Masa başında iş yaparken veya ders çalışırken sıcaktan bunaldığınızda serinlemek için kullanabileceğiniz masaüstü vantilatörler, pratik kullanımlarıyla ön plana çıkıyor. İster ofiste isterseniz de evde kullanabileceğiniz masaüstü vantilatörler, kompakt tasarımları sayesinde komodin üzerine sığabildiği için uyurken de serinlemenize yardımcı oluyor. Pratik kullanımları ve ferahlatma özelliğiyle sıcaktan etkilenmeden çalışmanıza yardımcı olan masaüstü vantilatörler, bu sayede iş ve ders veriminizi artırıyor.

Tüm bunlardan yola çıkarak hazırladığımız bu içeriğimiz, sıcak yaz günlerinde çalışırken serinlemeniz için en iyi masaüstü vantilatörlerden oluşuyor. Kullanıcılarından tam not alan ürünlerden oluşan listemiz, güçlü hava akımlarıyla da ön plana çıkıyor.

Sıra ModelGüçİyiÖneri Puanı
1Rowenta VU2110F028 W10/9.9
2Goldmaster GM-792840 W10/9.9
3Goodhome40 W10/9.9
4Vals DF16STD55 W10/9.8
5Cvs DN9102040 W10/9.8
6Sımtech KM-172540 W10/9.8
7Xiaomi Vh4,5 W10/9.7
8Rubenis RBM-1555 W10/9.7
9Skytech STF-129227 W10/9.7
10Raks Bf 9 Mx35 W10/9.6
Masaüstü Vantilatör Öneri Listesi

En İyi Masaüstü Vantilatör Markaları

Sıcaktan bunaltan havayı hızla değiştirerek serin bir esintiyle rahatlama sağlayan masaüstü vantilatörler, çalışma masası veya yatak odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Ancak, doğru masaüstü vantilatörünü seçmek, bu ferahlatıcı deneyimi maksimum düzeye çıkarmak için kritik öneme sahiptir.

İşte en iyi masaüstü vantilatör tavsiyesi

Rowenta VU2110F0 Essential Klasik 2 Kademeli Masaüstü Vantilatör

Ürün Özellikleri

Tür Klasik

Çap: 25

İnç: 10”

Bıçak Sayısı: 3

Güç: 28 W

En iyi masaüstü vantilatörler arasında yer alan Rowenta VU2110F0 Essential, kompakt tasarımıyla masada fazla yer kaplamıyor. Çocuklar için güvenli hale getirilen pervane kasası sayesinde olası kazaların önüne geçen bu vantilatör, sağladığı güçlü hava akışıyla kullanıcılarından tam not alıyor. 2 kademeye sahip olan Rowenta VU2110F0 Essential, otomatik salınım özelliği sayesinde tüm odada homojen ısı dağılımı sağlıyor. Son olarak taşıma kulpu sayesinde istediğiniz yere kolayca götürebileceğiniz bu vantilatör, sağlam yapısıyla da beğeniliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** S**; Gayet iyi ürün, görevini yerine getiriyor. Oda içinde yeterli hava sirkülasyonu sağlıyor. Fan ebatı olarak ufak, 2 kademe ama biz memnunuz. Kutu açılmış ve sonra tekrar bantlanmış. Herhangi bir sıkıntısı yok. Kurulumu gayet basit. Sağlamlık olarak yeterli.

💬 O** A**; Güzel bir ürün çok yüksek bir beklentiniz yoksa alabilirsiniz ihtiyacınızı fazlasıyla görür ben sessiz mod 1.kademede kullanıyorum gayet kullanışlı


Goldmaster GM-7928 Relax Masaüstü Vantilatör

Ürün Özellikleri

Tür Masaüstü

Kontrol Yöntemi: Manuel

Salınım Yön Sayısı: 2

Çap: 12 inç

Güç: 40 W

Masaüstü vantilatör almayı düşünenlere önerebileceğimiz Goldmaster GM-7928 Relax, 3 farklı hız ayarına sahip. Bu sayede istediğiniz hava akışını sunan bu ürün, ergonomik tasarımıyla da beğeni topluyor. Sessiz çalışma özelliği ve kullanım kolaylığıyla konforlu bir serinlik sunan bu masaüstü vantilatör, siz çalışırken rahatsızlık vermiyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** Ş**; Fiyatına göre güzel ürün.

💬 R** Ö**; İşlevini yerine getiriyor. Güzel.


Goodhome Masa Üstü Vantilatör

Ürün Özellikleri

Tür: Masaüstü

Fan Kademesi: 3

Salınım Yön Sayısı: 2

Çap: 30 cm

Güç: 40 W

Sağ sol salınım özelliğine sahip olan Goodhome Masa Üstü Vantilatör, 3 kademe fan hızına sahip. 8 saate kadar zaman ayarlama imkanı sunan ürün, bu sayede istediğiniz ayarda 8 saat boyunca a-çalışıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemesi sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunan bu masaüstü vantilatör, güçlü motoruyla anında serinlik sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** Ç**; Gayet güzel bir ürün Şuana kadarki en sessiz pervanem

💬 Y** T**; Ürünü çok beğendik kısa sürede serinlik sağlıyor.


Vals DF16STD-16” Masa Üstü Vantilatör

Ürün Özellikleri

Güç: 55 W

Salınım Yön Sayısı: 2

Boyut: 590 x 330 x 480 mm

Hız Kademe Sayısı: 3

Çap: 16 inç

5 pervane bıçağına sahip olan Vals DF16STD-16” Masa Üstü Vantilatör, bu sayede daha fazla hava akımı sunuyor. 55 watt gücünde çalışan bu masaüstü vantilatör, 2 yöne salınım sağlıyor. Aşağı yukarı oynar başlığı sayesinde hava geliş açısını değiştirebilmenize yardım eden bu ürün, 3 kademe fan ayarıyla çalışıyor. Son olarak ısınma emniyeti sayesinde çok ısındığında kendini dinlenmeye alan vantilatör, bu sayede güvenli kullanım imkanı sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** K**; Çok iyi bir ürün sessiz ve kaliteli. Şimdilik problem yok.

💬 Ö** K**; Ürün çok iyi kalitesi, çalışması içiniz rahat alabilirsiniz.


Cvs DN91020 Masa Üstü Vantilatör

Ürün Özellikleri

Güç: 40 W

Salınım Yön Sayısı: 2

Hız Kademe Sayısı: 3

Sessiz çalışmasıyla kullanıcılarından tam not alan Cvs DN91020 Masa Üstü Vantilatör, sağa sola salınımıyla her yöne eşit hava sunuyor. 3 kademe hız ayarına sahip olan bu ürün, 5 kanatlı pervanesiyle kısa süre içerisinde bulunduğu ortamı serinletiyor. Ayrıca aşağı yukarı manuel ayarlama imkanı sunarak hava geliş açısını değiştirebilmenize yardım eden bu masaüstü vantilatör, 40 watt gücünde çalışıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** A**;Ürün güzel paketli çabuk geldi. Kurulumu kolay oldu. Çalışması güzel ve sessiz tavsiye ederim.

💬 A** N**; Ürün gayet iyi.


Simtech KM-1725 Masaüstü Dijital Salınımlı Vantilatör

Ürün Özellikleri

Güç: 40 W

Salınım Yön Sayısı: 2

Hız Kademe Sayısı: 3

Sımtech KM-1725, dijital kontrol paneli ve salınımlı özelliğiyle öne çıkan bir masaüstü vantilatördür. Hava akımını istediğiniz şekilde yönlendirebilir ve farklı hız seviyelerini ayarlayabilirsiniz. Şık tasarımıyla odanıza modern bir dokunuş katan bu model, performansıyla da dikkat çekiyor. Dijital ekran özelliğiyle oda sıcaklığını gösteren masaüstü vantilatör, uzaktan kumandasıyla kolayca kullanım imkanı sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** B**;Ürün süper, 1.derece bana yetti. Boyutu da ideal. Çok minnak değil. Fotoları da attım. Diğer özellikleri de çalışıyor. Satıcı da tertemiz jelatininde sıfır, eksiksiz olarak çok hızlı gönderdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Daha ne olsun. Teşekkürler

💬 C** K**; Ürün harika çok beğendim çok da fonksiyonlu teşekkür ederim.


Xiaomi Vh Fan Masaüstü Taşınabilir Şarjlı Fan Vantilatör

Ürün Özellikleri

Güç: 4, 5 W

Hız Kademe Sayısı: 3

Boyut: 157 x 107 x 196 mm

Ağırlık: 380 g

5 pervane kanadına sahip olan Xiaomi Vh Fan, 3 farklı rüzgar kademesi sunuyor. usb kabloyla şarj edilerek kullanılan bu masaüstü vantilatör, sökülmesi ve temizlemesi kolay olduğu için kullanıcıları tarafından beğeniliyor. Kablosuz kullanım imkanı sunan bu vantilatör, kompakt tasarımıyla masa üzerinde fazla yer kaplamıyor. 4 farklı renkte satışa sunulan ürün, aşağı yukarı ayarlaması sayesinde hava geliş açısıyla oynamanıza yardım ediyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** Ş**; Üründen Çok memnun kaldım, 3 farklı hız ayarı var ve bence masaüstü için harika serinlik sağlıyor. En önemlisi çok sessiz çalışıyor. 2000 Mah bataryası var ancak ben şu anda USB’yi fişe takarak kullanıyorum, dolayısıyla ne kadar bataryasının gittiğini ölçmedim ama tahminimce 2-3 saat üfler gibi geliyor. Tek negatif tarafı kafası aşağı yukarı hareket ediyor ancak sağa sola hareket etmiyor.

💬 U** A**; Dün sipariş ettim, şimdi elime ulaştı, paketlemesi güzeldi. 3 kademeli çalışıyor ve 1.kademesi bile yeterli geliyor. Bataryalı olması da ayrı bir güzellik. Başlığının sağa sola oynamaması benim için bir eksiklik değil. Tavsiye ederim


Rubenis RBM-15 Masa Tipi Vantilatör

Ürün Özellikleri

Güç: 55 W

Hız Kademe Sayısı: 3

Pervane Sayısı: 3

Çap: 16 inç

Üç farklı hız ayarı ve salınımlı özelliği sayesinde serinliği istediğiniz şekilde ayarlayabilmenize yardım eden Rubenis RBM-15 Masa Tipi Vantilatör, kullanışlı ve şık tasarımıyla beğeniliyor. 3 farklı hız ayarına sahip olan bu masaüstü vantilatör, 55 watt motor gücünde çalışıyor. 3 kollu pervaneye sahip olan bu vantilatör, Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 Z** A**; Ürün bugün elime ulaştı, kurulumu gayet basit, performans çok çok iyi, ancak beklediğimden çok büyüktü. Bir masaüstü için fazlaca büyük. Ama memnunum koyacak başka yer bulurum. Büyüklüğü konusunda fikir sahibi olabilmeniz için ekte resim bırakıyorum.

💬 H** E**; Fiyatına göre gayet güzel bir ürün. Seviye 1 de bile üflemesi kuvvetli sesi de çok değil. Salınım yaparken boğaz kısmında ki vidayı sıkmayın takılma yapıyor. Sadece monte edin diğer vidalara dokunmayın.


Skytech STF-1292 Vantilatör Masa Tipi

Ürün Özellikleri

Güç: 27 W

Hız Kademe Sayısı: 2

Pervane Sayısı: 3

Çap: 9 inç

3 kanatlı olmasıyla hızlı şekilde serinlik sunan Skytech STF-1292, sessiz çalışma özelliğiyle de rahatsızlık vermiyor. Eğim açısını ayarlayabileceğiniz bu masaüstü vantilatör, 2 hız kademesi sunuyor. Ayrıca salınım fonksiyonu sayesinde her yere eşit hava sunan bu ürün, 27 watt gücünde çalışıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 H** K**; Ben gerçekten çok memnun kaldım hiç beklemediğim kadar gücü var, atölyede çalışırken tezgahımın yanında tek kişilik diyebilirim kimseyi rahatsız etmiyor sadece Bana yetiyor 🙂

💬 E** M**; Standart boydan bir tık küçük ama çok kaliteli


Raks Bf 9 Mx Kutu Vantilatör

Ürün Özellikleri

Güç: 35 W

Hız Kademe Sayısı: 2

Pervane Sayısı: 3

Çap: 9 inç

35 W motor gücüne sahip olan Raks Bf 9 Mx Kutu Vantilatör, 2 farklı hızda çalışıyor. 9 inç çapa sahip olan bu masaüstü vantilatör, kutu tipiyle masa da daha şık bir görünüm sunarken kolayca taşıma imkanı sunuyor. İş yerinde de masada kullanım için ideal olan bu pervane, sağladığı güçlü hava akımıyla kısa sürede serinlik sağlıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** C**; Ürün güzel, evet biraz ses var ama güçlü hava üflediği için normaldir ben çok beğendim adana sıcaklarıyla ancak böyle güçlü bir vantilatör baş edebilir satıcıya da çok teşekkür ederim hızlı kargo uygun fiyat için.

💬 B** Y**; Ders çalışırken serinlemek için ideal. İyi yönleri gerçekten fiyatına göre aşırı güçlü en güçlü modunda tutamıyorum çok hava vuruyor orta modda kullanıyom masada. Zayıf yönü aşırı rahatsız etmese de birazcık sesli ama benim gibi kulaklık kullanıyorsanız sorun olmuyor. Şahsen ben memnun kaldım.


Vantilatör ModelleriTavan Vantilatörü
Portatif KlimaKlima
İlginizi Çekebilir

En iyi masaüstü vantilatör hangisi?

Masa başında serinlik sunan en iyi masaüstü vantilatörler arasında; Rowenta VU2110F0 Essential Klasik 2 Kademeli Masaüstü Vantilatör, Goldmaster GM-7928 Relax Masaüstü Vantilatör, Goodhome Masa Üstü Vantilatör, Vals DF16STD-16” Masa Üstü Vantilatör, Cvs DN91020 Masa Üstü Vantilatör, Sımtech KM-1725 Masaüstü Dijital Salınımlı Vantilatör, Xiaomi Vh Fan Masaüstü Taşınabilir Şarjlı Fan Vantilatör, Rubenis RBM-15 Masa Tipi Vantilatör, Skytech STF-1292 Vantilatör Masa Tip ve Raks Bf 9 Mx Kutu Vantilatör yer alıyor.

Masaüstü vantilatör kaç watt olmalı?

Masaüstü vantilatörler, marka ve modele göre 9 watt ile 65 watt arasında değişiklik göstermektedir.

Masaüstü vantilatör çok elektrik yakar mı?

Masaüstü vantilatörler daha küçük boyutlarda olduğundan dolayı düşük güçte çalışmaktadır. Bu sebeple normal ayaklı vantilatörlere kıyasla daha az elektrik yakmaktadır.