Ağır antrenman yapan sporcular, vücuda ve kaslara çok yüklendiği için enerji ve motivasyon kaybı yaşanabilir. Vücut yorgunluğu ve motivasyon kaybı için önerilen en iyi takviye balık yağlarıdır. Sadece antrenman yaparken değil aynı zamanda günlük hayatta da oldukça tavsiye edilen değerler arasındadır.

Özellikle hamilelik döneminde ve hamilelik sonrasında doktorlar muhakkak kullanılması gerektiğini söyler. Aynı şekilde çocuklar ve ergenlik dönemindeki gençlerin gelişimi için de önemlidir. Yetişkinlerde, günlük performansı yükseltmek ve hafıza sorunlarıyla ilgili konularda iyileşme sağladığı görülmüştür. Bundan dolayı, sizler için en iyi balık yağı tavsiyelerini araştırdık.

SıraModelÖlçüİyiÖneri Puanı
1Solgar950 Mg10/10
2VeNatura1600 Mg10/9.9
3Ocean Plus1200 Mg10/9.8
4Balen1380 Mg10/9.9
5Norwegian Health60 Kapsül10/9.8
6Mollers250 Ml10/10
7Shiffa1000 Mg10/9.9
8Dynavit950 Mg10/9.9
9Ocean1200 Mg10/9.7
10Omega Royal30 Kapsül10/9.6
Balık Yağı Öneri Listesi

En İyi 10 Balık Yağı Önerisi

Yalnızca spor yapanlar için değil aynı zamanda günlük hayatta enerji bulmakta güçlük çekenler, hafıza sorunları yaşayanlar, saç ve tırnak sorunu yaşayanlar için de kullanılması gereken bir değerdir. Bundan dolayı, sizler için en iyi balık yağlarını listeledik.

İşte en iyi Balık Yağı önerileri:

Solgar

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 100
 • Form: Kapsül

Gluten ve laktoz içermediği için hem laktoz intoleransı yaşayanlar için hem de çölyak hastaları için uygun balık yağı takviyesidir. Günde 1 ya da 2 kapsülün yemekle birlikte alınması tavsiye edilir. Yetişkinler için uygundur. Günlük aktivitelerde ve antrenmanlarda performans artışı sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** G**; İndirime girdiğinde almıştım. 100 kapsül olanı daha ekonomik. paketleme çok iyiydi. Bence Solgar çok başarılı bir marka. Teşekkürler

💬 S** B**; Üründen çok memnunum.Paketi çok özenliydi.Satıcıya teşekkür ederim


VeNatura

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 30
 • Form: Kapsül

Yetişkinlerin kullanımı için geliştirilmiştir. Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı 1 ya da 2 jelatinle sınırlıdır. Günlük kullanım miktarının aşılmamasına dikkate edilmelidir. Günlük aktivitelerde performans artışına destek olması ve gıda takviyesi olarak temiz içerik ile üretilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** K**; çocuklarım için aldım çok memnunum

💬 H** A**; Ürün elime sorunsuz bir şekilde ulaştı paketleme çok güzeldi gönderici firmaya çok teşekkür ediyorum daha önce de kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün herkese tavsiye ederim


Ocean Plus

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 50
 • Form: Kapsül

Servis başına 1,2 gram balık yağı içerir. Geliştirme aşamasında deodorizasyon tekniği kullanılmasından dolayı kapsüllerde balık yağı tadı ve kokusu en aza indirilmiştir. Bu sayede, takviyeyi kullandığınız zaman rahatsızlık hissi oluşturmaz. Normal beyin fonksiyonlarının ve görme yetisinin korunmasına yardımcı olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** S**; Çocuklarım için aldım. Gayet başarılı.

💬 Z** G**; Paketine özen gösterilmiş bi şekilde elime ulaştı ocean ailesi güvenilir bir marka balık yiyemeyen ama sağlıklı bi takviye almak isteyenler için tavsiye ediyorum


Balen

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 200
 • Form: Kapsül

Yetişkinlerin kullanımı için üretilmiştir. Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı yemeklerle birlikte günde 2 jelatin kullanımıdır. Günlük aktivitelerde performans artışı sağlar. Omega 3 yağ asitleri sayesinde normal beyin fonksiyonlarının korunmasında yardımcı takviyelerdir.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** B**; Muhteşem bir vitamin!!! Ailece kullanıyoruz, kaliteli ve çok güzel bir şey, ayrıca kokusu gerçek balık yağ gibi. Özellikle çocuklarla tavsiye ediyorum, trigliserid içeriyor, çok önemli bu!!! Kesinlikle tavsiye ediyorum.

💬 M** İ**; Ucuncu defe siparis eledim. Cook severek kullaniyoruz ailece. Bu defa anneme aldim.


Norwegian Health

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 60
 • Form: Kapsül

11 yaş üzeri herkesin kullanımına uygundur. Günlük kullanım tavsiyesi, sabah ve akşam yemeklerle birlikte 1’er kapsül kullanılmasıdır. Günlük olarak alınan 2 kapsülün içinde toplam 2000 mg balık yağı yer alır. Aynı zamanda, 1720 gram yağ asidi ve 3,4 mg E vitamini içerir.

Kullanıcı Yorumları

💬 O** A**; Yorumlara bakarak sipariş verdim balık yağı ve omega-3 oranları çok yüksek görünüyor ,paketleme güzel teslimat çok hızlı teşekkürle

💬 S** B**; Bu markadan aldığım 2. kutum oldu ilk siparişimden çok memnun kaldığım için tekrar sipariş vermek kaçınılmaz oldu. Gerçekten işini iyi yapan bir marka , ürünleri bana çok iyi geldi. Umarım hep böyle devam ederler. Hediyeler için teşekkürler 


Mollers

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 50
 • Form: Sıvı

3-4 yaş arası çocuklar için günde 2,5 ml, 4-10 yaş çocuklar için günde 5 ml ve yetişkinler için de günde 5 ml kullanımı önerilir. 5 ml (1 tatlı kaşığı) üründe 1200 mg Omega-3 yağ asidi bulunur. Vitamin A, vitamin D ve vitamin E ile desteklenmiştir. Günlük aktivitelerde performans sağlaması için, normal beyin fonksiyonlarının ve görme sağlığının korunması için geliştirilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ş** Y**; Möllers balık yağını severek kullanıyorum.indirime girdikçe de alıyorum.

💬 F** T**; bence diger balik yaglari arasinda en iyisi 


Shiffa

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 200
 • Form: Kapsül

Yetişkinler için günde 2 kapsülün yemeklerle birlikte kullanımı tavsiye edilir. Günlük olarak alınan 2 kapsül, 2000 mg balık yağı içerir. Aynı zamanda, içeriğinde bulunan diğer vitaminler vücut sağlığını korumak ve performans artışı sağlamak için kullanılması gereken değerlerdir.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** L**; Bana göre en güzel Omega. 3 veya 4 defa aldım. Paket ve kargo her zaman iyi

💬 B** N** Ş**; severek kullanıyorum bu 2. kutum hediyeler için tesekkur ederim güzel paketlenmiş tereddütte kalanlar korkmadan alsin saç dökülmesi el uyuşması tansiyon düşmesi hepsini geçiriyor tavsiye ederim çok iyi


Dynavit

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 30
 • Form: Kapsül

Yetişkinler için her gün 1 kapsülün yemeklerle birlikte kullanılması tavsiye edilir. Günlük aktivitelerde vücut ve beyin sağlığının korunması için geliştirilen tavsiyelerdir. İçeriğinde, saf balık yağı yer almaktadır. Bu sayede en temiz içeriğe sahip olan balık yağı takviyelerinden biridir.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** G**; Eşim her gün bir tane alıyor spor yapıyor ama herkesin kullanması kanaatindeyim

💬 B** T**; FAYDASINI UZUN SÜRE KULLANDIĞINIZ DA ANLAYABİLİRSİNİZ, KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.


Ocean

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 30
 • Form: Kapsül

Soğuk su balıklarından elde edilen EPA DHA gibi yağ asitlerini içerir. Üretimi sırasında moleküler distilasyon ve yükske seviyede deodorizasyondan geçirildiği için balık yağı ve kokusundan tamamen arındırılmıştır. Kullanım sırasında balık yağı tadı veya kokusu hissedilmez.

Kullanıcı Yorumları

💬T** B**; Yılda bir kaç kür kullanırım. Piyasadakı en iyi omega3 takviyesi

💬 E** B**; Hergün mutlaka 1 kapsül kullanıyorum, enerji ve odaklanmaya yardımcı


Omega Royal

Ürün Özellikleri

 • Servis Sayısı: 30
 • Form: Kapsül

Ringa balığı yumurtasından elde edilen doğal bir havyar Omega-3 takviyesidir. Yumurtadan elde edildiği için ağır metaller içermemektedir. Saf ve temiz Omega-3 kaynağıdır. Beyin fonksiyonları, görme ve karaciğer sağlığının korunmasında önemli bir takviyedir. B 12 yönünden de zengin olması sebebiyle saç ve cilt sağlığı konusunda da önemlidir.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** U**; Her zaman kullandığım ürün faydalı olduğunu düşünüyorum rahatsız etmiyor kokusu yok

💬 N** P**; Çok başarılı, hep bunu alıyoruz. Kokusu yok, içeriği gayet iyi.


En İyi 10 Vitamin Takviyesi ÖnerisiEn İyi 10 B12 Vitamini Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi balık yağı hangisi?

Yetişkinler ve çocuklar için en çok tavsiye edilen balık yağı takviyeleri, Dynavit, Mollers, Ocean, Shiffa, Balen ve Solgar markaları olmuştur. Bu ürünler, balık yağı ve kokusu barındırmadığı için içimi kolay hale getirilmiştir. Aynı zamanda, içeriklerinde bulunan ek vitaminler ile vücut sağlığının korunmasında katkıda bulunurlar.

Balık yağı kilo aldırır mı?

Yağ olmasından dolayı kilo aldıracağına inanılan takviyeler arasındadır. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Düzenli ve dengeli beslenilirse, takviyeler de doğru ve zamanında kullanılırsa kilo vermek için dahi kullanılabilir.

Balık yağı nasıl kullanılır?

Yetişkinler için yemekle birlikte kullanımı önerilmiştir.