Baston bebek arabası, katlanabilir ve taşınabilir bir yapıya sahip olan, bebeğin konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlayan pratik bir bebek arabası türüdür. Doğumdan itibaren kullanılabilen baston bebek arabaları, hem şehirde hem de doğa da rahat kullanım imkanı sunuyor. Kolay katlanabilir yapıları ve hafifliğiyle kullanılmadığı zaman bile rahatça taşınabilen baston bebek arabaları, özellikle bebeğiyle dışarıda vakit geçirmeyi seven ebeveynlerin tercihi oluyor. Bu sebeple hazırladığımız içeriğimiz, hem kendi konforunu hem de bebeğinin konforunu düşünen ebeveynler için en iyi baston bebek arabalarından oluşuyor.

Sıra ModelAğırlıkİyiÖneri Puanı
1Maxi-Cosi Laika28 kg10/9.9
2Chicco Lite Way37,5 kg10/9.9
3Kraft Porto7,7 kg10/9.9
4Tommybaby Caprice6,9 kg10/9.9
5Prava P097 kg10/9.9
6Chicco London Up7,2 kg10/9.8
7Maxi-Cosi Mara7 kg10/9.8
8Baby2go Eko7 kg10/9.8
9Babyhope SA77 kg10/9.7
10Rival Rv111 Sweet7 kg10/9.7
Baston Bebek Arabası Öneri Listesi

En İyi Baston Bebek Arabası Modelleri

Baston bebek arabaları, anne ve babaların hayatını kolaylaştıran, bebeklerin keyifli ve güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlayan bebek arabası modelleri arasında yer alıyor. Hafiflikleriyle ön plana çıkan baston bebek arabaları, bu sayede rahat kullanım imkanı sunuyor. Eğer sizde hem bebeğinizin konforu hem de kendi konforunuz için hangi baston bebek arabası alınmalı diye soruyorsanız listemize göz atabilirsiniz.

İşte en iyi baston bebek arabası tavsiyesi

Maxi-Cosi Laika2

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 8 kg

Taşıma Kapasitesi: 15 kg

Tek Elle Açıp Kapama: Var

En iyi baston bebek arabası modellerinden biri olan Maxi-Cosi Laika2, doğumdan itibaren 3,5 yaşına kadar kullanılabiliyor. Kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplayan bu baston bebek arabası, hafif olmasından dolayı annelerin beğenisini kazanıyor. Ayrıca yumuşak dolgulu minderlerle ekstra konfor sunan bu bebek arabası, tek elle kolayca açılıp kapanabiliyor. Büyük tentesi sayesinde çocuğunuzu hem güneşten hem de rüzgardan korumanıza yardımcı olan bu baston bebek arabası, yağmurluğuyla da her türlü havada bebeğinizle doyasıya gezmenize yardımcı oluyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Aynı mağazada gördüğüm gibi geldi. Ürün çok kaliteli tavsiye ederim.

💬 C** Y**; Beğendiğim bir bebek arabasıydı zaten iyi ki almışım.


Chicco Lite Way3 Top BB Baston Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 7,5 kg

Taşıma Kapasitesi: 22 kg

Tek Elle Açıp Kapama: Yok

Açık Ürün Ölçüleri: 48 x 88 x 103 cm

Kapalı Ürün Ölçüleri: 30 x 30 x 105 cm

Baston tip bebek arabası almaya düşünenler için önerebileceğimiz ikinci model Chicco Lite Way3 Top BB Baston Bebek Arabası. 22 kiloya kadar taşıyabilen bu baston bebek arabası, 3 farklı pozisyonda ayarlanabildiğinden bebeğinizin konforunu önemsemektedir. 5 nokta emniyet kemeri sayesinde daha güvenli bir kullanım sunan bu ürün, ekstra büyüyen tentesi sayesinde hem güneş hem de rüzgara karşı korunaklı oluyor. Ayak koruyucu ürünüyle bebeğinizin kışın ayaklarının soğuktan korunmasına yardımcı olan bu ürün, yağmurluk sayesinde de yağmurda bile dışarı çıkma imkanı vermektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** G**; Çok kullanışlı ve hafif bir ürün. Komple yatarak uyku içinde iş görüyor.

💬 A** Ö**; Fiyat, performans, kalite süper. Fotoğraftaki kırmızı ile gelen arasında bariz fark var. Bence gelen ürünün rengi gerçekten harika. Tavsiye ederim hem rengi hem de ürünü


Kraft Porto Baston Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 7,7 kg

Taşıma Kapasitesi: 15 kg

Tek Elle Açıp Kapama: Var

Çıkarılabilen ön barlarıyla bebeğinizin konforunu düşünen Kraft Porto Baston Bebek Arabası, 3 farklı pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağına sahip. Tente üzerinde yer alan minik pencereden bebeğinizi kontrol etmenize yardımcı olan baston bebek arabası, 15 kiloya kadar taşıyabilmektedir. Katlandığında kendisini otomatik kilitleyen bu bebek arabası, taşıma sapı sayesinde katlıyken kolayca taşınabiliyor. 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde de konforlu kullanım imkanı sunan bu ürün, tek elle açılıp kapanabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** C**; Çok Kullanışlı ve katlanması pratik. Kargoda bir sıkıntı yaşamadım . Tavsiye ederim. mavi veya siyah düşündüğümüzden rengi için acabamız vardı ama bu kombin daha spor ve güzel duruyor. Hem renginden hem kendisinden pişman olmazsınız.

💬 H** Y**; pratik kullanımlı güzel bir ürün.


Tommybaby Caprice Tam Yatar Baston Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 kg

Ağırlık: 6,9 kg

Tek Elle Açıp Kapama: Yok

Hafif yapısı sayesinde annelerin kolay kullanabildiği Tommybaby Caprice, tam yatar pozisyonu sayesinde bebeklerinde konforlu seyahat etmelerini sağlıyor. Bebeğin boyuna ve kilosuna göre ayarlanabilen emniyet kemeri sayesinde güvenli kullanım imkanı sunan bu baston bebek arabası, tamamen kapanan tentesiyle de rüzgara ve güneşe karşı korunaklı oluyor. Şemsiye şeklinde kapanan bu bebek arabası, 25 kiloya kadar taşıyabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** S**; Hem hızlı gönderildi hem de memnun kaldım. Çok güzel bir kırmızı ve hafif. Tek elle 7 aylık bebeğimi indirip bindiriyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

💬 D** K**; Ürünü çok beğendim. Uzun araştırmalar sonrasında bu marka ve modele karar verdim. İyi ki de vermişim. Çok konforlu bir sürüşü var. Fiyat performans ürünü diyebiliriz. Malzemesi kumaşı oldukça kaliteli. Tam yatar pozisyonu malzemelerin çıkarılıp yıkanabiliyor olmasına çok sevindim. Umarım kızım da beğenir. İyi ki almışız dediğim nadir ürünlerden biri.. Düşünüyorsanız hiç kaçırmadan alın derim.


Prava P09 Baston Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 7,0 kg

Taşıma Kapasitesi: 20 kg

Yaş Grubu: 0-4 Yaş

Tek Elle Açıp Kapama: Yok

Kapalı Boyut: 27 x 32 x 96 cm

Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde kolayca kullanılan Prava P09 Baston Bebek Arabası, süspansiyona sahip ön ve arka tekerlekler sayesinde her türlü arazide konforlu kullanım sunuyor. Arka tekerleklerde yer alan merkezi fren sistemi sayesinde güvenli kullanım sunan bu ürün, tam kapanan tentesiyle de güneşten ve rüzgardan koruyor. ekstra destek ve koruma sunan minderiyle bebeğinizin rahat olmasına yardımcı olan baston bebek arabası, 170 derece yatabiliyor. Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan baston bebek arabası, alt sepetiyle de rahat alışverişe çıkmanıza yardımcı oluyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** C**; Ürünü yeni teslim aldım ve denedim Fiyatına göre fiyat performans ürünü bence tek elle kapatamıyorsunuz ama diğer tek elle kapanma seçeneği sunan markalar da zaten tek elle zor kapanıyor(cybex hariç) genel olarak ben beğendim sürüşü kumaşı çok güzel Satıcı deseniz çoook güzel ilgileniyor gold sipariş vermiştim ellerinde gold detay olmadığını belirtmek için beni aradılar ve renk seçeneği sundular, kargolama mükemmeldi zaten bu konuda çok dikkat ettiklerini de söylemişlerdi ben bayıldım hem satıcının ilgisine hem ürüne tavsiye ederim.

💬 V** B**; Ürün gerçekten kaliteli. 2 yaşındaki oğlum için kullanıyorum rahatça parka gidiyoruz anne oğul.


Chicco London Up BB Ön Barlı Baston

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 7,2 kg

Taşıma Kapasitesi: 15 kg

Tek Elle Açıp Kapama: Yok

Kapalı Boyut: 24,5 x 26 x 107 cm

Açık Boyut: 46,5 x 82,5 x 104 cm

Dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde kullanıcılarından tam not alan Chicco London Up, pratik kullanımıyla da beğeni topluyor. 4 farklı pozisyonda ayarlanabilen sırt dayanağı ile çocuğunuzun konforlu seyahat yapabilmesine imkan tanıyan baston bebek arabası, süspansiyona sahip ön tekerleklerin sabitlenebilir olmasından dolayı güvenli kullanım imkanı sunuyor. Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan Chicco London Up, 5 nokta emniyet sistemi sayesinde bebeğinizin güvenli yolculuk yapmasına yardım etmektedir.

Kullanıcı Yorumları

💬 S** E**; Chicco kalitesi her zamanki gibi kendini burada da belli etmiş çok hoşumuza gittik beğendik uzun senelere kullanabileceği gibi konforlu ve geniş arabanın içi her şey harika satıcıya da ayrıca teşekkür ederim. Hızlı kargo ürün kalitesi her şey süper

💬 S** E**; Açılması kapanması çok rahat özellikle kullanması çok rahat tavsiye ederim kesinlikle


Maxi-Cosi Mara Baston Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 7,0 kg

Taşıma Kapasitesi: 22 kg

Tek Elle Açıp Kapama: Var

Katlandığında kompakt bir yapıya bürünen Maxi-Cosi Mara, 6,7 kilo ağırlığıyla da rahat kullanım imkanı sunuyor. Tek elle bile rahatça sürüş imkanı sunan bu ürün, 3 kademeli yatış pozisyonuna sahip. Kolay manevra yapan çift dolgulu ve darbe emici tekerlekleri sayesinde hem bebeğinizin hem de sizin konforlu bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyan baston bebek arabası, nefes alabilen ultraviyole kumaş sayesinde güneşten koruyor. Çıkabilen ayak koyma yeri sayesinde bebeğinizin büyüme sürecine ayak uydurabilen bu bebek arabası, geniş alışveriş sepetiyle de rahatça alışveriş yapabilmenize imkan tanıyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 C** K**; Başarılı bir ürün. Fonksiyonelliği yüksek rahat katlanıyor. Severek kullanıyoruz

💬 Y** A**; Kaliteli ve güzel bir ürün. Tavsiye ederim kızım çok bebeğendi ve rahat etti.


Baby2go Eko Baston Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 7 kg

Taşıma Kapasitesi: 15 kg

Tek Elle Açıp Kapama: Var

Doğumdan itibaren kullanılabilen Baby2go Eko, tam yatabilen sırt dayanağı sayesinde bebeğinizin rahatça uyumasına yardım ediyor. Kam kapanabilen tentesi sayesinde rüzgara ve güneşe geçit vermeyen bu bebek arabası, 360 derece dönebilen ön tekerlekleriyle konforlu kullanım imkanı sunuyor. 15 kilo ağırlığa kadar taşıyabilen bu baston bebek arabası, 3 farklı renk seçeneği sunuyor. Ayrıca uygun fiyatlı olmasıyla da beğeni toplayan baston bebek arabası, 2 yıl garantiye sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

💬 Ö** C**; Fiyatına göre kaliteli ve kullanımı rahat. Güneşliğini tam açınca sabitlemek için aparatı var. Korumalığın önden açılıp kapanması avantaj olmuş. Üstten bindirirken çocuğun ayakkabısı sağa sola değiyordu. Üç kademeli yatış pozisyonu var

💬 E** A**; Çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum çok kullanışlı.


Babyhope SA7 Baston Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 7 kg

Taşıma Kapasitesi: 15 kg

Yaş Grubu: 0-36 Ay

Tek Elle Açıp Kapama: Var

3 pozisyonda yatabilen oturma yerine sahip olan Babyhope SA7, kolay katlanabilir özelliği sayesinde beğeni topluyor. Mavi ve pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan bu ürün, 15 kiloya kadar taşıyabiliyor. Hem ön hem de arka tekerleklerinde fren bulunan baston bebek arabası, bu sayede daha güvenli kullanım imkanı sunuyor. 5 nokta emniyet kemeri sayesinde bebeğinizin güvende yolculuk yapmasına yardımcı olan baston bebek arabası, geniş alt sepetiyle de sizler için avantaj sunuyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 K** S**; Kargoyu sipariş verdikten bir hafta kadar elimize geldi biraz geç olsa da sıkıntı yok ürün çok iyi yalnız hatchback arabası olanlar katlanmış hali ile en başından en sonuna uzunluğu 123 santim Sedan arabaya girer ancak hatchback araba sıkıntı olmaması için almadan önce ölçmekte fayda var bence Bu konuyu bilmek iyi olur fiyatına göre çok güzel kullanışlı iş görür tavsiye ederim

💬 D** A**; Fiyatına göre çok güzel bir ürün. Rengi çok canlı. Tekerlekleri tam zemine oturmuyor ama içine bebek oturunca sorun olmadı. Hareket kabiliyeti gayet iyi. Arka cep çok kullanışlı. Kemeri rahat takılıyor. İçinde fazladan çıkan ince bir minder var. işe yarayabilir. Çok pahalı markalara para vermeye gerek yok. Şimdilik iş görür gibi görünüyor


Rival Rv111 Sweet Baston Bebek Arabası

Ürün Özellikleri

Ağırlığı: 7 kg

Taşıma Kapasitesi: 18 kg

Yaş Grubu: 6-36 Ay

Tek Elle Açıp Kapama: Var

Kapalı Boyut: 40 x 105 cm

Açık Boyut: 105 x 62 x 50 cm

En iyi baston bebek arabası listemizin son sırasında yer alan Rival Rv111 Sweet, açılır kapanır ön koruması sayesinde pratik kullanım imkanı sunuyor. Ayarlanabilir ayak kademesi ve165 derece yatay pozisyon olma özelliğiyle bebeğinizin konforlu olmasına yardımcı olan bu ürün, tentesi sayesinde de rüzgar ve güneşten korunuyor. Ayrıca yan tarafında bulunan suluk sayesinde de ergonomik kullanım sunan baston bebek arabası, 5 nokta emniyet kemerine sahip. Uygun fiyatlı olmasıyla da beğenilen baston bebek arabası, 18 kiloya kadar taşıyabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** G**; Ürün hem güzel hem kullanışlı hem kaliteli hemde uygun daha ne olsun hepsi bir arada gibi şahane bir birleşim oldu ilginiz için teşekkür ederim

💬 A** S**; Çok güzel araba iyi ki almışım çok memnun kaldım harika bir bebek arabası almak isteyenlere tavsiye ederim


Travel Sistem Bebek ArabasıBebek Arabası
Bebek Bakım Çantasıİkiz Bebek Arabası
İlginizi Çekebilir

En iyi baston bebek arabası hangisi?

En iyi baston bebek arabası modelleri arasında; Maxi-Cosi Laika2 Bebek Arabası, Chicco Lite Way3 Top BB Baston Bebek Arabası, Kraft Porto Baston Bebek Arabası, Tommybaby Caprice Tam Yatar Baston Bebek Arabası, Prava P09 Baston Bebek Arabası, Chicco London Up BB Ön Barlı Baston, Maxi-Cosi Mara Baston Bebek Arabası, Baby2go Eko Baston Bebek Arabası, Babyhope SA7 Baston Bebek Arabası ve Rival Rv111 Sweet Baston Bebek Arabası en kaliteli baston bebek arabalarıdır.

Baston bebek arabası alırken nelere dikkat edilmeli?

Baston bebek arabası alırken dikkat edilmesi gereken ilk konu ürünün güvenliğidir. TS EN 1888 güvenlik standardına sahip olmayan baston bebek arabaları alınmaması gerekir. Ardından sırasıyla taşıma kapasitesi, ürün ağırlığı, sırt pozisyonu, ürün boyutu, tek elle açılıp kapanması ve fren sistemine dikkat edilmesi gerekir. Saydığımız tüm bu özellikler hem bebeğin hem de ebeveynin konforu için oldukça önemlidir.

Baston bebek arabası hangi aydan itibaren kullanılır?

Baston bebek arabaları genellikle doğumdan itibaren kullanılmaktadır. Doğum itibaren kullanılabilen baston bebek araları, ürünün taşıma kapasitesine göre 4 yaşa kadar kullanılabilmektedir.

Baston bebek arabasının farkı nedir?

Baston bebek arabalarının diğer bebek arabalarından ayıran en önemli özellik hafif yapıda olmalarıdır. Baston bebek arabaları bu hafif yapıları sayesinde ebeveynlerin kolayca kullanmasına imkan tanımaktadır.

Baston bebek arabası kabine alınır mı?

Uçak kabinine sadece bebek arabasından ayrılmış pusetler kabul edilmektedir. Onun dışında baston bebek arabası kayıtlı bagaj olarak kargo bölümüne götürülmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here