Bebeğinizin altını değiştirirken kullanmanız gereken ürünlerin başında pişik kremi ve bebek pudrası gelmelidir. Bu ürünler, henüz bez kullanan bebek ve çocukların cildinde pişik oluşumunun önüne geçtiği gibi hoş kokusuyla bebeğinize huzur verir.

Ancak, bebeğiniz için pudra seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunur. Öncelikle, kimyasal ürünlerden arındırılmış ve en doğal içeriğe sahip ürünleri tercih etmeniz gerekir. Bundan dolayı, en güvenilir bebek pudrası tavsiyelerini sizler için araştırdık.

Sıra ModelÖlçüİyiÖneri Puanı
1Dalin Likit Pudra100 Ml10/10
2Johnson’s Powder Pudra200 Gr10/9.9
3Babytime90 Ml10/9.8
4Chicco Baby Moments Talk Pudrası150 Gr10/9.9
5Penaten Baby Bebek Pudrası100 Ml10/9.8
6Bübchen Bebek Pudrası100 Gr10/10
7Babydream Bebek Pudrası100 Gr10/9.9
8Japlo Bebek Pudrası150 Gr10/9.9
9Dalin Serpme Bebek Pudrası90 Gr10/9.7
10Benri Bebek Pudrası150 Gr10/9.6
Bebek Pudrası Öneri Listesi

En İyi 10 Bebek Pudrası Tavsiyesi

Bebeğinizi, pişik oluşumu başta olmak üzere pek çok cilt probleminden koruyacak ve kokusuyla huzur verecek en iyi bebek pudrası önerilerini sizler için listeledik.

İşte en iyi Bebek Pudrası önerileri:

Dalin Likit Pudra

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 100 Ml
 • Tip: Likit

Klasik pudralardan farklı olarak likit şeklinde geliştirilen Dalin likit pudra, kullanım kolaylığı sağlamasının yanında bebeğiniz için de oldukça sağlıklı bir seçim olacaktır. Yaz mevsiminde oluşan terleme pişiklerinden ve bez pişiklerinden koruyarak bebeğinizi güvende tutar. Parfümsüz yapıda olması sebebiyle, parfüm alerjisi olan bebek ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** E**; Ürün olduğu gibi. Hızlı da geldi. Toz pudraya göre daha iyi. Yaz mevsimi için aldık. Güzel ürün.

💬 H** F** G**; 25 yasındayım kendim için kullanıyorum ve memnunum 2 tane aldım:)


Johnson’s Powder Pudra

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 200 Gr
 • Tip: Toz

Klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanan Johnson’s Powder pudra, klasikleşmiş olan özel Jahnson’s parfümü içerir. Bu parfümün içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamasından dolayı bebekleriniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dilerseniz direkt olarak kullanmak istediğiniz bölgeye, dilerseniz de elinize dökerek uygulayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 R** G**; Severek kullanıyoruz kokusu çok güzel.

💬 E** T**; 10 numara 5 yıldız çok teşekkür ederim mis gibi kokuyor hediye içinde çok teşekkür ederim.


Babytime Bebek Pudrası

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 90 Ml
 • Tip: Toz

Zararlı maddelerin tümünden arındırılarak geliştirilen Babytime bebek pudrası, bebeğinizin hassas cildine en iyi bakımı sunar. Bez pişikleri ya da yaz mevsiminde terlemeden dolayı oluşan problemler için kullanıma uygundur. Sağlıklı bir içeriğe sahip olduğu kadar hoş kokusuyla da bebeğinizi memnun eder.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** C**; Temiz içerikli ürün olarak araştırarak aldım. Bebeklerimiz her şeyin en temizine layık. Teşekkürler.

💬 A** A**; Fiyat performans ürünü bebeğim de ben de çok sevdik tavsiye ederim.


Chicco Baby Moments Talk Pudrası

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 15 Gr
 • Tip: Toz

Avrupa standartlarına göre geliştirilen Chicco bebek pudrası, bebeğinizin narin teninde üst seviye hassasiyetle onarım sağlar. Pişik oluşumunun önüne geçerken aynı zamanda kalıcı kokusu sayesinde kullanıcılar tarafından beğeni toplamıştır. Zararlı kimyasallar içermediği için bebeklerin ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Ürün çok güzel kokuyor severek bebeğime kullanıyorum paketleme harika ayrıca yanına koyduğunuz hediye için teşekkür ederiz.

💬 E** K**; Kokusu çok güzel severek kullanıyorum bebeğime.


Penaten Baby Bebek Pudrası

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 100 Ml
 • Tip: Toz

Bebeğinizin hassas cildine özel olarak hazırlanan Penaten bebek pudrası, zararlı maddelerden arındırıldığı için cilt üzerinde reaksiyon göstermez. Pişik ve terleme problemlerinde başarılı şekilde sonuç verir. Doğal içeriklerden elde edildiğinden dolayı bebeğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** D**; Severek kullanıyorum birinci bitmeden ikinciyi sipariş verdim.

💬 A** K**; Bayıldım çok güzel bir pudra. Yapısı incecik. Fiyatı yüksek markalardan çok daha kaliteli.


Bübchen Bebek Pudrası

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 100 Gr
 • Tip: Toz

Yüksek emici özelliklerle birlikte geliştirilen Bübchen bebek pudrası, yaz mevsiminde terlemelerden dolayı oluşan pişikleri kısa zaman içinde geçirir. Nem tutucu özelliği sayesinde bez kullanımından ve sürtünmeden dolayı oluşan problemlerin giderilmesinde kullanılır. Temiz içerikler ile üretildiği için bebek cildine ve yetişkinlerin kullanımına uyumludur.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** N**; Bebeğim için aldım bubchen kalitesinden vazgeçilmez .

💬 B** A**; Her gün makyaj üstüne baking için kullanıyorum . Çok memnun kaldım. Bittikçe tekrar alacağım bir ürün. Teşekkürler.


Babydream Bebek Pudrası

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 100 Gr
 • Tip: Toz

Babydream bebek pudrası, bebeğinizin tenine yapışmadan kolayca dağıldığı için uygulama esnasında kolaylık sunar. Son derece hijyenik şekilde üretilmesinin yanında, tahriş ve pişikleri önlemek adına özel olarak geliştirilmiştir. Hafif ve hoş kokusu sayesinde hem bebeğinizin hem de sizin memnun kalacağına eminiz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Temiz içerikli ürün olarak araştırarak aldım. Bebeklerimiz her şeyin en temizine layık. Teşekkürler.

💬 D** N**; Muhteşem urun bebeğimize çok iyi geldi ayrıca ayak içinde. Asker kardeşlerimiz kullanabilir.


Japlo Bebek Pudrası

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 150 Gr
 • Tip: Toz

Bez pişiklerinden ziyade yaz mevsiminde yaşanan kızarıklık ve tahrişleri önlemek amacıyla kullanılan Japlo Bebek Pudrası, yetişkinlerin de oldukça tercih ettiği bir üründür. Kolay dağılan ve cilde yapışmayan yapısından dolayı kullanırken zorluk yaşatmaz. Kalıcı kokusu sayesinde ferahlık sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** E**; Uygun fiyat ve kısa sürede gönderim için çok teşekkür ederim. Ürün de mis gibi kokuyor . Tavsiye ediyorum.

💬 E** P**; Makyaj için kullanıyorum pahalı markalara 100-150 vereceğime aynı etkiyi gösteren bir ürün kullanmak çok daha mantıklı, aynı zamanda pişiğe ya da bacak sürtmesine de çok iyi geliyor yüzünüzü inanılmaz pürüzsüz yapıyor.


Dalin Serpme Bebek Pudrası

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 90 Gr
 • Tip: Toz

Markanın yıllardır klasikleşmiş olan kokusuyla birlikte üretilen Dalin bebek pudrası, kusursuz kalitesiyle sizi ve bebeğinizi memnun etmek için tasarlanmıştır. Bez pişikleri ve tahrişler için kullanıma uygundur. Zararlı kimyasallardan arındırıldığı için bebekler de dahil herkesin kullanabileceği bir üründür.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** A**; Beklediğimden büyük geldi çok güzel tavsiye ederim.

💬 E** E**; Biz çok sevdik her zamanki gibi harika kokusu.


Benri Bebek Pudrası

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 150 Gr
 • Tip: Toz

Sıcak günlerde yaşanan tahriş problemi ve bez kullanımından kaynaklanan pişikler için kullanıma uygun olan Benri Bebek Pudrası, ferah kokusu sayesinde gün boyu rahatlamanızı sağlar. Temiz bir içeriğe sahip olmasından dolayı bebekler için kullanıma uygundur. Kolay dağılmasından dolayı kullanım esnasında zorluk yaşatmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** M**; Beğenerek kullanıyorum kokusu harika.

💬 B** K**; Güzel ve kullanışlı.


En İyi 10 Bebek Bezi ÖnerisiEn İyi 10 Bebek Kolonyası Tavsiyesi
İlginizi Çekebilir

En iyi bebek pudrası hangisi?

Ebeveynlerin deneyimlerine göre tavsiye edilen en iyi bebek pudrası, Dalin, Johnson’s Baby, Chicco, Penaten, Bübchen, Babydream, Babytime markalarına ait ürünlerdir. Kimyasal maddelerden arındırılarak geliştirilen bu ürünler, bebeklerin hassas cildi için özele olarak tasarlandığı için herhangi bir probleme yol açmaz. Yetişkinlerin kullanımı için de uygun şekilde üretilmiştir.

Bebek pudrası ne işe yarar?

Bebeklerde, bez kullanımından dolayı zaman zaman oluşan pişiklerin giderilmesi için ekilidir. Pudra, sürtünmeyi azalttığı ve ciltte kuruluk sağladığı için pişik ve tahrişleri giderir. Bunun yanında, özellikle yaz mevsiminde terlemeden dolayı yaşanan cilt sorunlarının da önüne geçer.

Koltuk altına pudra sürmek ne işe yarar?

En çok terleyen bölgelerden biri koltuk altıdır. Duş sonrasında cildiniz tamamen kuruduktan sonra koltuk altına pudra sürmek, ter kokusunu gidereceği gibi terleme yoğunluğunu da düşürür. Bu sayede, özellikle sıcak günlerde büyük konfor sağlar.