Tüm outdoor aktivitelerde olduğu gibi snowboard yaparken de yanınızda bulundurmanız gereken kişisel eşyalarınız ya da aktiviteyle bağlantılı eşyalar olacaktır. Bunları taşımak için aktivite sırasında sizi rahatsız etmeyeceğine emin olduğunuz çantalara ihtiyacınız olacak.

Kişisel eşyalarınızı taşımak için farklı modellerdeki çantalar, snowboard tahtasını taşımak için ise farklı bir çantaya ihtiyaç duyulur. Aktivite sırasında size yardımcı olacak ve eşyalarınızı taşımak konusunda kolaylık sağlayacak çantaları sizler için araştırdık

SıraModelÖlçüİyiÖneri Puanı
1Tyler Carbon166 cm10/10
2Pow165 cm10/9.9
3DeepUp175 cm10/9.8
4Adaness155 cm10/9.9
5The North Face165 cm10/9.8
6Pow165 cm10/10
72AS155 cm10/9.9
8Slash 2756x32x19 cm10/9.9
9Simond 50x25x20 cm10/9.7
10Tyler Carbon166 cm10/9.6
Snowboard Çantası Öneri Listesi

En İyi 10 Snowboard Çantası Önerisi

Snowboard yaparken yanınızda taşımak istediğiniz eşyaların tümünü üzerinizde bulundurmanız mümkün olmayacaktır. Ayrıca snowboard tahtasını muhafaza etmek ya da yine aynı şekilde taşımak normal şartlarda pek güvenli değildir. Bundan dolayı hem eşyalarınız hem de snowboard tahtanızı taşımak için bir çanta gereklidir. En kullanışlı snowboard çantalarını sizler için listeledik.

İşte en iyi Snowboard Çantası önerileri:

Tyler Carbon

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Su geçirmez

Aktivite yapacağınız zamanlarda eşyalarınızın en korunaklı şekilde saklanması için tasarlandı. Su geçirmez özelliğinin yanında sürtünmelere karşı dirençli kumaş ile oluşturuldu. Yırtılmaz ve kir tutmaz özelliği sayesinde yanınızda kolaylıkla taşıyabilir ve eşyalarınızı güven içinde muhafaza edebilirsiniz

Kullanıcı Yorumları

💬A** U**; snowboard yapanlar ve kayak tutkunları alsın.ben abime hediye almistim

💬 M** G**; Tek kelimeyle mükemmel bir karbon kılıf! Düşünmeden alınız (:


Pow

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Çift kayış mandal ve tekerlekli

Büyük boy taşıma çantası olarak adlandırılır. Tekerlekli olması sebebiyle yükü tamamen omuzlarınıza almadan eşyalarınızı oldukça konforlu şekilde taşıyabilirsiniz. Bot bağlamalarını, snowboard botlarını ve snowboard kıyafetlerini rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bunun yanında diğer yardımcı ekipmanlardan olan gözlük ve kaskınızı da aynı şekilde yerleştirebilirsiniz. Çantayı kapatabilmeniz için çift kayış mandal kullanılmıştır. Aynı şekilde çata taşıma kısmı için de çift kayış yastıklı bir kısım oluşturulmuştur.

Kullanıcı Yorumları

💬A** A** T**; uzun arastırmalardan sonra almaya karar verdigimiz fiyat performans urunu turuncusu cok guzel ,kumasi kaliteli fakat fermuarları biraz zayif gozukuyor uzun vadede sorun cikmaz umarim,iki kayak bir snowboard ve bir cift sbowboard botu sıgabiliyor ayrica ortasindaki kiyafet vb koyabileceginiz yine dısardan fermuarlı derin bir gözu daha var.icten ve dıştan sabitleme amacli 2 ser tane kayış bulunuyor ki bu stabilitesi açısından cok buyuk avantaj sagliyor .Kullanilmadiginda ikiye katlayarak kaldırmak mümkün.

💬 A** A**; Bayıldım. Renk turuncu ona ayrı bayıldım. Yer olarak genişlik olarak inanılmaz rahat rahat board malzemelerinizi koyabilirsiniz. Benim board 142 cm ve ona rağmen süper oldu.


DeepUp

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Su geçirmez

Daha aktif kullanımlar için board, kask ve snowboard botlarınızı koyabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Derinlik bakımından oldukça idealdir. Aktif sporcular için önerilen ürünlerdendir. Yırtılma ve yıpranmaya karşı güçlendirilmiştir. Su geçirmez.

Kullanıcı Yorumları

💬B** G**; Görüntüsü çok şık gerekli eşyalar da sığdı

💬 Y** Z**; Önerilen eşyalar dışında birkaç ufak eşya da sığıyor çok sağlam


Adaness

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Su geçirmez

Tüm snowboard ve kayak takımları için en uygun taşıma çantası olacaktır. Sadece takımlar için değil aynı zamanda yardımcı ekipmanları taşımak için de oldukça geniş alana sahiptir. Ne kadar eşya taşırsanız taşıyın tekerlekleri sayesinde en kolay şekilde yanınızda bulundurabilirsiniz. Eşyalarınızı çıkarmak istediğinizde tüm eşyalarınıza ulaşabilmek için tam boy fermuar ile tasarlanmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬E** L**; Çok kullanışlı çok rahat bayıldık

💬 Z** Ş**; Biraz büyük ama özellikle kalabalıksanız tüm eşyalarda yardımcı oluyor


The North Face

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Yıpranmaya dayanıklı

Snowboard malzemelerinizin tümünü en güvenilir şekilde taşımanız için tasarlanmıştır. Çok cepli tasarımı sayesinde snowbord tahtası, botlarınız, kask ve kıyafetleriniz için yeterli alana sahiptir. Yıpranma ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Kolay taşıyabilmeniz için güçlendirilmiş ve yumuşatılmış askılara sahiptir. Su geçirmez. Dış kısmında bulunan bağlama aparatları ile eşyalarınızı sabitleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬E** S**; Çok kullanışlı çok rahat bir çanta tüm eşyaları altı

💬 P** D**; Taşıması rahat çok kaliteli sağlam biz beğendik


Pow

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Ekstra güçlü su geçirmez

Sadece board taşımak için değil aynı zamanda bot bağlama aparatları ve snowboard botu taşımak için de oldukça kullanışlı tasarlanmıştır. Çizilme, yırtılma ve yıpranmaya karşı güçlendirilmiştir. Bağlama ve kapanma kısımları su geçirmemesi için özel olarak bantlanmıştır. Su geçirmez ve kir tutmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬N** M**; Çok sadece kullanışlı bir çanta kaliteli

💬 E** Ö**; Güzel tavsiye ederim


2AS

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Yıpranmaya karşı güçlü

Su geçirmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Sırtta taşımaya uygundur. Bulunan ölçüler arasında board ölçülerine göre en uygun olanı seçebilirsiniz. Aynı zamanda bot ve bot bağlama ekipmanlarınızı yerleştirebilmeniz için de alan ayırılmıştır. Yırtılma ve yıpranmaya karşı güçlendirilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬B** S**; 170 boyunu almıştım memnun kaldım eşyalar da rahat sığıyor

💬 E** D**; Fiyat performans ürünü, tavsiye ederim


Slash 27

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Sırt desteği

Çok fonksiyonlu ve çok fermuarlı olarak tasarlanmıştır. Yan kısımlarda bulunan bağlantı kayışları snowboard ekipmanlarınızı bağlamanız için oldukça yardımcı olur. Elde taşırken zorluk yaşanmaması adına el taşıma kısmı yastıklarla güçlendirilmiştir. Sırt taşıma seçeneği için de sırt ve bel bölgesi konforlu hale getirilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬Ü** B**; Kullanımı da taşıması da çok rahat sevdim

💬 L** E**; Bu kadar beklemiyordum çok fazla eşya alıyor gayet başarılı


Simond

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Su geçirmez ve darbeye dayanıklı

Sadece snowboard için değil aynı zamanda kayak, dağcılık gibi outdoor tüm aktiviteler için çok uygundur. Yanınıza çok eşya almanız gerekiyorsa sizin için oldukça ideal. Tüm snowboard ekipmanları ve yardımcı ekipmanlarını taşıyabilirsiniz. Su geçirmez ve darbeye dayanıklı olmasıyla kötü hava koşullarından etkilenmez. Ergonomik sırt desteği sayesinde taşırken yükün tamamen omuzlarınıza binmesini engeller

Kullanıcı Yorumları

💬F** V**; Taşıması da kullanımı da çok pratik teşekkürler

💬 C** D**; Alırken tereddüt etmiştim ama fiyatını sonuna kadar hak ediyor çok sağlam


Tyler Carbon

Ürün Özellikleri

  • Koruma: Yıpranmaya ve suya dayanıklı

Sıvı geçirmemesi ve eşyalarınızı darbeye karşı koruması için özel olarak tasarlanmıştır. Her boyuta uygun snowboard tahtası için uygun tasarıma sahiptir. Eşyalarınızın zarar görmemesi ve ıslanmaması için iç kısmı sünger ile kaplanmıştır. Yırtılma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır.

Kullanıcı Yorumları

💬A** A**; Güzel kullanışlı beğendim

💬 H** S**; Kargo çok hızlı geldi eşyalar içine tam sığıyor sağlam ürün


En İyi 10 Kayak Montu ÖnerisiEn İyi 10 Kayak Pantolonu Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi snowboard çantası hangisi?

Snowboard yaparken aktivite için gerekli ekipman sadece snowboard tahtası olmadığı için sadece tahtaya göre değil türlü özelliklere göre snowboard çantası seçilir. En iyi snowboard çantası olarak, The North Face, Pow, Deep Up, 2AS, Simond gibi markalar tavsiye edilir. Bu çantalar, geniş iç hacmi ve üstün koruma özellikleri ile sadece board taşıma çantası olarak değil aynı zamanda diğer ekipmanlarınızı taşımanız için de yeterli olacaktır.


Snowboard çantası nasıl seçilir?

Board ölçülerine göre uygun boyutlarda çanta seçmelisiniz. Yanınızda yardımcı ekipman taşımak istiyorsanız yine bunları da hesaba katarak büyük büyük ölçülerde seçim yapmalısınız.

Snowboard çantası nasıl olmalı?

Su geçirmez ve darbeye dayanıklı çantalar seçmelisiniz. Board ölçüsünden biraz daha büyük çantalar seçilmelidir.