Tefal’in en donanımlı robot süpürge modeli olarak bilinen RG7675 X Plorer seri 75, kullanıcı dostu ultra yüksek teknolojisiyle piyasadaki birçok akıllı robot süpürge modeline benzer görünse de “RG7447 X-Plorer Serie 60 ve RG6875 X-Plorer Serie 20” modellerine nazaran yenilenen teknolojik ayarları ile onu neden tercih etmeniz gerektiğini bu yazıdan sonra daha iyi anlayacaksınız.

Çok konuşulan Tefal markasına ait RG7447 X-Plorer Serie 60 (2300 Pa emiş gücü, 90 dk kullanım) modeline nazaran 2700 Pa’lık emiş gücü ile gelen RG7675 X Plorer Serie 75, aynı zamanda 120 dk’lık kullanım süresiyle adeta sınıfının en iyileri arasında yer alıyor.

Gerek fiyat gerekse performans özelliklerini değerlendirdiğimizde başlı başına bu ürünü seçmemizdeki en büyük nedenler bunlar diyebiliriz. Aynı zamanda evcil hayvan dostu tasarımı ile beraberinde hem kuru hem de sulu temizleme özellikleriyle temizlik işlerinizde hem kolaylık hem de zaman kazandıran Tefal RG7675 X Plorer seri 75 modelini gelin yakından tanıyalım..

Emiş Gücü2700 Pa
PilLi-on
Güç499-250 watt
Ses seviyesi 61-70 dBa
Yükseklik100 mm
Ağırlık4,38 kg
UygulamaAndroid & iOS
DilTürkçe
Renk SeçenekleriSiyah
WifiVar
Yasaklı Bölge Var
Tefal RG7675 X-plorer Serie 75 Özellikleri

Tefal RG7675 X-plorer Serie 75 İnceleme

Tasarım

Tasarımı klasik akıllı robot süpürge modellerine oldukça benzer olan TEFAL RG7675 X Plorer seri 75, kişileştirilmiş ayarları ile oldukça albenili bir görünüme sahip. İhtiyacınıza göre yön verebileceğiniz bu akıllı robot süpürge sizlere çok yönlü bir temizlik hizmeti sunuyor. Dışarının gürültüsünden bıktıysanız ve eve geldiğinizde ses duymak istemiyorsanız TEFAL RG7675 X Plorer seri 75 tam size göre, sadece 65 Db ses seviyesi günlük konuşmaların çok az üzerinde bir ses çıkartarak sizi rahatsız etmeden evinizi temizlemeye devam eder.

Silme ve süpürme işlemlerini bir arada yapabildiğinden siz sonrasında vileda ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Düşmeye karşı geliştirilen üst düzey güvenlik sistemi robotu olacak hasarlara karşı korur.

Yükseklik100 mm
Ağırlık4,38 kg
Düğme2 adet
RenkSiyah
Tefal RG7675 X-plorer Serie 75 Tasarım Özellikleri

Filtre ve Toz Kapasitesi

Yenilenen TEFAL RG7675 X Plorer seri 75, 0.4 lt’lik yüksek toz kapasitesi ve 2700 Pa’lık çekim gücü ile RG7447 VE RG6875’ten ayrılıyor. Aynı zamanbda bu modelde evinizin durumuna göre ayarlayabileceğiniz 4 farklı methodu ile toz haznesi kullanımını uzatabilirsiniz. Evcil hayvan tüylerini turbo ayarda kullanırken günlük kısa temizliğinizi eco ayarında değiştirerek pil kullanım süresini de değiştirebilirsiniz.

Toz Haznesi0,4 lt
Kullanım AlanıSert Zemin, Halı
Toz BoşaltmaVar
Temizlik Aşaması4
Kenar TemizliğiVar
Tefal RG7675 X-plorer Serie 75 Filtre Özellikleri

Performans

Kalabalık ailelerin temizlik sürelerini kısaltacak TEFALRG 7675 X Plorer seri 75 4’ü (eco, standart, güçlü, max) bir arada temizlik fonksiyonu sunuyor. Özellikle evcil hayvanlar için özel olarak tasarlanan turbo fırça, yapışmış tüyleri bile kolayca temizliyor. Aynı zaman da ulaşılması zor olan köşeler için yer alan 2 adet yanal fırça sistemi sorunsuz temizlik anlayışını kullanıcılarına sunuyor.

2700 Pa’lık sürekli emiş gücü BLDC motor Aqua power sistemi ile desteklenmiş. Aynı zamanda Auto Boost ayarı zemin farklılıklarına göre otomatik gücünü düzenler. Net oranda doğruluk içeren navigasyon sistemi bütün evinizi kısa bir süre içinde haritalandırır. Bu sayede evinizin her köşesi istediğiniz zaman temiz olacak.

Emiş Gücü2700 Pa
Max Çalışma Süresi120 dk
Halıda Güç ArtışıVar
Kir Saptama TeknolojisiVar
Akıllı HaritalamaLazer
Haritalama Sayısı3
Tefal RG7675 X-plorer Serie 75 Performans Özellikleri

Batarya

Tam batarya kapasitesi ile 120 m2 alanı temizleyebilen TEFAL RG7675 X Plorer seri 75 akıllı robotu, yüksek pil hacmi sayesinde oldukça uzun ömürlü. Charge&Go özelliği sayesinde kendini şarj etmek için şarj istasyonuna dönerek, %80 dolum sağladıktan sonra yeniden kaldığı yerden devam ederek görevini tamamlariler.

BataryaLi-On
Max Çalışma Süresi120 dk
Max Şarj Süresi240 dk
Tefal RG7675 X-plorer Serie 75 Batarya Özellikleri

Kutu İçeriği

Tefal RG 7675 X Plorer seri 75 kutu içeriği 1 adet ana ünite, 1 adet şarj standı, 1 adet çöp kutusu, 2 adet yanal fırça, 1 adet turbo fırça, 1 adet su haznesi, 1 adet paspas bezi ve 1 adet güç kablosu aracından oluşuyor.


Kullanıcı Yorumları

💬 B** B**; Yine tefal hep tefal …. Tefalin tenceresinden tavasına her ürününü kullanıyorum Süpürgesi de bir harika Evimizin bir üyesi gibi oldu çoook memnunum.

💬 A** K**; evimizin kara kızı alalı birkaç gün oldu şu anlık performansından memnunuz umarım hep böyle devam eder 😊

💬 E** K**; Yeni aldım ve 2 kez kullandım ama büyük rahatlık. Ben tefali servis ağı için tercih ettim bir sorun çıkarsa muhatap bulmak çok önemli. Ürün eksiksiz olarak geldi kurlumu kolay çok araştırıp aldım iyiki almışım kendime yaptığım en büyük iyilik oldu ben kahve içerken o süpürüp siliyor sefam olsun😉

💬 D** S**; kendime aldığım en güzel hediye oldu. Evimizin yeni üyesi oldu resmen, kedimiz alışmakta zorlandı biraz ama şimdi o dolaşırken ürkmüyor artık. Temizleme kapasitesi, şarj süresi, programlama hepsi gayet yeterli. Tefal yaparsa iyisini yapar, fiyat olarak çok zamlandi ama emsal ürünler içinde çok iyi gerçekten

💬 B** K**; Tam bir rambo koltukların altına girebilir miyim diye pata küte dalıyor. Gözü acayip kara ben bu kadar beklemiyordum. Oturma odamızda puf var girdi altına çıkmak için pufu kaldırdı. Haritalamayı tam bitirirse daha şahane çalışacak.


TEFAL RG7675 X Plorer seri 75 kaç saat çalışmaktadır?

Max 120 dk çalışan bu akıllı robot daha sonra kendini şarj eder.

TEFAL RG7675 X Plorer seri 75 tüm engelleri aşabiliyor mu?

yükseklik sensörü sayesinde 2 santimetreye kadar olan tüm yüksekliklerden geçebilmektedir.

İstediğimiz kadar alanı haritalandırabilir miyiz?

3 farklı haritalandırma yapabilirsiniz.