Soğuk havalarda ısınmak için pek çok alternatif ararız. Bu alternatiflerin içinde en güvenli ve en iyi ısıtacak olan aracı bulmak için türlü araştırmalar yaparız. Kış aylarını güvenli şekilde ısınarak geçirmek için yağlı radyatörler tam da istediğiniz özelliklere uyan aletlerdir.

Yağlı radyatör, ısı sağlayıcı olmasının yanında, ısıyı uzun süre sabit tutması ile hem ekonomik hem de en güvenilir ısıtma cihazları olarak bilinir. Kış mevsiminde en soğuk günlerde dahi bulunduğu alanı en hızlı şekilde ısıtır. Bundan dolayı, en iyi yağlı radyatör önerilerini sizler için listeledik.

SıraModel ÖlçüİyiÖneri Puanı
1Beko64x53x28 cm10/10
2Arçelik64x44x28 cm10/9.9
3Vestel64x53x28 cm10/9.8
4Voltomat64x44x28 cm10/9.9
5Kumtel64x44x28 cm10/9.8
6Awox64x53x28 cm10/10
7Skytech64x48x28 cm10/9.9
8Vigo500x500x130 mm10/9.9
9Altus64x48x28 cm10/9.7
10Delonghi64x44x28 cm10/9.6
Yağlı Radyatör Öneri Listesi

En İyi 10 Yağlı Radyatör Önerisi

Kış aylarının vazgeçilmezleri yağlı radyatörler, hem güvenilir olmaları hem de ısıyı uzun süre hapsetmeleri nedeniyle kullanıcılardan tam puan alan ürünlerdir. En ekonomik ve en iyi yağlı radyatör tavsiyelerini sizler için liste haline getirdik.

İşte en iyi Yağlı Radyatör önerileri:

Beko

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2300 W
 • Garanti: İthalatçı garantili
 • Renk: Siyah

Kullanıcılar tarafından fiyat performans ürünü olarak adlandırılan Beko yağlı radyatör ısıtıcı, 24 saat programlama özelliği sayesinde de dikkat çekmektedir. Kullanılan alanlarda hızlı ısıtması ve güvenlikli bir ürün oluşu nedeniyle özellikle küçük çocuklu aileler için oldukça ideal bir ısıtıcı olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; yeni doğan bebeğimiz için mevsim geçişlerini düşünerek almıştık ,tahmin ettiğimden de hızlı ısıtma özelliğine sahip bir ürün, tavsiye ederim.

💬 O** Ş**; valla parasını sonuna kadar hakkediyor. çok memnun kaldım


Arçelik

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2000 W
 • Garanti: Resmi distribütör garantili
 • Renk: Siyah

Aşırı ısınma emniyeti ve ışıklı ikaz lambasının yanında 3 kademeli ısı ayarı sayesinde dilediğiniz alanda kullanıma uygundur. İsterseniz dar alanlar için isterseniz de geniş kapalı alanlar için sorunsuz performans alırsınız. Kontrol sisteminin otomatik termostat olması sebebiyle, ısıtıcıyı kullandığınız alanda ısı sabit kalır.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ş** E**; Çok iyi ısıtıyor başarılı bir ürün

💬 N** O**; Memnun kaldım güzel ısıtıyor tavsiye ederim.


Vestel

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2500 W
 • Garanti: 2 yıl
 • Renk: Siyah

Vestel yağlı radyatör ısıtıcı, sunduğu üstün teknoloji sayesinde soğuk kış aylarında evlerinizi dilediğiniz ölçüde ısıtabilmenizi sağlar. Modern dizaynının yanı sıra 13 sıradan oluşan ısıtma sistemi, alanın büyüklüğü fark etmeden kaliteli ve güvenli ısınma sunar. Isı ölçüleri 3 kademeden oluşur. Bu sayede, küçük alanlar ya da büyük alanlar için ısı ayarı yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** G**; harika bi ürün. hemen ısıtıyor odayı. odanın ısısını koruyor. kesinlikle tavsiye ederim

💬 S** S**; 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum parasını sonuna kadar hak eden bir ürün .


Voltomat

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2500 W
 • Garanti: 2 yıl ithalatçı garantili
 • Renk: Siyah

11 sıradan oluşan ısıtma sistemi ile evinizde kullanacağınız her alanda etkili hizmet sunar. 2 kademeli ısı ayarı sayesinde, ısıyı ılık ya da sıcak olarak ayarlayabilirsiniz. Tekerlekli tasarımı sayesinde taşımak ve yer değiştirmek oldukça kolaydır. Kullanılan alandaki ısının kaybolmasını engelleyerek alanın soğumasını geciktirir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Tek kelimeyle Harika bir ürün herkese tavsiye ederim

💬 B** H**; Güzel ısıtıyor beklediğimden daha kaliteli memnun kaldım


Kumtel

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2500 W
 • Garanti: Var
 • Renk: Beyaz

Özellikli çocuklu ailelerin ısıtıcı kullanırken en endişeli oldukları konu, ısıtıcının devrilmesi, fazla ısınması ya da çocuklar ısıtıcıya yaklaştıkça görünmez kazalar yaşanmasıdır. Kumtel yağlı radyatör ısıtıcı, devrilme emniyeti ve fazla ısınmaya karşı korunaklı yapısı ile tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldırır. Aynı zamanda, 3 ısıtma kademesi ve ayarlanabilir termostat sayesinde soğuk kış aylarını keyifle geçirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ç** B**; muhteşem ısıtıyor klima gibi suni ısıtma yapmiyor kalıcı işi bırakıyor ikinciyi aldım kesinlikle tavsiye

💬 İ** İ**; 17 m2 lik oğlumun odasına destek ısıtıcı olarak aldım. Birinci kademede, 10 dak. da odanın sıcaklığı baya degisti. Soğuk kış günlerinde iyi olacağını düşünüyorum. 


Awox

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2500 W
 • Garanti: Var
 • Renk: Beyaz

Isı çıkışını direkt olarak sağlamayan Awox yağlı radyatör, kullanılan alanda ısıyı eşit şekilde dağıtarak güvenli bir ısınma sağladığı için elektrik tasarrufu da sağlar. 3 kademeli ısınma ayarı sayesinde kullanılan alanın büyüklüğüne göre ısı ayarı yapılabilir. Yağlı radyatör olmasından dolayı, öncelikle iç kısmında yer alan yağı ısıtarak işlem yaptığı için alanın sıcaklığını da kendi sıcaklığını da uzun süre korur.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** M**; Fanlı güzel ısıtıyor elektrik tüketimi maalesef fazla ama ısıtması çok iyi

💬 Y** D**; Ürün gayet güzel ısıtıyor 13 m3 odayı 1 kademe ile ısıtıyor pahalı ürünlere para vermeyin alın kullanın


Skytech

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2500 W
 • Garanti: 2 yıl ithalatçı garantili
 • Renk: Gri

Şık ve dikkat çekici dizaynı sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilen Skytech yağlı radyatör, aynı zamanda uzun süreli ısıtma sağlarken elektrik tasarrufu yapmanıza imkan verir. 11 dilimli ısıtma sistemi ve orta derece güç kullanımı ile birlikte orta büyülükteki bir odayı tek başına çok hızlı bir şekilde ısıtır. Ayarlanabilir termostatı sayesinde belirli bir sıcaklığa geldiğinde kendini otomatik olarak kapatır. Bundan dolayı, uyurken kullanıma da uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** K**; Küçük odaları gayet güzel sıcacık yapıyor büyük odaların soğukluğunu kırıyor eğer bebeğiniz varsa odasına alabilirsiniz güzel ısıtıyor fanı ara ara çalışıyor hiçte rahatsız etmiyor

💬 M** E** K**; Ürün gerçekten sessiz çalışıyor ve fanlı, ısıtma derecesi güzel, bu fiyata gayet iyi


Vigo

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2500 W
 • Garanti: 2 yıl resmi distribütör garantili
 • Renk: Beyaz

3 emniyetli koruma sistemi sayesinde dilediğiniz alanda kullanıma uygundur. Isıyı yavaş dağıttığı ve kullanılan alanda hapsettiği için ısı kaybı yaşanmaz. Elektronik termostatı sayesinde, alandaki sıcaklık ideal düzeye geldiğinde kendini kapatır. Güvenli yüzey sıcaklığı önlemi sayesinde, çocukların olduğu alanda da kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** K**; yağlı radyatörümüz sorunsuz bi şekilde teslim edildi. dogalgaz petegi görünümüyle odamıza ayrı bi hava kattığını söyleyebilirim. şuan elektrik yakma işini bilemiyorum daha yeni geldi ancak fazla yakmaz diye düşünüyorum.

💬 R** A**; gerçekten kaliteli bir ürün tavsiye ederim gayet yeterli.. 🙂


Altus

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2300 W
 • Garanti: 2 yıl resmi distribütör garantili
 • Renk: Beyaz

Alt kısmında yer alan tekerleri sayesinde 360 derece hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede, taşınması ve yer değiştirilmesi oldukça kolaydır. 3 farklı güç modu sayesinde kullanılan alanın büyüklüğüne göre ısı ayarını sağlayabilirsiniz. Orta derece ağırlığa sahip olmasından dolayı ev içinde rahatlıkla yeri değiştirilebilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** D**; ısıtması güzel arçelik garantili memnun kaldık

💬 Ü** B**; Gayet iyi ve kullanışlı memnun kaldık


Delonghi

Ürün Özellikleri

 • Güç: 2300 W
 • Garanti: Var
 • Renk: Beyaz

Tekerli olarak dizayn edilmesi sayesinde dilediğiniz alanda kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz. Delonghi yağlı radyatör ısıtıcı, ısıyı yavaş yavaş dağıttığı için kullanılan alanda kalıcı ve etkili ısınma sağlar. Fazla ısınma güvenliği ve devrilmeye karşı alınan önlemleri sayesinde ev kullanımına uygundur. Oldukça başarılı ısınma sağlarken aynı zamanda elektrikten tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** S**; Görüntü olarak çok şık ve tekerlekleri sayesinde kullanışlı bir ürün. Şimdilik memnunum. 

💬 F** D**; Güzel paketlenmiş sağlam bir şekilde geldi çalışıyor tek sıkıntı biraz koku var ilk ısıtma yaptığımız için olabilir diye düşünüyorum ısıtma konusunda bayağı iyi tavsiye ederim satıcı ilgili teşekkür ederim


En İyi Klima Markası TavsiyesiEn İyi 10 Tavan Vantilatörü Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi yağlı radyatör hangisi?

Kullanıcılar tarafından tavsiye edilen en iyi yağlı radyatör, Skytech, Beko, Arçelik, Vestel, Altus, Voltomat markalarına ait yağlı radyatör ısıtıcılardır. Bu ürünler, güvenlik önlemleri ve etkili ısıtma sistemleri sayesinde kullanıcılardan tam not almıştır.

12 dilimli yağlı radyatör kaç metre kare ısıtır?

Genellikle 12 dilimli yağlı radyatörler, ısınma sistemlerinin güçlü olması nedeniyle 30 metre kare alanı rahatlıkla ısıtabilir.

Yağlı radyatör ne işe yarar?

Bu ürünlerde kullanılan yağ sayesinde ısı enerjisini uzun süre koruyarak ısıtıcının kullanıldığı alanın uzun süre sıcak kalmasını sağlar.