Var olan tüm spor dalları arasında en çok ilgi gören, izleyicisi ve bu sporu yapanı en fazla olan spor dalı futboldur. Heyecanlı ve rekabet içeren bir spor dalı olması sebebiyle futbol severler sadece izleyici olarak kalmıyor, aynı zamanda düzenli aralıklarla futbol oynamayı da ihmal etmiyorlar.

İster hobi olarak yapın isterseniz de profesyonel şekilde ilerleyin, sağlam ve konfor sağlayan bir futbol ayakkabısı her adımda sizi destekleyecektir. Bundan dolayı sizler için en iyi futbol ayakkabısı tavsiyelerini araştırdık.

SıraModelÖlçüİyiÖneri Puanı
1Puma40,5-4410/10
2Jump36-4410/9.9
3Nike40,5-4710/9.8
4Lotto36-3910/9.9
5Kinetix40-4410/9.8
6Lig39-4510/10
7Walked36-4410/9.9
8Nike36-4710/9.9
9Lotto40-4510/9.7
10Adidas36-4810/9.6
Futbol Ayakkabısı Öneri Listesi

En İyi 10 Futbol Ayakkabısı Önerisi

Futbol oynamaya başlamadan önce uygulamanız gereken bir adım varsa bu da doğru kramponu seçmektir. Doğru futbol ayakkabısını seçebilmeniz için sizler için araştırarak listeledik.

İşte en iyi Futbol Ayakkabısı önerileri:

Puma

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Başlangıç
 • Renk: Siyah/ Turuncu

Futbol oynarken en rahat etmeniz gereken konu, kramponların rahatlığı olmalıdır. Puma, sizi bu konfora kavuşturmak ve aktivite esnasında tam performans sergileyebilmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, ayakkabının alt kısmında bulunan çıkıntılar sayesinde halı saha aktivitelerinde kayma ve düşme sorunları en aza indirilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬A** A**; Ayakkabı gayet güzel Oğlum çok memnun kaldı. Hiçbir sorun yaşamadık.

💬 N** B**; Fiyatına göre çok iyi performans


Jump

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Başlangıç
 • Renk: Beyaz

Halı saha performanslarında hobi olarak gerçekleştirilen ya da giriş seviyesinde oynanan maçlarda ideal bir ürün olacaktır. Bağlama kısımları, kramponu ayak ölçünüze göre uygun şekilde ayarlayabilmeniz için tasarlanmıştır. Taban kısmı, konfor sağlamak için yumuşak olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır.

Kullanıcı Yorumları

💬S** M**; kalitesi cok güzel beklediğimizden daha güzel geldi

💬 K** O**; oğlum için aldım cok beğendi ayakta duruşu gayet güzel rahat


Nike

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Hobi/ Başlangıç seviyesi
 • Renk: Mavi

Hobi olarak ya da başlangıç seviyesinde futbol oynayan kişiler için oldukça uygundur. Sahaya tutunmayı sağlayan taban çıkıntıları sayesinde oyun sırasında kayma ve düşme ihtimalleri en aza indirilmiştir. Ayağı saran yapısından dolayı hareket ederken güvende hissedeceksiniz.

Kullanıcı Yorumları

💬E** Z**; Ürünü alırken tereddüt ettim kalitesi nasıl diye ama gayet kaliteli ve ben 45 giyiniyorum 46 aldım daha rahat oldu tabanı vs gayet güzel tavsiye ederim

💬 E** S**; Kardeşime aldım ve çok beğenerek kullanıyor


Lotto

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Başlangıç seviyesi
 • Renk: Beyaz/ Kırmızı

Futbol oynamaya yeni başlayan ve ilerlemek isteyen çocuklar için oldukça uygun bir krampon olacaktır. Taban kısmında kullanılan PuntoFlex teknolojisi, ekstra taban yumuşaklığı sağlayarak aktivite esnasında yorulmayı en aza indirir. Alt kısımda bulunan çıkıntılar sayesinde zemine tam tutunma sağlayarak kayma ve düşmeleri engeller.

Kullanıcı Yorumları

💬B** G**; fiyatına göre kaliteli bir ayakkabı biraz sert oluşunun dışında oğlum çok beğendi 36 numara giyiyor 36 numara aldık ilk giyiste küçük gibi geldi ama krampon ayağı sarması gerekiyormuş giydikçe alıştı

💬 M** G**; eski bir futbolcu olarak fiyatın üstünde bir Ürün ve artı olarak görüntüsü harika çocuklarımız için ideal, taban kısmı biraz daha iyi olabilirdi yalnız bu fiyatlara bu iç taban bile fazla ben teşekkür ederim satıcı firmaya.


Kinetix

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Başlangıç/ Orta seviye
 • Renk: Siyah

Astar kısmı tekstil kumaştan üretilmiştir. Aktivite sırasında ayakta terleme yapmaması için havalandırma sistemi kullanılırmıştır. Aynı zamanda astar da buna göre tasarlanmıştır. Halı saha kullanımı için oldukça idealdir. Yeni başlayan ve orta seviye futbol oynayan kişiler için uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬H** D**; Ürün gercekten güzel geldi tam ayak numaranızı alabilirsiniz gayet rahat

💬 M** Y**; Güzel ürün, halısaha için ideal. Orijinal geldi.


Lig

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Başlangıç seviyesi
 • Renk: Siyah/ Beyaz

Başlangıç seviyesinde halı saha futbolu ile ilgilenen çocuklar için idealdir. Bağcık kısımları güçlendirilmiş ve ayağı tam saran yapıya sahiptir. Bu sayede, oyun sırasında rahat hareket imkanı sağlar. Alt kısmında bulunan çıkıntılar, zemine tam tutunarak kayma ve düşmelerin önüne geçer.

Kullanıcı Yorumları

💬E** E**; bu fiyata gayet kaliteli ürün

💬 I** A**; Ürün çok hızlı geldi. Bilinmiş markalardan daha rahat ve kaliteli. Hediye çorap için teşekkürler.


Walked

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Başlangıç seviyesi
 • Renk: Sarı

Başlangıç seviyesinde ya da hobi olarak yetişkinlerin de çocukların da kullanabileceği bir futbol ayakkabısıdır. Konforlu tabanı sayesinde oyun sırasında ne kadar süre kullanırsanız kullanın herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Ayrıca, dayanıklı yapısı sert darbelere karşı dayanıklıdır. Açılma ve patlama yapmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬G** Ö**; bence hiç düşünmeden alın derim ben her hafta halı saha maçı yapıyorum hep kiralıyordum bunu aldım çok memnunum tavsiye ederim rahat hafif konforlu resimde gözüktüğü gibi

💬 K** E**; Rahat hatta yıkadım bısey olmadı


Nike

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Başlangıç/ Orta seviye
 • Renk: Siyah

Futbol antrenmanları ya da orta seviyeli futbol maçları için oldukça dayanıklı ve sağlam bir üründür. Taban ayarı sayesinde ayaklarda herhangi bir rahatsızlık ya da ağrı oluşumuna izin vermez. Aynı zamanda, hava alan yapısı sayesinde ayaklarda terleme ve koku problemi oluşturmaz. Taban altında bulunan çıkıntılar, zemine tam tutunarak kayma ve düşmeyi engeller.

Kullanıcı Yorumları

💬E** E**; gerçekten de mükemmel bir ayakkabı aldığım için de hiç pişman değilim.

💬 O** K**; Ürün elime çok hızlı ulaştı, gayet kaliteli başarılı ürün 👍🏻 Teşekkürler


Lotto

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Amatör ve orta seviye
 • Renk: Beyaz

Üretiminde suni deri kullanılmıştır. Uzun süreli antrenmanlar ve maçlar için oldukça idealdir. Bunun yanında, deri malzemeden üretilmesine rağmen hava alabilir yapısı sayesinde ayaklarda terleme ve koku problemi oluşturmaz. Alt kısmında bulunan çıkıntılar, zemine oldukça sağlam tutunur. Bu sayede kayma ve düşme gibi problemler yaşanmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬Y** K**; uzun yıllardır lotto kullaniyorum halisahada kullaniyosan lottodan şaşma

💬 C** B**; 11 senedir amatör futbol liginde oynuyorum lottodan hiç şaşmadım gayet rahat ve kulanışlı tavsiye ederim


Adidas

Ürün Özellikleri

 • Seviye: Amatör ve orta seviye
 • Renk: Yeşil

Normal kalıp olarak üretilmiştir. Yumuşak tabanı ve özel olarak tasarlanan bağcık kısmı sayesinde sahada güven içinde performans sergileyebilirsiniz. Amatör ve orta seviyede futbol oynayanlar için idealdir. Bununla birlikte, sentetik saha ve halı sahada kullanıma uygundur. Hava alabilir özellikte olmasından dolayı ayakta terleme ve koku yaratmaz.

Kullanıcı Yorumları

💬Z** A** E**; Tek kelimeyle harika eşim için aldım çok beğendi

💬 G** D**; Beklediğimden çok daha beğendim krampon canlı olarak çok daha güzel 


En İyi 10 Voleybol Ayakkabısı ÖnerisiEn İyi 10 Tenis Ayakkabısı Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi futbol ayakkabısı hangisi?

Yıllardır en iyi futbol ayakkabısı tavsiyeleri arasında, Lotto, Puma, Adidas, Nike ve Kinetix markalarının ayakkabıları yer alır. Hava alabilir yapılarıyla uzun süreli oyunlar ve antrenmanlarda bile ayaklarda terleme ve koku problemi oluşturmazlar. Bununla birlikte, konforlu tabanları sayesinde her seviyeden oyuncu tarafından tercih edilirler.

Günlük hayatta krampon giyilir mi?

Hobi ya da herhangi bir seviyede futbol oynuyorsanız günlük hayatta krampon giymemeniz önerilir. Kramponların alt kısımlarında bulunan çiviler aşınabileceğinden dolayı günlük hayatta kullanımı uygun değildir.

Çivili krampon ne işe yarar?

Gerçek çim sahalarda zemine tam tutunma gerektiği için bu görevi çivili kramponlar üstlenir. Kramponun alt kısmında bulunan çiviler çim ve toprağa tam tutunarak üstün performans sağlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here