Hepimizin bildiği gibi kış mevsiminde ısınmak oldukça büyük bir problem haline gelmektedir. Bunu önlemek için farklı çeşitlerde ısıtıcı modelleri geliştirilmiştir. Kullanım alanı ve ihtiyaca yönelik üretilen ısıtıcılar arasında en çok tercih edilenler ise kule tipi ısıtıcılardır. Bu ürünlerin seçilme nedeni, boyu ve açısından dolayı kullanılan alanı daha etkili ısınmasıdır.

İnfrared ısıtıcılar, soğuk kış aylarında açık alanları dahi ısıtabilme gücüne sahiptir. Dış mekanda kullanıldığı takdirde, iç mekandaki etki alanı daralsa da yine de ısınmak için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Bundan dolayı, en iyi kule tipi ısıtıcıları sizler için araştırdık.

Sıra ModelIsıtma GücüİyiÖneri Puanı
1KUMTEL Mh-1800900-1800 W10/10
2UFO Micatronic2400 W10/9.9
3Luxeva Lxv20001800-2000 W10/9.8
4HOOK Mt 4022500 W10/9.9
5Simfer Craft2500 W10/10
6Raks Mika1800-2000 W10/10
7Arnell Ar8392×1200 W10/9.9
8Sinbo SFH-33942000 W10/10
9Reyo Orion Bio2700 W10/9.8
10Ufomax Inox Uc-4102500 W10/9.6
Kule Tipi Isıtıcı Öneri Listesi

En İyi 10 Kule Tipi Isıtıcı Tavsiyesi

Hem küçük yer kaplamalarından dolayı hem de şık görüntülerinden dolayı tercih edilen kule tipi ısıtıcılar, alanı verimli ısıtarak enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda dış mekan kullanımında da yüksek performans gösterdiği için oldukça tercih edilir. Bunun için, en iyi infrared ısıtıcıları listeledik.

İşte en iyi Kule Tipi Isıtıcı önerileri:

KUMTEL Mh-1800

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 41×32,5×115 Cm
 • Kademe Sayısı: 3
 • Güç: 900-1800 W

Ev tipi kullanım için oldukça ideal olan Kumtel mh-1800 kule tipi ısıtıcı, devrilme ve fazla ısınma emniyeti sayesinde günün her saatinde güvenle kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. 3 kademeden oluşan ısıtma ayarı, soğuk günlerde 1. seviyede dahi yüksek performans gösterir. Termostatlı olmasından dolayı ürün kapatıldıktan sonra dahi uzun sürede soğur. Böylece, enerjiden tasarruf ederken ısınma süreci devam eder.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; ürünün hem fiatı uygun hem harika ısıtıyor tüm aile aldı tavsiye ederim üstelik son aldığımı kardeşime doğum günü hediyesi ettim çok çabuk ulaştı teşekkür ederim

💬 O** C**; Ürün resimde göründüğü gibi tavsiye ederim ısıtması çok güzel herkese tavsiye ederim


UFO Micatronic

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 111x37x40 Cm
 • Kademe Sayısı: Ayarlanabilir çoklu kademe
 • Güç: 2400 W

Dikey tasarımı sayesinde alanı tam performans ile ısıtır. 111 cm yüksekliği ile, kullanılan alanı yerden itibaren etkili ısıtması için geliştirilmiştir. Termostat kontrolü bulunan Ufo Micatronic infrared ısıtıcı, kullanılan alanı en iyi şekilde ısıtır ve ısının çabuk kaybolmasını engeller. Çok eşya bulunan alanlarda dahi üst seviye performans gösterir.

Kullanıcı Yorumları

💬 M** A**; 3 aydır kullanıyorum evinizin ısınması uzun sürüyorsa veya anında ısınmak istiyorsanız evinizde böyle bir ısıtıcı olması lazım kombiyle evi ısıtana kadar donmaktansa ufoyla hemen ısınıyorum

💬 F** Ş**; 1 aydır kullanıyorum. apartman her yerden dış cephe açıkta ve merkezi sistem ile isiniyor ve kasima kadar isitmalari acmadilar yani içerisi buz gibi olan bir daireydi. gündüzleri yoga dersleri verdigim için mecburen aldim. ustelik salonda açtım ve salonum büyük amerikan mutfaklı ve de hiç kapısı yok. fakat çok iyi ısıttı hem de çok hızlı ısıttı. gelen misafirlerim hep ne kadar sicak içerisi diyerek girdiler.


Luxeva Lxv2000

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 99x50x45 Cm
 • Kademe Sayısı: Ayarlanabilir çoklu kademe
 • Güç: 1800-2000 W

Luxeva kule tipi ısıtıcı, bulunduğu alanı ısıtırken havanın nem oranını düşürmez. Güneş ile benzer ısıtma özellikleri göstermesi için geliştirilmiştir. Enerjiyi oldukça verimli şekilde kullanarak %98’ini ısıya dönüştürür. Bu da diğer ürünlere göre daha büyük enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Devrilme emniyeti sayesinde günün her saatinde kullanıma uygun şekilde üretilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 G** Y; Çok beğendik salonumuz geniş olmasına rağmen gayet güzel ısıtıyor

💬 M** O**; Urunun fiyatina gore kalitesi uyumlu kurulum kitapcigi var ve cok kolay kurulum yapiliyor. Saglam ve guvenli


HOOK Mt 402

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 110×62 Cm
 • Kademe Sayısı: Ayarlanabilir çoklu kademe
 • Güç: 2500 W

Farklı ısı kademeleri sayesinde hava koşullarına göre ısı ayarlama özelliği bulunur. 110 cm yüksekliği bulunan Hook Mt 402 kule tipi ısıtıcı, kullanılan alanı yerden itibaren ısıttığı için cihaz kapatıldıktan sonra dahi uzun süreli sıcaklık sağlar. Devrilme emniyeti ve fazla ısınma emniyeti sayesinde güvenle kullanılabilir. Şık görüntüsü, evde istediğiniz bölgede kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Kullanıcı Yorumları

💬 E** M**; Süper Ürün çok beğendim tekrar alıyorum

💬 D** A**; Fiyat performans ürünü tavsiye ediyorum


Simfer Craft

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 110x33x40 Cm
 • Kademe Sayısı: Ayar termostatı
 • Güç: 2500 W

Devrilme emniyeti sayesinde cihaz düştüğünde ya da ters döndüğünde sizi sesli şekilde uyarır ve kendini otomatik olarak kapatır. Bu özelliğinden dolayı günün her saatinde kullanıma uygundur. Sıcaklığı dilediğiniz şekilde ayarlayabilmeniz için ayar termostatı ile birlikte tasarlanmıştır. Termostat sayesinde, sıcaklık uzun süreli olarak ortamda kalır. Simfer Craft Infrared ısıtıcı, ısıyı 3 farklı açıdan yansıttığı için bulunduğu alanın hızlı ısınmasını sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 T** A**; düşük ayarda bile çok güzel ısıtıyor. Isısı çok kuvvetli. Daha önce bir arkadaşımda görüp almıştım. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim

💬 D** S**; gerçekten çok iyi bir ısıtıcı yer de kaplamiyor 👌


Raks Mika

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 110×35 Cm
 • Kademe Sayısı: Ayar termostatı
 • Güç: 1800-2000 W

1800-2000 W elektrik gücü ile çalışan Raks Mika kule tipi ısıtıcı, ayar termostatı sayesinde ısıyı dilediğiniz gibi ayarlamanızı sağlar. Soğuk kış günlerinde orta ayarda dahi alanı hızlı şekilde ısıtır. Çok yönlü ısıtma sistemi, tüm alanı aynı anda ısıtmaya yönelik çalışır. Isıya dayanıklı plastik malzeme kullanılarak üretilmiştir. Otomatik devrilme emniyeti sayesinde her alanda kullanıma uygundur.

Kullanıcı Yorumları

💬 N** L**; Beklediğimden daha kaliteli bir ürün çok hızlı ısıtıyor çok memnun kaldık

💬 Y** G**; Boyutları iyi görünüşü de şık çok da hızlı ısıtıyor tavsiye ederim


Arnell Ar839

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 100×33
 • Kademe Sayısı: Ayar termostatı
 • Güç: 2×1200 W

Termostat ayarı sayesinde ısıyı istediğiniz kademede kullanabilirsiniz. Kademeli ısıtıcılara göre daha kullanışlı olup ara sıcaklıkları da kullanabilmenize imkan sağlar. Arnell Ar839 Infrared ısıtıcı, taşıma kulpu ve şık görüntüsü sayesinde evinizin her alanında kullanabilmeniz için dizayn edilmiştir. 2 çubuklu olmasının yanında çok yönlü ısıtma özelliği, alanı aynı anda daha hızlı ısıtabilmek adına geliştirilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

💬 B** A**; Salonum büyük olmasına rağmen çok hızlı ısıttı memnun kaldım

💬 C** U**; Fiyat performans ürünü düşünen herkese tavsiye ederim


Sinbo SFH-3394

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 105x34x29 Cm
 • Kademe Sayısı: 4
 • Güç: 2000 W

Sinbo kule tipi ısıtıcı, şık görüntüsü ve etkili ısıtma özelliği sayesinde tüm kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. 2000 W elektrik gücü ile çalışmasının yanında, üzerinde bulunan ayar düğmesi sayesinde ısıyı dilediğiniz derecede ayarlamanıza imkan sunar. Ürün, aşırı ısınmaya karşı kendini korumaya alarak böyle bir durum yaşandığı takdirde otomatik olarak kapanır. Düşme ve devrilme emniyeti, cihazın otomatik olarak kendini kapatmasını sağlar. Bu sayede, günün her saatinde kullanıma uygun bir ürün olarak bilinir.

Kullanıcı Yorumları

💬 K** B** B**; balkon için aldım. çok kullanışlı ve az yer kapladi. termostatlı olması benim için sürpriz oldu. bu fiyatta değildir demiştim. tavsiye ederim

💬 T** K**; En düşük 30 derece olmasına ragmen o kadar iyi ısıtıyor ki ortamı şaşırdık. Gönül rahatlıgıyla tercih edebilirsiniz


Reyo Orion Bio

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 130x18x10 Cm
 • Kademe Sayısı: 3
 • Güç: 2700 W

Ergonomik ve şık bir görüntüye sahip olan Reyo Orio Bio kule tipi ısıtıcı, uzaktan kumandalı olmasından dolayı oldukça kullanışlı bir üründür. Isıtma sisteminde infrared seramik ısıtıcılar kullanılmıştır. İnfrared ışıklar, insan sağlığı açısından yararlı ışınlar olduğu için, her alanda kullanıma uygundur. Bu ışın türü aynı zamanda uzun dalga boyutuna sahip olduğu için bulunduğu ortamın her tarafını aynı anda ve daha hızlı şekilde ısıtır. Kullandığı elektriğin %98’ini direkt olarak ısıya çevirdiği için de oldukça büyük oranda enerji tasarrufu sağlar.

Kullanıcı Yorumları

💬 A** A**; Alırken tereddüt etmiştim ama fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün çok büyük alanları da kolaylıkla ısıtacağına eminim herkese tavsiye ederim

💬 C** N**; Isıtması çok iyi görüntüsü de şık çok beğendik


Ufomax Inox Uc-410

Ürün Özellikleri

 • Ölçü: 101×13,5×22,5 Cm
 • Kademe Sayısı: 7
 • Güç: 2500 W

Ev ve ofis gibi kapalı yerlerde, alan ne kadar büyük olursa olsun hızlı şekilde ısıtması için geliştirilmiştir. Dikey tasarımı sayesinde alanı en verimli şekilde ısıtır. Ufomax Inox ifrared ısıtıcı, devrilme emniyeti sayesinde kapalı alanlarda günün her saatinde kullanıma uygundur. Devrilme durumları yaşandığı takdirde ya da ısıtıcıya çok yakın mesafede olduğunuzda ısıtıcı sesli ikaz vererek kendini kapatır.

Kullanıcı Yorumları

💬 D** M**; Çok iyi annemlere aldım onlar baya sıcak yapıyor bütün odayı diyorlar memnun kaldılar yani alınır

💬 S** E** Y**; ısısı mükemmel odayı 5 dakika olmadan sıcacık tutuyor


En İyi 10 Ayaklı Isıtıcı ÖnerisiEn İyi 10 Fanlı Isıtıcı Önerisi
İlginizi Çekebilir

En iyi kule tipi ısıtıcı hangisi?

Kullanıcı deneyimlerine göre en iyi kule tipi ısıtıcı; Ufo, Kumtel, Luxeva, Simfer, Simbo, Ufomax markalarına ait ürünlerdir. Bu ürünler, ısı ayar seçenekleri sayesinde hava koşullarına göre ısı ayarı yapmanıza imkan tanır. Aynı zamanda, devrilme ve düşme emniyeti sayesinde çocuklu ailelerin, günün her saatinde kullanımına da uygun ürünlerdir.

İnfrared ısıtıcı sağlığa zararlı mı?

Uzmanlar, infrared ısıtıcıların elektromanyetik radyasyon kullanılarak insan vücuduna ısıyı direkt olarak gönderme sistemi olduğunu belirtmektedir. Ancak bu ısıtıcılar, non iyonizan radyasyon içerdikleri için insan sağlığı üzerinde kötü herhangi bir etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır.

Micatronic ısıtıcı nedir?

Micatronic ısıtıcılar, dikey olarak kullanılan ve alanı en etkili şekilde ısıtması için geliştirilmiş ısıtıcı türleridir. Bu ısıtıcılara kule tipi ısıtıcı adı da verilmektedir. Alanı verimli ısıtmak için genel olarak kullandıkları enerji gücünün %98’ini ısıya çevirirler. Bu sayede enerji tasarrufu da sağlarlar.