Neabot Nomo Q11 akıllı süpürge, yüksek teknolojiyle donatılan teknik özellikleri ile temizlik işini sizler için hallediyor. Süpürme ile yetinmeyen bu akıllı robot, ayrıca paspaslama ve vakumlama işlemlerinde de oldukça başarılı. Sınırların ötesine geçmek için tasarlanan gövde kalınlığı diğer cihazlara oranla oldukça ince, bu sayede koltuk ve baza altları da artık bu akıllı robotların elinde. Sesli komut ayarını Amazon Alexa ve Google Asistan üzerinden ayarlayarak bu teknoloji devini rahatlıkla komutlandırabileceksiniz.

Çoğu akıllı robot süpürge modellerinde olduğu gibi, Neabot Nomo Q11′ de evinizi haritalamak için bir LiDAR sistemi kullanıyor ve haritalama algoritmalarının verimliliği gitgide daha iyi hale geliyor. 2018 yılında kurulan ve hızla büyüyen Türk markası olarak karşımıza çıkan firmanın tek amacımız olarak belirttiği “insanları sevdikleri şeylere daha fazla zaman ayırmaya ve ev işlerine daha az zaman ayırmaya teşvik edin” sloganı, görünüşe göre Neabot Nomo Q11 modelinde tam anlamıyla gerçekleştirilmişe benziyor.

Öte yandan otomatik olarak kendi toz haznesini boşaltan akıllı robot süpürgeler son zamanların yeni nesil en trend modelleri arasında gösteriliyor. Bu teknoloji daha önceki iRobot Roomba S9 Plus modelinde karşımıza çıkmış olsa da daha uygun fiyatlı ve yüksek performansıyla öne çıkan Neabot Nomo Q11 modelide aynı özelliğe sahip!

Emiş Gücü4000 Pa
PilLi-on
Batarya Kapasitesi 5200 mAh
Uzunluk350 mm
Genişlik350 mm
Derinlik87 mm
Ağırlık3,3 kg
UygulamaAndroid & iOS
DilTürkçe
Renk SeçenekleriBeyaz
Neabot Nomo Q11 Özellikleri

Neabot Nomo Q11 Robot Süpürge İncelemesi

Tasarım

Neabot Nomo Q11, 8,7 cm ultra ince gövde tasarımı artık daha sınırsız ve daha yeni. Bu akıllı robot aynı zamanda geliştirilmiş 4 yerleşik düşme önleyici Anti- drop sensörü ile oluşabilecek sorunların önüne geçiyor.

Her temizlik zamanı kendini yenileyerek en iyi rotayı belirleyen Neabot Nomo Q11’in aynı zamanda 2 cm’ye kadar mükemmel engel geçiş yeteneği de temizlik sırasında oldukça kolaylık sağlar. Kendi uygulamasını tüm İOS ve Android cihazlarda kullanarak bu akıllı robotu kontrol edebilir, temizlik planı oluşturabilirsiniz.               

En350 mm
Yükseklik87 mm
Derinlik350 mm
Ağırlık3,3 kg
Düğme3 adet
RenkBeyaz
Neabot Nomo Q11 Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

Neabot Nomo Q11 ana ünitede yer alan 250 ml’lik toz toplama kutusun da yer alan kirleri şarj standında yer alan 2,5 L’lik büyük hazneye göndererek 30 güne kadar manuel temizleme işlemini uzatarak sizlere çabasız bir temizlik sunar. 30 günün sonunda toz torbasını değiştirmeniz yeterli olacaktır. Paspas ve vakumlamada kullanılan 300 Ml’lik su deposu ana gövdede bulunuyor. Bu akıllı robot sayesinde çabasız temizliğin keyfini süreceksiniz.

Su Haznesi300 ml
Toz Haznesi2.5 lt
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Toz BoşaltmaVar
Ekran Alanı89.81 cm²
Temizlik Aşaması3
Yıkanabilir HazneVar
Kenar TemizliğiVar
Neabot Nomo Q11 Filtre Özellikleri

Performans

Her ortama uygun tasarımlı Neabot Nomo Q11, dört seviyeli hassas nem kontrolü ile zeminler arası mükemmel geçişi sağlayarak temizlik kapsama oranını %91’e yükseltiyor. Neabot Q11 4000 Pa’lık emiş gücü ile en zor kalıntıları dahi zorlanmadan temizleyerek sizlere hijyenik bir ev ortamı sunar. Bu akıllı robot sadece süpürme ile kalmıyor, aynı zaman da vakumlama ve paspaslama yaparak inatçı lekeleri de rahatça hallediyor.

Yapılandırılmış 3D algoritmalı gizli dToF lazer lidar sensörü temizlik sırasında ortamdaki kablo gibi karmaşık yapıları belirleyerek o bölgeden ayrılır. Sınırları belirleyebileceğiniz Neobot APP ile yasaklı alan oluşturabilir aynı zamanda 3 bağımsız haritalama özelliğini takip edebilirsiniz.

Emiş Gücü4000 Pa
Max Çalışma Süresi150 dk
Halıda Güç ArtışıVar
Kir Saptama TeknolojisiVar
Akıllı HaritalamadToF
Haritalama Sayısı3
Neabot Nomo Q11 Performans Özellikleri

Batarya

Geliştirilen pil kapasitesi ile en çok satanlar listesinde yerini alan Neabot Nomo Q11, 5200 mAh batarya kapasitesi 250 m2’lik bir alanı 150 dk boyunca kesintisiz bir şekilde temizler. Şarjı bittikten sonra istasyonuna geri dönerek 5 saatlik tam dolumu gerçekleştirdikten sonra temizliğe devam eder. Aynı zaman da Neabot Nomo Q11 şarj dolum esnasında 58 watt’lık güç ile şarj olduğundan fazla enerji tüketmeyerek hem cebinizi hem de doğayı koruyan bir çalışma sergiler.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi150 dk
Max Şarj Süresi300 dk
Pil Kapasitesi5200 mAh
Neabot Nomo Q11 Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Neabot Nomo Q11 kutu içeriği 1 adet ana ünite, 1 adet çöp kutusu, 1 adet ana fırça, 1 adet yedek fırça, 1 adet paspas bezi, 1 adet güç kablosu ve 1 adet şarj standından oluşmaktadır.


Kullanıcı Yorumları

💬 N** E**; ürünün paketlenmesi güzel ve elime sağlam ve hızlı ulaştı. Ürünü özellikle birkaç defa kullandıktan sonra yorum yapmayı bekledim. Gerçekten beklentimi karşıladı. 135 metre kare evim tek seferde süpürüyor emiş gücü çok iyi. Halılarım, sehpalarım ve birçok engele rağmen çok iyi kendi yükselip alçalarak tüm alanı doğru tarayıp süpürüyor eksik neredeyse hiçbir yer kalmıyor. Normalde 2 haftaya bir kadın alıyordum artık ayda ya da 5 haftada bir alırım o da camların ve çekilmesi gereken yerler hatrına:) gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

💬 A** H**; Annem için aldım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyor. Dizlerinden ve kalbinden rahatsız o kadar çok beğendi ki uğurböceğim diyor robota. Muadillerine ve yüksek emiş gücüne göre çok sessiz çalışıyor. Türkçe konuşması bizim için çok iyi oldu. Ve 3+1 evi süpürüyor ve hala şarjı bitmemiş oluyor. Mopu da çok başarılı asla iz bırakmıyor. Bende başka bir marka vardı ilk fırsatta Neabot alacağım.

💬 H** İ**; Yorum yapmak için özellikle bir süre kullandım iyi ki almışım diyorum süpürmesi çok güzel gücü çok iyi silmesi fena değil elim ayağım oldu Çocuklulara hayvanı olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Kargoda bir şey olur mu ezilirim büzüşür mü diye düşünmenize hiç gerek yok iki tane koli yapmışlar iç İçe geçen ve çok korunaklı bir şekilde paketlemişler satıcıya çok teşekkür ederim.

💬 K** T**; 6 aydır kafayı yedim robot süpürge diye diye. Tüm marka modelleri araştırdım. Hepsinin mutlaka cazip gelen bir özelliği olduğu gibi can sıkan tarafları da var. Ama en önemli şey kesinlikle kullanıcı yorumları. Burada olumlu olumsuz tüm yorumları okudum. Yine tüm süpürgelerin kullanıcılar tarafından iyi kötü yönlerini de okudum. Bana en uygun neabot q11 hep bir tık öndeydi. Çok güzel paketlenmiş sağlam ve çabuk geldi. Sadece salonu haritalandırdım ve süpürttüm. 1 dk da haritaladık.


Neamo Nomo Q11 özellikleri nelerdir?

Ürün Tipi: Robot Süpürge + Mop
Kullanım Alanı: Sert Zemin + Halı
Güç: 50 W
Emiş Gücü: 4000 Pa
Pil Tipi: Li-ion
Pil Kapasitesi 5200 mAh
Şarj Süresi: 6 saat
Çalışma Süresi: 150 dk
Ağırlık: 1.8 kg
Aşılabilir Engel: 20 mm
Çalışma Modu Sayısı: 3
EPA/HEPA Filtre: Var
Ses Seviyesi: 72 dB

Neabot Nomo Q11 diğer akıllı robotlarla arasındaki en büyük fark nedir?

Geliştirilen pil kapasitesi bir çok akıllı robota oranla oldukça yüksek.

Neabot Nomo Q11 tüm engelleri aşabiliyor mu?

2 santimetreye kadar olan tüm engellerden geçmektedir.

Neabot Nomo Q11 de toz toplama mevcut mudur?

Otomatik olarak gerçekleştirilen toz toplama ünitesini 2-3 günde bir boşaltmanız yeterli olacaktır.