Kış aylarında soğuktan en iyi şekilde korunabilmek için kalın kıyafetler kullanmaktan daha önemlisi iyi bir kışlık bota sahip olmaktır. Ayağınızı sıcak tutacak ve ısı yalıtımı sağlayacak olan bu botlar, dışarda geçirdiğiniz vakitleri keyifli hale getirir.

En iyi kışlık botu seçebilmek için öncelikle alacağınız botun kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olmanız gerekir. Diğer bot çeşitlerine nazaran kışlık botlar için biraz daha fazla bütçe ayırmak soğuk kış günlerini hesaba kattığınızda daha iyi sonuç verecektir. Yine de sizler için en ulaşılabilir ve en kaliteli kışlık bot tavsiyelerini araştırdık.

Sıra ModelNumaraİyiÖneri Puanı
1Columbia BM1766 Firecamp8-4710/10
2Tommy Hilfiger Örme Kadın Bot36-4010/9.9
3Harley Davidson Gladis Black36-4010/9.8
4Greyder Glıne 1503040-4510/9.9
5Hammer Jack 10240-4510/9.8
6Derimod Erkek Casual40-4510/10
7Dockers 23118640-4510/9.9
8Bershka Streç Platform Bot35-4110/9.9
9Stradivarius 1995187135-4110/9.7
10Nine West Brandy36-4010/9.6
Kışlık Bot Öneri Listesi

En İyi 10 Kışlık Bot Tavsiyesi

Kış mevsiminde soğuktan korunurken aynı zamanda etkileyici görüntüsüyle herkesin dikkatini çeken botlara ulaşmak için araştırmalar yapmanız gerekir. Bundan dolayı, kış mevsiminde soğuktan korunurken aynı zamanda şık gözükeceğiniz botları sizler için listeledik.

İşte en iyi Kışlık Bot önerileri:

Columbia BM1766 Firecamp

Ürün Özellikleri

 • Numara: 8-47
 • Kullanım Alanı: Outdoor
 • Cinsiyet: Erkek

Sağlam ve güçlü yapısı sayesinde kış mevsiminde yüksek koruyuculuk sağlayan Columbia kışlık bot, aynı zamanda şık görüntüsüyle de tercih sebebi olmaktadır. Soğuk günlerde dışarıda geçireceğiniz vakitleri keyifli hale getirmesi ile birlikte ayaklarınızı sıcak tutarak konforlu bir kullanım sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** A**; Teşekkür ederiz ürün çok rahat ve kaliteli. Bir beden büyük aldık isabet oldu.

💬 K** S**; Aşırı derecede hafif oluşu çok güzel ayrıca ayağınıza giydiğiniz andan itibaren gerçekten kalitesini belli ediyor ayağı da baya sıcak tutuyor. Ayak numaranızdan 0.5 numara büyük alın tam olacaktır.


Tommy Hilfiger Örme Kadın Bot

Ürün Özellikleri

 • Numara: 36-40
 • Malzeme: Polyester ve elasten
 • Cinsiyet: Kadın

Soğuk kış günlerinde yapacağınız kombinleri en şık şekilde tamamlayan Tommy Hilfiger kadın kışlık bot, su geçirmez yapısı sayesinde kar ve yağmurlu havalarda da kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Örme üst kısmı, bacağınızı tam sararak sıcak tutar. Esnek yapısı sayesinde tüm bacak bedenlerine uyum gösterir.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Kesinlikle fiyatını hak eden bir bot. Çok güzel duruyor herkese tavsiye ederim.

💬 B** L**; Çok sıcak tutuyor su da geçirmiyor. Kışın kullanmak için çok şık bir bot.


Harley Davidson Gladis Black

Ürün Özellikleri

 • Numara: 36-40
 • Malzeme: Hakiki deri, polyester ve kauçuk
 • Cinsiyet: Kadın

Kışlık bot konusunda yıllardır iddialı bir marka olan Harley Davidson, ayaklarınızı soğuktan korumanın yanında şık ve estetik görünüm sunan ürünleri ile bilinmektedir. Hakiki deriden elde edilen kışlık bot, su ve rüzgarın ayaklarınıza işlemesini engelleyerek ısı yalıtımı sağlar. Bu sayede, en soğuk kış günlerinde dahi konforlu bir kullanım sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** E**; Çok havalı bir duruşu olan kaliteli bir bot. Kendi ayak numaramda aldım tam oldu. Kargo hızlı geldi paket özenliydi.

💬 İ** E**; Botun ayak kısmı modelinden kaynaklı kışın kalın çorapla giyilebilecek kadar geniş ve rahat kendi numaranızı alın.


Greyder Glıne 15030

Ürün Özellikleri

 • Numara: 40-45
 • Kullanım Alanı: Outdoor
 • Cinsiyet: Erkek

Kalın tabanı ve güçlü gövdesi sayesinde soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcak tutmak için tasarlanan Greyder kışlık bot, aynı zamanda estetik görüntüsüyle de dikkat çeker. Tırtıklı tabanı sayesinde zemine tam tutunma sağlarken buzlanma yaşanan alanlarda kayma ve düşme gibi kazaları engeller.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** D**; Nişanlıma hediye aldım çok kaliteli tam numaranızı alabilirsiniz.

💬 M** K**; Gerçekten fotoğraftakinden de daha şık bir bot, aşırı derecede de rahatlık veriyor.


Hammer Jack 102

Ürün Özellikleri

 • Numara: 40-45
 • Malzeme: Deri
 • Cinsiyet: Erkek

Deri dış materyali sayesinde soğuk hava girişini engelleyen Hammer Jack kışlık bot, aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahip olduğu için ayaklarınızı daima sıcak tutar. Yüksek tabana sahip olmasından dolayı ayaklarınız zeminle direkt olarak temas etmediği için sıcaklık düşüşü kontrol altında tutulur.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** N**; Bu kalite için bu fiyat o kadar uygun ki, kesinlikle tavsiye ediyorum.

💬 A** A**; Çok kaliteli ve çok güzel bir bot fiyatı da kalitesine göre çok uygun alın aldırın.


Derimod Erkek Casual

Ürün Özellikleri

 • Numara: 40-45
 • Malzeme: Hakiki deri ve kauçuk
 • Cinsiyet: Erkek

4 santim topuk boyuna sahip olan Derimod kışlık bot, hakiki deri dış kaplaması sayesinde ayağınızın ıslanmasını ve dışardan rüzgar girmesini engeller. Çizilme ve yırtılmalara karşı ekstra dayanıklı üretilmiştir. Soğuk kış günlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ö** B**; Erkek arkadaşıma yılbaşı hediyesi olarak aldım çok beğendi gayet kaliteli parasını hak eden bir ayakkabı.

💬 Ş** A**; Kaliteli tam numaranızı tavsiye ederim.


Dockers 231186

Ürün Özellikleri

 • Numara: 40-45
 • Malzeme: Hakiki deri, tekstil ve kauçuk
 • Cinsiyet: Erkek

Orta boy taban ölçüleri ile tasarlanan Dockers kışlık bot, yıllardır kendini kanıtlamış ürünleri ile soğuk kış günlerinde en büyük kurtarıcınız olacaktır. Ultra konforlu tasarımının yanında yağmur ve rüzgardan koruyan donanımı ile ayaklarınızı daima sıcak tutar. Bunun yanında, zemine tam tutunarak görünmez kazaların önüne geçer.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** U**; Güzel ve sağlam bir bot.

💬 C** R**; Parasını sonuna kadar hak ediyor çok kaliteli ve sağlam.


Bershka Streç Platform Bot

Ürün Özellikleri

 • Numara: 35-41
 • Malzeme: Poliüretan
 • Cinsiyet: Kadın

Kış günlerinde hem soğuktan korunmak istiyor hem de şık ayakkabı seçimleri yapmak istiyorsanız Bershka kışlık bot bu isteklerinize cevap verecektir. Taban kısmı platform yüksek topuklu şekilde tasarlandığı içi tüm kıyafetlerinize uyum sağlar. Güçlü ve sağlam gövdeye sahip olmasından dolayı yırtılma ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Torunum bayıldı bayıldı o kadar güzel kullanıyor ki hiç bu kadar sevinmemişti teşekkür ederim.

💬 S** İ**; Çok cool bir bot, kaba bot sevenler için çok punk görünüyor.


Stradivarius 19951871

Ürün Özellikleri

 • Numara: 35-41
 • Malzeme: Poliüretan
 • Cinsiyet: Kadın

Stradivarius bağcıklı düz bilekte kışlık bot, ayağınızı tam sararak kış günlerinde soğuktan koruması için üretilmiştir. Görünmez kazalar yaşanmaması adına taban kısmı kaydırmaz şekilde dizayn edilmiştir. Şık görüntüsü sayesinde kış mevsiminde yapacağınız pek çok kombine uyum sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** B**; Rengi ve modeli muhteşem ancak ayakta çok kaba duruyor ona göre sipariş vermenizi tavsiye ederim kendi numaranızı alın.

💬 B** Ö**; Arkadaşıma aldım çok beğendi. Kendi ayak numaranızı almanızı tavsiye ediyoruz.


Nine West Brandy

Ürün Özellikleri

 • Numara: 36-40
 • Malzeme: Deri
 • Cinsiyet: Kadın

Postal şeklinde tasarlanan görüntüsü ile birlikte ayağı sıcak tutarak oldukça kolay kullanıma sahip olan Nine West kışlık bot, kış aylarında yaşanan kayma ve düşme sorunların gidermek için kaydırmaz taban ile birlikte geliştirilmiştir. Güçlü dış kaplaması sayesinde bot üzerinde yırtılma ve çizilme problemi yaşanmaz. Ayaklarınızı sıcak tutarken aynı zamanda tüm kombinlerinize uyum sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** H**; Süper duruyor ayakta tavsiye derim.

💬 R** T**; Ürün güzel tam kalıp alınabilir.


En İyi 10 Dağcı Montu ÖnerisiEn İyi 10 Termal Atlet Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi kışlık bot hangisi?

Kullanıcı deneyimlerine göre tavsiye edilen en iyi kışlık bot; Columbia, Tommy Hilfiger, Harley Davidson, Greyder, Derimod, Dockers markalarına ait ürünlerdir. Bu botlar, güçlü bir dış kaplamaya sahip olduğu için ayaklarınızı soğuktan, yağmur ve kardan korur. Böylece konforlu bir kış mevsimi geçirmiş olursunuz.

Kışlık bot nasıl olmalı?

Bot seçerken dikkat etmeniz gereken konuların başında üretiminde kullanılan materyal gelmektedir. Deri kullanılarak üretilen botlar, diğer botlara göre daha iyi ısı yalıtımı sağlar. Bunun dışında, dolgu malzemesi ve iç astarı ısıtmaya ve rüzgarı kesmeye yönelik geliştirilen botları tercih etmeniz soğuk günlerde rahat etmenizi sağlar.

Kar botu su alır mı?

Tüm kar aktivitelerinde kullanılabilmesi için üretilen kar botları, kar, yağmur ve rüzgar almaması için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu botlar, ayaklarınızı kötü hava koşullarından korurken aynı zamanda ısı yalıtımı sağlayarak daima sıcak tutar.