Kış aylarında yaşanan soğuklar nedeniyle neredeyse hareket edemeyecek duruma gelebiliriz. Hasta olma korkusu, üşüyecek olmanın verdiği üşengeçlik ve üşürken her şeyin olduğundan daha zor gelmesi kış aylarında daha durgun bir hayat yaşamamıza neden olur.

Kış aylarında da hareketli bir yaşama sahip olabilmek için kat kat giyinmenize gerek yok. Termal atletler sayesinde, kıyafetinizin üzerinden belli olmadan tüm gün boyunca sıcak kalabilirsiniz. Günlük yaşantınızda ve diğer aktivitelerinizde yardımcı olacak en iyi termal atletleri sizler için araştırdık.

SıraModelÖlçüİyiÖneri Puanı
1DoreanseS-2XL10/10
2Lux DrmS-XL10/9.9
3BsmS-2XL10/9.8
4BlackspadeS-XL10/9.9
5DertexStandart10/9.8
6BsmS-2XL10/10
7HasyünS-XL10/9.9
8Blackspade4-13 Yaş10/9.9
9TatkanS-2XL10/9.7
10HasyünS-XL10/9.6
Termal Atlet Öneri Listesi

En İyi 10Termal Atlet Önerisi

Soğuk günlerde hayatınızı kolaylaştıracak bir şeylere ihtiyaç duyarsınız. Böyle günlerde ısınmak o kadar da kolay olmadığı için türlü araştırmalar yapılır. Sizlerin yerine biz araştırmamızı yaparak en sıcak tutacak termal atletleri sizler için listeledik.

İşte en iyi Termal Atlet önerileri:

Doreanse

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Viloft, polyester, polyemide, elasten
 • Kullanım alanı: Günlük

Lifli kumaş kullanılmasından dolayı ter transferi sağlar. Vücut ısısını sıcak tutmak için üretilmiştir. Aynı zamanda, ter transferi sağlamasından dolayı vücut daima kuru kalır. Kıyafetlerin altına kullanmak için uygundur. Cilt tahrişini önlemek için iç kısım ekstra yumuşak üretilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬E** T**; Çok memnun kaldım sıcacık tutuyor

💬 M** O**; Eşime almıştım memnun kaldığını söyledi terlemiyorda üşümüyorda


Lüx Drm

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Termal, viskon, elasten
 • Kullanım alanı: Günlük

Nefes alabilen termal kumaş ile üretilmesinden dolayı kışın vücudun sıcak kalmasını sağlarken yaz mevsiminde de vücudun serin kalması için tasarlanmıştır. Teri vücuttan uzaklaştırdığı için cilt her zaman kuru kalır. Yıkanması halinde oldukça hızlı kuruma özelliğine de sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

💬Y** N**; Kolsuz olması çok iyi kışlık gömleklerle de kullanıyorum

💬 L** G**; Kardeşime almıştım sıcak tuttuğunu rahat olduğunu söyledi


Bsm

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Viloft, polyester, elasten
 • Kullanım alanı: Günlük

Yumuşak ve konforlu yapısıyla rahat etmenizi sağlayan termal atlet, üzerinde bulunan hava boşlukları sayesinde vücudu sabit sıcaklıkta tutarak terlemeyi de engeller. Hava boşlukları, doğal lif olan viloft sayesinde oluşturulduğu için vücudun hava almasını sağlarken soğuk hava girişine izin vermez. Hafif ve elasten kumaş rahat hareket imkanı tanır.

Kullanıcı Yorumları

💬İ** S**; Yumuşacık kumaşı var çok da sıcak tutuyor öneririm

💬 B** A**; Rahat ve sıcak tutan bir atlet herkes tavsiye ederim


Blackspade

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Polyester, elasten
 • Kullanım alanı: Günlük

Termal ürün olması sebebiyle kış mevsiminde kıyafetlerin altında kullanılarak soğuktan korur. V yaka tasarıma sahip olması ve kol kesim modelleri sayesinde yaz mevsiminde terlemeyi önlemesi için günlük kıyafet olarak kullanıma da uygundur. Her mevsim ihtiyacınıza yönelik kullanabileceğiniz kaliteli bir üründür.

Kullanıcı Yorumları

💬N** Ö**; İnce durmasına rağmen çok kullanışlı modeli de güzel

💬 H** K**; Yazın deneme fırsatım olmadı ama kışın gayet sıcak tutuyor kaliteli ürün


Dertex

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Yün ve likra
 • Kullanım alanı: Günlük

Kış mevsiminde günlük kullanım için oldukça uygun bir üründür. Soğuk hava girişini engellediği için kıyafet altına kullanıldığı takdirde üşüme problemini ortadan kaldırır. Aynı zamanda nefes alabilir kumaştan üretilmiş olması sebebiyle de terleme sorunu yaşamazdınız. Yıkama önerilerine uygun şekilde hareket ederseniz çok uzun süre kullanılabilecek bir üründür.

Kullanıcı Yorumları

💬K** A**; fiyatı çok uygun, ürün bahsedildiği gibi, zamanında geldi. iki adet sipariş vermiştim. Memnun kalınca dört adet daha sipariş verdim. Çok teşekkür ederim.

💬 S** K**; Güzel tam kışın giyilecek yün atlet paketleme iyi kargo hızlı


Bsm

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Viloft, polyester, elasten
 • Kullanım alanı: Günlük

Yumuşak ve vücudu saran yapısıyla kıyafet kullanımına uygun şekilde kadınlar için üretilmiştir. Üretiminde doğal lif kullanılması sebebiyle cilt üzerinde herhangi bir tahriş ya da kaşınmaya sebep olmaz. Hafif kumaştan üretilmiştir. Böylece gün içinde rahat hareket imkanı sunar.

Kullanıcı Yorumları

💬L** S**; Kumaşı çok yumuşak sıcak da tutuyor beğendim herkese tavsiye diyorum

💬 E** G**; Kaliteli ve kullanışlı ürün çok sıcak tutuyor


Hasyün

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Yün
 • Kullanım alanı: Günlük

Merinos yününden imal edilmiştir. Kadın vücuduna özel olarak tasarlanmış ve iç kısmı tahriş ya da kaşıntı sorunu yaratmaması için uygun hale getirilmiştir. Vücudu saran yapısıyla kıyafet altına kullanım için uygundur. 30 dereceye kadar elde yıkama yapmak için uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬F** U**; Anlatıldığı gibi kaliteli ürün sıcak tutuyor beğendim

💬 M** L**; Yumuşacık ve sıcak tutuyor kaliteli herkese tavsiye ederim


Blackspade

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Polyester, elasten
 • Kullanım alanı: Günlük

Çocuklar için özel olarak üretilmiştir. Soğuk havalarda iç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur. Kış mevsiminde vücudu soğuk havaya karşı korurken aynı zamanda terlemeyi de önler. Çocuklar rahat rahat koşturabilir ve oyun oynayabilir. Özel tasarımı sayesinde teri dışarı aktarır. Çocuğunuzun vücudu daima sabit sıcaklıkta ve kuru kalır.

Kullanıcı Yorumları

💬Ö** A**; Ürün kesinlikle çok güzel, çok özenli paketlenmiş ve en önemlisi gercekten teri emiyor:) kreste okulda koşuşturan çocuklar için çok iyi

💬 V** S**; Yıllardır beğenerek kullandığımız bir marka , biraz pahalı gibi görünsede çok uzun süre kullabiliyorsunuz, bunun için verdiğiniz paraya değer kesinlikle 


Tatkan

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Pamuk, polyester, elasten
 • Kullanım alanı: Günlük

Esneme özelliğine sahip kumaş karışımından üretildiği için vücudu tam olarak sarar ve rahatsızlık hissi vermez. Kıyafetlerin altına kullanılabilir. Kumaşın esneme özelliği 4 yönlü olduğu için hareket özgürlüğü tanır. Vücudu sıcak tutarken aynı zamanda teri vücuttan uzaklaştırdığı için vücut daima sabit sıcaklıkta ve kuru kalır. Çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Bu nedenle seyahatlerde kullanım için de uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬A** A**; Fiyat performans açısından harika bir ürün. Kaliteli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

💬 Y** B**; Kalın ürünlerin tersine terletmiyor. Boyu beli kapatmak için ekstra uzun. Kalitesi iyi.


Hasyün

Ürün Özellikleri

 • Malzeme: Yün
 • Kullanım alanı: Günlük

Vücut ısısını dengeleme özelliği sayesinde ısı kaybı yaşanmaz. Vücudu sıcak tutarken aynı zamanda terlemeyi de engeller. Tam performans gösterebilmesi için doğrudan tene temas etmesi gerekir. Cilt üzerinde tahriş ve kaşınmaya sebep olmaz. Regular fit kalıba sahip olduğu için vücudu tam sarar ve soğuk hava girişini tamamen engeller.

Kullanıcı Yorumları

💬M** D**; Parasını hak ediyor çok kaliteli bir ürün sıcacık tutuyor

💬 E** K**; Kıyafetin altına giyince belli bile olmuyor çok sıcak tutuyor herkese tavsiye ediyorum


En İyi 10 Termal İçlik ÖnerisiEn İyi 10 Snowboard Pantolonu Önerisi
İlginizi Çekebilir

2023’ün en iyi termal atleti hangisi?

Yalnızca kış aylarında değil aynı zamanda kar sporları ile ilgilenenler tarafından da sıkça kullanılan termal atletler, Bsm, Tutku, Dorean, Hasyün, Blackspade gibi markaların özel tasarım modelleriyle oldukça tercih edilir. Termal atletler, kötü hava koşullarına karşı vücudun sıcak kalmasını sağlarken aynı zamanda terlemeye karşı da önlem alır. Termal atletler, nemi ve suyu dışarı atarak vücudun her zaman kuru ve sıcak kalmasını sağlar.

Termal atlet ne işe yarar?

Günlük kullanımda soğuk hava koşullarına karşı koruma sağlayan termal atlet, aktivite esnasında terleme amacıyla da kullanılır. Kar sporları ile ilgilenenler ısı yalıtımı sağlaması, sıcak ve kuru kalmak amacıyla da kullanır.