İster profesyonel bir sporcu olun isterseniz de başlangıç seviyesinde hokey ile ilgileniyor olun her seviyede sporcu için öncelikli olarak bir buz hokeyi sopası gerekir. Buz hokeyi sopaları özelliklerine, kullanılan malzemelerine ve boyutlarına göre farklılık gösterir.

İyi bir aktivite yapabilmek için öncelikle iyi ekipmanlara sahip olmak her sporcu için önemlidir. Buz hokeyi ile ilgilenen herkes için en uygun buz hokeyi sopalarını sizler için araştırdık.

SıraModelÖlçüİyiÖneri Puanı
1Easton Sy 50 Standart10/9.2
2Tempish Storm152 cm10/9.4
3Fisher W 150132 cm10/9.8
4ccm 860 Standart10/9.2
5Warrior Covert152 cm10/9.8
6Tempish Storm130 cm10/10
7Fischer Gw150130 cm10/9.9
8Tempish G3s115 cm10/9.5
9Easton Mako M 3Standart10/9.7
10Ficher Ct 150Standart10/9.6
Buz Hokeyi Sopası Öneri Listesi

En İyi 10 Buz Hokeyi Sopası Önerisi

Kar aktiviteleri arasında en çok sevilen spor dallarından biri de buz hokeyidir. Ülkemizde çok fazla kişi tarafından oynanmasa da yeterli ekipmanlara ulaşılabilir. Her seviyeden oyuncu için kar hokeyi sopası hakkında yaptığımız araştırmaları sizler için listeledik.

İşte en iyi Buz Hokeyi Sopası önerileri:

Easton Sy 50

Ürün Özellikleri

  • Renk: Kırmızı

Standart ölçülerde bulunan ve ahşap malzemeden üretilen hokey sopası, yetişkin kullanımına uygundur. Rahat kavrayabilmeniz için özelleştirilmiştir. Aşınma, çizilme sorunları yaşanmaması adına kaplamaları özel olarak dizayn edilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬H** K**; Sağlam ürün sıkıntı yok

💬 M** D**; Kaliteli ürün beklediğimiz gibi geldi


Tempish Storm

Ürün Özellikleri

  • Renk: Siyah

Ahşap ile üretilen hokey sopasını güçlendirmek için dış kısmında kaplama kullanılmıştır. Kaplama sayesinde buz üstünde geçirilen sürede çizilme ve yıpranmalara karşı koruma sağlar. Yetişkinler için uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬F** R**; Gayet sağlam geldi kaliteli orta ağırlıkta

💬 N** I**; Güzel ürün beğendim.


Fisher W 150

Ürün Özellikleri

  • Renk: Kahverengi

Küçük yaşta buz hokeyi ile ilgilenmeye başlayan çocuklar için idealdir. 4-6 yaş arası yeni başlayan çocuklar için özel olarak üretilmiştir. Dış kaplama kısmı sayesinde yıpranmalar engellenmiştir. Çocuğunuzun en rahat şekilde aktivitede bulunabilmesi adına tasarlanmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬C** S**; Küçük olduğu için çok tatlı duruyor sağlam malzeme, teşekkürler

💬 İ** R**; Hızlı teslimat sağlam ürün teşekkürler


ccm 860

Ürün Özellikleri

  • Renk: Beyaz

Buz hokeyi kalecileri için özel olarak tasarlanmıştır. Tutma şekline göre kalecinin rahat hareket edebileceği ve pozisyon alabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Dış kaplaması sayesinde en yoğun müsabakalarda dahi yıpranma minimuma indirilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬N** S**; Güzel beğendim

💬 A** A**; Kaliteli malzeme


Warrior Covert

Ürün Özellikleri

  • Renk: Mavi

Sol kaşık yönüne sahip olması sebebiyle bu yönde hareket eden oyuncular için tasarlanmıştır. Buz üstünde rahat ilerleyebilmek için kaşık kısmı özel olarak üretilmiştir. Yıpranma ve çizilmelere dayanıklıdır.

Kullanıcı Yorumları

💬K** U**; Kargo hızlı geldi kullanışlı kaliteli

💬 M** Y**; Sağlam ürün, teşekkürler


Tempish Storm

Ürün Özellikleri

  • Renk: Siyah/ Yeşil

Kaşık yönü sağ taraftır. Bu yönde hareket eden oyuncular için ideal bir buz hokeyi sopasıdır. Buz üstünde hızlı şekilde ilerleyebilmek için özel olarak tasarlanmış yapısı, oyuncuyu yormamak adına oluşturulmuştur.

Kullanıcı Yorumları

💬N** L**; Kaliteli ürün uygun fiyat

💬 M** İ**; Fiyat performans ürünü tavsiye ederim


Fischer Gw150

Ürün Özellikleri

  • Renk: Beyaz

Ahşaptan elde edilen buz hokeyi sopasının dış kaplaması yıpranma ve çizilmelere karşı özel olarak geliştirilmiştir. Sopanın kaşık kısmı sağ yönlüdür. Bu yönde hareket eden sporcular için oldukça uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬S** T**; Başarılı ürün teşekkürler

💬 G** U**; Gayet sağlam bir ürün kaliteli


Tempish G3s

Ürün Özellikleri

  • Renk: Beyaz

Standart boylarda üretilen buz hokeyi sopasıdır. Güçlü gövdesi sayesinde aktivite sırasında sizi yarı yolda bırakmaz. Buz üstünde hızlı ilerleyebilmeniz ve hızınızı kesmemesi için özel olarak üretilmiştir. Yıpranma ve çizilmelere karşı dış kaplaması güçlendirilerek daha uzun bir aktivite imkanı sunulmuştur.

Kullanıcı Yorumları

💬A** O**; Memnun kaldım sağlam ürün, teşekkürler

💬 U** N**; Tam aradığım ürün, çok sağlam teşekkür ediyorum


Easton Mako M 3

Ürün Özellikleri

  • Renk: Kırmızı

Standart boylarda üretilen buz hokeyi sopası, yeni başlayanlar ve orta seviye sporcular için oldukça idealdir. Buz üstünde rahat ilerleyebilmeniz için kaşık kısmı özel olarak tasarlanmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬Y** T**; Güzel ürün kaliteli

💬 M** A**; Çok sağlam geldi teşekkür ederim beğendim


Ficher Ct 150

Ürün Özellikleri

  • Renk: Beyaz

Orta ve üst seviye sporcular için özel olarak geliştirilmiştir. Ahşap malzeme kullanılarak yapılan ürün, dış kaplaması sağlamlaştırılarak çizilme ve yıpranmalara karşı güçlendirilmiştir. Buz üstünde hızla ilerleyebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬B** Ş**; Görünüşü şahane, sağlam ev kaliteli ürün

💬 K** Ö**; Çok hızlı geldi ürün de çok iyi teşekkürler


En İyi 10 Snowboard Tahtası ÖnerisiEn İyi 10 Kayak Takımı Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi buz hokeyi sopası hangisi?

Her seviyeden buz hokeyi oynayanların en çok önerdiği en iyi buz hokeyi sopası, Fisher Gw150, Tempish G3s, Easton Mako M 3, Warrior Covert, markaları ve modelleridir. Bu sopaların dayanıklılığı ve tam boy ayarında olması kullanıcılar için rahatlık sunar.

Buz hokeyi nedir?
Buz hokeyi, buz üstünde 2 takımla oynanan bir spor ya da oyundur. Taraflar, tüm ekipmanlarını tam olarak bulundurduktan sonra buz hokeyi sopaları ile diski yönetmeye ve karşılıklı sayı kazanmaya çalışır.

Buz hokeyi zor mu?

Buz hokeyi, iki takımla oynanan bir dayanıklılık ve mücadele sporudur. Mücadele sporlarına ilginiz varsa kolaylıkla kavrayabilirsiniz.