Tırnak bakımı içi en önemli adımlardan biri törpü yapmaktır. Tırnak törpüleri yalnızca tırnaklara şekil vermek için değil aynı zamanda tırnağın üst kısmında yer alan şekil bozuklukları ve yağ tabakasının giderilmesi için de kullanılmaktadır. Bu nedenle, tırnak sağlığını bozmadan istediğiniz etkiyi verecek törpüler kullanmanız gerekir.

Elektrikli törpüler bu noktada klasik törpülere göre hem daha hızlı hem de daha etkili bir sonuç vermektedir. Bu nedenle, tüm tırnak tiplerinde kullanılabilecek en iyi elektrikli tırnak törpüsü modellerini sizler için araştırarak listeledik.

Sıra MarkaDönme HızıİyiÖneri Puanı
1Rosh20.00010/10
2TchiboAyarlanabilir10/9.9
3Strong30.00010/9.8
4Dempower20.00010/9.9
5OceanAyarlanabilir10/9.8
6Cloody30.00010/10
7Mozıur30.00010/9.9
8Touch Beauty35.00010/9.9
9Nail Drill25.00010/9.7
10TwoxAyarlanabilir10/9.6
Elektrikli Törpü Öneri Listesi

En İyi 10 Elektrikli Törpü Önerisi

Elektrikli törpüler klasik tırnak törpülerine göre daha kullanışlı olmalarının yanında zamandan tasarruf etmenizi de sağlar. Bu sebepten dolayı en iyi elektrikli törpü modellerini listeledik.

İşte en iyi Elektrikli Törpü önerileri:

Rosh

Ürün Özellikleri

 • Boyut: 15.5 Cm
 • Dönme Hızı: 3000-20000
 • Başlık Sayısı: 6

Manikür ve pedikür işlemleri için büyük kolaylık sağlayan Rosh elektrikli törpü cihazı, 3000 ve 20000 arasında bulunan dönme hızı ile ihtiyacınıza göre hız ayarı yapmanıza imkan sağlar. 6 farklı başlığı ile yalnızca tırnaklara şekil vermek değil aynı zamanda bozuklukları gidermek, parlatmak ve düzeltmek için de işe yarar.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** K**; İlk başta başlıklarının nasıl takılacağını anlayamadım ancak daha sonra internette buldum sizinle de paylaşayım almak isteyen kişilere kullanım kolaylığı sağlasın. Evde kendi manikürümü pedikürümü yapıyorum, bu fiyata işlevleri o kadar üstün ki, düşünmeden alın derim!

💬 K** K**; Parasını kesinlikle hak eden bir ürün. Mantar için bu kadar etkili olduğunu bilsem yıllar önce alırdım. Mantarlı tırnak için almayı düşünenler hiç kaçırmasın derim.


Tchibo

Ürün Özellikleri

 • Dönme Hızı: Ayarlanabilir
 • Başlık Sayısı: 6

Tchibo Beauty markasına ait olan elektrikli törpü cihazı, ayarlanabilir hız seviyesiyle ister manikür ister pedikür yapmanıza imkan verir. Hafif bir cihaz olması sebebiyle uzun süreli kullanımlarda elinizi yormaz. 6 farklı başlığı ile tırnak işlemlerini oldukça kolay bir hale getirmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** B**; Çok güzel memnun kaldım protez tırnak ön hazırlık için yeterli fakat protez çıkarmakta güçsüz.

💬 G** D**; Çok çok iyi çıktı ikinciyi alıyorum. Etleri güzel temizliyor, manikür pedikür 5dk sürüyor harika.


Strong

Ürün Özellikleri

 • Boyut: 14 Cm
 • Dönme Hızı: 35.000-45.000
 • Ağırlık: 1.3 Kg

Strong elektrikli törpü cihazı, tırnak bakım merkezlerinde kullanılabilecek kadar güçlü ve etkili bir üründür. 35.000 ve 45.000 arası dönme hızı sayesinde tüm tırnak işlemleri en kısa sürede tamamlanır. Manikür pedikür işlemleri dışında protez tırnak öncesi hazırlıklar ve protez tırnak çıkarmak için kullanabileceğiniz kapasiteye sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** A**; Çok güzel makine. Memnum kaldım.

💬 S** Ç**; Başarılı bir ürün kaliteli almak isteyenlere tavsiye ederim.


Dempower

Ürün Özellikleri

 • Boyut: 15.5 Cm
 • Dönme Hızı: 3000-20000
 • Başlık Sayısı: 6
 • Ağırlık: 81 g

Evde tırnak bakımı yapmak isteyenler için oldukça ideal bir seçenek olan Dempower elektrikli törpü cihazı, 81 gram ağırlığa sahip olması sayesinde uzun süreli kullanımda sizleri yormaz. 6 başlığı ile ihtiyacınıza göre tüm işlemleri gerçekleştirirken 3000-20000 arası dönme hızı ile en kısa sürede tırnak sorunlarından kurutulabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** Y**; Bayıldım kesinlikle tavsiye ediyorum yıllardır güzellik salonlarında yaptırdığım tırnaklarımı artık kendi evimle yapıyorum çok konforlu.

💬 E** K**; Tırnağımdaki mantar için aldım çok pratik normal törpü çok zaman kaybı oluyordu cihaz fiyatına göre gayet kaliteli teşekkürler.


Ocean

Ürün Özellikleri

 • Boyut: Ev ve ofis tipi kullanım
 • Dönme Hızı: Ayarlanabilir
 • Başlık Sayısı: 6

Evde ve güzellik merkezlerinde kullanıma uygun şekilde geliştirilen Ocean elektrikli törpü, yalnızca manikür, pedikür ve tırnağa şekil verme işlemlerinde değil aynı zamanda protez tırnak yaparken kullanılacak törpüler arasında yer alır. Ayarlanabilir dönme hızı sayesinde tırnaklara nazik davranır. Kolay kullanımı ile cihaza oldukça hızlı adapte olursunuz.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Gayet kullanışlı ve etkili bir cihaz. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.

💬 B** Ş**; Bu kadar kaliteli olmasını beklemiyordum kesinlikle fiyat performans ürünü. Hor kullanmadığınız takdirde uzun yıllar gider.


Cloody

Ürün Özellikleri

 • Tam Şarj Süresi: 2 saat
 • Dönme Hızı: 35000
 • Başlık Sayısı: Değiştirilebilir
 • Güç: 25 W

Yanınızda taşıyabileceğiniz portatif bir elektrikli törpü arıyorsanız Cloody elektrikli törpü cihazı tam size göre bir tercih olacaktır. 35000 dönme hızı sağlamasıyla protez tırnak işlemleri de dahi tüm manikür pedikür işlemlerini gerçekleştiren ürün tam bir kurtarıcı olacaktır. Yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük tasarlanmasından dolayı tatile çıkarken artık tırnaklarınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** Ö**; Evde kullanım için küçük kompakt ama güçlü bir makine arıyordum, uzun bir araştırma sonunda bu ürünü seçtim, tırnakla ilgili olanlar belki fark etmiştir, yabancı tırnak markaları bu makinayı Çin’de ürettirip kendi markalarını üzerine basıp satıyorlar, bir çok videoda gördüğüm için biliyordum. Ürünü çok beğendim, inanılmaz sessiz, 35.000 rpm’de bile çok az ses ve yok denecek kadar az titreşimi var. Kullanımı çok pratik, uç takma yeri kilitli, ekranda hızını ayarlayabiliyorsunuz, ileri ve geri döndürme seçenekleri var ve kablosuz kullanabiliyorsunuz. keşke fiyatı daha uygun olsa ama bu döviz kuru ve gümrük vergileri ile zor. Ürün fotoğraflarında içerisinden Amerika prizi çıkıyor gibi gözüküyor ancak TR ile uyumlu priz çıkıyor.

💬 S** Y**; Son yıllarda aldığım en kaliteli ürün diyebilirim. Alın, aldırın pişman olmayacaksınız.


Mozıur

Ürün Özellikleri

 • Güç: 30 W
 • Dönme Hızı: 30.000
 • Başlık Sayısı: 12

Mozıur elektrikli törpü cihazı, tüm manikür ve pedikür işlemlerinde en hızlı şekilde işlem yapmanızı sağlarken tırnaklarınızın için en sağlıklı bakımı yapan cihaz olacaktır. 30 W gücü ve 30.000 Rpm dönme hızı ile protez tırnak işlemleri için de kullanım sağlanabilmektedir. Evde ve güzellik merkezlerinde kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** K**; Çok memnunum ihtiyacı olan düşünmeden alabilir evde protez tırnak yapmak için almıştım işe yarıyor.

💬 A** G**; Protez tırnaklarımı çıkarmak için almıştım gerçekten işe yarıyor kaliteli ürün.


Touch Beauty

Ürün Özellikleri

 • Dönme Hızı: 9.500-35.000
 • Başlık Sayısı: 5
 • Ekstra: Kurutucu UV ışığı

Tırnaklarınızla alakalı tüm işlemleri yerine getirebilmek için sadece bir ürün almak istiyorsanız Touch Beauty elektrikli törpü tam size göre bir seçim olacaktır. 5 dayanıklı başlığı ile tırnaklarınıza şekil vermek, parlatmak, düzeltmek, üst kısmında oluşan şekil bozukluklarını gidermek ve tırnak etlerinden kurtulmak gibi etkiler alırsınız. Uv kurutucu sayesinde oje kurutma işlemi oldukça kısa sürer.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** E**; Kesinlikle fiyatını hak eden bir ürün. Tüm işlemleri yapabilirsiniz. Ben bu kadar kaliteli olmasını beklemiyordum. Memnun kaldım tavsiye ediyorum.

💬 R** Ş**; Kaliteli güzel ürün memnun kaldım tavsiye ederim.


Nail Drill

Ürün Özellikleri

 • Dönme Hızı: 25.000
 • Başlık Sayısı: 6

Güzellik merkezlerinde kullanım için geliştirilen Nail Drill elektrikli tırnak törpüsü cihazı, evde kullanım için de oldukça idealdir. Rahat kavrama için tasarlanan törpü kalemi ve güç sağlayan ayar alanı sayesinde tırnaklarınızda istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kalıcı oje çıkarma, protez işlemi ve protez çıkarma, manikür, pedikür ve daha fazlasını yapmak isteyenler için doğru bir tercih olur.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** A**; Ürün güzel, ayakla yada elle aktif edebiliyorsunuz, protez tırnak vs işleri için kullanılabilir. Yanında gelen uçlar biraz yetersiz ama uç alıp bununla kullanabilirsiniz. Ayak ile çalıştırdığınızda ayarı yine elle yapmanız gerekiyor. Pedal 1-0 şeklinde, gaz pedalı gibi axis değil. Pedal ile şiddeti ayarlayamıyorsunuz.

💬 M** A**; Yıllardır kalıcı oje ve kuru manikür yaptırıyorum. Kullanıcı olmasam da bendeki uygulamalardaki tecrübeme dayanarak bu cihazda İlk denememle ilgili fikrim çok olumlu. Uzun ömürlü olmasını, uzun vadede sıkıntı çıkarmamasını umut ediyorum.


Twox

Ürün Özellikleri

 • Başlık Sayısı: 6

Bebeğinizin hassas tırnaklarını nazikçe şekillendirmek ve kısaltmak için geliştirilen Twox elektrikli tırnak törpüsü, bebeğinizin tırnaklarını daha güvenli şekilde kesmenize yardımcı olacak. Tırnak makası kullanırken bebeklerin hareket etmesi sonucu istenmeyen sonuçlar oluşabilirken bu cihazda böyle bir sorun yaşamazsınız.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** K**; Güzel ürün kızımın canını acıtmadan tırnaklarını kesebiliyorum ama törpü şeklinde olduğu için kenarları sivri kalıyor.

💬 M** Y**; Ürünü indirimdeyken aldım. Çok memnun kaldım. Özellikle yeni doğan için çok kullanışlı.


Kalıcı Oje Kurutucu Uv ÖnerisiTırnak Güçlendirici Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi elektrikli tırnak törpüsü hangisi?

Kullanıcı deneyimlerine göre önerilen en iyi elektrikli törpüler, Rosh, Strong, Tchibo, Cloody, Mozıur markalarına ait ürünler olmaktadır.

Elektrikli tırnak törpüsü ne işe yarar?

Klasik törpülerle istediğiniz sonucu elde etmek oldukça uzun bir zaman alacağı için yorucu olabilir. Anca elektrikli törpüler, törpüleme işlemini sizin yerinize yapacağı için yorulmazsınız. Tırnaklarınızda yapmak istediğiniz tüm değişimleri elektrikli törpü ile en pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kuru manikür freze uçları ne işe yarar?

Freze uçlar tırnaklarınızın üst kısmında yer alan bozuklukları gidermek, tırnak etlerini gidermek ve tırnağın genel yapısını oluşturmak için yardımcı olan elektronik törpü uçlarıdır.