Yaz aylarının kabusu haline gelen sivrisinekler geceleri uyutmadığı gibi ısırdıklarında haftalar boyunca kaşıntıya sebebiyet veriyor. Sadece geceleri değil gündüzleri de açık alanlarda oturmak sinekler yüzünden kabus olabiliyor. Neyse ki sinek kovucu vücut spreyleri ile sineklerle mücadele etmek artık çok daha kolay hale geliyor. Sprey formaları sayesinde kolay ve pratik kullanılan bu ürünler, rahat bir yaz geçirmeniz için en büyük yardımcınız oluyor.

Sıra MarkaFaktörİyiÖneri Puanı
1Defans100 ML10/9.9
2INCIA100 ML10/9.8
3Siveno50 ML10/9.9
4OFF Sinekkovar Sprey100 ML10/9.9
5Radika Aromaterapi100 ML10/9.8
6Stibio Sinek Kovucu Sprey100 ML10/9.8
7Nurse Harvey’s Organics Buzz50 ML10/9.9
8Zerobite100 ML10/9.8
9Trukid118 ML10/9.7
10Sinkov Sinek Kovucu Sprey100 ML10/9.7
Sinek Kovucu Vücut Spreyi Öneri Listesi

En İyi Sinek Kovucu Vücut Spreyi Markaları

Yaz aylarını rahat ve sineksiz geçirmek isteyenler için hazırladığımız bu içeriğimiz, en iyi sinek kovucu vücut spreylerini barındırıyor. Ayrıca sadece sinekler için değil haşerelerden korunmak için de tercih edilen bu ürünler, etkinliği nedeniyle yaz aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında bulunuyor.

İşte en iyi sivrisinek kovucu vücut spreyi tavsiyesi

Defans Sinek Kovucu Vücut Spreyi

Ürün Özellikleri

Tür: Sprey

Hacim: 100 ML

En iyi sinek koruyucu vücut spreyleri arasında ilk sırada yer alan Defans Sinek Kovucu Vucut Spreyi, yaz aylarında kabus olan sineklere karşı etkili koruma sunuyor. özel formülü sayesinde kötü kokuya sahip olmayan bu sinek koruyucu sprey, gün boyu etkili koruma sağlıyor. İçerisinde Limon çimi, okaliptus, sedir ve nane gibi uçucu yağların bulunduğu bu sinek koruyucu vücut spreyi, yağsız formülü sayesinde vücutta yapış yapış his bırakmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** G**; Kokusu parfüm gibi indirime girmiş alın derim .ben biraz pahalıya aldım

💬 L** K**; Çok güzel bir ürün.


INCIA Organik Sinek Kovucu Sprey

Ürün Özellikleri

Tür: Sprey

Hacim: 100 ML

En etkili sinek kovucu vücut spreyi arasında yer alan INCIA Organik Sinek Kovucu Sprey, e vitamini içeriği sayesinde hem koruma hem de bakım sağlıyor. Sinek ve böceklerden etkili bir şekilde korunmanıza yardımcı olan bu vücut spreyi, gün boyu etkili oluyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** D**; Ürün sivrisineklerden koruyor ama birkaç saat arayla sürmek gerek.

💬 S** Y**; Yeşillik olduğu için çok fazla sivrisinek mevcut etrafta . Bebeğim için aldım işe yaradı ama geceleri birkaç kez daha sürmem gerekiyor. Kokusu aşırı hoşuma gitmedi ama bebeğimi korusun yeter 😌


Siveno Sivrisinek Ve Kene Kovucu Sprey Krem

Ürün Özellikleri

Tür: Sprey

Hacim: 50 ML

En iyi sinek koruyucuları arasında yer alan Siveno, sadece sineklere karşı değil aynı zamanda kenelere karşıda etkili koruma sunuyor. %100 doğal içeriği sayesinde vücuda zarar vermiyor. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Siveno sivrisinek koruyucu sprey, limon ve okaliptus yağı içeriyor. 100 ml boyutu sayesinde çantada da kolayca taşınabilen bu ürün, sprey formundan dolayı da pratik kullanım imkanı sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** Ö**; 4 senedir hem çocuklarım için hem kendim için kullandığım ürün, kokusu da çok hoş, siveno kalitesi 👌🏻 özenli paketleme ve hızlı kargo için teşekkürler.

💬 O*** K**; Bebeklerde de kullanılabiliyor uzun süre yetiyor


OFF Sinekkovar Sprey

Ürün Özellikleri

Tür: Sprey

Hacim: 100 ML

En etkili sinek koruyucular arasında bulunan Off, 6 saat boyunca sivrisinek ve kara sinekleri vücudunuzdan uzak tutuyor. Yağ içermeyen formülü sayesinde kolayca emilen ve yapış yapış his bırakmayan bu sinek kovucu sprey, 2 yaşından itibaren her yaşta kullanılabiliyor. Sprey formu sayesinde kolayca kullanılan bu ürün, cilde zararlı maddeler içermiyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** C**; Nişanlıma askere giderken sipariş vermiştim memnun kaldı.

💬 B** Ç**; İşe yarıyor oğlumda kullanıyorum


Radika Aromaterapi Doğal Sivrisinek Kovucu Vücut Sprey

Ürün Özellikleri

Tür: Sprey

Hacim: 100 ML

Sivrisineklerle etkili bir şekilde mücadele edebilmeniz için önerdiğimiz Radika Aromaterapi Doğal Sivrisinek Kovucu Vücut Sprey, içerisinde limon çimi, sedir, nane, citronella ve okaliptus barındırıyor. Ayrıca sadece sivrisinekleri değil haşerelerin de yanınıza gelmesine engel olan bu ürün, tamamen doğal olduğu için çocuklarda da güvenle kullanılabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** Y**; Çok bitkisel bir kokusu var ama etkili baya, 1 haftadır sadece 1 kez ısırdı sinek. Bu arada kendime sıkıyorum eşimi de ısırmıyorlar, yanınızdaki kişi de karda 😂

💬 S** G**; Tertemiz bir içerik, çocuklarıma yatmadan önce güvenle sürdüm, sabah hiç ısırık yoktu. Kokusu aşina olduğum bir koku, benim çok hoşuma gitti. Aldiğiniz ürünle, Kadın Kanserleri Derneği’ne bağısta bulunmuş oluyorsunuz. İste bu en güzeli bence. Dünyayı bu markalar kurtaracak. 💗


Stibio Sinek Kovucu Sprey

Ürün Özellikleri

Koruma Faktörü: Sprey

Hacim: 100 ML

Doğal sinek koruyucu vücut spreyi arıyorsanız tercih etmeniz gereken Stibio Sinek Kovucu Sprey. İçerisinde barındırdığı nane yağı, limon, lavanta, fesleğen deiyonize su ile vücuda zarar veren maddeler barındırmıyor. Bu sayede çocuklar içinde güvenle kullanılabilen sivrisinek koruyucu sprey, ferahlatma özelliğiyle beğeni topluyor. Paraben, gluten ve petrokimya maddeleri olmadığından her ciltte farklı kalıcılık sunan ürün, gün içerisinde etkisini kaybetmiyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** Ş**; Karıncalara iyi gelmiyor ama sineklerde daha başarılı kokusunu ben çok sevdim

💬 D** Y**; tam da yaz geliyorken herkesin alması gereken bir ürün o kadar güzel ki çocuklarım için kullanıyorum kendim için kullanıyorum aşırı memnun kaldığım bir ürün kokusu da çok güzel bitkisel olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz fiyatı çok uygun potansiyele göre ♥️


Nurse Harvey’s Organics Buzz

Ürün Özellikleri

Tür: Sprey

Hacim: 50 ML

Yazın kabus haline gelen ve geceleri uyutmayan sivrineklerden kurtulmak için kullanabileceğiniz Nurse Harvey’s Organics Buzz, sprey formu sayesinde kolayca uygulanabiliyor. Sivrisineklere karşı etkili koruma sunan bu ürün, gece boyunca rahat bir şekilde uyumanızı sağlıyor. Özel formülü sayesinde cildi hem koruyan hem de besleyen bu ürün, alerjik reaksiyon, solunum rahatsızlığı ve yan etki gibi şikayetler yaşatmıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** E**; Kendim doktorum, kızımın alerji doktorunun önerisi ile ev miteları vs için aldım ve kullanmaya başladım. Hızlı ve özenli kargo. Doğal içerik.

💬 S** Ö**; Her zaman kullandığımız ve çok memnun olduğumuz bir ürün


Zerobite Bitki Özlü Sinek Ve Kene Kovucu Sprey

Ürün Özellikleri

Tür: Sprey

Hacim: 100 ML

Deet ve alkol içermeyen Zerobite Bitki Özlü Sinek Ve Kene Kovucu Sprey, doğal formülünden dolayı annelerin güvendiği ürünler arasında yer alıyor. Hem sineklerden hem de kene gibi haşerelerden koruyan bu ürün, limon ve okaliptüs içeriği sayesinde kötü kokmuyor. Doğal formüle sahip olduğu için cilde zarar vermeyen ürün yağlı görünüm bırakmıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** A**; Alerjik bünyeye hiçbir yan etkisi olmadı. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

💬 M** Ç**; Kokusu rahatsız edici değil sivrisinekleri uzaklaştırıyor. 2.5 yaşındaki kızım için aldım tavsiye ederim.


Trukid Organik Koruyucu Sprey

Ürün Özellikleri

Koruma Faktörü: Sprey

Hacim: 118 ML

Tamamen vegan olarak üretilen ve içerisinde paraben alkol ve deet barındırmayan Trukid Organik Koruyucu Sprey, yenidoğan bebekten yetişkine kadar her yaştan insan için kullanılabiliyor. Çantada kolayca taşınabilen boyutu sayesinde istediğiniz her yerde sineklere ve haşerelere karşı kendinizi korumaya alabileceğiniz bu ürün, cilt tarafından kolayca emiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** A**; Çocuklu bebekli her evde her çantada olması gerekir..

💬 S** Ş**; Aldıktan sonra indirime girmesi beni birazcık üzsede kaliteli bir ürün.


Sinkov Sinek Kovucu Sprey

Ürün Özellikleri

Koruma Faktörü: Sprey

Hacim: 100 ML

En iyi sinek kovucu vücut spreyi listemizin son sırasında yer alan Sinkov, sadece sineklere karşı değil sivrisineklere karşıda koruma sağlıyor. İster açık alanda isterseniz de kapalı alanda olun etkili bir koruma sunan bu ürün, uzun süre etkisini yitirmiyor. Boyutu sayesinde çantada kolayca taşınabilen Sinkov, sprey formu sayesinde de pratik kullanım sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** Ü**; Eşim için almıştım gayet beğendi faydası var.

💬 D** B**; Yaz aylarının kurtarıcısı.


Sinek Öldürücü
İlginizi Çekebilir

En iyi sinek koruyucu vücut spreyi hangileri?

Etkili koruma sağlayan en iyi sinek kovucu vücut spreyi arasında Defans Sinek Kovucu Vucut Sprey, INCIA Organik Sinek Kovucu Sprey, Siveno Sivrisinek Ve Kene Kovucu Sprey Krem, OFF Sinekkovar Sprey, Radika Aromaterapi Doğal Sivrisinek Kovucu Vücut Spreyi, Stibio Sinek Kovucu Sprey, Nurse Harvey’s Organics Buzz, Zerobite Bitki Özlü Sinek Ve Kene Kovucu Sprey, Trukid Organik Koruyucu Sprey ve Sinkov Sinek Kovucu Sprey yer alıyor.

Sivrisinekler hangi kokuyu sevmez?

Sivrisineklerin sevmediği kokular arasında limon, ada çayı, kadife çiçeği, portakal, lavanta, defne, reyhan, soğan, sirke, biberiye ve sarımsak yer alıyor. Bu kokuları cama yakın yerlere yerleştirirseniz sineklerden korunmuş olursunuz.

Sinek ısırmasın diye ne yapılır?

Sineklerin vücudunuzu ısırmamasını istiyorsanız limon, okaliptus, lavanta, tarçın veya karanfil gibi doğal yağlardan faydalanabilirsiniz. Vücudunuza süreceğiniz bu yağlar sinekleri sizden uzaklaştıracak böylece sinek ısırmasının önüne geçebileceksiniz.