Aracınızın nerede olduğunu her an takip edebilmek için tek yapmanız gereken donanımlı bir araç takip cihazına sahip olmaktır. Eski takip cihazlarına göre yeni araç takip cihazları programlar üzerinden takip edilebildiği için aracın hızı, geçmişe yönelik harita bilgileri, kontak açıp kapatma saatleri gibi bilgileri de içerir.

Aracınızı ortak kullandığınız kişilerin günlük, haftalık ya da aylık olarak ne yaptığını öğrenmek için kullanabileceğiniz bu cihazlardan aynı zamanda doküman alma imkanınız da bulunur. Bu nedenle aracınız hakkında takip ve diğer bilgilere en iyi şekilde erişebileceğiniz araç takip cihazlarını araştırdık.

Sıra MarkaGps DoğruluğuİyiÖneri Puanı
1İtracksafe10-50 M10/9.7
2Horizont10-50 M10/9.8
3Securemore1-10 M10/9.8
4Arvento Treyki10-50 M10/9.7
5Mobilas10-50 M10/9.8
6Erctec1-10 M10/9.8
7Tkstar1-10 M10/9.9
8Wanwaytech5-10 M10/10
9Filoway1-10 M10/9.7
10Net1-10 M10/9.9
Araç Takip Cihazı Öneri Listesi

En İyi 10 Araç Takip Cihazı Önerisi

Aracınızın takibini sağlarken aynı zamanda özelleştirerek diğer bilgilere de ulaşabileceğiniz takip cihazlarını sizler için araştırarak liste haline getirdik.

İşte en iyi Araç Takip Cihazı önerileri:

İtracksafe

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 10-50 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var
 • Batarya Gücü: 150 mAh

Bine araç, motosiklet ve buna benzer araçların takip edilebilmesi için kullanılan İtracksafe araç takip cihazı, dahili yüksek GPS ve GSM antenleri ile anlık konum bilgisi paylaşmaktadır. 2 saate kadar kesintisiz konum paylaşan batarya ömrü ve dahili pili sayesinde araç çalışmıyorken de konum bilgisi alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** A**, Motorum çalındıktan sonra almaya karar verdim diğer motorum için keşke daha önce alsaydım, paradan kaçmayın arkadaşlar giden geri gelmiyor.

💬 Ö** A**; Hızlı kargolandı, ürün kaliteli başarılı satıcı ve ilgili satıcı.


Horizont

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 10-50 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var

Aracınızı 7 gün 24 saat canlı harita üzerinden izleyebilmeniz için geliştirile Horizont araç takip cihazı, aracın hızını, geçtiği güzergahları, durdukları alanları ve daha çok bilgiyi anlık olarak alabilmeniz için geliştirilmiştir. Güçlü bataryası sayesinde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. İnternete bağlı olduğunuz her yerden telefon ya da bilgisayar yardımıyla program üzerinden takip ve raporlama yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Kaliteli ve iş gören bir cihaz tavsiye ederim.

💬 B** D**; Uzun süredir araştırma yapıyordum Horizont almaya karar verdim memnun kaldım. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.


Securemore

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 1-10 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var
 • Batarya Gücü: 6000 mAh

Bilgisayar ve cep telefonunuzdan canlı takip yapma özelliği bulunduran Securemore araç takip cihazı, günlük, haftalık ve aylık doküman almanızı sağlar. Aracın kontak çalıştırdığı anlar, yaptığı hız, bulunduğu net alan gibi bilgileri anlık olarak paylaşır. 1-10 metre Gps doğruluğu bulunduğu için aracın anlık konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 V** Ö**; Cihazın şarjı dedikleri gibi mükemmel derecede uzun gitmektedir. Nokta atışı yer buluyor. Cihazla birlikte Türkçe Kullanım Kılavuzu geldi. Kurulumu çok basit ve uygulama üzerinden rahatlıkla takip edebiliyorsun. Özel bir ayar için aradığımda anında isteğimi yerine getirdiler ve ertesi gün de arayıp sorun olup olmadığını sordular. Her yerden alışveriş yapabilirsiniz ama bu fiyata böyle kaliteli bir cihaz ve kaliteli müşteri hizmetlerini bulamazsınız. İnsan ilişkileri mükemmel samimi insanlar.

💬 I** H**; Cihazı satın aldıktan 1 gün sonra elimde oldu. Bugün kurup gerçek ortamda testlerini yaptım. Araca taktım ve konumu ne kadar doğru hesaplıyor vs hepsini kontrol ettim. Arkadaşlar piyasada alabileceğiniz en güzel ürün bence.


Arvento Treyki

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 10-50 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen araç takip cihazlarından biri olan Arento Treyki, vale modu ve aracımı bul modu sayesinde aracınızın durduğu alanı ve sizden habersiz hareket edip etmediğini öğrenebilirsiniz. Park modu sayesinde aracınızı park ettiğiniz alanı net olarak gösteren cihaz aynı zamanda seyahat geçmişi özelliği ile geçmiş konum bilgilerini paylaşır. Güvenli alan belirlediğiniz takdirde aracınız belirlediğiniz alandan çıktığında alarmla ilgilendirilirsini.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** Y**; Gayet güzel çalışıyor, her an takip edebiliyorum. OBD fişine takılı olması şarj sorununu ortadan kaldırıyor. Cihaz söküldüğünde anında mesaj geliyor. Tek bir opsiyon daha isterdim, o da Motoru durdurmak olurdu. Tavsiye ederim.

💬 M** D**; Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ürün güzel herhangi bir sorun yaşamadım. Müşteri hizmetleri ilgili. Tak çalıştır kurulum vs uğraşmıyorsun.


Mobilas

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 10-50 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var

Android, IOS ve Web üzerinden sorunsuz şekilde takip sağlama imkanı sunan Mobilas araç takip cihazı, lisanslı haritası, özel kabloları ve yazılımıyla farkını ortaya koyar. Araç hareket algılama sensörünün yanında analog sıcaklık sensörü, ortam dinleme kiti, yakıt kapağı sensörü, sürücü tanıma kiti ve dijital sıcaklık sensörüyle aracı özelleştirebilmenizi sağlar. Motor blokaj özelliği ile kayıp çalıntı durumlarında araç motorunu uzaktan komutla durdurabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** H**; Birkaç araştırma yaptıktan sonra mobilas almaya kadar verdiğim memnun kaldım.

💬 A** S**; Kontrollerini yaptım cihazı kullanmaya başladım ve kaliteli ürün tavsiye ederim.


Erctec

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 1-10 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var

Yalnızca ticari amaçla çalışan araçlarda değil özel aracınızda da kullanabileceğiniz araç takip cihazlarından biri olan Erctec, gelişmiş özellikleri sayesinde aracınızın anlık olarak durumunu ve konum bilgisini paylaşır. Özellikle kuryelerin denetlenmesi adına oldukça başarılı özellikler ortaya koyan cihaz 7 gün 24 saat boyunca motosiklet ya da diğer araçların durumunu bildirir. Yalnızca anlık konum bilgisi değil aynı zamanda geçmişe dönük raporlama da sunduğu için aracınızın durumunu net olarak öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** G**; Kullanması da yerleştirmesi de kolay tavsiye ederim.

💬 K** B**; Cihaz istediğim gibi güzel çalışıyor tavsiye ediyorum.


Tkstar

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 1-10 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var
 • Batarya Gücü: 5000 mAh

5000 mAh batarya gücüne sahip olan Tkstar araç takip cihazı, özel uygulaması sayesinde aracınızı daima canlı olarak izleme imkanı tanır. Android ve Ios uyumlu olması sayesinde tüm telefonlardan takip yapabilirken aynı zamanda bilgisayar üzerinden de uygulamayı kullanabilirsiniz. Açılıp kapanabilen bekleme modu özelliği sayesinde güç tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** Y**; Hayatımda verdiğim en doğru karardı bu cihazı almak çok başarılı ve kolay kurulumu ve satıcıya çok ilgili 2 gün içinde elime ulaştı.

💬 H** G**; Cihaz güzel tavsiye ederim. Kurulumu açık havada yapın.


Wanwaytech

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 5-10 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var
 • Batarya Gücü: 850/1900/900/1800MH

Wanwaytech araç takip cihazı, uzaktan yakıt kesme özelliği sayesinde rakiplerinden ayrılmaktadır. Özel olarak geliştirilen dış kaplaması ve kasası sayesinde dış faktörlerden etkilenmeden uzun süre performans sağlar. Hava sıcaklığı ve hava koşulları ne olursa olsun ısı, nem ve sudan etkilenmez. Cihaza dair tüm ayar ve komutlarınızı uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** B**; İnanın hiç bu kadar beklemiyordum ufacık bir cihaz ama yaptıkları inanılmaz. Cihazı motoruma taktım çok basit montajı var küçük yapısıyla da her yere sığdırabilirsiniz. Cihazdan tüm alarmlar saniyelik olarak geliyor. Motorun üstüne bindiğimde hatta motora dokunduğumda, motoru açtığımda, kapadığımda, belirli sınırladığım bölgeyi geçtiğimde, hız ihlali yaptığımda hatta çukurdan geçtiğim anda bile uyarı atıyor inanılmaz bir şey. Uygulaması Türkçe tüm ayarlar uygulamadan yapılabiliyor motoru açma kapama vs her şey… Uygulamadan geçmiş rota kayıtları nerede ne kadar bekledi nereleri hangi zamanda ziyaret etti tüm hepsini ayrıca rapor olarak da alınabiliyor. Canlı takibi harika hareket ettiğiniz anda uygulamadan online takibi izleyebiliyorsunuz. Alacak arkadaşlar hiç tereddüt etmenize gerek yok. İşini hakkıyla yapan böyle firmaları bu devirde bulmak çok zor. Teşekkürler.

💬 E** U**; Takip sistemleri konusunda bir uzman olarak bu yorumu yazmak ve sizleri aydınlatmak istedim. Wanway marka ürünlerin kalitesi zaten tartışılmaz ergonomik yapısı ve kolay kurulumu olan bu ürünü ,ayrıca mükemmel kalite anlayışı ve uzman destek ekibi ile hizmet veren bu firmayı tereddütsüz tercih edebilirsiniz.


Filoway

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 1-10 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var

İnternet bağlantısı olan her yerden aracınız hakkında anlık bilgileri alabilmeniz için geliştirilen Filoway araç takip cihazı, yalnızca canlı takip özelliğiyle değil geçmişe yönelik araç kullanım bilgilerini doküman haline getirmesiyle de kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Aracınızın hız, rölanti, park, güç, kontak, bölge, mesai bilgilerini uygulama üzerinden anlık olarak görebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 I** T**; Sorunsuz çalışıyor programdan takip etmek de çok kolay tavsiye ederim.

💬 M** A**; İhtiyacı olanlar düşünmeden alabilir çok kaliteli bir cihaz bir sürü özelliği var.


Net

Ürün Özellikleri

 • Gps Doğruluğu: 1-10 metre
 • Günlük ve Aylık Raporlama: Var
 • Batarya Gücü: 5000 mAh

Ücretsiz araç takip uygulamasına sahip olan Net araç takip cihazı, aracınız hakkında canlı olarak bilgilendirme sağlar. Ortam seslerini de algılayarak uygulamaya yansıtan cihaz, aracınızı özelleştirebilmeniz için de ayar özelliklerine sahiptir. Geriye dönük konumların kaydedilmesinden dolayı uygulama üzerinden geçmiş hareket bilgilerine erişebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** U**; Marka kalitesini bilenler için kesinlikle düşünmeden alabilirsiniz diyorum. Ben çok memnun kaldım gerçekten istediğiniz her şeyi kontrol edebiliyorsunuz.

💬 İhtiyacı olan herkes düşünmeden alabilir. Başarılı ürün.


En İyi Araç KamerasıEn İyi 10 Araç İçi Su Isıtıcısı Önerileri
İlginizi Çekebilir

En iyi araç takip cihazı hangisi?

Kullanıcıların en çok tavsiye ettiği araç takip cihazı markaları, İtracksafe, Mini-A8, FiloWay, Wanwaytech, Tkstar, Erctec, Arvento Treyki, Securemore, Horizont ürünleri olarak bilinmektedir. Yeni sistemle geliştirilen bu cihazlar daima canlı konum paylaşma özelliğinin yanında uygulama üzerinden özelleştirilebilir şekilde tasarlanmalarından dolayı oldukça verimli ve kullanışlıdır.

Telefondan araç takibi nasıl yapılır?

Telefondan araç takibi yapabilmek için öncelikle güvenli bir araç takip cihazına ihtiyacınız olacaktır. Cihaz ve cihazın uygulamasını eşleştirdikten sonra cihazı aracınıza yerleştirerek telefon ya da bilgisayar üzerinden canlı olarak takip gerçekleştirebilirsiniz.

Araç takip cihazı yasal mı?

Araç takip cihazı kullanımının yasal olabilmesi için cihazın, aracın ruhsat sahibinin bilgisi ve onayı ile takılması gerekir. Yani, sadece kendi aracınıza ya da ruhsat sahibinin izni ve isteğiyle cihaz kullanıldığı sürece yasaldır. Araç sahibinin bilgisi dışında yerleştirilen cihazlar yasa dışı olarak kabul edilerek cihazı izinsiz olarak takan kişiler cezalandırılır.

Araç takip sistemi neleri gösterir?

Cihazın gelişmişlik seviyesine göre araç takip sistemi ile aracın hızı, konumu, kontak süresi, park yeri gibi bilgileri kolaylıkla kontrol edilebilir. Bunun dışında, araç sıcaklığı, sürücü özelleştirme gibi farklı özelliklere sahip cihazlar da bulunmaktadır.