hiçbir karışıklık veya hata vermedi. Emiş gücü çok kuvvetli 4000 pa ve gerçekten iyi bir emişe sahip. Mopun ıslaklık seviyesini ayarlayabiliyorsunuz eviniz çok büyük değilse tek depo ile tüm evi siler diye düşünüyorum. Kısacası biz memnun kaldık eşim de çok beğendi alacaklara tavsiye ederim.

💬 V** G**; Çok başarılı mükemmel bir ürün teşekkürler.

💬 E** D**; Selamlar, Normalde evimde Mop Pro kullanıyordum ancak daha büyük bir eve taşınınca evdeki cihazı da anneme verdim. Cihaz geleli 4-5 gün oldu. Cihazı kurunca ilk olarak avoidince özelliği dikkatimi çekti, cihaz ilk önce nesneleri tanıyor ve ona göre bir programlama yapıyor. Ardından 4’lü lazer sistemi ile tekli uzun fırçası sayesinde gerçekten ciddi derecede mükemmele yakın temizlik yapıyor. Pil gücüne ise hayran kaldım, cihaz tüm evi temizliyor ve %40 şarjı kalıyor. Ayrıca cihazın servis garantisi Türkiye’de.

💬 S** K**; Harika bir ürün bence araştırmayı bırakın bunu alin çünkü ben araştırdım doğru karar vermişim ürün gelince fark ettin

💬 M** M**; Üst üste 2 gün süpürdüm gündüz evde olmamamıza rağmen o haznesi o kadar nasıl doluyor anladım başarılı evimin katyası 😁🤭

💬 İ** N**; Çekişi çok güçlü ve güzel temizliyor, sensörleri çok güzel çalışıyor mobilyalara zarar vermiyor , haritalaması çok güzel kendi geziyor buluyor çözüyor, mop modu çok güzel . Sessiz, güçlü, hızlı, hareketli. Almanızı tavsiye ederim. Harikasın


Viomi V5 Pro kaç saat çalışır?

Ortalama 150 dk çalışan bu akıllı robotta temizlik ayarına göre zaman dilimi değişmektedir.

Viomi V5 Pro çalışırken gürültülü müdür?

Gürültü seviyesi 65 – 72 Db olarak tanımlanmıştır. Bu da ortama bir insan sesi kadardır.

Otomatik toz toplama mevcut mu?

Mevcuttur.