Yalnızca çocukların eğlence aracı olarak görülen hulahoplar, aslında yetişkinler için de oldukça değerli egzersiz araçları olarak kullanılmaktadır. Çocukluk dönemlerinde hulahoplarla, oynamak için yapılan hareketler ilerleyen yaşlarda vücudu şekle sokmak ve bölgesel incelme sağlamak için de kullanılmaya başlamıştır.

Pilates ya da yoga yaparken yardımcı ekipman olarak kullanılmalarının yanında, evde yapacağınız hafif egzersizlerde de yardımcı olur. Bel çevresinde çevirme yöntemiyle kullanılan hulahoplar, yağ yakma özelliğinin yanında oldukça eğlenceli oldukları için de tercih edilirler. Bundan dolayı, en iyi hulahop önerilerini sizler için araştırdık.

SıraModel ÖlçüİyiÖneri Puanı
1Liggo Hulahop60 Cm10/10
2Busso Bs22487 Cm10/9.9
3Avessa MB3602895 Cm10/9.8
4Sport Hulahop60 Cm10/9.9
5Hattrick HL-1595 Cm10/9.8
6Liveup LS332688 Cm10/10
7Leyaton HL198 Cm10/9.9
8Ciwaa CWA197TS70 Cm10/9.9
9Attack Hulahop60 Cm10/9.7
10Tryon Hl-7575 Cm10/9.6
Hulahop Öneri Listesi

En İyi 10 Hulahop Tavsiyesi

Hem eğlenirken sıkılaşabilmeniz için hem de çocuklarınızla güzel zaman geçirirken onlara eşlik edebilmeniz için en iyi hulahop ürünlerini sizler için liste haline getirdik.

İşte en iyi Hulahop önerileri:

Liggo Hulahop

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Oyun
 • Renk: Çok renkli

Çoklu renk seçeneği sayesinde kız ya da erkek çocuklar için oldukça uygun oyun malzemeleridir. Sert plastikten ve yüzeyi pürüzsüz şekilde tasarlanmıştır. 60 cm büyüklüğü ile çocukların rahatlıkla çevirebileceği şekilde üretilmiştir. Evde ya da dış mekanda kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** K**; Okulumuz için aldık sorunsuz resimde görüldüğü gibi bir şekilde elimize ulaştı teşekkür ederiz

💬 M** K**; harika çok sağlam.


Busso Bs224

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Spor
 • Renk: Pembe ve gri

Yetişkinlerin egzersiz programlarını en iyi şekilde gerçekleştirebilmeleri için üretilmiştir. Parçalı yapısı sayesinde dilediğiniz büyüklüğe göre ayarlayabilirsiniz. İç kısmının çıkıntılı olması, kullanım esnasında bölgesel zayıflama sağlaması açısından tasarlanmıştır. Evde ya da salonlarda kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** T**; Sandigimdan büyük geldi. Ama cok ise yariyor, Bide asiri eglenceli. Tavsiye ederim

💬 S** B**; Çok beğendim, kendime 50 yaş hediyesi olarak aldım. Çocukluğuma döndüm bir anda😊 birleştirdikten hemen sonra denedim, bi baktım çevirmeye başlayalı 10 dakika olmuş çok eğlenceli. Bi de 2 beden inceltirse, süper ürün demektir


Avessa MB36028

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Masaj
 • Renk: Çok renkli

Toplam 6 parçadan oluşan bu hulahop, yalnızca egzersiz için değil aynı zamanda masaj yapması için de tasarlanmıştır. Egzersiz sırasında hulahopu belinizde çevirirken iç kısmında yer alan masaj topları, bu bölgelere masaj yaparak rahatlatır. Egzersizden kaynaklanan ağrıları en aza indirir.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** N**; Mükemmel bel inceltıyor adım sayar gıbı sayım yapıyor benı baya motıve ettı iyikı almısım

💬 A** U**; çok memnun kaldım gerçekten çok güzel siparis verdim hemen geldi ayrıca kutulamasida memnun kaldım


Sport Hulahop

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Oyun
 • Renk: Çok renkli

Çapı yaklaşık olarak 60 cm belirlenmiştir. Sert plastikten üretilmesi nedeniyle uzun süreli kullanım sağlayabileceğiniz bir üründür. Uç kısımları birbirine geçebildiği için, boyunu kısaltmak istediğiniz takdirde bu kısımlardan keserek tekrar birleştirebilirsiniz. Böylece, dilediğiniz boyutta hulahop elde etmiş olursuunuz.

Kullanıcı Yorumları

💬 R** Ç**; Sınıfım için aldım gayet iyi kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım

💬 E** D**; Ana okulu için aldım f/p ürünü denebilir.


Hattrick HL-15

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Egzersiz
 • Renk: Çok renkli

Toplam 7 parçadan oluşan hulahop seti, iç kısmında yer alan çıkıntıları sayesinde egzersizden ekstra verim almanızı sağlar. Parçalı olması sayesinde dilediğiniz büyüklüğe göre ayarlayabilirsiniz. Daha küçük bir hulahopla çalışmak isterseniz aradaki parça ya da parçaları çıkararak hulahopu o şekilde birleştirebilirsiniz. İç kısımdaki modüller, egzersiz boyunca uygulanan bölgenin etki biçimini artıracak ve aynı zamanda masaj yapacaktır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** Ş**; boyutu yetişkinler için gayet iyi ağırlığı da güzel . güzel kargo yapılmış hızlı geldi tavsiye👍 on dk yaptım Spor yapmış gibi karnımda ısınma oldu çok beğendim.

💬 A** Ç**; gayet güzel sert bir plastiği var. yapamayacağımı düşünmüştüm hemen yaptım renkleri de gayet güzel


Liveup LS3326

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Egzersiz
 • Renk: Çok renkli

Ev egzersizlerinde kullanılabilmesi için üretilen hafif bir üründür. Sonuç alabilmek için oldukça zaman harcamanız gereken bölgelerin en hızlı şekilde çalışmasını sağlar. Kullanım alanına göre karın, bel ve basen bölgesinin şekle girmesine yardımcı olur. İç kısmında yer alan dalga benzeri çıkıntılar, kullanılan bölgede etkiyi artırırken aynı zamanda masaj yapar.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı ideal ölçü ideal ağırlıkta çok sağlam güvenle teretdüsüz satın alabilirsiniz teşekkürler 

💬 S** D**; Çok sağlam ve cok dayanıklı omurluk diyebilirim dakikalarca cevırıyorum bıraz agır onu bilerek alın


Leyaton HL-1

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Egzersiz
 • Renk: Çok renkli

900 gram ağırlığa ve 98 cm genişliğe sahip hulahop, ağırlığı sayesinde egzersizleri daha etkili hale getirir. Pvc, kombine pp ve nano- gümüş kullanılarak elde edilmiştir. Ev tipi kullanıma ve salon kullanımına uygundur. İç kısmında yer alan çıkıntılar, kullanılan alana masaj yapması için geliştirilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** G**; her gün fırsat buldukça çevirmeye çalışıyorum göbeğimin incelediğini fark ettim

💬 F** Ö**; ayyy canım hulahopum 😁 baslarda karın bel mide ağrıdan duramıyorsunuz ama bir kez alışınca sürekli yapmak istiyorsunuz. Kaliteli, fiyatı da uygun; tavsiye ederim


Ciwaa CWA197TS

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Oyun
 • Renk: Mavi

Yaklaşık olarak 230 gram ağırlığa sahiptir. Çocukların oyun için kullanması adına üretilmiştir. 70 cm büyüklüğe sahip olmasının yanında, daha küçük boyutlarda kullanılmak istenirse, uç kısımlarından kesilerek tekrar birleştirilebilir. Sert plastikten üretildiği için bozulma ve kırılma yaşanmaz. Evde ya da dışarda kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 V** B** G**; Jimnastik yapan kızım için aldım, gayet güzel. Çok güzel bir paketleme ile ulaştı

💬 N** T**; Tabi ki biraz agir kirtasiyedeki hafif plastikler gibi degil cunku spor amacli. Ben her gun 15 dk ceviriyorum ve cok az dusuruyorum. Cok mumnunum tesekkurler


Attack Hulahop

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Oyun
 • Renk: Pembe

Çocuklar ve yetişkinler için uygun şekilde üretilmiştir. Ev egzersizlerinde daha hafif bir hulahopa ihtiyacınız varsa tam size göre. Çocuklarınız için eğlenceli fakat uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız yine tercih edebileceğiniz bir ürün olacaktır. 60 cm büyüklüğe sahip olması nedeniyle kullanımı kolaydır. Evde yapacağınız antrenmanlarda kolay sonuç almanızı sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; kızlarım için almıştım çok beğendik tavsiye ederim

💬 S** B**; Çocuklar için olmasından dolayı hafif beğendik


Tryon Hl-75

Ürün Özellikleri

 • Kullanım amacı: Oyun
 • Renk: Sarı

75 cm büyüklüğe sahip sarı hulahop, kız çocuklar için de erkek çocuklar için de kullanılabilen bir üründür. Boyutunu küçültmek isterseniz uç kısımlarından keserek tekrar birleştirebilirsiniz. Boyutunun büyük gelmesinden dolayı yetişkin kullanımına da uygundur. Sert plastikten üretildiği için bozulma ve kırılma problemi yaşanmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** A**; Çok kaliteli kızım severek kullanıyor yamulma kırılma olmuyor

💬 B** D**; Beklediğimizden de kaliteli geldi memnun kaldık


En İyi 10 Pilates Topu ÖnerisiEn İyi 10 Pilates Çemberi Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi hulahop hangisi?

Evde antrenman için kullanılan ya da çocuklar için üretilen hulahoplar arasında en çok beğenilen ürünler; Avessa, Busso, Liggo, LiveUp, Tryon, Attack, Ciwaa ürünleri olmaktadır. Kullanım amacına göre ağırlık ve dış kaplama yapıldığı için kullanım sırasında sizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmışlardır.

Hulahop kaç cm olmalı?

Ölçüler, yaş ve boyuta göre değişkenlik gösterir. 8 yaş altı çocuklar için 48 cm uzunluğunda hulahop yeterli olurken, 8-10 yaş aralığı için 60 cm gerekli olabilir. İlerleyen dönemlerde 70-75 cm hulahop, hem yetişkin kullanımı için hem de 10 yaş sonrası kullanım için uygun olacaktır.

Hulahop ne işe yarar?

Çocuklar için denge merkezlerinin öğrenilmesi adına oldukça işe yarayan bir oyun aletidir. Yetişkinler için de, bel ve karın bölgesindeki yağlardan kurtulmaları için oldukça eğlenceli bir çözümdür.