Yeni bir aile üyesi beklemek heyecan verici bir deneyimdir, ancak ebeveynler olarak seyahat etme konusunda endişeleriniz olabilir. Bebeğinizin rahatlığını ve güvenliğini sağlamak için en iyi travel sistem bebek arabasını bulmak büyük bir önem taşımaktadır. Neyse ki, bugün sizinle paylaşacağım en iyi travel sistem bebek arabaları listesinde seyahatlerde bebeğinizle birlikte rahat ve keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlayacak harika seçenekler bulunmaktadır.

Listemizde yer alan travel sistem bebek arabaları, ister yoğun bir şehirde gezerken, isterse doğanın ortasında bir maceraya atılmışken, güvenlik, konfor ve kullanım kolaylığı açısından ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Hem bebeğinizin ihtiyaçlarını gözeten hem de sizin pratiklik arayışına odaklanan travel sistem bebek arabalarına gelin daha yakından bakalım.

Sıra ModelKapasitesiİyiÖneri Puanı
1Inglesina Trilogy20 kg10/9.9
2Mima Xari17 kg10/9.9
3Chicco Trio Sprint10 kg10/9.9
4Pierre Cardin PC405V Twist Ex15 kg10/9.9
5Kanz X-Go Plus25 kg10/9.9
6Kraft Cheer22 kg10/9.8
7Maxi-Cosi Adorra 222 kg10/9.8
8Prego Range25 kg10/9.8
9Yoyko Easyo20 kg10/9.7
104 Baby Olympus18 kg10/9.6
Travel Sistem Bebek Arabası Öneri Listesi

En İyi Travel Sistem Bebek Arabası Modelleri

İster şehir içindeki gezilerde, ister seyahatlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz travel sistem bebek arabaları, bebeğinizle keyifli ve sorunsuz bir deneyim yaşayabilmenize yardımcı olmaktadır. Kullanım kolaylığı açısından da ön plana çıkan seyahat sistem bebek arabaları, birçok fonksiyonu bir arada sunduğundan dolayı da pratiktir.

İşte en iyi travel sistem bebek arabası markası tavsiyesi

Inglesina Trilogy Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 20 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-4 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Açık Konumda Boyutu: 56.5 x 105.5 x 82 cm

Kapalı Konumda Boyutu: 34 x 98 x 44 cm

En iyi travel bebek arabaları listemizin ilk sırasında yer alan Inglesina Trilogy Bebek Arabası, annelerin ilk tercihi oluyor. Bebeğinizin konforlu olması için elinden geleni yapan Inglesina Trilogy, geniş koltuğu ve ısı düzenleme sistemi sayesinde çocuğunuzu evinde kendi yatağında gibi hissetmesine yardımcı oluyor. Tek elle açılıp kapanan ve kompakt yapısı sayesinde kolayca kaldırılabilen bu bebek arabası, çocuğunun yüzünü görerek seyahat etmek isteyen anneler için çift yönlü kullanım imkanı sunuyor. Doğumdan itibaren 20 kiloya kadar taşıyabilen bu travel bebek arabası, 3 farklı pozisyonda ayarlanabildiği gibi UV korumalı (UPF 50+) tentesi sayesinde de güvenli yolculuk imkanı sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** K**; Oldukça konforlu bir ürün. Tek elle kolayca açıp kapayabiliyorum ayrıca oğlumda arabaya biner binmez uyuyor o kadar konforlu yani.

💬 K** S**; Çok araştırdım bebek arabası almadan önce ve biraz pahalı olsa da bu bebek arabasını tercih ettim. Gerçekten hem anne için hem bebek için oldukça konforlu bir ürün tavsiye ederim.


Mima Xari Travel Sistem Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 17 kg

Tek Elle Açma: Yok

Yaş Grubu: 0-4 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Şık tasarımıyla ön plana çıkan Mima Xari Travel Sistem Bebek Arabası, 7 özelliğiyle annelerin gözdesi olmayı başarıyor. Kolayca portbebeye dönüşebilen bu travel bebek arabası, 17 kiloya kadar ağırlık taşımaktadır. Hafif ve kompakt tasarımı sayesinde kolay kullanım sunan bu ürün, arka tekerleklerde yer alan süspansiyonlar sayesinde de zor ve engebeli yollarda bile anneyi yormamaktadır. Üç kademeli yatış pozisyonuna sahip olan bu ürün, özel cilası sayesinde daha fazla hijyen sunmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** C**; Bu bebek arabasını hamileyken araştırmaya başlamıştım ve indirimde görünce aldım. Birçok arkadaşım parasını fazla buldu evet fazla fakat konforu ve kalitesine önem verdiğim için gözüm görmedi. İnşallah ikinci çocuğum olursa onda da bunu kullanırım.

💬 S** Y**; Travel bebek arabaları içinden en beğendiğim bu oldu. Çok seyahat eden bir çiftiz ve çocuğum bu gezi sırasında rahat olmalı.


Chicco Trio Sprint Travel Sistem Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 10 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-4 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Kalitesi ve pratik kullanımıyla en çok tercih edilen travel bebek araları arasında yer alan Chicco Trio Sprint Travel Sistem Bebek Arabası, portbebe, ana kucağı ve pusete dönüşebilir olmasından dolayı da avantaj sağlıyor. 5 nokta emniyet kemeri sayesinde bebeğinizin güvende olmasına yardım eden bu travel bebek arabası, farklı yatış pozisyonları sayesinde de konfor sunuyor. Yağmurluk, bebek bakım çantası, alt açma matı ve puset yatak örtüsüyle beraber gönderilen bu ürün, sadece bebeklerin değil annelerinde konforunu düşünüyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** S**; Ürünü 1 senedir kullanıyoruz aşırı memnun kaldık kaliteli ve sapasağlam oldukça da hafif sadece port bebeyi kullanmadık oda gerek duyulmuyor zaten ana kucağı büyük olduğu için rahat 8 aya kadar kullandık

💬 G** T**; Alınabilecek en kullanışlı ve çok amaçlı bir araba. Çeşit çeşit kullanıyoruz. Hastaneden çıkarırken gerekli olan ana kucağı var, bebek arabasının üstüne de koyabiliyorsunuz. Portbebe var. İkisini de tepe tepe kullanıyoruz. Anakucagı arabaya monte ediliyor. Katlanınca da çok hafif. Eşim olmadığında da üstesinden geliyorum. Çok tavsiye ederim.


Pierre Cardin PC405V Twist Ex Travel Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-3 Yaş

Sırt Ayarı: Var

En iyi seyahat sistem bebek arabaları arasında yer alan Pierre Cardin PC405V Twist Ex, 5 noktalı emniyet sistemi sayesinde bebeğinizi güvenle gezdirebilirsiniz. 3 kademe ayarına sahip olan bu bebek arabası, ayak rüzgarlığı sayesinde soğuk havalarda bebeğinizi korumaktadır. 360 derece dönebilen tekerlerk sistemi sayesinde kolay kullanım imkanı sunan bu bebek arabası, yıkanabilir kumaşı sayesinde de hijyenik kullanım imkanı sunuyor. Son olarak elden fren sistemine sahip olan travel bebek arabası, 15 kiloya kadar taşıyabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 Y** Ş**; 2.5 senedir kullanıyoruz. Gerçekten kaliteli bir araba. Özellikle tek elle katlanabilmesi büyük rahatlık sağlıyor

💬 D** S**; Eğer bebek arabası almayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim çok rahat.


Kanz X-Go Plus Rose Gold Travel Sistem Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 25 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-4 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Şık ve modern görünümüyle göz kamaştıran Kanz X-Go Plus Rose Gold, hafif ve kompakt tasarımı sayesinde seyahatlerde kullanımı oldukça pratiktir. Yüksek düzeyde güvenlik sağlayan emniyet kemeri ve fren sistemiyle ön plana çıkmaktadır. Her iki yönde de yatırılabilen sırt dayanağı sayesinde konfor sunan bu ürün, fermuarlı körüklü tentesiyle de bebeğinizi güneş ve rüzgara karşı korumaktadır. Tek elle açılıp kapanabildiğinden dolayı rahat kullanım imkanı sunan bu ürün, kolay manevra yapabilen tekerlekleri sayesinde konforlu kullanım sağlıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 F** Ö**; Ürün kaliteli ve sağlam fiyatına göre parasını hak ediyor.

💬 Z** K**; Çok hızlı elime ulaştı. Paketleme de çok iyiydi.O kadar kaliteli ve o kadar güzel ki. Her kuruşuna değer. Bayıldım


Kraft Cheer Travel Sistem Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 22 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-4 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Boyut: 44 x 59 x 57 cm

Dayanıklı ve kaliteli malzemesiyle anneler tarafından onay alan Kraft Cheer Travel Sistem Bebek Arabası, doğumdan itibaren kullanılabiliyor. 2 yönlü kullanılabilen bu ürün, fermuarlı tentesi sayesinde rüzgar ve güneşe karşı etkili koruma sağlıyor. Bebeğinizin rahat etmesi için 4 farklı pozisyona ayarlanabilen bu travel bebek arabası, bilyeli tekerlekleriyle de sizin konforlu sürmenize yardımcı oluyor. 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde bebeğinizin güvenliğini üst düzeyde tutan bu araba, ayaktan kumandalı fren sistemine sahip.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** Ö**; Araba gerçekten çok güzel ve kullanışlı. Ayrıca çok şık duruyor. Hafif ve rahat taşınabiliyor. Ayrıca çok güzel paketlenmişti. Teşekkür ederiz.

💬 H** Ş**; Ürün gayet sağlam, kaliteli, kullanışlı. Tam fiyat performans ürünü. Pusetin kumaşı ve kalitesi çok iyi. Arabanın mekaniği gayet sağlam.


Maxi-Cosi Adorra 2 Seyahat Sistem Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 22 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-4 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Çift yönlü kullanılabilen Maxi-Cosi Adorra 2 Seyahat Sistem Bebek Arabası, doğumdan itibaren 4 yaşına kadar uygun. Tek elle her iki yönde açıp kapama imkanı sunan bu bebek arabası, nefes alan klimatik kumaşı sayesinde bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ısıyı sunmaktadır. Tek bir tıkla bebek oto koltuğuna dönüşebilen bu bebek arabası, bu sayede seyahatlerde kolaylık sunmaktadır. Ekstra genişletilebilir tenteye sahip olan bu travel bebek arabası, bebeğiniz için geniş alan sağlarken yeni doğan bebekler içinde ekstra koruma ve sıcak alan sunmaktadır. Kullanım kolaylığından dolayı ebeveynlerin tercih ettiği Maxi-Cosi Adorra 2 Seyahat Sistem Bebek Arabası, dik konumda durabildiği içinde kolayca saklanabilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** R**; İnternetten alırken bir tereddüt ettim ama çok memnunum.

💬 A** Y**; Kullanımı çok rahat ayrıca ekstra dolgusu ve rüzgar geçirmez kumaşı sayesinde de içime çok sindi.


Prego Range Travel Sistem Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 25 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-3 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Kapalı Boyut: 100 x 30 cm

Açık Boyut: 38 x 80 x 120 cm

Çift yönlü kullanım özelliğine sahip olan Prego Range Travel Sistem Bebek Arabası, 3 noktalı emniyet sistemine sahip. Doğumdan itibaren 36 aylığa kadar kullanılabilen bu travel bebek arabası, 3 farklı yatış pozisyonu sayesinde bebeğinizin rahat etmesini sağlıyor. 360 derece dönebilen ve amortisöre sahip olan travel bebek arabası, bu sayede kolay sürüş imkanı sunuyor. Ayrıca geniş alt sepeti sayesinde bebeğinizin ihtiyaçlarını yerleştirebileceğiniz Prego Range, etkili fren sistemiyle güvenli kullanım sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** T**; Ürün tek kelime ile mükemmel👍 hiç düşünmeden alın

💬 N** Ç**; Ürün mükemmel gönül rahatlığıyla alabilirsiniz piyasadaki en iyi bebek arabalarından diyebilirim büyük ve kullanışlı görünüyor daha kullanmadım kullanacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum


Yoyko Easyo Travel Sistem Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 20 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-3 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Kapalı Boyut: 88 x 31 x 54 cm

Geliştirilmiş tekerlek sayesinde kolay sürüş sağlayan Yoyko Easyo Travel Sistem Bebek Arabası, süspansiyon sistemi sayesinde bebeğinizin konforlu yolculuk yapmasına yardımcı oluyor. uzatılabilen koltuk boyu sayesinde bebeğinizin rahatça yatmasına yardımcı olan bu ürün, doğumdan itibaren 20 kiloya kadar taşıyabilmektedir. Çift yönlü kullanım imkanına sahip olan bu travel bebek arabası, 3 farklı yatış pozisyonuyla da ekstra konfor sunuyor. Su geçirmeyen büyük tentesi sayesinde bebeğinizin yağmur, rüzgar ve güneşten etkili korunmasına yardımcı olan bu ürün, nefes alan ve terletmeyen kumaşlarıyla ön plana çıkıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** K**; Gayet güzel araba içi puset oturtucusu da çok güzel mantıklı sen yalnızken güven ile çocuğun sabit bir şekilde oturabilir. Ayaklarının ayrı amortisör oluşu da güzel her detayı ayrı düşünülmüş teşekkürler 🤗😁

💬 B** Ö**; Bu fiyata alınabilecek en iyi ürünlerden birisi. Yer kaplaması az, sonra baston almaya gerek yok bence, sağlamlık ve görsellik fazlasıyla var. Hediyeleri ile birlikte memnun kalacaksınız diyebilirim…bizim etrafımızdakiler çok beğendi…


4 Baby Olympus Gold Travel Sistem Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 18 kg

Tek Elle Açma: Var

Yaş Grubu: 0-4 Yaş

Sırt Ayarı: Var

Listemizin son sırasında yer alan 4 Baby Olympus Gold Travel Sistem Bebek Arabası, uygun fiyatlı ve kaliteli travel bebek arabası arayanlara önerebileceğimiz bir ürün. Doğumdan itibaren 4 yaşa kadar kullanıma uygun olan bu ürün, 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde güvenli kullanım sağlıyor. Tam kapanabilen tentesi sayesinde bebeğinizi koruyan bu bebek arabası, ekstra iç pedi sayesinde konfor sunuyor. Çift yönlü kullanılabilen travel bebek arabası, katlandıktan sonra ayakta durabilmesi sayesinde fazla yer kaplamıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 Z** Y**; Ürün mükemmel çok güzel valla. Tereddüt ederek almıştım ama bayıldık. Çok teşekkür ederim hediye için. Çanta hediye göndermişler valla çok güzel her şeyi herkes alsın

💬 M** O**; Bu fiyata bu kalitede bir ürün beklemiyordum açıkçası kesinlikle fiyat performans ürünü indirimde kaçırılmamalı. Kargoda hasar yoktu hızlı ve güvenilirdi.


Bebek Arabasıİkiz Bebek Arabası
İlginizi Çekebilir

En iyi travel bebek arabası hangisi?

Annelerin tercih ettiği en iyi travel bebek arabaları arasında; Inglesina Trilogy Bebek Arabası, Mima Xari Travel Sistem Bebek Arabası, Chicco Trio Sprint Travel Sistem Bebek Arabası, Pierre Cardin PC405V Twist Ex Travel Bebek Arabası, Kanz X-Go Plus Rose Gold Travel Sistem Bebek Arabası, Kraft Cheer Travel Sistem Bebek Arabası, Maxi-Cosi Adorra 2 Seyahat Sistem Bebek Arabası, Prego Range Travel Sistem Bebek Arabası, Yoyko Easyo Travel Sistem Bebek Arabası ve 4 Baby Olympus Gold Travel Sistem Bebek Arabası kullanım kolaylığı ve rahatlığı yönünden en iyi seyahat sistem bebek arabaları arasında yer alıyor.

Travel sistem ne demek?

Travel sistem bebek arabası, portbebe, ana kucağı ve oto koltuğu gibi bebeğin ihtiyaç duyduğu parçaları bir arada barındıran ürünlerdir. Kullanım çeşitliliği fazla olduğundan dolayı seyahat esnasında hem bebeğin hem de ailenin ihtiyacına yönelik pratik kullanım imkanı sunmaktadır.

Travel sistem bebek arabası iyi mi?

Hem pratik hem de çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunan travel sistem bebek arabaları, birçok parçayı bir arada sunduğu için oldukça kullanışlıdır.

Travel sistem bebek arabası ne kadar süre kullanılır?

Travel sistem bebek arabaları doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Bebek arabasının taşıma kapasitesine ve genişliğine bağlı olarak ge 3-4 yaşa kadar kullanılabilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here