Kış geldiğinde yapılabilecek etkinlikler arasında çocuk, yetişkin demeden herkesin en çok eğlendiği aktivite kar kızağı yapmaktır. Özellikle çocuklar için çok iyi oyun aracı olarak görülse de yetişkinler için de oldukça eğlenceli bir aktivite olur. Bireysel olarak ya da toplu şekilde yapılan aktivitelerde doğru kızağı seçmeniz gerekir.

Aktiviteyi yaptığınız alan, zemin ve kişi sayısına göre kızak seçimleri değişebilir. İster bireysel olarak isterseniz de toplu şekilde kar kızağı yapacak olun, her şekilde öncelikle dayanıklı ürünler sonrasında da kendi standartlarınıza uygun ürünler bulmanız gerekir.

SıraModelÖlçüİyiÖneri Puanı
1Artahşap91x30x910/10
2Yeşil Wood Dizayn30x90x2510/9.9
3YargıcıYetişkin10/9.8
4Narım Çam Ağacı30x35x3010/9.9
5One Design Ahşap10x50x2810/9.8
6Saban89x40x1910/10
7HappysYetişkin/Çocuk10/9.9
8Ahşapyolcusu77x33x1010/9.9
9KarkayÇap-9510/9.7
10Ferrino BaldasYetişkin10/9.6
Kar Kızağı Öneri Listesi

En İyi 10 Kar Kızağı Önerisi

Muhteşem bir eğlence aracı olan kar kızağı, kış mevsiminin vazgeçilmez etkinliklerden biridir. Bu aktiviteyi gerçekleştirebilmek ve olumsuz bir sürprizle karşılaşmamanız iyi en iyi kar kızağı tavsiyelerini sizler için araştırarak listeledik.

İşte en iyi Kar Kızağı önerileri:

Artahşap

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: 70 kg
 • Renk: Kahverengi

Genel olarak tek kişi kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Kayın ağacından üretilen kar kızağı, kar aktivitelerinizi gerçekleştirmek için oldukça güvenli bir seçenek olacaktır. Çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Ön kısmında bulunan kızak ipleri, yön vermek ve destek almak için oluşturulmuştur.

Kullanıcı Yorumları

💬S** Ö**; Ürün gayet güzel paketlemesi düzgündü teşekkür ederim

💬 Ö** G** B**; Harika bir ürün! Acayip eğlendi kızım. Ayrıca çok sağlam!


Yeşil Wood Dizayn

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: 145 kg
 • Renk: Kahverengi

Yetişkin kullanımına ve çocukların kullanımına uygundur. Yetişkin kullanımında 2 kişi rahatlıkla kullanılabilir. Çocuklar için de birkaç çocuğun sığabileceği ölçülere sahiptir. Kayın ağacından elde edilen kızak, kar üstünde ilerlemeyi kolaylaştırarak etkinlikleri oldukça keyifli hale getirir. Uzun süre kullanabilmek için aktivite sonrasında kuru bil alanda muhafaza edilmesi gerekir.

Kullanıcı Yorumları

💬N** A**; Açıkçası hiç yorum olmadığı için çok endişelendim ama ürün tam istediğim gibi geldi çok güzel çocuklara gayet uygun karda güzel kayıyor hatta biz ebeveyn olarak bile binebildik ve eğlendik.

💬 G** E**; harika, saglamligi da test edildi. guvenle alabilirsiniz. firma cok ilgili sorulari anında cevapliyor ve kargo cok hizli


Yargıcı

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: Yetişkin
 • Renk: Kahverengi

Ladin ağacından üretilen kar kızağı, yetişkinlerin kullanımı için oldukça uygun şekilde tasarlanmıştır. Yetişkin bireylerin tek başına rahatlıkla kayak yapabilmesi için güçlendirilmiştir. Kar aktivitelerinizde oldukça şık ve dayanıklı bir tercih olacaktır. Kullanım sonrasında kurumasını beklemeniz ve sonrasında muhafaza etmek için kaldırmanız önerilir.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** K**; Çok sağlam çok da güzel duruyor

💬 H** G**; Ürün ahşap şık duruyor Görünüş olarak saglam


Narım Çam Ağacı

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: Yetişkin
 • Renk: Turuncu/ Kahverengi

En sağlam ağaçlardan biri olan çam ağacı kullanılarak üretilmiştir. Ölçüleri dikkate alındığında taşıma kapasitesi yetişkinler için oldukça uygundur. Yetişkinlerin tek başına gerçekleştirmek istedikleri aktivitelerde ya da çocukların birlikte gerçekleştirmek istedikleri aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Kullanıcı Yorumları

💬S** R**; Çok hoş gözüküyor dekoratif olarak bile kullanılabilir çok sağlam hiçbir problemi yok

💬 N** I**; Beklediğimiz gibi geldi oldukça eğlenceli sağlam ürün


One Design Ahşap

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: 200 Kg
 • Renk: Açık kahverengi

Çocuklar ve yetişkinler için oldukça elverişlidir. Kar kızağı yapmak için bulunabilecek en dayanıklı ve güçlü kızak seçeneklerinden biridir. Kızağın alt kısmında bulunan ve karla temas eden parçaları, hız tutkunları için özel olarak üretilmiştir. Bunun yanında, dilediğiniz kadar hız yaparken güvenliğiniz de düşünülerek fren sistemi eklenmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬E** S**; Çok sağlam bir ürün çok güven veriyor kullanımı da eğlenceli

💬 L** U**; Kızak yaparken aklımızda soru işareti kalmadan çok eğlendik çok güvenilir bir ürün


Saban

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: 100 Kg
 • Renk: Siyah

Vücut için özel olarak şekillendirilmiştir. Bulunan fren sistemi sayesinde kayma sırasında kızağa yön verebilir ya da hızınızı yavaşlatabilirsiniz. Çekme sapı sayesinde dilediğiniz yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Genel olarak tek kişilik kullanımlara uygundur. Buzlanmış zeminlerde kullanıma uygun değildir.

Kullanıcı Yorumları

💬G** O**; cok guzel harika otesi

💬 M** D**; Çocuklar için de bizim için de çok eğlenceli oldu kullanışlı bir kayak


Happys

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: Çocuk
 • Renk: Yeşil

Çocuk ve tek kişilik yetişkin kullanımına uygundur. Eğlenceli rengi sayesinde kar kızağı yaparken en dikkat çekenlerden biri de siz olabilirsiniz. Sağ ve sol tarafta el kısımlarında bulunan fren sistemi sayesinde kızağa yön verebilir ya da hızınızı yavaşlatabilirsiniz. Çekme sapı yardımıyla kayma etkinliği bittikten sonra dilediğiniz yere kolaylıkla götürebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬H** G**; Kullanımı oldukça kolay çocuklar için mutlaka alınması gerekiyor sağlam ürün

💬 T** Y**; Çocuk için olduğu söyleniyor ama biz de çok eğlendik fren sistemi gerçekten işe yarıyor


Ahşapyolcusu

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: 50 Kg
 • Renk: Açık kahverengi

Çocukların en güvenli şekilde eğlenebilmeleri için özel olarak geliştirilmiştir. Kar aktiviteleri esnasında düşme ve sakatlanmaların önlenmesi için dizayn edilmiştir. Tamamen ahşap malzemelerden ve tamamen el işçiliği ile üretilmiştir. 6-10 yaş arası çocuklar için oldukça kullanışlı bir kızaktır.

Kullanıcı Yorumları

💬M** İ**; Çocuklar çok sevdiler, sürekli kaymak istiyorlar

💬 K** K**; Alırken tereddüt etmiştim ama çok dayanıklı ürün tavsiye ederim


Karkay

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: Çocuk ve yetişkin
 • Renk: Değişkenlik gösterebilir

Diğer kızak çeşitlerine göre farklılık gösterse de oldukça dayanıklıdır. Eğlenceli bir aktivite gerçekleştirmeniz için iç kısmı özel olarak güçlendirilmiştir. Şişme kızaklarda genelde yırtılma ya da çok çabuk patlama gözlemlenir. Bu üründe ise iç kısmı şamyelli olarak üretildiği için diğer şişme ürünlere göre çok daha dayanıklıdır. Çocukların ve yetişkinlerin kullanımına oldukça uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬Ç** H**; Alırken biraz tereddüt etmiştim ama gayet sağlam geldi hem çocuklar hem biz kullanmamıza rağmen ne havası indi ne de patladı kaliteli ürün.

💬 N** B**; Dayanıklı sağlam biz beğendik


Ferrino Baldas

Ürün Özellikleri

 • Taşıma Kapasitesi: Çocuk ve yeetişkin
 • Renk: Mavi

Kar ayakkabılarına özel olarak tasarlanmış ürün, 34-48 numara arasında bulunan tüm ayaklar için tam kavrama sağlar. Eğimli zeminlerde bile tam kavrama yaparak güvenli bir sürüş sağlamanıza yardımcı olur. Bulunan taşıma çantası sayesinde kolaylıkla muhafaza edilebilir. Kullanılan fren sistemi ve alt kısmında yer alan metal aparat sayesinde düşme ve sakatlanmalar engellenmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬B** U**; Fiyatı biraz yüksek olsa da sonuna kadar hak ediyor çok kaliteli

💬 G** I**; Çocuklarla birlikte kullandık oldukça başarılı


En İyi 10 Kayak Montu ÖnerisiEn İyi 10 Kayak Pantolonu Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi kar kızağı hangisi?

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen kar kızakları, Yeşil Wood Dizayn, Ferrino Baldas, Karkay, Happys, Saban, Yargıcı kar kızakları olarak belirlenmiştir. Kar keyfini sonuna kadar yaşamak için ideal olan bu kızaklar, aynı zamanda güçlü fren sistemine ve yön değiştirme sistemine sahip oldukları için kullanıcılar tarafından özellikle tavsiye edilmektedir.

Kar kızağı hangi malzemelerden yapılır?

Kızaklar, genel olarak ahşap malzemelerden elde edilse de plastik malzemeler kullanılarak üretilen çeşitleri de bulunur. Kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Kar kızakları ne kadar?

Ürünün tasarım şekline ve markaya göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Piyasada her bütçeye uygun kar kızağı bulabilirsiniz.